Mamusie sierpniowe 2020 [emoji7] - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-04-06, 19:37   #3421
Silumin
Zadomowienie
 
Avatar Silumin
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1 023
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
31.05.2019
Silumin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 20:24   #3422
gr8ania
Moderator
 
Avatar gr8ania
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród
Wiadomości: 14 691
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

gratuluję udanych wizyt
__________________
Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie.
— Jan Paweł II
gr8ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 20:42   #3423
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Gratulacje ! Majeczka - slicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziekujemy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 20:49   #3424
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez literka28 Pokaż wiadomość
Cześć my po wizycie płeć potwierdzona - dziewczynka moja Majeczka tylko taka mi sie mala wydaje 416 gram (22+1)dopiero a 3 tyg temu miala 301, ale doktor mowil ze kazde malenstwo w swoim tempie i wszystko jest w porzadku.
Wyjatkowo wizyta nie za 3 a za 4 tyg wtedy skierowanie na krzywa dostane i inne badania do 4 maja chyba jajko zniose, ale juz kopniaki czuje to łatwiej bedzie no i w razie „wu” nr do doktorka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratuluję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 21:11   #3425
_kasicka
Raczkowanie
 
Avatar _kasicka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez literka28 Pokaż wiadomość
Cześć my po wizycie płeć potwierdzona - dziewczynka moja Majeczka tylko taka mi sie mala wydaje 416 gram (22+1)dopiero a 3 tyg temu miala 301, ale doktor mowil ze kazde malenstwo w swoim tempie i wszystko jest w porzadku.
Wyjatkowo wizyta nie za 3 a za 4 tyg wtedy skierowanie na krzywa dostane i inne badania do 4 maja chyba jajko zniose, ale juz kopniaki czuje to łatwiej bedzie no i w razie „wu” nr do doktorka


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Gratulacje, Maja ślicznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kamila 12.05.2015
Franek 06.06.2017

_kasicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 21:40   #3426
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Gratulacje udanych wizyt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-06, 22:36   #3427
princessa8587
Raczkowanie
 
Avatar princessa8587
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 98
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dziewczyny, a czym myjecie twarz w ciąży? Właśnie trafiłam na jakieś zestawienie składników kosmetyków zakazanych w ciąży i niestety jest tam kwas salicylowy, który zawiera mój żel Mało tego, sprawdziłam na KWC wszystkie kosmetyki do twarzy jakich używam i w każdym są składniki zakazane w ciąży... Szkoda, że wiem to teraz, w szóstym miesiącu
Więc aktualnie zostałam bez żelu do mycia twarzy, toniku i kremu - wszystko mam złe. Macie coś do polecenia?
princessa8587 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-06, 22:53   #3428
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez princessa8587 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czym myjecie twarz w ciąży? Właśnie trafiłam na jakieś zestawienie składników kosmetyków zakazanych w ciąży i niestety jest tam kwas salicylowy, który zawiera mój żel Mało tego, sprawdziłam na KWC wszystkie kosmetyki do twarzy jakich używam i w każdym są składniki zakazane w ciąży... Szkoda, że wiem to teraz, w szóstym miesiącu
Więc aktualnie zostałam bez żelu do mycia twarzy, toniku i kremu - wszystko mam złe. Macie coś do polecenia?
Używam żelu do twarzy z Yves Rocher, rumiankowy a krem do twarzy Swederm, na dzień BB również z tej firmy, naturalne składniki. Kurczę, nawet nie pomyślałam żeby sprawdzić składy kosmetyków. Na brzuch używam z Palmersa antyrozstępy, ale reszta ciała to już nieciążowe balsamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 06:47   #3429
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Używam żelu do twarzy z Yves Rocher, rumiankowy a krem do twarzy Swederm, na dzień BB również z tej firmy, naturalne składniki. Kurczę, nawet nie pomyślałam żeby sprawdzić składy kosmetyków. Na brzuch używam z Palmersa antyrozstępy, ale reszta ciała to już nieciążowe balsamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tylko pamiętałam o reitnolu a i tak na początku na usta używałam tłustego kremu z wit A. Mam nadzieje, że jakby miało zaszkodzić to już by zaszkodziło.

Cytat:
Napisane przez princessa8587 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czym myjecie twarz w ciąży? Właśnie trafiłam na jakieś zestawienie składników kosmetyków zakazanych w ciąży i niestety jest tam kwas salicylowy, który zawiera mój żel Mało tego, sprawdziłam na KWC wszystkie kosmetyki do twarzy jakich używam i w każdym są składniki zakazane w ciąży... Szkoda, że wiem to teraz, w szóstym miesiącu
Więc aktualnie zostałam bez żelu do mycia twarzy, toniku i kremu - wszystko mam złe. Macie coś do polecenia?
Jeśli nie używałaś kremu z dużym stężeniem tego kwasu to myśle, że nie masz co sobie wyrzucać, w żelu jest raczej małe stężenie. Ja lubię apteczne np. la roche posey tańszy a dobry jest uriage.

Podpisałam

https://www.petycjeonline.com/rodzim...ource=fb_share
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 07:37   #3430
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Dzień dobry

Ja właśnie wypiłam glukozę i teraz czekam na kolejne pobrania. Ten glukotest pomarańczowy naprawdę znośny, o wiele smaczniejszy niż zwykła glukoza
Cytat:
Napisane przez princessa8587 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czym myjecie twarz w ciąży? Właśnie trafiłam na jakieś zestawienie składników kosmetyków zakazanych w ciąży i niestety jest tam kwas salicylowy, który zawiera mój żel Mało tego, sprawdziłam na KWC wszystkie kosmetyki do twarzy jakich używam i w każdym są składniki zakazane w ciąży... Szkoda, że wiem to teraz, w szóstym miesiącu
Więc aktualnie zostałam bez żelu do mycia twarzy, toniku i kremu - wszystko mam złe. Macie coś do polecenia?
Ja myję twarz mydłem Dove ale ogólnie nie sprawdzam nigdy składów i nie wydaje mi się żeby takie śladowe ilości mogły zaszkodzić. Co innego typowy krem czy tonik ma bazie kwasów a co innego jako taki dodatek tylko. Ogólnie w ciąży jest mnóstwo zakazanych produktów ale ja nie popadam w skrajności, np. cynamon jest podobno zakazany a dla mnie jabłko i cynamon to idealne połączenie i nie sądzę żeby szczypta miała zaszkodzić. Jedyne czego nie jem to surowizny np. mięsa ale i tak nie lubiłam nawet przed ciążą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 07:39   #3431
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez princessa8587 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a czym myjecie twarz w ciąży? Właśnie trafiłam na jakieś zestawienie składników kosmetyków zakazanych w ciąży i niestety jest tam kwas salicylowy, który zawiera mój żel Mało tego, sprawdziłam na KWC wszystkie kosmetyki do twarzy jakich używam i w każdym są składniki zakazane w ciąży... Szkoda, że wiem to teraz, w szóstym miesiącu
Więc aktualnie zostałam bez żelu do mycia twarzy, toniku i kremu - wszystko mam złe. Macie coś do polecenia?
Ja długo przez ciąża zmieniłam całą pielęgnację praktycznie na naturalna, jedynie jak się dowiedziałam o ciąży pozbyłam się wszystkich żeli do kąpieli niekoniecznie naturalnych bo jakoś wcześniej nie zwracałam na nie uwagi. Po pierwsze też trafiłam na listę składników zakazanych, po drugie nie chciałam w tym czasie faszerowac ciała wątpliwymi składnikami. Nie wiem na ile to jest prawda że wszystko przenika, wolałam nie ryzykować. Szczególnie w odstaw poszły jeszcze wszystkie kwasy, postawiłam na naturalne kosmetyki, w większości polskie z dobrymi składami. Krem używam z Resibo, odżywczy (dziewczyny nawet na stronie swojej piszą że jej bezpieczny w ciąży) żel do mycia twarzy to różnie, aktualnie eco laboratorie. Tonika typowego nie mam teraz, używam hydrolatu z aloesu z nature queen.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-07, 07:56   #3432
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Ja właśnie wypiłam glukozę i teraz czekam na kolejne pobrania. Ten glukotest pomarańczowy naprawdę znośny, o wiele smaczniejszy niż zwykła glukoza Ja myję twarz mydłem Dove ale ogólnie nie sprawdzam nigdy składów i nie wydaje mi się żeby takie śladowe ilości mogły zaszkodzić. Co innego typowy krem czy tonik ma bazie kwasów a co innego jako taki dodatek tylko. Ogólnie w ciąży jest mnóstwo zakazanych produktów ale ja nie popadam w skrajności, np. cynamon jest podobno zakazany a dla mnie jabłko i cynamon to idealne połączenie i nie sądzę żeby szczypta miała zaszkodzić. Jedyne czego nie jem to surowizny np. mięsa ale i tak nie lubiłam nawet przed ciążą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja dokładnie tak samo. Typowych kosmetyków na bazie kwasów nie używam, a inne na pewno mają śladowe ilości tych składników, które mogą zaszkodzić. A już na pewno nie przejmuję się kosmetykami typu żel do kąpieli czy mycia twarzy czy szampon, bo to jest tylko chwilę na skórze i zaraz zmywamy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 08:25   #3433
kropka_nad_i
Wtajemniczenie
 
Avatar kropka_nad_i
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 240
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Hej Dziewczyny!
Gratuluję udanych wizyt! Ja mam za tydzień i wczoraj jak dzwoniłam to póki co wszystko idzie zgodnie z terminami tylko mam przyjść sama i z maseczką.
Ja zmieniłam od razu pielęgnację ale nie tyle ze względu na skład ile ze względu na to, że w ciąży mam suchą skórę, która potrzebuje silnego nawilżenia i natłuszczenia. Kwasy nie są wskazane bo po pierwsze mogą przenikać (np retinol czyli Wit A) a po drugie skora może dostać przebarwień...
Ja aktualnie używam żelu do mycia z dermedic a kremy z serii mąkę me bio!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi.


Uczę się cierpliwości
kropka_nad_i jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 08:59   #3434
Kate94mouse
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 242
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Akada to dobrze, że nie poodmawiali Ci tych wizyt ja jeszcze do nich zaraz będę dzwonić się upewnić czy na pewno przyjmują bo mam 100 km i nie uśmiecha mi się przejechać i nie zrobić badania. A Ty kiedy masz termin połówkowych ?

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt, cudowne wiadomości 😍
Kate94mouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 09:17   #3435
princessa8587
Raczkowanie
 
Avatar princessa8587
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 98
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Mój żel jest z Vichy, więc też niby apteczny, ale właśnie się przekonuję po tych składach, że to nie ma nic do rzeczy

Już się napaliłam na tą firmę Swederm, bo nie znałam wcześniej, ale np. krem BB również jest z kwasem salicylowym ("Dzieci do lat 12 i kobiety w ciąży oraz karmiące piersią nie powinny stosować kwasu salicylowego ze względu na ryzyko wywołania astmy wieku dziecięcego, niebezpiecznych ciążowych krwawień oraz przedostania się substancji do mleka matki.")
Żel z Uriage zawiera z kolei formaldehyd, więc chyba jeszcze gorzej. Ten krem z Resibo odżywczy chyba faktycznie byłby ok...

Ja na początku ciąży zmieniłam żel pod prysznic na olejek SVR (według producenta "Można go nawet stosować do mycia ciała i główki noworodkom już od pierwszego dnia ich życia"€), który jak się właśnie okazuje zawiera składnik PEG-60 Hydrogenated Castor Oil - Składnik może uwalniać szkodliwy dioksan. Nie należy stosować go na uszkodzoną skórę i nie jest zalecany w kosmetykach dla dzieci oraz kobiet w ciąży, a także w kosmetykach na okolice oczu, ust, do higieny jamy ustnej.
Balsam też zmieniłam na SVR Topialyse, ale on z tego co widzę, chyba jest ok.


Też na początku podchodziłam do tego w ten sposób, że to na pewno niewielkie ilości syfu. Ale po zastanowieniu stwierdziłam, że nigdy nie wiesz jakie stężenie jest w danym produkcie, a są to rzeczy, których używa się dzień w dzień, niektórych 2 razy dziennie i tak przez 9 miesięcy. Jak się doda do siebie wszystkie te dziadostwa to już może nie być takie bez znaczenia.

---------- Dopisano o 09:17 ---------- Poprzedni post napisano o 09:16 ----------

Cytat:
Napisane przez kropka_nad_i Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Ja aktualnie używam żelu do mycia z dermedic a kremy z serii mąkę me bio!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

A który masz żel z Dermedic? Wyciągnęłam z szafki resztkę Hydrain 3 i też się nie nadaje

Edytowane przez princessa8587
Czas edycji: 2020-04-07 o 09:19
princessa8587 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 09:43   #3436
Enilis
Rozeznanie
 
Avatar Enilis
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 734
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Princessa8587 sprawdź sobie blog srokao.pl Tam dziewczyna analizuje kosmetyki równie dla dzieci i kobiet w ciąży. Jak dla mnie bardzo pomocny blog. Niestety okazuje się że większość kosmetyków przeznaczonych dla dzieci nie nadaje się do niczego bo zawiera wiele szkodliwych substancji. Podobnie jest z kosmetykami dla kobiet w ciąży. Nie zawsze napis na opakowaniu idzie za faktycznym składem i możliwością użytkowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Enilis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 09:52   #3437
princessa8587
Raczkowanie
 
Avatar princessa8587
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 98
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Princessa8587 sprawdź sobie blog srokao.pl Tam dziewczyna analizuje kosmetyki równie dla dzieci i kobiet w ciąży. Jak dla mnie bardzo pomocny blog. Niestety okazuje się że większość kosmetyków przeznaczonych dla dzieci nie nadaje się do niczego bo zawiera wiele szkodliwych substancji. Podobnie jest z kosmetykami dla kobiet w ciąży. Nie zawsze napis na opakowaniu idzie za faktycznym składem i możliwością użytkowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dziękuję, poczytam
princessa8587 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 10:16   #3438
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Enilis Pokaż wiadomość
Princessa8587 sprawdź sobie blog srokao.pl Tam dziewczyna analizuje kosmetyki równie dla dzieci i kobiet w ciąży. Jak dla mnie bardzo pomocny blog. Niestety okazuje się że większość kosmetyków przeznaczonych dla dzieci nie nadaje się do niczego bo zawiera wiele szkodliwych substancji. Podobnie jest z kosmetykami dla kobiet w ciąży. Nie zawsze napis na opakowaniu idzie za faktycznym składem i możliwością użytkowania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Blog jest super zawsze tam sprawdzałam kosmetyk dla dziecka czy też żel do higieny intymnej

Wiem, że są większe dramaty, ale dostałam łupież jeśli dobrze kojarzę to w pierwszej ciąży też przez chwile miałam...

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Kate94mouse Pokaż wiadomość
Akada to dobrze, że nie poodmawiali Ci tych wizyt ja jeszcze do nich zaraz będę dzwonić się upewnić czy na pewno przyjmują bo mam 100 km i nie uśmiecha mi się przejechać i nie zrobić badania. A Ty kiedy masz termin połówkowych ?

---------- Dopisano o 08:59 ---------- Poprzedni post napisano o 08:42 ----------

Dziewczyny gratuluję udanych wizyt, cudowne wiadomości ��
Dzisiaj, mam nadzieje, że ok 17 napisze jak było też daj znać
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 10:17   #3439
Vrenth
Zadomowienie
 
Avatar Vrenth
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 593
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja w sumie to mało czego używam w ogóle. Jak siedzę w domu i nie mam kontaktu z klimą, to starczy mi krem do twarzy raz na kilka dni, to wtedy też sobie przypominam o oczyszczaniu. Generalnie mam wrażliwą skórę, więc mam yves rocher płyn micelarny do skóry wrażliwej i krem + krem pod oczy z tej samej serii. Dodatkowo ich serum antytrądzikowe z raz w tygodniu. Jedyne, czego skład sprawdzałam, to balsam, używam masła z The Body Shop i jest ok w ciąży. Tylko to też sprawdzałam na wyrost, bo smaruję tylko nogi jak mi się skóra za bardzo wysuszy, czyli raz na 2-3 tygodnie.

Jedyne, co jest problematyczne, to wydaje mi się, że krem do rąk mnie lekko uczula. Kolejny pod rząd yves rocher, więc podejrzewam, że dodatki zapachowe mi nie leżą, bo one raczej mają podobny skład.

Edytowane przez Vrenth
Czas edycji: 2020-04-07 o 10:20
Vrenth jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-07, 12:05   #3440
Angelitta
Raczkowanie
 
Avatar Angelitta
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 64
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Użyeam La Roche Posay, składu nie sprawdzałam, bo to mój ulubiony żel od lat, nic mi się tez nie dzieje ze skórą, takżę bazując na swoich doświadczeniach mogę polecać
Angelitta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 12:24   #3441
princessa8587
Raczkowanie
 
Avatar princessa8587
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 98
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez Angelitta Pokaż wiadomość
Użyeam La Roche Posay, składu nie sprawdzałam, bo to mój ulubiony żel od lat, nic mi się tez nie dzieje ze skórą, takżę bazując na swoich doświadczeniach mogę polecać

Jeśli Effaclar albo Toleriane to niestety też nie mają dobrego składu

Edytowane przez princessa8587
Czas edycji: 2020-04-07 o 12:26
princessa8587 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 12:45   #3442
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Ja używam Micela z Garniera. Różowy dla cery wrażliwej. Wszystkie inne mnie podrażniają, więc nawet nie patrzę na skład, bo innych zwyczajnie nie mogę używać. A z kremów to zwykły nivea lub nivea soft najlepiej mi się sprawdza.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 13:53   #3443
_kasicka
Raczkowanie
 
Avatar _kasicka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Jestem po połówkowych wygląda na to że będzie druga córka wszystko w porządku, waga 377g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kamila 12.05.2015
Franek 06.06.2017

_kasicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 14:21   #3444
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez _kasicka Pokaż wiadomość
Jestem po połówkowych wygląda na to że będzie druga córka wszystko w porządku, waga 377g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super!! Gratulacje! Ktory tydz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 14:35   #3445
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez _kasicka Pokaż wiadomość
Jestem po połówkowych wygląda na to że będzie druga córka wszystko w porządku, waga 377g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czyli dziewczyny rządzą super! Gratulacje


Ja używam na co dzień płynu micelarnego z Pharmaceris (nie wiem co ma w składzie ), do mycia ciała Emolium żel, podkład jakoś w listopadzie zamieniłam na BB krem z miyacosmetics, bo wszystko mi się na twarzy ważyło kremów nie używam. A po kąpieli smaruje się Bio Oilem. Nie wydaje mi się żebym jakoś specjalnie tym wszystkim zaszkodziła dziecku.

Dziś równo wybił 24tc. Już się zastanawiam jak dam radę jeszcze 16... bo strasznie boli mnie krocze-spojenie łonowe i w ogóle cała miednica. Rano czułam się w miarę dobrze, ale wzięłam się trochę za ogarnięcie kuchni, obiad itp i teraz nawet leżenie sprawia mi ból

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 15:00   #3446
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez _kasicka Pokaż wiadomość
Jestem po połówkowych wygląda na to że będzie druga córka wszystko w porządku, waga 377g

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też jestem po wizycie, również druga córka
I cieszę się, że to ostatnia ciąża bo już mam dość a do sierpnia daleko ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 15:05   #3447
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Gratuluję udanych wizyt i córeczek!
Po cichu zazdroszczę, ale jeśli upewnimy się, że teraz będzie syn, to może za drugim razem uda się z córcią.

Mnie już też powoli męczy ta ciąża. Czuję się w miarę dobrze, ale kręgosłup mnie często boli, jak robię obiad, to muszę co chwilę siadać, bo brzuch mi twardnieje i przez to też boli. Schylanie się robi się już często problematyczne. A co to dopiero będzie dalej, jak brzuch zrobi się ogromny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 15:11   #3448
_kasicka
Raczkowanie
 
Avatar _kasicka
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 225
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez literka28 Pokaż wiadomość
Super!! Gratulacje! Ktory tydz?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
20+5

Dzięki dziewczyny córka się ucieszy że będzie siostra, ale syn chciał brata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kamila 12.05.2015
Franek 06.06.2017

_kasicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 15:27   #3449
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Też jestem po wizycie, również druga córka
I cieszę się, że to ostatnia ciąża bo już mam dość a do sierpnia daleko ;-)
Super wiadomość, gratulacje
Ja tak samo, drugi i ostatni raz - po 8 latach dałam się namówić co mi się nie podobało w moim życiu to nie wiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-04-07, 15:28   #3450
literka28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 437
Dot.: Mamusie sierpniowe 2020

Cytat:
Napisane przez _kasicka Pokaż wiadomość
20+5

Dzięki dziewczyny córka się ucieszy że będzie siostra, ale syn chciał brata

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

To identycznie jak u nas na polowkowych w 20+5imie wybrane?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
literka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-30 07:58:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:27.