Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarowa³y - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Hobby > Kuchnia - moje gotowanie

Notka

Kuchnia - moje gotowanie Forum dla osób, które kochaj± gotowaæ. W kuchnia - moje gotowanie dzielimy siê wiedz± jak przyrz±dziæ najlepsze na ¶wiecie potrawy, ciasta i desery.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2019-02-13, 20:36   #1
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853

Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarowa³y


Zainspirowana w±tkiem o s³odyczach, które nas rozczarowa³y i których nie polecamy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1263647

pozwalam sobie zaproponowaæ w±tek o nies³odyczowych produktach, zarówno tych codziennego, podstawowego u¿ycia, do kupienia w dyskoncie, czy markecie, ale i tych dro¿szych, klasy premium, modnych, zachwalanych na blogach, których tak bardzo bardzo chcieli¶my spróbowaæ, ¿e nawet zamawiali¶my je online, a których drugi raz by¶my ju¿ nie kupili.

O ile pamiêtacie, to proszê o podawanie w miarê dok³adnej nazwy / marki (bo np. pesto mo¿e byæ marki Lidl, a mo¿e byæ i Barilla, chyba ¿e nie smakuje w ¿adnym wydaniu), ¼ród³a zakupu i ceny.


Mnie rozczarowa³y oryginalne koreañskie zupy z gotowym makaronem ("zupki chiñskie") po 6-7 z³otych paczka. Vifon za max 1,60 smakuje mi bardziej.
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-14, 06:14   #2
kaktuska16
Raczkowanie
 
Avatar kaktuska16
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 386
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Obawiam siê, ¿e tych pora¿ek by³o tyyyyle, ¿e bêdê sobie o nich przypominaæ bardzo d³ugo:
1. Zielona herbata typu matcha ok 10z³/ 25g (kupowana przez 1000-smakow-swiata). O ile Gotowe przek±ski z dodatkiem / o smaku tej herbaty by³y ca³kiem mi³e, tak "pierwowzór" okaza³ siê mu³owato-rybno-gorzki. No po prostu nie.
2. Kandyzowany imbir ok 4z³/100g - zarówno kupiony na wagê w sklepie typu eko,jak i zamówiony z internetu (nie pamiêtam czy znów 100smaków czy Skworcu). Mia³o byæ s³odko-pikantnie, a by³o po prostu strasznie.Nawet trudno mi opisaæ ten smak. Nawet posiekany, do³o¿ony do pierniczków by³ zbyt intensywny.
3. Tapioka w granulkach - 10 z³/ 400g ? nie jestem pewna, nie pamiêtam miejsca zakupu. Niestety zamiast ¶licznych kuleczek jak w bubble tea ka¿dy sposób przygotowania koñczy³ siê uzyskaniem twardych prze¼roczystych kulek tej samej wielko¶ci co przez przygotowaniem , zawieszonych w gêstym ¿elu.

Na pewno dopiszê jeszcze inne ;P
kaktuska16 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-14, 08:20   #3
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomo¶ci: 29 331
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Kandyzowany imbir mi akurat smakuje, za to wszelakie zielone herbaty dowolnej firmy sa zwyczajnie niesmaczne.

Rozczarowuje mnie zdecydowanie tofu - ser z soi, sushi w pierwszym podejsciu rowniez, ale z czasem sie przekonalam. Podobnie mialam z bananami, ktore dzis uwielbiam.

Nie lubie jedzenia w macdonalda - nie tylko sklad przeraza, ale smakowo tez pozostawiaja wiele do zyczenia. Kubelki KFC tez sa niezbyt smaczne, ale ludzie tak chwala.

Nie przepadam za pizza, ani za lodami. Nawet takimi z super pizzerami pieczone na kamieniu i recznie wyrabianym ciastem. Lody ze slynnych lodziarni, gdzie latem stoja kolejki tez nie. A ludzie szaleja.
Rena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-14, 08:29   #4
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Rena Poka¿ wiadomo¶æ
(...)
Nie lubie jedzenia w macdonalda - nie tylko sklad przeraza, ale smakowo tez pozostawiaja wiele do zyczenia. Kubelki KFC tez sa niezbyt smaczne, ale ludzie tak chwala.
(...)
Je¿eli ju¿ muszê, w podró¿y, czy co¶, to wolê Mc, ni¿ KFC. Ale rzeczywi¶cie, to nie jest jedzenie, które daje satysfakcjê. A najbardziej swego czasu rozczarowa³y mnie zestawy ¶niadaniowe z Mc. Blech.
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-14, 13:26   #5
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomo¶ci: 29 331
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Poka¿ wiadomo¶æ
Je¿eli ju¿ muszê, w podró¿y, czy co¶, to wolê Mc, ni¿ KFC. Ale rzeczywi¶cie, to nie jest jedzenie, które daje satysfakcjê. A najbardziej swego czasu rozczarowa³y mnie zestawy ¶niadaniowe z Mc. Blech.
Ja juz wole byc glodna niz tam jesc, jak mam byc szczera. Kawe akurat maja dobra, a taniej niz np. Starbucks i taka na wynos, wiec ewentualnie to mozna zamowic.

I przypomnialo mi sie - kawa Starbucks. Drogo, okropne w smaku tzn mowie o samej kawie, bo wiekszosc klientow leje tam kilogramy slodkich syropow i bitej smietany, by to jakos smakowalo. Ale wtedy to juz nie kawa tylko deser kawopodobny, taka bomba kaloryczna.
Rena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-14, 18:29   #6
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomo¶ci: 31 783
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Sushi - zdecydowanie nie jestem w stanie tego prze³kn±æ, najgorsze w smaku s± te prasowane glony nori.
Guacamole - nie lubiê awokado i jak i czosnku. Kombo jest nie do przyjêcia przez moje kubki smakowe.

Edytowane przez fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a
Czas edycji: 2019-02-16 o 18:30
fcd2e403d74287f117e7a506dac96c8726e1bb0f_60889772e2e8a jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-18, 12:06   #7
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 59 407
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Nie do konca jest to produkt, ale moim najwiekszym rozczarowaniem jest koreanski grill, no po prostu mieso, czasem marynowane, i marne dodatki, nie wiem, czym tu sie podniecac
W ogole kuchnia koreanska mi nie lezy
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2019-02-18, 12:20   #8
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie do konca jest to produkt, ale moim najwiekszym rozczarowaniem jest koreanski grill, no po prostu mieso, czasem marynowane, i marne dodatki, nie wiem, czym tu sie podniecac
W ogole kuchnia koreanska mi nie lezy

To jest to takie, ¿e siê siedzi, a kucharz przed nami robi na wielkiej p³ycie grzewczej?
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-18, 12:23   #9
lidkovva
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomo¶ci: 121
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Ka¿da nowa odmiana coca coli, szczególnie w opcji 'ZERO' to dla mnie niemi³y cios!
lidkovva jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-19, 11:11   #10
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 59 407
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Poka¿ wiadomo¶æ
To jest to takie, ¿e siê siedzi, a kucharz przed nami robi na wielkiej p³ycie grzewczej?
Nie, takie cos mi akurat pasuje. W koreanskich restauracjach grillowych przynosza Ci surowe mieso, odpalaja grilla wbudowanego w stolik i sama sobie gotujesz z zamowionych skladnikow.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-19, 12:59   #11
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, takie cos mi akurat pasuje. W koreanskich restauracjach grillowych przynosza Ci surowe mieso, odpalaja grilla wbudowanego w stolik i sama sobie gotujesz z zamowionych skladnikow.
Acha, o tego to nie wiedzia³am. Nie dla mnie, bo mi siê w domu czêsto nie chce gotowaæ, a co dopiero w restauracji.




Kasztany jadalne, pra¿one bez cukru - nie wiem w sumie jakiego smaku siê spodziewa³am, ale nie tego. Blech. (Sklep turecki online, ok. 12 z³otych)
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2019-02-19 o 21:51
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-19, 13:32   #12
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomo¶ci: 29 331
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Poka¿ wiadomo¶æ
Acha, o tego to nie wiedzia³am. Nie dla mnie, bo mi siê w domu czêsto nie chce gotowaæ, a co dopiero w restauracji.
Jak chodzi sie w lecie na ogniska, to tez pieczesz nad ogniem sama kielbaske, podobnie na grillu u znajomych czy jak zapraszasz znajomych, to ktos ten grill tez musi obslugiwac. Ale fakt jak juz sie idzie do restauracji, to idealnie jak danie przyniosa gotowe na talerzu, zwlaszcza jak sie jest jakos ladniej ubranym i nie chcesz sie pobrudzic. Na grillach i ogniskach, to raczej wszyscy sa na luzie w tshirtach i trampkach, to i prosciej cos gotowac.

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Poka¿ wiadomo¶æ
Kasztany jadalne, pra¿one bez cukru - nie wiem w sumie jakiego smaku siê spodziewa³am, ale nie tego. Blech.
A ja lubie pieczone kasztany.
Rena jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-19, 13:56   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Rena Poka¿ wiadomo¶æ
Jak chodzi sie w lecie na ogniska, to tez pieczesz nad ogniem sama kielbaske, podobnie na grillu u znajomych czy jak zapraszasz znajomych, to ktos ten grill tez musi obslugiwac.

(...)

Wiem, ¿e to mo¿e dla niektórych jak herezja, ale nie jestem wielk± fank± grilla.
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-19, 15:17   #14
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomo¶ci: 1 020
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

- jab³uszka kaparowe, Biedronka, ok 5z³
http://www.biedronka.pl/pl/product,i...mium-240-120-g
Ohydne, pe³ne pestek paskudztwo. Gruba skóra pe³na pestkowego gorzkiego mi±¿szu. Czu³am siê jakbym jad³a marynowanego kasztana :/
(nie jad³am nigdy marynowanego kasztana ale tak go sobie wyobra¿am).

- cykoria
Gorzkie to :/

- liczi w puszce, Lidl, chyba o 5z³
To znowu masakrycznie s³odkie.
b937e0c478c7f0bdd9edd1f55f22ced0e16f646d jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-20, 08:05   #15
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 59 407
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Poka¿ wiadomo¶æ
Acha, o tego to nie wiedzia³am. Nie dla mnie, bo mi siê w domu czêsto nie chce gotowaæ, a co dopiero w restauracji.




Kasztany jadalne, pra¿one bez cukru - nie wiem w sumie jakiego smaku siê spodziewa³am, ale nie tego. Blech. (Sklep turecki online, ok. 12 z³otych)
Wszyscy znajomi meza przepadaja za koreanskimi grillowymi restauracjami, moj maz tak samo, nie wiem, co ci Azjaci maja za skrzywienie na tym punkcie, gotowac wole w domu, a jak ide do restauracji i place z $70-80 czy wiecej, to oczekuje jednak wiecej, niz miesa, ktore sama mam sobie ugotowac

Kasztany z kolei lubie, sa bardzo sycace, czasami w chinskim markecie kupuje, zeby miec przekaske do pracy. Ale majac wybor i tak wole jakies orzechy, same czy np. w gorzkiej czekoladzie.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-22, 12:37   #16
lubie_picce
Przyczajenie
 
Avatar lubie_picce
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez kaktuska16 Poka¿ wiadomo¶æ
Obawiam siê, ¿e tych pora¿ek by³o tyyyyle, ¿e bêdê sobie o nich przypominaæ bardzo d³ugo:
1. Zielona herbata typu matcha ok 10z³/ 25g (kupowana przez 1000-smakow-swiata). O ile Gotowe przek±ski z dodatkiem / o smaku tej herbaty by³y ca³kiem mi³e, tak "pierwowzór" okaza³ siê mu³owato-rybno-gorzki. No po prostu nie.
O to to to. Ju¿ s³odycze o smaku Matchy podchodzily mi srednio, ale sama herba jest po prostu obrzydliwa.
lubie_picce jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-23, 08:43   #17
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 59 407
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez lubie_picce Poka¿ wiadomo¶æ
O to to to. Ju¿ s³odycze o smaku Matchy podchodzily mi srednio, ale sama herba jest po prostu obrzydliwa.
Tez nie szaleje za nia, jasminowa czy oolong smakuja mi duzo bardziej.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-23, 21:24   #18
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 1 998
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Jak mi³o, ¿e kogo¶ zainspirowa³ mój w±tek (nie no, ¿artujê oczywi¶cie) .

Rozczarowa³y mnie gruszki. Takie zwyk³e, najzwyklejsze. W sensie nie lubiê gruszek. Albo bardziej nie lubiê tej ich takiej ziarnistej konsystencji. Zawsze mia³am wra¿enie, ¿e jem brudny, zapiaszczony owoc.

Rozczarowa³o mnie te¿ mango. Kiedy je jad³am, mia³am wra¿enie, ¿e ma jaki¶ taki dziwny, niedobry posmak.
mdusia123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-24, 01:38   #19
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 59 407
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mi³o, ¿e kogo¶ zainspirowa³ mój w±tek (nie no, ¿artujê oczywi¶cie) .

Rozczarowa³y mnie gruszki. Takie zwyk³e, najzwyklejsze. W sensie nie lubiê gruszek. Albo bardziej nie lubiê tej ich takiej ziarnistej konsystencji. Zawsze mia³am wra¿enie, ¿e jem brudny, zapiaszczony owoc.

Rozczarowa³o mnie te¿ mango. Kiedy je jad³am, mia³am wra¿enie, ¿e ma jaki¶ taki dziwny, niedobry posmak.
Ja owoce kocham wszystkie
A gruszki pamietam z dziecinstwa takie male twarde prosto z sadu
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2019-02-24, 17:15   #20
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 6 203
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Poka¿ wiadomo¶æ
Jak mi³o, ¿e kogo¶ zainspirowa³ mój w±tek (nie no, ¿artujê oczywi¶cie) .

Rozczarowa³y mnie gruszki. Takie zwyk³e, najzwyklejsze. W sensie nie lubiê gruszek. Albo bardziej nie lubiê tej ich takiej ziarnistej konsystencji. Zawsze mia³am wra¿enie, ¿e jem brudny, zapiaszczony owoc.

Rozczarowa³o mnie te¿ mango. Kiedy je jad³am, mia³am wra¿enie, ¿e ma jaki¶ taki dziwny, niedobry posmak.
I z gruszkami i z mango mam identycznie
bleuclair jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-24, 19:20   #21
mdusia123
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 1 998
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez bleuclair Poka¿ wiadomo¶æ
I z gruszkami i z mango mam identycznie
Co¶ jest z tymi owocami nie tak, prawda? Szczególnie mango mnie zawiod³o, bo owoc egzotyczny, spodziewa³am siê, ¿e bêdzie wielkie wow, ale niestety nie by³o.
mdusia123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-24, 23:19   #22
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 20 853
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez mdusia123 Poka¿ wiadomo¶æ
Co¶ jest z tymi owocami nie tak, prawda? Szczególnie mango mnie zawiod³o, bo owoc egzotyczny, spodziewa³am siê, ¿e bêdzie wielkie wow, ale niestety nie by³o.
A ja mango mega. Ale musi byæ odpowiednio dojrza³e. Nie za czêsto, bo potrafi siê przeje¶æ, ale jak najbardziej na tak. Natomiast nie cierpiê pomelo.
__________________
¯egnaj Wiza¿ Forum. Tyle lat za nami. Witaj ¯ycie po Wiza¿u (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-24, 23:37   #23
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 59 407
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Poka¿ wiadomo¶æ
A ja mango mega. Ale musi byæ odpowiednio dojrza³e. Nie za czêsto, bo potrafi siê przeje¶æ, ale jak najbardziej na tak. Natomiast nie cierpiê pomelo.
Pomelo jest super w salatkach, do jedzenia solo jest troche za "suche".
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-26, 13:33   #24
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez lidkovva Poka¿ wiadomo¶æ
Ka¿da nowa odmiana coca coli, szczególnie w opcji 'ZERO' to dla mnie niemi³y cios!
Przesta³am kupowaæ cokolwiek z napisem "ZERO" na opakowaniu. Obojêtnie czego to zero dotyczy. Zawsze rozczarowanie.
Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Poka¿ wiadomo¶æ
Natomiast nie cierpiê pomelo.
Spróbowa³am i stwierdzam, ¿e mogê bez tego ¿yæ.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-26, 13:54   #25
Fioukowa
Przyczajenie
 
Avatar Fioukowa
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Kofola. Wszyscy znajomi sie zawsze o nia zabijali i zachwycali nad jej smakiem. Kupilam (zdecydowanie za drogo) butelke na sprobowanie i po jednym lyku wyrzucilam j± do ¶mietnika. Przeciez to smakuje obrzydliwie, nawet nasza rodzima Polo Cockta miala lepszy smak bêd±c produktem z dolnej pó³ki.
Fioukowa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-27, 08:14   #26
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomo¶ci: 59 407
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Fioukowa Poka¿ wiadomo¶æ
Kofola. Wszyscy znajomi sie zawsze o nia zabijali i zachwycali nad jej smakiem. Kupilam (zdecydowanie za drogo) butelke na sprobowanie i po jednym lyku wyrzucilam j± do ¶mietnika. Przeciez to smakuje obrzydliwie, nawet nasza rodzima Polo Cockta miala lepszy smak bêd±c produktem z dolnej pó³ki.
Bedac w Bratyslawie pilam arbuzowa, malinowa i chyba kokosowa? Zwlaszcza ta pierwsza byla dobra
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-27, 13:01   #27
Rainee
Przyczajenie
 
Avatar Rainee
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 28
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Jak lecimy napojami to Pepsi Imbirowa. Mysle, ¿e bylaby miliard razy lepsza gdyby nie postanowiono zrobic jej na sile bez cukru.
Rainee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-27, 13:18   #28
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 804
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Biedronkowe suszone tortellini z szynk±. Straszne.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-27, 18:52   #29
marza_mr
Zakorzenienie
 
Avatar marza_mr
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 7 321
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Cytat:
Napisane przez Rena Poka¿ wiadomo¶æ

Nie lubie jedzenia w macdonalda - nie tylko sklad przeraza, ale smakowo tez pozostawiaja wiele do zyczenia.
Dla mnie to jedzenie, które jem, kiedy absolutnie nie mam wyj¶cia, gdzie¶ na trasie, gdzie nie ma niczego innego itp. Nie wiem, jaki trzeba mieæ smak, ¿eby uwa¿aæ, ¿e to jest pyszne. A ostatnio takie zdanie czyta³am na wiza¿u. Jedna z wiza¿anek zachwyca³a siê, ¿e by³a z mê¿em i najad³a siê do syta i pysznie

Cytat:
Napisane przez lidkovva Poka¿ wiadomo¶æ
Ka¿da nowa odmiana coca coli, szczególnie w opcji 'ZERO' to dla mnie niemi³y cios!
Tak samo pepsi.
marza_mr jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2019-02-28, 14:03   #30
Traszanka
Raczkowanie
 
Avatar Traszanka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomo¶ci: 86
Dot.: Delikatesowe, dyskontowe, modne... Nie s³odyczowe produkty, które nas rozczarow

Tortilla meksykanska z Biedry. Pal licho, ¿e po³owa placka jest pusta, ale miêso z farszem jest tak syfne, ze chyba juz wole such± bu³kê.
Traszanka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Kuchnia - moje gotowanie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-11-12 11:35:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:37.