Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-04-22, 17:59   #3721
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Podcina siê na mokro, dopiero formuje w³osy na sucho. Podcinanie na mokro jest dla w³osów lepsze chyba, ¿e tniesz maszynk±.



ja mam cienkie i oklapniête i mimo wszystko po encanto mo¿e i jest ich trochê mniej, ale s± du¿o ³adniejsze zawsze mo¿na dopi±æ jedn± ta¶mê clip-in na zagêszczenie
No w³a¶nie maszynk± ;x

---------- Dopisano o 17:59 ---------- Poprzedni post napisano o 17:50 ----------
Czerwonapanienka
I jak tam w³oski po zabiegu ?

Edytowane przez Smerfetka696969
Czas edycji: 2014-04-22 o 18:01
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-22, 18:03   #3722
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomo¶ci: 2 134
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Umówi³am siê do fryzjera na 7 maja na swoje pierwsze Encanto
Oczywi¶cie dodam Wam zdjêcia przed i po i napiszê swoje wra¿enia
6ab835231803f4b1cac896d6aed120cccc2755ce_65765102cc8be jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-22, 19:53   #3723
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Poka¿ wiadomo¶æ
dzieñ dobry
uwielbiam wiza¿ bo tu jest wszytsko, najlepsze jest to ze chce siê na co¶ zdecydowaæ my¶lê ¿e to nowo¶æ a na wiza¿u ju¿ milion postów o tym

proszê o podpowied¼
skoro zabieg robimy 2 -3 cm od skóry g³owy to jakim cudem w³osy przy nasadzie tez maj± byæ proste ?
mam do¶æ krêcone w³osy st±d to pytanie.
te kilka cm od skóry rozprostuj± siê pod wplywem ciê¿aru
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-22, 20:46   #3724
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez klaudusia1989 Poka¿ wiadomo¶æ
co byscie zrobily na moim miejscu?;p
Ja bym poczeka³a na ³adn± pogodê i zrobi³a zabieg gdzie¶ na powietrzu. Jaki¶ balkon, ogródek przy domu i przed³u¿acz czy co¶ takiego. Lepiej ¿eby¶ mia³a w³osy odgarniête do ty³u przy suszeniu, wiêc wskazana by³aby czyja¶ pomoc. Wtedy chyba nie by³oby to gro¼ne, ale lekarzem nie jestem. Przemy¶l czy warto

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-22, 21:03   #3725
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomo¶ci: 4 186
GG do olkie
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Vinnga Poka¿ wiadomo¶æ
Hmmm, je¿eli zrobi³a¶ zabieg dok³adnie, to jedyne co mi przychodzi na my¶l to to, ¿e mo¿e Twoje w³osy po prostu s± ju¿ na tyle zdrowe, ¿e nie widzisz a¿ takiej ró¿nicy po prostowaniu Najbardziej spektakularny efekt jest za pierwszym razem, bo w³osy mamy zniszczone i niefajne, a tu nagle takie g³adkie i b³yszcz±ce... Pó¼niej siê przyzwyczajamy do tego


Co¶ takiego, o:
http://www.papilot.pl/wlosy/430/Eksp...la-wlosow.html
dokladnie tak widze to po sobie
__________________
mgr in¿. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-22, 22:13   #3726
keskese87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

uff, drugi tydzieñ po prostowaniu, parê myæ, suszenie g³ow± w dó³ i w³osy rzeczywi¶cie wygl±daj± coraz lepiej, s± ju¿ mniej oklapniête i zaczynam wygl±daæ jak cz³owiek.

mam pytanie - zwi±zujecie jako¶ w³osy na noc? ja mam w³osy bardzo podatne, ¶miejê siê ¿e jak rano wstajê to widaæ jak spa³am, bo ka¿dy odstaje w inn± stronê, zale¿nie od tego jak le¿a³am. teraz mimo keratyny w³osy te¿ nie s± proste jak drut i jak czasem wstajê rano to za³amujê nad nimi rêce, z tym ¿e jest lepiej ni¿ kiedy¶. naj³adniej wygl±daj± zaraz po umyciu i wysuszeniu, ale staram siê tego nie robiæ codziennie. do tej pory zwi±zywa³am je na noc w delikatny warkocz, ale po prostowaniu mija siê to z celem i w³a¶nie nie wiem jak je najlepiej zabezpieczyæ na noc, by rano wygl±da³y wci±¿ dobrze. na razie wypróbowujê ró¿ne kucyki, ale ze ¶rednim skutkiem ;p macie jakie¶ swoje patenty? bo dra¿ni mnie to, ¿e przez noc psuje siê ca³y efekt. ale i tak jestem pod wra¿eniem, ¿e od prostowania nie mia³am ani razu prostownicy w rêce, a wcze¶niej nie mog³am wyj¶æ z domu bez tego
keskese87 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-22, 22:39   #3727
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez klaudusia1989 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny mam jeszcze pytanie... otó¿ zamówi³am ju¿ keratynê i czyta³am sobie od pocz±tku wasze posty i natknê³am siê na dziewczynê która po 1 razie encanto napisala ze nigdy wiêcej, ¿e ma ca³e drogi oddechowe popalone i ogólnie masakra... a ja mam problem ze zdrowiem, tzn jestem 3mce po zabiegu przegrody i czyszczenia zatok ale nadal mam dolegliwo¶ci i czêsto choruje na zapalenie zatok, angine itd. W tej chwili tez mam problemy i biore antybiotyk i masc do nosa. wiem, ¿e nie jeste¶cie lekarzami, ja dopiero co dzi¶ bylam u lekarza, kolejn± wizyte mam za tydzieñ ale nawet nie wiem co mia³abym mu powiedzieæ ;p czy to naprawdê az tak zle dzia³a na drogi oddechowy? co byscie zrobily na moim miejscu?;p
za³atwi³abym dobrze wentylowane pomieszczenie, nie robi³abym w zamkniêtej ³azience 2x2 czy mniejszej

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Poka¿ wiadomo¶æ
dzieñ dobry
uwielbiam wiza¿ bo tu jest wszytsko, najlepsze jest to ze chce siê na co¶ zdecydowaæ my¶lê ¿e to nowo¶æ a na wiza¿u ju¿ milion postów o tym

proszê o podpowied¼
skoro zabieg robimy 2 -3 cm od skóry g³owy to jakim cudem w³osy przy nasadzie tez maj± byæ proste ?
mam do¶æ krêcone w³osy st±d to pytanie.
w³osy siê prostuj± od ciê¿aru oczywi¶cie jak masz mocno wycieniowane w³osy typu 3-4cm d³ugo¶ci, to po wyprostowaniu tych 1-2cm nasada siê nie wyprostuje je¶li masz bardzo mocny skrêt.

Cytat:
Napisane przez keskese87 Poka¿ wiadomo¶æ
uff, drugi tydzieñ po prostowaniu, parê myæ, suszenie g³ow± w dó³ i w³osy rzeczywi¶cie wygl±daj± coraz lepiej, s± ju¿ mniej oklapniête i zaczynam wygl±daæ jak cz³owiek.

mam pytanie - zwi±zujecie jako¶ w³osy na noc? ja mam w³osy bardzo podatne, ¶miejê siê ¿e jak rano wstajê to widaæ jak spa³am, bo ka¿dy odstaje w inn± stronê, zale¿nie od tego jak le¿a³am. teraz mimo keratyny w³osy te¿ nie s± proste jak drut i jak czasem wstajê rano to za³amujê nad nimi rêce, z tym ¿e jest lepiej ni¿ kiedy¶. naj³adniej wygl±daj± zaraz po umyciu i wysuszeniu, ale staram siê tego nie robiæ codziennie. do tej pory zwi±zywa³am je na noc w delikatny warkocz, ale po prostowaniu mija siê to z celem i w³a¶nie nie wiem jak je najlepiej zabezpieczyæ na noc, by rano wygl±da³y wci±¿ dobrze. na razie wypróbowujê ró¿ne kucyki, ale ze ¶rednim skutkiem ;p macie jakie¶ swoje patenty? bo dra¿ni mnie to, ¿e przez noc psuje siê ca³y efekt. ale i tak jestem pod wra¿eniem, ¿e od prostowania nie mia³am ani razu prostownicy w rêce, a wcze¶niej nie mog³am wyj¶æ z domu bez tego
ja w³osy spinam nad czo³em jak±¶ klamr± wtedy rano s± proste. Czasami te¿ ¶piê w papilotach, ale to siê wi±¿e z lokami/falami
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 07:29   #3728
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 1 033
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Czerwonapanienka
I jak tam w³oski po zabiegu ?
Jestem mega zadowolona! Od czasu prostowania (czyli od 2 kwietnia) nie u¿y³am ani razu prostownicy!
W³osy ostatnio sporo podciê³am i w koñcu wygl±daj± na zdrowe. Wiêc ja na pewno wrócê do keratynowego prostowania.
Zawsze by³am przyzwyczajona do przyklapniêtych w³osów, bo z natury mam cienkie i do tego by³y zniszczone, wiêc gdy je jeszcze potraktowa³am prostownic± to wygl±da³am z daleka jakbym w³osów nie mia³a teraz w³osy schn±³ mi same i choæ nie s± idealnie takie jakbym chcia³a (a mo¿e i teraz ju¿ bym nie chcia³a) to cieszê siê ¿e rozsta³am siê z prostownic±
__________________
15.08.2015
czerwonapanienka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:24   #3729
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ale mam zaleg³o¶ci, przez ¦wiêta nie mia³am czasu otworzyæ komputera, ale....... wczoraj uda³o mi siê zrobiæ KATIVÊ !!!! Czujê siê teraz jak gwiazda filmowa )) Z racji tego, ¿e nikt tutaj nie pisa³ o kativie, chcê Wam szczegó³owo zdaæ relacjê, ale teraz troszkê nie mam czasu, ale napewno dzisiaj
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 08:58   #3730
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 6 118
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale mam zaleg³o¶ci, przez ¦wiêta nie mia³am czasu otworzyæ komputera, ale....... wczoraj uda³o mi siê zrobiæ KATIVÊ !!!! Czujê siê teraz jak gwiazda filmowa )) Z racji tego, ¿e nikt tutaj nie pisa³ o kativie, chcê Wam szczegó³owo zdaæ relacjê, ale teraz troszkê nie mam czasu, ale napewno dzisiaj
Super;-) Nie mogê siê doczekaæ relacji;-) Jak efekty i jak zapach?;-) W jakiej temperaturze prostowa³a¶?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 10:54   #3731
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Ale mam zaleg³o¶ci, przez ¦wiêta nie mia³am czasu otworzyæ komputera, ale....... wczoraj uda³o mi siê zrobiæ KATIVÊ !!!! Czujê siê teraz jak gwiazda filmowa )) Z racji tego, ¿e nikt tutaj nie pisa³ o kativie, chcê Wam szczegó³owo zdaæ relacjê, ale teraz troszkê nie mam czasu, ale napewno dzisiaj
oooo to czekamy na relacjê
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 12:17   #3732
karolajn91
Zadomowienie
 
Avatar karolajn91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 1 029
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez keskese87 Poka¿ wiadomo¶æ
uff, drugi tydzieñ po prostowaniu, parê myæ, suszenie g³ow± w dó³ i w³osy rzeczywi¶cie wygl±daj± coraz lepiej, s± ju¿ mniej oklapniête i zaczynam wygl±daæ jak cz³owiek.

mam pytanie - zwi±zujecie jako¶ w³osy na noc? ja mam w³osy bardzo podatne, ¶miejê siê ¿e jak rano wstajê to widaæ jak spa³am, bo ka¿dy odstaje w inn± stronê, zale¿nie od tego jak le¿a³am. teraz mimo keratyny w³osy te¿ nie s± proste jak drut i jak czasem wstajê rano to za³amujê nad nimi rêce, z tym ¿e jest lepiej ni¿ kiedy¶. naj³adniej wygl±daj± zaraz po umyciu i wysuszeniu, ale staram siê tego nie robiæ codziennie. do tej pory zwi±zywa³am je na noc w delikatny warkocz, ale po prostowaniu mija siê to z celem i w³a¶nie nie wiem jak je najlepiej zabezpieczyæ na noc, by rano wygl±da³y wci±¿ dobrze. na razie wypróbowujê ró¿ne kucyki, ale ze ¶rednim skutkiem ;p macie jakie¶ swoje patenty? bo dra¿ni mnie to, ¿e przez noc psuje siê ca³y efekt. ale i tak jestem pod wra¿eniem, ¿e od prostowania nie mia³am ani razu prostownicy w rêce, a wcze¶niej nie mog³am wyj¶æ z domu bez tego
ja zarzucam wlosy za poduszke i s± ok
__________________

karolajn91 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 12:30   #3733
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomo¶ci: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
te kilka cm od skóry rozprostuj± siê pod wplywem ciê¿aru

w³osy krêcone rozprostuj± siê u nasady od ciê¿aru ? nie wierze w to znam moje w³osy i po prostu mam ich do¶æ wiecznego krêcenia przy skórze g³owy, troszkê siê spocê i mam kêdzioryyyy


czy to jest rozwi±zanie ! ? nobla temu co to wymy¶li³.
__________________
bardzo przepraszam za b³êdy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 13:27   #3734
czerwonapanienka
Zadomowienie
 
Avatar czerwonapanienka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 1 033
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Poka¿ wiadomo¶æ
w³osy krêcone rozprostuj± siê u nasady od ciê¿aru ? nie wierze w to znam moje w³osy i po prostu mam ich do¶æ wiecznego krêcenia przy skórze g³owy, troszkê siê spocê i mam kêdzioryyyy


czy to jest rozwi±zanie ! ? nobla temu co to wymy¶li³.
Ja mia³am robione firm± Alfaparf i fryzjerka robi³a mi od skóry g³owy. Mo¿e spróbuj t± firm±?
__________________
15.08.2015
czerwonapanienka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 13:50   #3735
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

hmmm, nie wiem od czego zacz±æ.... mo¿e na pocz±tku bijê pok³ony dziewczynom, które robi± encantojakbym mia³a tyle czasu wdychaæ ¿r±cy smród to bym nie skoñczy³a. Co prawda ja mój zabieg robi³am sama i dlatego tak d³ugo mi siê schodzi³o. W ka¿dym razie kativa nie ¶mierdzi. Preparat do prostowania ma nawet jaki¶ zapach. Producent zrobi³ co móg³, ¿eby wsadziæ w to jakie¶ pachnid³o i nawet mu siê to uda³o. Oprócz swojej kompozycji zapachowej czuæ specyficzny zapach, ale farba do w³osów bardziej ¶mierdzi.
Mo¿e jednak od pocz±tku:
W³osy mam d³ugie (60 cm), pierwszy raz umy³am szamponem 3 zio³a (bo ba³am siê, ¿e mi nie starczy tego z kompletu - 15 ml), drugi raz umy³am szamponem z kompletu. W sumie niepotrzebne te trzy zio³a, poniewa¿ szampon PRE bardzo dobrze siê pieni i tak naprawdê zosta³o mi go po³owa... Szampon pachnie tak± mêsk± nut± (w sumie tak jak od¿ywka na koñcu).
¦rodek do prostowania - jest go 100 ml. i na moje w³osy by³o "na styk" gdybym nie mia³a grzywki i wyciêtego boku przy uchu, to by nie starczy³o. Jak wcze¶niej pisa³am, ¶rodek ten nie ¶mierdzi przy nak³adaniu, ma specyficzny zapach, jest do¶æ rzadki, ale nak³ada siê fajnie. Podzieli³am g³owê na 4 sekcje i na bardzo ma³e pasemka nak³ada³am produkt, a pó¼niej wciera³am go palcami w pasemko i tak po kolei. Jak wszystko zrobi³am, rozczesa³am grzebieniem z rzadkimi zêbami i zaczê³am suszyæ - strasznie d³ugo to trwa³o. Pó¼niej prostowanie - i tutaj niestety pojawia siê dusz±ca para. Nie jest to opar, który powoduje podra¿nienie gard³a jeszcze na drugi dzieñ, nie ³zawi± te¿ oczy, ale para dusi. Ja zrobi³am przeci±g w domu i prostowa³am w przeci±gu, wtedy para ucieka³a mi prosto do okna. Acha, je¶li dotkniecie ¶rodkiem prostuj±cym skóry to nic siê nie dzieje, ¿adne schodzenie skóry na drugi dzieñ itd...., maza³am sobie rêce (bo mia³am krótki rêkaw), szyjê uszy i napewno nie wszystkie miejsca od razu wytar³am, a ze skór± nic siê nie dzieje. Prostuj±c grzywkê u¿ywa³am folii aluminiowej - mo¿ecie ¶mia³o, w³osy mam Generalnie nie trzeba siê bardzo stresowaæ czasem, ja pasemka, które mia³am na³o¿one jako pierwsze, siedzia³y w ¶rodku prostuj±cym chyba godzinê... a w³osy mam
Trzeci etap sp³ukiwanie i od¿ywka. Jak sp³ukujecie, to jest wra¿enie, ¿e na w³osach jest super ¶liska tafla, jak bo najlepszej od¿ywce. Rozczesa³am w³osy i na³o¿y³am od¿ywkê z kompletu - jest jej niestety 15 ml (pachnie mêsko). Starczy³o o dziwo, ale chcia³am, ¿eby w³osy op³ywa³y w od¿ywce i na³o¿y³am na ni± jeszcze od¿ywkê keratynow± z KI POWER. Trzyma³am chyba godzinê, sp³uka³am, wysuszy³am i WOW
Efekt - w³osy straci³y na objêto¶ci o po³owê, s± ¶liskie (bardzo) tak, ¿e gumka siê zsuwa...., g³adkie, sypkie, bardzo sypkie, jak z reklamy pantene Je¶li efekt siê utrzyma do¶æ d³ugo, to bêdê bardzo zadowolona!!!! Tak jak powiedzia³ mi Pan w hurtowni, kativa jest super na w³osy blond, bo roz¶wietla pasemka i to jest prawda, mam super kolor. W³osy generalnie wygl±daj± na bardzo zdrowe, jak od dziewczynki z podstawówki
Uwaga - ja mia³am w³osy bardzo zniszczone, w niektórych miejscach wata po rozja¶niaczu, zniszczone miejsca siê o dziwo zaczê³y falowaæ, ale naturalne w³osy mam proste, nie wiem jak by³oby w przypadku krêconych.
Acha, prostowa³am 5 cm od nasady. Zdjêcia wklejê pó¼niej, choæ aparat by³ dla mnie ³askawy i nie za dobrze uj±³ moj± watê i puch
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 13:51   #3736
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomo¶ci: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

czy chodzi ci o ten zestaw http://allegro.pl/alfaparf-lisse-des...150751639.html wydaje siê podobny w stosowaniu
__________________
bardzo przepraszam za b³êdy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 14:37   #3737
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez aakkzzii Poka¿ wiadomo¶æ
czy chodzi ci o ten zestaw http://allegro.pl/alfaparf-lisse-des...150751639.html wydaje siê podobny w stosowaniu
A do kogo to pytanie? Do czerwonejpanienki czy do mnie?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 14:54   #3738
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 6 118
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
hmmm, nie wiem od czego zacz±æ.... mo¿e na pocz±tku bijê pok³ony dziewczynom, które robi± encantojakbym mia³a tyle czasu wdychaæ ¿r±cy smród to bym nie skoñczy³a. Co prawda ja mój zabieg robi³am sama i dlatego tak d³ugo mi siê schodzi³o. W ka¿dym razie kativa nie ¶mierdzi. Preparat do prostowania ma nawet jaki¶ zapach. Producent zrobi³ co móg³, ¿eby wsadziæ w to jakie¶ pachnid³o i nawet mu siê to uda³o. Oprócz swojej kompozycji zapachowej czuæ specyficzny zapach, ale farba do w³osów bardziej ¶mierdzi.
Mo¿e jednak od pocz±tku:
W³osy mam d³ugie (60 cm), pierwszy raz umy³am szamponem 3 zio³a (bo ba³am siê, ¿e mi nie starczy tego z kompletu - 15 ml), drugi raz umy³am szamponem z kompletu. W sumie niepotrzebne te trzy zio³a, poniewa¿ szampon PRE bardzo dobrze siê pieni i tak naprawdê zosta³o mi go po³owa... Szampon pachnie tak± mêsk± nut± (w sumie tak jak od¿ywka na koñcu).
¦rodek do prostowania - jest go 100 ml. i na moje w³osy by³o "na styk" gdybym nie mia³a grzywki i wyciêtego boku przy uchu, to by nie starczy³o. Jak wcze¶niej pisa³am, ¶rodek ten nie ¶mierdzi przy nak³adaniu, ma specyficzny zapach, jest do¶æ rzadki, ale nak³ada siê fajnie. Podzieli³am g³owê na 4 sekcje i na bardzo ma³e pasemka nak³ada³am produkt, a pó¼niej wciera³am go palcami w pasemko i tak po kolei. Jak wszystko zrobi³am, rozczesa³am grzebieniem z rzadkimi zêbami i zaczê³am suszyæ - strasznie d³ugo to trwa³o. Pó¼niej prostowanie - i tutaj niestety pojawia siê dusz±ca para. Nie jest to opar, który powoduje podra¿nienie gard³a jeszcze na drugi dzieñ, nie ³zawi± te¿ oczy, ale para dusi. Ja zrobi³am przeci±g w domu i prostowa³am w przeci±gu, wtedy para ucieka³a mi prosto do okna. Acha, je¶li dotkniecie ¶rodkiem prostuj±cym skóry to nic siê nie dzieje, ¿adne schodzenie skóry na drugi dzieñ itd...., maza³am sobie rêce (bo mia³am krótki rêkaw), szyjê uszy i napewno nie wszystkie miejsca od razu wytar³am, a ze skór± nic siê nie dzieje. Prostuj±c grzywkê u¿ywa³am folii aluminiowej - mo¿ecie ¶mia³o, w³osy mam Generalnie nie trzeba siê bardzo stresowaæ czasem, ja pasemka, które mia³am na³o¿one jako pierwsze, siedzia³y w ¶rodku prostuj±cym chyba godzinê... a w³osy mam
Trzeci etap sp³ukiwanie i od¿ywka. Jak sp³ukujecie, to jest wra¿enie, ¿e na w³osach jest super ¶liska tafla, jak bo najlepszej od¿ywce. Rozczesa³am w³osy i na³o¿y³am od¿ywkê z kompletu - jest jej niestety 15 ml (pachnie mêsko). Starczy³o o dziwo, ale chcia³am, ¿eby w³osy op³ywa³y w od¿ywce i na³o¿y³am na ni± jeszcze od¿ywkê keratynow± z KI POWER. Trzyma³am chyba godzinê, sp³uka³am, wysuszy³am i WOW
Efekt - w³osy straci³y na objêto¶ci o po³owê, s± ¶liskie (bardzo) tak, ¿e gumka siê zsuwa...., g³adkie, sypkie, bardzo sypkie, jak z reklamy pantene Je¶li efekt siê utrzyma do¶æ d³ugo, to bêdê bardzo zadowolona!!!! Tak jak powiedzia³ mi Pan w hurtowni, kativa jest super na w³osy blond, bo roz¶wietla pasemka i to jest prawda, mam super kolor. W³osy generalnie wygl±daj± na bardzo zdrowe, jak od dziewczynki z podstawówki
Uwaga - ja mia³am w³osy bardzo zniszczone, w niektórych miejscach wata po rozja¶niaczu, zniszczone miejsca siê o dziwo zaczê³y falowaæ, ale naturalne w³osy mam proste, nie wiem jak by³oby w przypadku krêconych.
Acha, prostowa³am 5 cm od nasady. Zdjêcia wklejê pó¼niej, choæ aparat by³ dla mnie ³askawy i nie za dobrze uj±³ moj± watê i puch
Aale mi narobi³a¶ chêci! Dziêki za relacjê;-) jak d³ugo Ci zesz³o? Napisz jak bêdzie po kolejnych myciach;-) w jakiej temp. prostowa³a¶?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 15:20   #3739
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomo¶ci: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
A do kogo to pytanie? Do czerwonejpanienki czy do mnie?

do czerwonej panieneczki
__________________
bardzo przepraszam za b³êdy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-04-23, 15:40   #3740
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez czerwonapanienka Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem mega zadowolona! Od czasu prostowania (czyli od 2 kwietnia) nie u¿y³am ani razu prostownicy!
W³osy ostatnio sporo podciê³am i w koñcu wygl±daj± na zdrowe. Wiêc ja na pewno wrócê do keratynowego prostowania.
Zawsze by³am przyzwyczajona do przyklapniêtych w³osów, bo z natury mam cienkie i do tego by³y zniszczone, wiêc gdy je jeszcze potraktowa³am prostownic± to wygl±da³am z daleka jakbym w³osów nie mia³a teraz w³osy schn±³ mi same i choæ nie s± idealnie takie jakbym chcia³a (a mo¿e i teraz ju¿ bym nie chcia³a) to cieszê siê ¿e rozsta³am siê z prostownic±

O przekona³a¶ mnie !
Od³o¿ê promocje kosmetyczne i lecê do fryzjera i zap³acê tyle co Ty
Tylko my¶lê czy zakupiæ do tego szampon od fryzjera
Ale jak to zrobiê to bardzo zale¿y mi na olejowaniu w³osów ale nie wiem czy mo¿na -.- bo czasem od olejowaniu 3ba oczy¶ciæ w³osy szamponem z SLS....
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 16:32   #3741
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomo¶ci: 8 348
GG do aakkzzii
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

chce mieæ to ju¿ na g³owie :P a dopiero muszê dostaæ wyp³atê muszê kupiæ to musi mi przyj¶æ i muszê to zrobiæ :P
__________________
bardzo przepraszam za b³êdy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 18:03   #3742
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Poka¿ wiadomo¶æ
Aale mi narobi³a¶ chêci! Dziêki za relacjê;-) jak d³ugo Ci zesz³o? Napisz jak bêdzie po kolejnych myciach;-) w jakiej temp. prostowa³a¶?

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Hmm zesz³o mi ca³y dzieñ ) wiesz jak to w domu przy ma³ych dzieciach. Umy³am rano, wysch³y same, ja co¶ tam robi³am. Jak wysch³y to nak³adanie keratyny zajê³o mi prawie godzinê ( nieca³±, ale dok³adnie nie wiem ile - za d³ugo siê zastanawia³am jak to ugry¼æ), pó¼niej suszenie to ok 20 min suszark±, ale jak kto¶ ma s³ab± suszarkê to napewno d³u¿ej. Moja to profesjonalna wichura, wieje 130 km/h i suszy b³yskawicznie, a tu jednak 20 min trza by³o wiaæ. Prostowanie krótko, mo¿e 15 min. Bardzo drobne pasemka przeci±ga³am 5 razy w temp 210 st. (w³osy mam rozja¶niane i miejscami wata). Nic siê nie sta³o z w³osami. Jak wyprostowa³am to te¿ trochê z nimi pochodzi³am (co¶ tam sobie zrobi³am jak to w domu). Po umyciu na³o¿y³am od¿ywkê na godzinê, sp³uka³am i wysuszy³am.... i 20 mnie zasta³a, a g³owê umy³am przed zabiegiem chyba o 13 )) nak³adanie keratyny skoñczy³am chyba o 16. Zaczyna³am to by³o po 15. Tak¿e nie ma co siê martwiæ, ¿e ¶rodek jest d³ugo na w³osach, nic siê nie stanie.
Za³±czam w³osy przed (dwa pierwsze) i po. Tak jak napisa³am wcze¶niej aparat by³ dla mnie bardzo ³askawy i nie pokaza³ tego puchu i waty. Na drugim zdjêciu próbowa³am przybli¿yæ, ale i tak daleko do tego jakie by³y naprawdê.

Co do relacji z kolejnych myæ, to oczywi¶cie bêdê zdawa³a relacje, tylko bêdzie to obraz trochê nieprawdziwy, poniewa¿ ta kativa jest preparatem do domowego u¿ytku, wiêc z góry za³o¿y³am, ¿e efekt bêdzie krótkotrwa³y i ¿eby go wyd³u¿yæ zakupi³am zestaw keratynowy z ki power (psik keratynowy i maska) i co drugie mycie bêdê to aplikowaæ. Zastanawiam siê te¿ nad tym, czy nie myæ w³osów metod± OMO i w³a¶nie na³o¿yæ przy pierwszym O maskê keratynow±. Wtedy keratyna bêdzie ca³kowicie chroniona i powinna siê bardzo wolno wyp³ukiwaæ.....
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3069.jpg (35,5 KB, 54 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3070.jpg (38,0 KB, 51 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_3074.jpg (27,8 KB, 68 za³adowañ)
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 18:11   #3743
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 6 118
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Hmm zesz³o mi ca³y dzieñ ) wiesz jak to w domu przy ma³ych dzieciach. Umy³am rano, wysch³y same, ja co¶ tam robi³am. Jak wysch³y to nak³adanie keratyny zajê³o mi prawie godzinê ( nieca³±, ale dok³adnie nie wiem ile - za d³ugo siê zastanawia³am jak to ugry¼æ), pó¼niej suszenie to ok 20 min suszark±, ale jak kto¶ ma s³ab± suszarkê to napewno d³u¿ej. Moja to profesjonalna wichura, wieje 130 km/h i suszy b³yskawicznie, a tu jednak 20 min trza by³o wiaæ. Prostowanie krótko, mo¿e 15 min. Bardzo drobne pasemka przeci±ga³am 5 razy w temp 210 st. (w³osy mam rozja¶niane i miejscami wata). Nic siê nie sta³o z w³osami. Jak wyprostowa³am to te¿ trochê z nimi pochodzi³am (co¶ tam sobie zrobi³am jak to w domu). Po umyciu na³o¿y³am od¿ywkê na godzinê, sp³uka³am i wysuszy³am.... i 20 mnie zasta³a, a g³owê umy³am przed zabiegiem chyba o 13 )) nak³adanie keratyny skoñczy³am chyba o 16. Zaczyna³am to by³o po 15. Tak¿e nie ma co siê martwiæ, ¿e ¶rodek jest d³ugo na w³osach, nic siê nie stanie.
Za³±czam w³osy przed (dwa pierwsze) i po. Tak jak napisa³am wcze¶niej aparat by³ dla mnie bardzo ³askawy i nie pokaza³ tego puchu i waty. Na drugim zdjêciu próbowa³am przybli¿yæ, ale i tak daleko do tego jakie by³y naprawdê.

Co do relacji z kolejnych myæ, to oczywi¶cie bêdê zdawa³a relacje, tylko bêdzie to obraz trochê nieprawdziwy, poniewa¿ ta kativa jest preparatem do domowego u¿ytku, wiêc z góry za³o¿y³am, ¿e efekt bêdzie krótkotrwa³y i ¿eby go wyd³u¿yæ zakupi³am zestaw keratynowy z ki power (psik keratynowy i maska) i co drugie mycie bêdê to aplikowaæ. Zastanawiam siê te¿ nad tym, czy nie myæ w³osów metod± OMO i w³a¶nie na³o¿yæ przy pierwszym O maskê keratynow±. Wtedy keratyna bêdzie ca³kowicie chroniona i powinna siê bardzo wolno wyp³ukiwaæ.....
Dziêki wielkie za odpowied¼ Bêdê chyba i¶æ Twoimi ¶ladami
Pollinaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 18:18   #3744
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki wielkie za odpowied¼ Bêdê chyba i¶æ Twoimi ¶ladami
Ja na drugi raz zamówiê KERAPRO to jest profesjonalna, salonowa keratyna te¿ z firmy KATIVA, efekt do ok 6 miesiêcy, a te¿ nie ma tych "trutek". Trochê droga, ale jest jej 225 ml, wiêc bêdê mieæ na dwa razy i trzeci na wywijaj±ce siê koñcówki Szampon przed 3 zio³a, maska CARBO KERAPRO, szampon po cece cherry, od¿ywka KI POWER keratynowa - to mój plan na nastêpny raz.
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 19:34   #3745
ArtBeauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

A probowala ktoras z was KERAPRO juz ? jakie sa po tym efekty?
ArtBeauty jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 20:53   #3746
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 6 118
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja na drugi raz zamówiê KERAPRO to jest profesjonalna, salonowa keratyna te¿ z firmy KATIVA, efekt do ok 6 miesiêcy, a te¿ nie ma tych "trutek". Trochê droga, ale jest jej 225 ml, wiêc bêdê mieæ na dwa razy i trzeci na wywijaj±ce siê koñcówki Szampon przed 3 zio³a, maska CARBO KERAPRO, szampon po cece cherry, od¿ywka KI POWER keratynowa - to mój plan na nastêpny raz.
Ja suszê na szczotkê i odk±d przesta³am cieniowaæ mam proste;-) Pusz± siê masakrycznie za to i objêto¶æ z lat 80tych:-/ Chcê jak najmniejszym kosztem ogarn±æ puch bo proste i tak s± a kativa tania jest

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pollinaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:38   #3747
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja suszê na szczotkê i odk±d przesta³am cieniowaæ mam proste;-) Pusz± siê masakrycznie za to i objêto¶æ z lat 80tych:-/ Chcê jak najmniejszym kosztem ogarn±æ puch bo proste i tak s± a kativa tania jest

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
To na puch Ci pomo¿e, miejmy nadziejê, ¿e efekt bêdzie d³ugotrwa³y a nie na dwa tygodnie ....

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez ArtBeauty Poka¿ wiadomo¶æ
A probowala ktoras z was KERAPRO juz ? jakie sa po tym efekty?
mam wra¿enie, ¿e badasz rynek co jest dobre, ¿eby siê dobrze tym handlowa³o.... uwa¿aj bo dostaniesz bana
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 21:49   #3748
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 6 118
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
To na puch Ci pomo¿e, miejmy nadziejê, ¿e efekt bêdzie d³ugotrwa³y a nie na dwa tygodnie ....
No w³a¶nie tego siê bojê
Laminowanie Marionu mi na tyle starcza a o ile tañsze
Pollinaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 22:07   #3749
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Pollinaa Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie tego siê bojê
Laminowanie Marionu mi na tyle starcza a o ile tañsze
mnie laminowanie marionu nic nie dawa³o w kwestii ogarniêcia puchu. W³osy by³y jak po dobrej od¿ywce, trochê wyg³adzone,ale nadal niefajne. Jak dzia³a na Ciebie Marion to mo¿e kativa da radê. Zawsze mo¿esz odczekaæ jeszcze dwa tygodnie i dam Ci znaæ co z kativ± na moich w³osach. Wogóle teraz przy myciu zrobiê test.... umyjê i bêd± mi sch³y naturalnie. Jak bêdzie puch, to znaczy, ¿e produkt do bani, jak nie puch, to znaczy, ¿e keratyna wesz³a mocno do w³osa i jest szansa, ¿e na nim trochê posiedzi
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-04-23, 22:37   #3750
Pollinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Pollinaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 6 118
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
mnie laminowanie marionu nic nie dawa³o w kwestii ogarniêcia puchu. W³osy by³y jak po dobrej od¿ywce, trochê wyg³adzone,ale nadal niefajne. Jak dzia³a na Ciebie Marion to mo¿e kativa da radê. Zawsze mo¿esz odczekaæ jeszcze dwa tygodnie i dam Ci znaæ co z kativ± na moich w³osach. Wogóle teraz przy myciu zrobiê test.... umyjê i bêd± mi sch³y naturalnie. Jak bêdzie puch, to znaczy, ¿e produkt do bani, jak nie puch, to znaczy, ¿e keratyna wesz³a mocno do w³osa i jest szansa, ¿e na nim trochê posiedzi
Bêdê czekaæ;-) Nie chcê siê mocno napaliæ a potem siê rozczarowaæ Mam bardzo podatne w³osy wiêc jest szansa
Ostatnio przeproteinowa³am je keratynow± mask± biovaxu, szamponem proteinowym himalaya i psikaczem gliss kurr z keratyn± - to dopiero mia³am miot³ê na g³owie:-P

Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Pollinaa
Czas edycji: 2014-04-23 o 22:40
Pollinaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:40.