Mamusie styczniowe cz. 4 - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-03, 19:33   #1411
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Klaudiad- beloff, maja stronę internetowa ale i na fb można zajrzeć tylko niestety termin realizacji jest dłuższy niż te 5 dni co tam jest napisane.
I faktycznie dziecko nie bedzie sie az tak pocic? Czy taki sobie ten materiał? Ciekawe czy do każdego wozka pasuja re wkładki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 19:46   #1412
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Tez sie właśnie zastanawiam czy się pocic nie będą przez ten velvet
Ja chce zamówić na beztroska pod swój model wozka i dwustronna z lnem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 20:03   #1413
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

No ja akurat zamowilam dedykowany do mojego wózka, nie wiem jak te uniwersalne pasują. Czy się poci to zobaczymy bo narazie u nas chłodniej. W każdym razie ja jestem zadowolona, materiał bardzo przyjemny i ładnie uszyte.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Poza tym przy tych upałach co ostatnio były to chyba nie ma rady na pocenie. Maluch prawie goły leży i sie poci wiec myśle że nagle nie przestanie bo wkładka w wózku jest.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 20:07   #1414
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
No ja akurat zamowilam dedykowany do mojego wózka, nie wiem jak te uniwersalne pasują. Czy się poci to zobaczymy bo narazie u nas chłodniej. W każdym razie ja jestem zadowolona, materiał bardzo przyjemny i ładnie uszyte.

---------- Dopisano o 21:03 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Poza tym przy tych upałach co ostatnio były to chyba nie ma rady na pocenie. Maluch prawie goły leży i sie poci wiec myśle że nagle nie przestanie bo wkładka w wózku jest.
To daj znać jak się sprawuje w takich normalnych temp bo ja ze swoja prędko nie wyjdę na spacer wiec jeśli ten velvet dobrze się sprawdzi to moze i ja bym wzięła z velvetem a na te upaly co były to tylko basen by pomógł żeby się nie pocic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 20:23   #1415
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Ja pisałam o tych strzyknieciach, daj znać jak już będziesz po wizycie

My po szczepieniu, przy okazji go zważyłam, to udało się podwoić wagę urodzeniowa (za pare dni pół roku). Pani dr powiedziała tez ze zęby idą, może dlatego dziś taki marudny.

A moja mama co chwile próbuje forsować swoje zdanie w sprawie dziecka i czasem się kłócimy, a czasem po prostu przypominam ze to moje dziecko, ona swoje już wychowała i jak dalej nie będzie mnie słuchać i będzie robić po swojemu to nie będziemy przyjeżdżać i tyle. Tata tez ja czasami temperuje.

U mnie w dwóch prywatnych żłobkach pytałam to 1200 zł w jednym, 1300 w drugim plus w jednym 22zł wyżywienie za dzień a w drugim 17zl
Jutro będę dzwonić i się umawiać na wizytę zobaczymy na kiedy będzie termin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 20:31   #1416
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U mnie tesciowa tez z tych co duzo gada. Ostatnio ktos powiedzial, ze na emeryturze to rozchwytywana przez wnuki, a ja jasno powiedzialam, ze nas nie odwiedza. Niech laurow nie zbiera. W niczym nam nie pomogla tak sama z siebie. Walnela tekstem, ze po nia nie dzwonimy. Jak musze to juz ja prosze ale niech po ludziach nie gada, ze taka jest zarobiona przy wszystkich wnukach bo chodzi tylko do siostry TZ caly czas.



Sroda dzis. Ciagle jakies przygotowania. Juz sie stresuje. Maly zasnal wiec wypije lampke Prosecco. Jutro odpoczne caly dzien w pracy 😂
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 20:34   #1417
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Jezu jak ja bym sie napila winka z kolezankami 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-03, 20:37   #1418
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Wróciłam od gin i jestem załamana. Blizna rozeszła się jeszcze bardziej tzn. ten ubytek się powiększył i chyba nie obędzie się bez korekty operacyjnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matko. Współczuję.

Wy już o żłobkach. Przeraża mnie trochę że za pół roku trzeba wracać ja jeszcze nie wiem z kim mały zostanie

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 20:47   #1419
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
no właśnie dziewczyny powiedzcie czy Wasze relacje z Waszymi mamami się nie zmieniły odkąd urodziłyście swoje dzieci? bo ja mam wrażenie, że u mnie się pogorszyło... nie jestem w stanie znieść jej komentarzy/pytań typu: "mały powinien już przesypiać całą noc", "nie dajesz mu nic do picia w takie upały?", " on już jest duży przecież to czemu ma spać w dzień", ja pamiętam jak was karmiłam że..., "a może lepiej żebyście ..." itd, itp...
Nie moje sa takie same a nawet lepsze bo mniej się widujemy i nie mamy o co się sprzeczać bo moje dziecko nie pozwala mi na nic więc nie odwiedzam jej a ona wpada raz w tyg z zakupami i tyle a teściowa wkurza mnie ostatnio chciała młodej marchewkę z rosolu dawać 🤦🏼 ale okazało się ze młoda ma alergię na mleko i krew w kupie była więc mam wymowke zeby jej nic nie dawali i nie obciazali jelit bo muszą się zregenerować bo oczywiście moje gadanie ze nie wolno solonych, cukru itp dawać to nie dociera patrzą jak na wariatke, a wcześniej ciasto jej wpychala do buzi 🤦🏼 jak do nich jeżdżę to muszę mieć ciągle dziecko na oku zeby czegos nie odwalili

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-03, 22:35   #1420
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

To u mnie tescie a bio eko ale az do przesady. Zero cukru, soli. A na imprezach zjadaja wszystko co ma najwiecej cukru i soli. 😔
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 05:51   #1421
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
U mnie tez babcie pracujące i w dodatku w innym mieście, ale nie wiem czy bym chciała moje dziecko z nimi zostawić. Boje się ze żłobek skończy się i tak moim siedzeniem w domu przez choroby no i antybiotykami. Wiadomo chciałabym ich uniknąć jak najdłużej. Może niania, ale gdzie tu taka zaufana znaleźć i taka która będzie z małym postępowała tak jak bym chciała. No i boje się ze dziecko bardziej się przywiąże do niani niż do mnie, bo przecież będzie z nim więcej czasu spędzała. Jeszcze trochę czasu jest, zobaczymy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Z tym że dziecko się przywiaze się bardziej. Więź z mamą jest niepowtarzalna. O ile się o nią ciągle dba. Chciałabym żeby mnie było stać bez problemu ale u nas niania zarabia ok 3000 na pełen etat. Już nie. Mówię o tym że nie łatwo znaleźć
Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
u mnie podobna sytuacja: obie babcie w innych miastach, teściowa niepracująca a moja mama lada moment wybiera się na emeryturę...i właśnie od kilku lat powtarzała, że skończy pracować jak się wnuk pojawi... a teraz jest wnuk tylko ja jakoś sobie nie wyobrażam żeby miała cały dzień siedzieć z małym bo by musiała u nas mieszkać...yyyy obawiam się głównie tego że nasze małżeństwo mogłoby na tym ucierpieć
Ja teściowej powiedziałam to samo. Musiało by mnie bardzo przycisnac. No i teściowa 5 minut ponosi i już siły nie ma woecx pod tym względem też miałabym obawy
Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
no właśnie dziewczyny powiedzcie czy Wasze relacje z Waszymi mamami się nie zmieniły odkąd urodziłyście swoje dzieci? bo ja mam wrażenie, że u mnie się pogorszyło... nie jestem w stanie znieść jej komentarzy/pytań typu: "mały powinien już przesypiać całą noc", "nie dajesz mu nic do picia w takie upały?", " on już jest duży przecież to czemu ma spać w dzień", ja pamiętam jak was karmiłam że..., "a może lepiej żebyście ..." itd, itp...
U mnie na szczęście nie ma takich komentarzy. Mama rzadko w ogóle komentuje nasze decyzje. A czasem pomaga wręcz bo patrząc na coś z boku ma często dobry ogląd
Cytat:
Napisane przez al_dente Pokaż wiadomość
U nas noce standardowo przespane, dni bardziej marudne ale chyba mu górne zęby idą, bo na te dziselka takie napompowane. Maluszek.
Dziewczyny a jak drugie dziecko planujecie, zeby z pierwszym zostać dłużej, to potrm będziecie robić trzecie? tak pytam, z ciekawości
Ja to bym w sumie drugie mogła mieć, ale u mnie pod kątem pracy nic się nie zmieni, więc dla mnie to żaden ratunek. A póki co nie mamy warunków na drugie. Choć boję się, że jak teraz mam złote dziecko to drugie będzie diabłem
Ile kosztują u Was prywatne żłobki? Jak nasz się nie dostanie do państwowego, to też rozważam prywatny, ale wtedy na mniejszą ilość godzin,bo się wykończe finansowo.
U mnie relacje z mamą w normie, nawet lepsze. Z teściową gorsze, ale głównie dlatego, że dużo gada a mało robi. Już słuchałam lamentow, że takie małe do żłobka, ale sama nie zajmie się nim nawet pół dnia. Jej tryb pracy pozwalałby na to, żeby nam pomóc częściowo, ale najwyraźniej nie chce to niech spada

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Prywatny żłobek ok 1600. W Warszawie jest refundacja 400 zł jak ktoś chciał do państwowego i się nie dostał.
Cytat:
Napisane przez dzast28 Pokaż wiadomość
Nie, nie my pewnie na dwójce poprzestaniemy najwyżej ten drugi pójdzie jako roczniak do żłobka no niestety taka kolej rzeczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 15:33 ---------- Poprzedni post napisano o 15:31 ----------


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A kiedyś ktoś pisał o strzyknięciach w biodrze u dziecka ja dziś też jakbym usłyszała że coś tam strzyka i chyba będę musiała się przejść na powtórne USG bioderek zobaczyć czy nic się tam nie dzieje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Ja mam wyrzuty sumienia że z starszym tyle siedzę a młodszy będzie taki mały jak pójdzie do żłobka.
Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
I faktycznie dziecko nie bedzie sie az tak pocic? Czy taki sobie ten materiał? Ciekawe czy do każdego wozka pasuja re wkładki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są takie wkładki specjalne jakby chłodzące. Do fotelików i wózków.

Dzisiaj już po 4 włączyłam żeby jeszcze zasnął. Pół godziny na cycku i jeszcze z 4 minut snu. Nie mogę się doczekać aż mi te rolety przyjdą...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-04, 06:34   #1422
loveve
Zakorzenienie
 
Avatar loveve
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 945
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

U nas maly chyba calkiem przestawil sie na pobudki 2-3 a nie jak wczesniej 4-5. Kolejna jest okolo 6. Brakuje mi tych 2 godzin snu i pozwalam sobie na drzemke z nim w dzien.

U nas zimno i deszczowo. W sobote ma by podobnie. Dobrze, ze malemu zamowilam sweterek. A ja bede marznac, bo nic nie mam 🙄
loveve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 06:58   #1423
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ale mnie tu dawno nie było

U nas mała też ostatnio gorzej ze snem. Początkowo mimo wiercenia i płaczu bo nie wychodziło jej przez se obkrecenie z brzucha n plecy był płacz, a teraz wzamian za to budzi się po 4
Co do żłobka to myśleliśmy nad nim. Początkowo myśleliśmy by 2-3x w tygodniu na 2-4 godziny by miała kontakt z innymi dziećmi bo u nas na wsi nie ma praktycznie wcale tak małych. Ale stwierdziliśmy, że póki nie jest to konieczne to będę z Nelką w domu. Babcie odpadają - moja mama mieszka w innym województwie 6h jazdy w jedną stronę, a 'tesciowa' z teściem częsta wyjeżdżają więc do niej to ewentualnie na parę godzin by coś załatwić czy zakupy zrobić w ostateczności
Byłam też na kontroli u gin. W końcu wszystko jest dobrze,a nawet wspomniała że można o drugim myśleć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 08:22   #1424
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Ostatnio przeglądałam oferty żłobków w okolicy i niestety jest to wydatek rzędu 1,5k. Niby teściowa sie zdeklarowala do pilnowania i spokojnie jej mogłabym oddać ale i tak czuje, ze na dłuższa mete trzeba bedzie cos skombinować ze żłobkiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 08:38   #1425
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Dopiero we wtorek wizyta na bioderka zobaczymy co powie z tymi strzyknięciami, mam nadzieję że wszystko dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 08:44   #1426
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

My też musimy iść na kontrolę bioderek

Te ceny żłobków są przerażające

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 08:49   #1427
dzast28
Raczkowanie
 
Avatar dzast28
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 421
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez paulinunia Pokaż wiadomość
My też musimy iść na kontrolę bioderek

Te ceny żłobków są przerażające

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
No ogólnie ceny przedszkoli prywatnych i żłobków szokują wiem coś o tym bo pracuje w przedszkolu prywatnym ale ja szczęście mają też żłobek więc z miejscem i kasą za żłobek nie będzie problemu na początku żłobek w tym przedszkolu też był drogi chyba jakieś 1200 zł ale niedawno dostali jakąś super extra dotacje z UE i rodzice płacą tylko za wyżywienie niecałe 200 zł

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dzast28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 09:20   #1428
ga_tita
Raczkowanie
 
Avatar ga_tita
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 369
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Wróciłam od gin i jestem załamana. Blizna rozeszła się jeszcze bardziej tzn. ten ubytek się powiększył i chyba nie obędzie się bez korekty operacyjnej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj no to oby szybko Ci tą korektę zrobili jeśli nie będzie szans żeby samo się poprawiło. Czy to bardzo widać na zewnątrz blizny czy gin sprawdził od środka?
Cytat:
Napisane przez Klaudiad18 Pokaż wiadomość
Jezu jak ja bym sie napila winka z kolezankami 🤦☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

ooo jaaaa też...obecnie pocieszam się czasami bezalkoholowym piwem

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
ć Ja teściowej powiedziałam to samo. Musiało by mnie bardzo przycisnac. No i teściowa 5 minut ponosi i już siły nie ma woecx pod tym względem też miałabym obawy
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale powiedziałaś jej że wasze małżeństwo ucierpi jak będzie mieszkać z Wami?

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

Cytat:
Napisane przez paula.cw Pokaż wiadomość
U mnie na szczęście nie ma takich komentarzy. Mama rzadko w ogóle komentuje nasze decyzje. A czasem pomaga wręcz bo patrząc na coś z boku ma często dobry ogląd



Ja mam wyrzuty sumienia że z starszym tyle siedzę a młodszy będzie taki mały jak pójdzie do żłobka. Są takie wkładki specjalne jakby chłodzące. Do fotelików i wózków.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Mojej mamie się zdarzą też dobre sugestie ale jak mój mąż słyszy że to rada teściowej to od razu się jeży.... już woli czasem szybciej urwać się z pracy i sam coś zrobić przy małym żeby tylko moja mama nie przyjeżdżała specjalnie...może dlatego mój kontakt z nią się pogorszył bo widzę, że ona ma chęci zająć się więcej małym ale muszę ją stopować i jej odmawiać bo mój mąż kręci nosem...
ga_tita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 09:42   #1429
paula.cw
Zakorzenienie
 
Avatar paula.cw
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 004
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
oj no to oby szybko Ci tą korektę zrobili jeśli nie będzie szans żeby samo się poprawiło. Czy to bardzo widać na zewnątrz blizny czy gin sprawdził od środka?



ooo jaaaa też...obecnie pocieszam się czasami bezalkoholowym piwem

---------- Dopisano o 09:19 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------


Ale powiedziałaś jej że wasze małżeństwo ucierpi jak będzie mieszkać z Wami?

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------




Mojej mamie się zdarzą też dobre sugestie ale jak mój mąż słyszy że to rada teściowej to od razu się jeży.... już woli czasem szybciej urwać się z pracy i sam coś zrobić przy małym żeby tylko moja mama nie przyjeżdżała specjalnie...może dlatego mój kontakt z nią się pogorszył bo widzę, że ona ma chęci zająć się więcej małym ale muszę ją stopować i jej odmawiać bo mój mąż kręci nosem...
Tak jej powiedziałam że bardzo ją lubię ale uważam że to nie zdrowie dla małżeństwa żeby mieszkać z mamą zwłaszcza jak się nie ma dużego domu w którym mogłaby mieć osobna przestrzeń. mama zrozumiała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Kobiecy blog o treningu siłowym i zdrowym odżywianiu- artykuły, jadłospisy, przepisy- Zapraszam
paula.cw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-04, 10:25   #1430
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Tez bym oszlala z moja tesciowa chociaz jest pomocna itp ale zmienia zdanie np mowi lubie czerwony, a ja mowie czerwony jest do d... to ona za chwile no lubie niebieski bo czerwonu jest do d... nie wiem czy mysli, ze to fajne czy co ale doprowadza mnie tym do szalu!!!!!!!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 10:49   #1431
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Ostatnio przeglądałam oferty żłobków w okolicy i niestety jest to wydatek rzędu 1,5k. Niby teściowa sie zdeklarowala do pilnowania i spokojnie jej mogłabym oddać ale i tak czuje, ze na dłuższa mete trzeba bedzie cos skombinować ze żłobkiem.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
U nas otwierają w mieście nowe przedszkole ze żłobkiem i za miesiąc 370 zł + wyżywienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 11:40   #1432
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez dzast28 Pokaż wiadomość
Dopiero we wtorek wizyta na bioderka zobaczymy co powie z tymi strzyknięciami, mam nadzieję że wszystko dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Spoko my mamy dopiero na 11 września i to prywatnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez endzi122
Czas edycji: 2019-07-04 o 11:41
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 11:53   #1433
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez ga_tita Pokaż wiadomość
oj no to oby szybko Ci tą korektę zrobili jeśli nie będzie szans żeby samo się poprawiło. Czy to bardzo widać na zewnątrz blizny czy gin sprawdził od środka?
No właśnie problem w tym że chodzi o bliznę na macicy, nie o powłoki brzuszne To by było pół biedy, bo defekt raczej kosmetyczny. A tu chodzi o to że na macicy jest ubytek, który się powiększa, widać to na usg. Co gorsza poprawki robi się tak jak cesarkę, tzn. podobno można to dołem zrobić ale to bym musiała szukać gdzieś daleko, gin mówił że na pewno we Wrocławiu jakiś profesor się tym zajmuje Ciekawa jestem ile to będzie kosztować w ogóle. A co gorsza odwleka w czasie wtedy drugą ciążę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 12:56   #1434
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez rubbim Pokaż wiadomość
U nas otwierają w mieście nowe przedszkole ze żłobkiem i za miesiąc 370 zł + wyżywienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Oo piękna cena mi sie tak marzy dac 6 stow max ale rzeczywistość pokazuje co innego hehe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 14:30   #1435
malajaa
Wtajemniczenie
 
Avatar malajaa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 374
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Justysia- a dlaczego się rozeszła blizna? Złe zszyta była? Przecież takie zabiegi powinny być refundowane, to nie jest jakieś Twoje widzi mi się, tylko o zdrowie chodzi.
__________________
__________________
Najważniejsze to mieć swój cel,
Reszta przyjdzie z czasem...


malajaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 14:56   #1436
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Moje dziecko chce mnie od poniedziałku wykończyć psychicznie
W nocy śpi kiepsko, w dzień się drze uj wie czego, tak że nie idzie uspokoić, w dzień prawie nie śpi.
Nic tylko strzelić sobie w łeb

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 15:36   #1437
endzi122
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 849
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez AnnLady Pokaż wiadomość
Moje dziecko chce mnie od poniedziałku wykończyć psychicznie
W nocy śpi kiepsko, w dzień się drze uj wie czego, tak że nie idzie uspokoić, w dzień prawie nie śpi.
Nic tylko strzelić sobie w łeb

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka


Może zęby? Nasz tez marudny ale idzie przeżyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
endzi122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 15:50   #1438
AnnLady
Zakorzenienie
 
Avatar AnnLady
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: miasto
Wiadomości: 11 928
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez endzi122 Pokaż wiadomość
Może zęby? Nasz tez marudny ale idzie przeżyć


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dwie dolne jedynki już na wierzchu, ponoć góra też idzie ale nic nie widzę póki co

Nie wiem, mocz robiliśmy jest ok. Nie mam pojęcia o co jej chodzi. Ale dziś już siadłam i płakałam razem z nią z tej bezsilności

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka
AnnLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 15:59   #1439
Klaudiad18
Wtajemniczenie
 
Avatar Klaudiad18
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 852
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

To nasz taki był na tym wyjezdzie, ostatnie dni sa ok. Nawet ma drzemki 3h w dzien, cud normalnie. Pfu pfu zeby nie zapeszyc.

U nas zębów w ogole nie widać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Klaudiad18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-04, 17:25   #1440
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamusie styczniowe cz. 4

Cytat:
Napisane przez malajaa Pokaż wiadomość
Justysia- a dlaczego się rozeszła blizna? Złe zszyta była? Przecież takie zabiegi powinny być refundowane, to nie jest jakieś Twoje widzi mi się, tylko o zdrowie chodzi.
Tak, podczas cesarki mnie źle zszyli Na zewnątrz blizna się długo paprała ale w końcu się zagoiła a na usg po połogu na wizycie kontrolnej okazało się że macica jest mega źle zszyta, był mały ubytek ale się przez ostatnie 3 miesiące powiekszył, teraz mam przyjść za 3 miesiące znów i jak będzie większy niż ostatnio to wtedy korekta A nawet jak zostanie taki jak teraz to jest ryzykp że kolejna ciąża się tam zagnieździ albo że w trakcie ciąży macica rozejdzie się bardziej lub nawet pęknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-19 09:05:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:43.