Romantyczny weekend - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-11, 11:13   #1
caterinazeta jones
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 72

romantyczne miejsce...


Witajcie dziewczyny i kobiety!

Po raz 1 zakładam wątek więc jeśli coś robię nie tak to się na mnie nie złoście...

Czy możecie polecić mi jakieś fajne, niekoniecznie drogie miejsce na romantyczny weekend? W kwietniu wraca z kontraktu zagranicznego mój chłopak i planujemy spędzić ze sobą cudowny poświąteczny weekend. Poszukuje jakiegoś miłego miejsca w pięknej scenerii najlepiej na południu Polski gdzie można by przeżyć coś niezapomnianego....

Więc może macie jakieś sprawdzone ciekawe miejsca godne polecenia...czekam na Wasze pomysły na romantyczy weekend...

pozdrawiam
__________________

...
caterinazeta jones jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 14:16   #2
kermitowa
Zadomowienie
 
Avatar kermitowa
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 376
Dot.: romantyczne miejsce...

przed chwilką na onecie znalazłam takie coś moze ci sie przyda http://pejzaze.onet.pl/64639,g,galeria.html musisz kliknać na zdjęcie na dole i wyświetli sie nazwa tego miejsca, jak ci sie spodoba poszukaj szczegołowych informacji w internecie.
__________________
Nie masz żadnej szansy, ale ją wykorzystaj.
Arthur Schopenhauer
kermitowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 17:40   #3
madzialena_1989
Raczkowanie
 
Avatar madzialena_1989
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 92
Romantyczny weekend

Witajcie,
Chciałabym zrobić mojemu narzeczonemu niespodziankę urodzinowo-imieninowo-rocznicową i zorganizować wypad na 1-2 doby w jakieś fajne, spokojne miejsce. Coś w stylu SPA, ale bez zabiegów konkretnych, zależy mi przede wszystkim na możliwości posiadania prywatnego jacuzzi i możliwości pójścia do sauny tylko we dwoje ciepły basen też byłby fajny Mieszkam pod Warszawą, więc najchętniej gdzieś na Mazowszu, ale nie koniecznie Pomóżcie proszę
madzialena_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 15:39   #4
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 214
Dot.: Romantyczny weekend

Są jakieś fajne hotele w okolicach Zegrza, jednak nie wiem, czy tam będą takie wygody o jakich piszesz
Może zajrzyj na groupona i tam czegoś poszukaj, a po prostu jacuzzi czy saunę dodatkowo wynajmiecie??

Jeszcze jakiś fajny hotel jest w okolicach Otwocka
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 14:06   #5
madzialena_1989
Raczkowanie
 
Avatar madzialena_1989
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 92
Dot.: Romantyczny weekend

Dzięki za pomoc. Na gruponie coś tam niby jest, ale wszystko daleko, a mój narzeczony pracuje zagranicą i nie chcę go narażać na niepotrzebne dalekie podróże, gdy będzie w Polsce na krótko koleżanka poleciła mi Venecja Palace pod Warszawą i rzeczywiście mają tam coś, co pasuje do mojego opisu. W apartamentach, w pokoju oprócz wielkiego łóżka, jest ogromna wanna. Można nawet wykupić pakiet, wtedy jest się w hotelu od 14 do 17 następnego dnia. W cenie jest apartament na dobę, kolacja, śniadanie i obiad i coś tam jeszcze. A jeszcze jakaś tam sesja zdjęciowa, ale raczej nie skorzystam akurat z tego elementu pakietu cena 500 zł, ale pierwszą rocznicę ma się tylko raz
poza tym mój ukochany dostanie jeszcze moją własną bieliznę, w ilości sztuk dwie i będzie mógł sobie wybrać w czym chce mnie widzieć
madzialena_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 18:34   #6
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 214
Dot.: Romantyczny weekend

Ekstra pomysł Na pewno będzie zadowolony!
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 11:30   #7
madzialena_1989
Raczkowanie
 
Avatar madzialena_1989
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 92
Dot.: Romantyczny weekend

Niestety mój ukochany wróci pewnie dopiero we wrześniu, także mam dużo czasu na przygotowania.
Będę mu w sierpniu wysyłać paczkę do Szwecji, więc dostanie jeszcze portfel ze zdjęciem i być może stokilka powodów mojej miłości do niego. Chociaż wydaje mi się to trochę infantylne... Ale kiedy jest daleko, może będzie mu milo
Okropne jest takie życie ze sobą z przerwami... No ale oby do ślubu, potem już nie puszczę nigdzie
madzialena_1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 15:15   #8
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 214
Dot.: Romantyczny weekend

Cytat:
Napisane przez madzialena_1989 Pokaż wiadomość
No ale oby do ślubu, potem już nie puszczę nigdzie
04e5a28c9aab521e8f90e546d970e31ba2591a44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-28, 18:45   #9
malababka
Raczkowanie
 
Avatar malababka
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 34
Rocznica- jednodniowy wyjazd.

Witam

To moje pierwsze pytanie na forum, a zarazem pierwszy post
A teraz konkrety: za tydzień z moim TŻ mamy rocznicę związku, jest to idealna okazja żebysmy gdzieś pojechali i trochę świata zobaczyli, bo na codzień On jest nieco sceptyczny do wszelkich wyjazdów
Chodzi mi o okolice w obrębie 2-3 godzin jazdy od Opola, wycieczka jednodniowa- od rana do wieczora
W lecie byłoby łatwiej, jakieś jeziorko, lody, kawa... a teraz sama nie wiem czy jest miejsce w które warto jechac- narty i tego typu sporty odpadają.
Odpadają też zabytki, święte miejsca... TŻ nie lubi.
Chodzi o czystą rozrywkę, ewentualnie ze sportem lub nutką edukacji
Może być w Czechach gdzieć przy granicy
__________________
Darek
malababka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-02, 21:47   #10
zakochana08
Raczkowanie
 
Avatar zakochana08
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 108
Dot.: Rocznica- jednodniowy wyjazd.

A może Kraków? Byście pospacerowali uliczkami i w ogóle - w sumie Kraków to takie "romantyczne" miasto, do tego jakaś kolacja... Albo Wrocław?
__________________
Nie przepłyniesz oceanu, dopóki nie odważysz się stracić z oczu widoku brzegu.
zakochana08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 17:06   #11
Dolce_Angelo
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 108
Dot.: Rocznica- jednodniowy wyjazd.

Cytat:
Napisane przez zakochana08 Pokaż wiadomość
A może Kraków? Byście pospacerowali uliczkami i w ogóle - w sumie Kraków to takie "romantyczne" miasto, do tego jakaś kolacja... Albo Wrocław?
Popieram Kraków
__________________
Toster- Fajne zdjęcia i extra filmiki !
Dolce_Angelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-13, 22:06   #12
Mamba4
Raczkowanie
 
Avatar Mamba4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 403
Dot.: Rocznica- jednodniowy wyjazd.

Cytat:
Napisane przez zakochana08 Pokaż wiadomość
A może Kraków? Byście pospacerowali uliczkami i w ogóle - w sumie Kraków to takie "romantyczne" miasto, do tego jakaś kolacja... Albo Wrocław?
Cytat:
Napisane przez Dolce_Angelo Pokaż wiadomość
Popieram Kraków
A ja popieram Wrocław. Według mnie jest o wiele bardziej atrakcyjniejszy niż Kraków
__________________
- Kubusiu... -Tak Prosiaczku? -Nic, chciałem upewnić się, że jesteś...
...::: Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka :::...
...::: Rób to na co masz ochotę, a ludzie niech mówią co chcą :::...
Na jednym facecie świat nie kończy się, bo tego kwiata jest pół świata
Mamba4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-13, 22:56   #13
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Rocznica- jednodniowy wyjazd.

A może wyjazd na jakieś termy? Ja się interesowałam termami na Słowacji to wbrew pozorom nie jest to drogi interes - ok. 60-80 zł za cały dzień. Jakby nawet kosztowało to 100 zł za osobę, do tego jedzenie to i tak nie będzie to tak dużo, jak byście musieli gdzieś nocować. Wydaje mi się, że i woj. dolnośląskie czy opolskie ma takie, a jak nie to na pewno w Czechach też gdzieś znajdziesz.

---------- Dopisano o 23:56 ---------- Poprzedni post napisano o 23:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Mamba4 Pokaż wiadomość
A ja popieram Wrocław. Według mnie jest o wiele bardziej atrakcyjniejszy niż Kraków
Mam takie samo zdanie o Wrocławiu i co najlepsze - nigdy nie jestem w stanie tego realnie uzasadnić. Mam słabość do Wrocławia, bardziej podoba mi się pod względem turystycznym, jak i ew. zamieszkania. Po prostu ma nienachalny klimat sprzyjający nowym znajomościom i ogólnej zabawie, a nie wmawiany przez każdy przewodnik czy artykuły w internecie - "intelektualny charakter" Krakowa.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 11:34   #14
inmypocket
Raczkowanie
 
Avatar inmypocket
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 190
Dot.: Rocznica- jednodniowy wyjazd.

Do Wrocławia macie rzeczywiście bliżej, no i można zawiesić swoją kłódkę na krasnalu
inmypocket jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 20:57   #15
Joesefin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 111
Dot.: Rocznica- jednodniowy wyjazd.

Zdecydowanie Wrocław - klimatyczne miasto. I nawet pokusiłabym się o stwierdzenie że to Polska stolica Miłości
Joesefin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 21:24   #16
Mamba4
Raczkowanie
 
Avatar Mamba4
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 403
Dot.: Rocznica- jednodniowy wyjazd.

Cytat:
Napisane przez inmypocket Pokaż wiadomość
Do Wrocławia macie rzeczywiście bliżej, no i można zawiesić swoją kłódkę na krasnalu
Albo na Moście na Ostrowie Tumskim
__________________
- Kubusiu... -Tak Prosiaczku? -Nic, chciałem upewnić się, że jesteś...
...::: Uśmiech to bodaj najkrótsza droga do drugiego człowieka :::...
...::: Rób to na co masz ochotę, a ludzie niech mówią co chcą :::...
Na jednym facecie świat nie kończy się, bo tego kwiata jest pół świata
Mamba4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 21:37   #17
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Rocznica- jednodniowy wyjazd.

Popieram Wrocław zawsze chciałam tam mieszkać, więc sobie męża stamtąd znalazłam haha

Do tego możecie wyskoczyć np na laserowy paintball przynajmniej siniaków nie ma
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 10:47   #18
Strongmenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: austria
Wiadomości: 87
Dot.: Rocznica- jednodniowy wyjazd.

Na jeden dzien to mozna sie do Pragi albo Wiednia przejechac
Strongmenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-10, 06:02   #19
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Romantyczny weekend

Cytat:
Napisane przez madzialena_1989 Pokaż wiadomość
Witajcie,
Chciałabym zrobić mojemu narzeczonemu niespodziankę urodzinowo-imieninowo-rocznicową i zorganizować wypad na 1-2 doby w jakieś fajne, spokojne miejsce. Coś w stylu SPA, ale bez zabiegów konkretnych, zależy mi przede wszystkim na możliwości posiadania prywatnego jacuzzi i możliwości pójścia do sauny tylko we dwoje ciepły basen też byłby fajny Mieszkam pod Warszawą, więc najchętniej gdzieś na Mazowszu, ale nie koniecznie Pomóżcie proszę
Witam, polecam Szczawnicę. Tanie noclegi, dobra kuchnia, świetne walory przyrodnicze no i przystojni faceci.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-21, 14:56   #20
Joesefin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 111
Dot.: Romantyczny weekend

Ja szukam pomysłu na romantyczny wypad ale na sportowo, w senie bez siedzenia w hotelach czy pensjonatach ale żeby było aktywnie? Jakieś propozycje?
Joesefin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-02, 11:41   #21
ninama
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5
Dot.: Romantyczny weekend

to zależy gdzie i kiedy chcesz jechać. możesz za ciekawymi ofertami porozglądać się na gruponie czy gruperze. co prawda w zimie, ale znalazłam i kupiłam tam ofertę na romantyczny weekend na nartach organizowane przez biuro podróży (chyba to było margotravel z wrocławia). możesz też samemu poszukać jakiś tańszych lotów za granicę. albo po prostu przejść się po paru bp i popytać - pewnie jakieś promocje czy last minute na wyjazdy ze sportowymi atrakcjami na pewno się znajdą
ninama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 08:51   #22
zaakceptowana
Przyczajenie
 
Avatar zaakceptowana
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6
Dot.: Romantyczny weekend

Ze swojej strony mogę polecić Uroczysko 7 Stawów pod Wrocławiem (około 40 km). Cudowne miejsce - piękne krajobrazy, stawy, niezapomniane wrażenie spędzenia nocy w hotelu w zamku. Można tam znaleźć wszystkie uroki Dolnego Śląska. Dla bardziej aktywnych wczasowiczów jest spa, siłownia, basen i dużo ścieżek do biegania. Byłem tam z żoną rok temu na rocznicę naszego związku i korzystając z okazji poprosiłem ją o rękę. Na pewno tam jeszcze wrócimy.

Edytowane przez zaakceptowana
Czas edycji: 2013-08-29 o 10:28
zaakceptowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 17:55   #23
Joesefin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 111
Dot.: Romantyczny weekend

Byliśmy w końcu w Spale - trochę spacerów, spływ kajakowy fajny wypad był teraz chcemy gdzieś za granice, na jakis tydzień
Joesefin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-07, 18:21   #24
dizel1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 55
Dot.: Romantyczny weekend

Witajcie.
Odnowię troszkę temat. Chciałem Was prosić o propozycję miejsc w których można spędzić romantyczny weekend we dwoje. Chcę zrobić swojej dziewczynie niespodziankę i zabrać ją gdzieś w któryś majowy weekend. Cena myślę że nie ma tu znaczenia, nie chcę wydać paru tysięcy ale myślę że na jedną noc nie będzie tragedii. 400 - 500zł od osoby za pobyt jestem w stanie zaakceptować. Jesteśmy z Warszawy więc jakaś podróż bardzo daleka nie wchodzi w grę. Chodzi o to żeby jak najwięcej czasu spędzić razem na nie w podróży. Co do miejsca to dziewczyna lubi wodę, piękne krajobrazy, ciszę spokój. Sam pobyt chciałbym jej zafundować też w jakimś lepszym miejscu, żeby poczuła się wyjątkowo. Nie chcę oszczędzać na noclegu. Ma być romantycznie i spokojnie. Bez jakiegoś natłoku ludzi.

Ja Wam powiem że myślałem o Krakowie, hotel 5 gwiazdkowy przy starówce, apartament z prywatnym jacuzzi, wieczorem wychodzimy na spacer a w tym czasie obsługa przygotowuje nam gorącą kąpiel z płatkami róż i szampanem z truskawkami. Myślicie że taki weekend zrobi na kobiecie wrażenie?

Z góry dziękuję Wam za propozycje.

Edytowane przez dizel1988
Czas edycji: 2014-04-07 o 20:18
dizel1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-07 19:21:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:19.