Pomoc w sprawie męża. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Zadbaj o zdrowie intymne

Notka

Zadbaj o zdrowie intymne Wiesz, w jaki sposób skutecznie i bezpiecznie zadbać o swoje zdrowie intymne? Nasz ekspert rozwieje Twoje wątpliwości!

 
 
Narzędzia
Stary 2013-06-27, 11:36   #1
kasadija
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2

Pomoc w sprawie męża.


Witam , Panie doktorze, mój problem polega na tym że mój mąż ma problem z osiągnięciem wytrysku, ochoty na seks mu nie brakuje mówi że w każdej pozycji jest mu dobrze a dochodzi tylko w pozycji kiedy ja leże na nim. Próbowaliśmy również seksu analnego i też nic. Oralny również, ile bym tego nie robiła nie ma możliwości żeby doszedł. Myślę że to dziwne ponieważ z każdą koleżanką którą rozmawiam to mówią że żaden z ich partnerów nie mają problemu z wytryskiem podczas seksu, a wręcz seks oralny uwielbiają bo dochodzą szybko w publicznych miejscach. Kiedyś na początku robiliśmy to często i nie było zbytnio problemów ale od dobrych paru lat tak jest, do tej pory nic nie mówiłam ale zaczyna mi to nie pasować ponieważ zawsze wiem jak skończy i muszę się męczyć w jednej pozycji dlatego też odchodzą mi chęci na seks. Gdy on jest spragniony czasami chciała bym żeby w innej pozycji, mniej męczącej dla mnie zrobił to albo własnie poprzez sek oralny. Wizyta u seksuologa czy coś takiego nie wchodzi w grę, może jakieś tabletki na przyśpieszenie wytrysku ( dziwne bo większość moich koleżanek chciałaby na opóźnienie...).

Proszę Pana Doktora o pomoc i poradę ponieważ moja ochota na seks jest mniejsza i przez to powstają kłótnie co może doprowadzić do najgorszego. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
kasadija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-02, 20:07   #2
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Pomoc w sprawie męża.

A co to za problem ? przeciez osiąga orgazm, wytrysk więc w czym problem?

Skoro seksuolog nie wchodzi w gre to nie widze szans aby lekarz przepisał cos na przyspieszenie wytrysku skoro z wytryskiem nie ma problemu. Sprawa pewnie leży w psychice i przyzywczajeniu do dochodzenia w tej jednej pozycji.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-07-08, 10:09   #3
Jacek Tulimowski
Raczkowanie
 
Avatar Jacek Tulimowski
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 75
Dot.: Pomoc w sprawie męża.

W grę wchodzi tylko wizyta u specjalisty androloga-seksuologa, być może będzie konieczna ©edzie wizyta u lekarza urologa lub endokrynologa. Niestety na rynku farmaceutycznym nie ma „jakiś tabletek”. Leki stosowane w tych dolegliwościach są wypisywane przez lekarza.
Jacek Tulimowski jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Zadbaj o zdrowie intymne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:08.