Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II - Strona 92 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-21, 10:45   #2731
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87679053]O ile wcześniej nie trafię do więzienia za morderstwo, to też mnie to niechybnie czeka.[/QUOTE]

Ja przezylam 1.5 miesiaca z moim mezem w mieszkaniu w styczniu, kiedy pozary byly na tyle powazne, ze naprawde nie dalo sie wyjsc z domu, ja nie pracowalam, a on mial dlugie letnie wakacje od szkoly. Obylo sie bez rozwodu i ubytkow na zdrowiu (fizycznym i mentalnym) wiec moze i kwarantanne bysmy przezyli
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 11:00   #2732
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 857
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja mam -16 obecnie

A co do kwarantanny i rozwodow, to w Chinach obecnie odnotowano rekordowa ilosc pozwow o rozwod z uwagi na to, ze ludzie w czasie kwarantanny byli zmuszeni spedzac czas 24/7 ze swoimi malzonkami
-16? Wow. Wada zatrzymana, czy jeszcze Ci się powiększa?

Moja koleżanka z pracy była najpierw zmartwiona, że mąż jest daleko (akurat przed tym wszystkim trafił mu się kilkutygodniowy wyjazd), a po kilku dniach stwierdziła, że dobrze się stało, bo jej od siedzenia w domu już "bije", więc mogłoby się skończyć morderstwem, gdyby on jej się jeszcze po domu pałętał.

Z moim TŻ sporo czasu spędzamy na pracy zdalnej, więc każde bezpiecznie zajmuje swój pokój/gabinet. Jedynie co, to mojego TŻ niezmiennie dziwi, że nawet siedząc w domu cały czas jest tyle roboty. No tak, bo kibel to się magicznie myje jak go nie ma (normalnie poza domem spędza sporo czasu, często aż do wieczora).

Co drugi dzień robię godzinny trening na orbitreku. Więc jeszcze mi się chce. Ale i tak czuję, że d... mi rośnie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-03-21 o 11:02
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 11:00   #2733
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
U mnie problem nie z jedzeniem więcej, ale z tym, że nie chce mi się teraz kompletnie ćwiczyć. Normalnie chodzę na siłownię, np. na grupową zumbę i lubię poćwiczyć z innymi przy energicznej muzyce, zawsze też sobie poprzerzucam jakieś sztangi czy hantle, w ostateczności nawet bieżnia jest ok, a teraz to biegać na dworze mi się nie chce, a jakieś dywanówki to dla mnie nuda i męczarnia, nie będę się do tego zmuszać
Też nie lubię dywanowek i muszę się do nich zmuszać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 11:03   #2734
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 805
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;87678010]

wezwali mnie na chwile do pracy, to były wspaniałe chwile
Ja już wariuję.[/QUOTE]
Jak parę lat temu byłam uwiązana przy chorym ojcu, to autentycznie ucieszyłam się z wezwania do skarbówki.
W tej chwili jeszcze sporo mi brak do osiągnięcia tej skali desperacji.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 11:30   #2735
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Podziwiam dziewczyny, które umieją w paznokcie - siedziałam wczoraj 4 godziny i próbowałam spiłować żel z paznokci - myślałam, że szlag mnie trafi a jeszcze sporo zostało

Pogoda się popsuła i nie jestem w stanie wyrobić nawet tych 10000 kroków Wcześniej szłam na spacer na odludzie albo wracałam z pracy na piechotę (też odludzie) i zalatwione a teraz kiszę się w domu bo zimno i jest mi bardzo źle. Zwłaszcza, że jestem na redukcji a przy braku ruchu wszystko pojdzie się...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 11:41   #2736
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
-16? Wow. Wada zatrzymana, czy jeszcze Ci się powiększa?

Moja koleżanka z pracy była najpierw zmartwiona, że mąż jest daleko (akurat przed tym wszystkim trafił mu się kilkutygodniowy wyjazd), a po kilku dniach stwierdziła, że dobrze się stało, bo jej od siedzenia w domu już "bije", więc mogłoby się skończyć morderstwem, gdyby on jej się jeszcze po domu pałętał.

Z moim TŻ sporo czasu spędzamy na pracy zdalnej, więc każde bezpiecznie zajmuje swój pokój/gabinet. Jedynie co, to mojego TŻ niezmiennie dziwi, że nawet siedząc w domu cały czas jest tyle roboty. No tak, bo kibel to się magicznie myje jak go nie ma (normalnie poza domem spędza sporo czasu, często aż do wieczora).

Co drugi dzień robię godzinny trening na orbitreku. Więc jeszcze mi się chce. Ale i tak czuję, że d... mi rośnie.
Poki co stabilna, od co najmniej 6 lat sie nie powieksza, oby tak dalej.

A co do paznokci i zelu, to tutaj bez frezarki czy moczenia w acetonie nie widze innej opcji.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 11:46   #2737
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
A co do paznokci i zelu, to tutaj bez frezarki czy moczenia w acetonie nie widze innej opcji.
Frezarki nie mam a aceton działa na hybrydę bardziej a nie na żel. Przynajmniej tak robiła zawsze kosmetyczka - jak miałam hybrydę to aceton a jak żel to piłowała (bo potem kupiła frezarkę).
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 11:51   #2738
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Frezarki nie mam a aceton działa na hybrydę bardziej a nie na żel. Przynajmniej tak robiła zawsze kosmetyczka - jak miałam hybrydę to aceton a jak żel to piłowała (bo potem kupiła frezarkę).
SNS (puder akrylowy) zawsze rozpuszczalam w acetonie. Kiedy robilam SNS w salonie, to bylo tak samo. W pilowanie w zyciu by mi sie nie chcialo bawic. Aceton do miski, odpalalam netflixa i gotowe.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 11:52   #2739
kasiunia788742
Zakorzenienie
 
Avatar kasiunia788742
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 11 903
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Frezarki nie mam a aceton działa na hybrydę bardziej a nie na żel. Przynajmniej tak robiła zawsze kosmetyczka - jak miałam hybrydę to aceton a jak żel to piłowała (bo potem kupiła frezarkę).
Sciagalam żel z acetonem. Wszystko nie zeszło i pilnikiem musiałam spilowac ale już było o wiele lepiej, tak samo tipsy.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
kasiunia788742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:03   #2740
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87677307]Ja niestety będę tylko gruba [/QUOTE]


Ja tak samo. Powinnam się odchudzić, ale zupełnie mi to nie idzie. Nie mam energii na czytanie/oglądanie/sprzątanie. Nie mówiąc już o jakichkolwiek ćwiczeniach w domu. Na spacery też nie chodzę, bo nie mam pod ręką odludnego miejsca. Musiałabym wsiąść w samochód i gdzieś pojechać, ale to już za dużo kombinowania dla mnie. Po prostu straciłam ochotę na wszystko, co mnie kiedyś cieszyło. Zmuszam się tylko do pracy (w domu oczywiście), bo jeść trzeba.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:25   #2741
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 857
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
(...)
Pogoda się popsuła i nie jestem w stanie wyrobić nawet tych 10000 kroków Wcześniej szłam na spacer na odludzie albo wracałam z pracy na piechotę (też odludzie) i zalatwione a teraz kiszę się w domu bo zimno i jest mi bardzo źle. Zwłaszcza, że jestem na redukcji a przy braku ruchu wszystko pojdzie się...
Cytat:
Według ustalonej klasyfikacji powinniśmy wykonywać codziennie minimum 10 000 kroków, co w praktyce zajmuje około 90 minut.
Z ciekawości sprawdziłam ile to dokładnie jest to 10 tysięcy kroków i tylko mi się wydawało, że tyle wyrabiam kilka razy w tygodniu. Szczerze, to rzadko kiedy chodzę dłużej, niż 30-40 minut dziennie. Oczywiście, ćwiczę też w domu, więc kroki niejako wyrabiam tym, ale 10 tysięcy kroków to jednak sporo chodzenia. Może jakieś wieczorne spacerowanie zacznę uskuteczniać.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 12:29   #2742
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Z ciekawości sprawdziłam ile to dokładnie jest to 10 tysięcy kroków i tylko mi się wydawało, że tyle wyrabiam kilka razy w tygodniu. Szczerze, to rzadko kiedy chodzę dłużej, niż 30-40 minut dziennie. Oczywiście, ćwiczę też w domu, więc kroki niejako wyrabiam tym, ale 10 tysięcy kroków to jednak sporo chodzenia. Może jakieś wieczorne spacerowanie zacznę uskuteczniać.
Ja zaczęłam chodzić na takie spacery bo pracę mam siedzącą i odkąd kupiłam opaskę to wiem, że wychodząc z pracy o 16 miałam ledwo 2000 kroków. Gdybym tego nie pilnowała i nie zaczęła więcej chodzić to miałabym góra 3000-4000 w ciągu dnia. Jak było za zimno na spacer to jechałam na siłownię i tuptałam godzinę na bieżni. A teraz to lipa. Ty przynajmniej masz orbitrek, więc masz trochę lepiej. Ja do ćwiczeń w domu nie potrafię się zmusić.

Co do paznokci to już wczoraj wystarczająco głupio mi było iść do drogerii po lakier i zmywacz, więc nie będę już latać i szukać acetonu. Zresztą nie wiem, kosmetyczka nigdy nie ściągała mi żelu acetonem więc tego będę się trzymać.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:30   #2743
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

U mnie kilka fitness clubow robi zajecia live na instagramie. Tez nie lubie nudnych dywanowek, ale taka forma to prawie jak prawdziwe zajęcia. Trzeba się przygotować na konkretna godzinę, można na żywo komentować itd. Widzę, ze życie się przenosi online.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:41   #2744
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
U mnie kilka fitness clubow robi zajecia live na instagramie. Tez nie lubie nudnych dywanowek, ale taka forma to prawie jak prawdziwe zajęcia. Trzeba się przygotować na konkretna godzinę, można na żywo komentować itd. Widzę, ze życie się przenosi online.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to też nie zda egzaminu. Mam dywan na podłodze, nie mam jak go zwinąć a na dywanie jest tragedia - próbowałam tak kiedyś z zumbą.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:43   #2745
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
U mnie to też nie zda egzaminu. Mam dywan na podłodze, nie mam jak go zwinąć a na dywanie jest tragedia - próbowałam tak kiedyś z zumbą.

Nie masz maty do jogi czy czegoś w tym stylu?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:45   #2746
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
Ja tak samo. Powinnam się odchudzić, ale zupełnie mi to nie idzie. Nie mam energii na czytanie/oglądanie/sprzątanie. Nie mówiąc już o jakichkolwiek ćwiczeniach w domu. Na spacery też nie chodzę, bo nie mam pod ręką odludnego miejsca. Musiałabym wsiąść w samochód i gdzieś pojechać, ale to już za dużo kombinowania dla mnie. Po prostu straciłam ochotę na wszystko, co mnie kiedyś cieszyło. Zmuszam się tylko do pracy (w domu oczywiście), bo jeść trzeba.
Ja tak samo. Nawet filmów nie oglądam, zasypiam z synem i tyle mam z tego wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:46   #2747
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
Nie masz maty do jogi czy czegoś w tym stylu?
Ale u mnie dywanówki odpadają, ja się muszę ruszać.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:49   #2748
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Sąsiedzi chyba uskuteczniają jakie biegi pokojowe. Łomot jest słyszalny i wyczuwalny w kilku pionach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:54   #2749
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Uff, udało się
Teraz dopiero będzie komedia jak będę próbowała je pomalować. Albo raczej dramat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20200321_125058m.jpg (268,8 KB, 175 załadowań)
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 13:09   #2750
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87679446]Ja tak samo. Nawet filmów nie oglądam, zasypiam z synem i tyle mam z tego wszystkiego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]


Dobrze (i niedobrze jednocześnie) wiedzieć, że nie tylko ja tak mam. Bardzo wkurzają mnie te posty znajomych jak to ekstra za☠☠☠iście jest siedzieć w domu, ile czasu na nadrabianie seriali i książek itd. Ja potrzebuję rozgraniczenia na czas pracy i czas wolny. Książka mnie cieszy tylko wtedy jak wiem, że ten czas na czytanie jest ograniczony. I moja praca polega na tym, że od zawsze część obowiązków robiłam w domu, ale też wychodziłam do ludzi. Teraz bez wychodzenia to dni zlewają mi się w jedno, nie mam energii, żeby cokolwiek fajnego zrobić, a to tylko tydzień trwa.


Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Sąsiedzi chyba uskuteczniają jakie biegi pokojowe. Łomot jest słyszalny i wyczuwalny w kilku pionach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

O swoich sąsiadach nawet nie będę wspominać. Żaliłam się zresztą tu, że codziennie tańczą albo cholera wie co robią, bo też słychać łomot i tupanie. No, ale ja za cienka w uszach jestem, żeby iść i zwrócić im uwagę, będę cierpieć w milczeniu. Aa i ciągle odkurzają. Wczoraj było odkurzanie i przesuwanie mebli i dzisiaj już też to dziadostwo buczy.
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 13:28   #2751
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
U mnie problemem pierwszego świata jest że praca zdalna wyzwoliła u mnie niepohamowaną chęć na słodycze.A 10 kwietnia minie 100 dzień odkąd ich nie jem.Boję się że nie wytrzymam a słodyczy w domu mam sporo.
Ja zawiesiłam swoją "dietę" na czas koronawirusa. Niestety zdaję sobie sprawę, że moje dotychczasowe rezultaty pójdą na marne, ale wolę wyjść z tej całej sytuacji z paroma kilogramami do przodu niż ze zniszczoną psychiką po próbach odmawiania sobie/zapomnienia o niezdrowym jedzeniu.
ville jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 13:48   #2752
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 053
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Uff, udało się
Teraz dopiero będzie komedia jak będę próbowała je pomalować. Albo raczej dramat

Wzdryga mnie od samego patrzenia.


Jak szpony są pomalowane, to jeszcze. Ale takie łyse powodują u mnie dreszcze obrzydzenia, od razu czuję, jakby mi się taki wygiął i mnie boli...



__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 13:57   #2753
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 857
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Sąsiedzi chyba uskuteczniają jakie biegi pokojowe. Łomot jest słyszalny i wyczuwalny w kilku pionach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam taką parkę nad głową od kilku miesięcy. Najgorsze jest to, że stuki, puki oraz inne atrakcje i stąpanie jak słonie nie tylko w ciągu dnia, ale i często-gęsto nocą - 23, północ, pierwsza w nocy. Pralka puszczania o 23 to już nawet nie wspomnę. Ja nie wiem co oni biorą, ale normalne raczej nie jest, aby tyle chodzić po całym mieszkaniu. Śpię od dłuższego czasu słuchając na słuchawkach szumu deszczu. Chyba w końcu złożymy do spółdzielni oficjalną skargę.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 14:09   #2754
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Inny sąsiad za to regularnie nocami przemeblowuje mieszkanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 14:20   #2755
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 857
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Inny sąsiad za to regularnie nocami przemeblowuje mieszkanie.
Ci "moi" mam wrażenie, że to samo.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 14:25   #2756
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Jak ja się cieszę, że sąsiedzi z 4 dzieci, mieszkający pode mną, się wyprowadzili.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 14:25   #2757
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Frezarki nie mam a aceton działa na hybrydę bardziej a nie na żel. Przynajmniej tak robiła zawsze kosmetyczka - jak miałam hybrydę to aceton a jak żel to piłowała (bo potem kupiła frezarkę).
Jak już naruszylas masę to dobra wiadomość jest taka że pewnie zel sam odpadnie w ciągu paru dni

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 15:04   #2758
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Uff, udało się
Teraz dopiero będzie komedia jak będę próbowała je pomalować. Albo raczej dramat

Kształt masz bardzo ładny. Polecam zamówić lampę do hybryd i jakiś prosty zestaw. Zrobienie hybryd jest proste, a nie będą Ci się łamać.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 15:29   #2759
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Uff, udało się
Teraz dopiero będzie komedia jak będę próbowała je pomalować. Albo raczej dramat
Ja tam widzę potencjał.
Masz teraz trochę czasu na kwarantannie, by się pouczyć.
Ja sobie zamówiłam paczkę z drogerii internetowej. Maski i odżywki do włosów, jakieś takie codzienne kosmetyki do uzupełnienia zapasu i pierwszy raz w życiu - sztuczne rzęsy. Ciekawa jestem jak to będzie wyglądać. Dotąd na rzęsy tylko tusz kładłam, nie kombinowałam nic więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 15:51   #2760
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 857
Dot.: Problemy pierwszego świata (+offtopy) część II

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Uff, udało się
Teraz dopiero będzie komedia jak będę próbowała je pomalować. Albo raczej dramat
Ale masz długie paznokcie. Bardzo ładny kształt Ci wyszedł.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-01 12:35:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:14.