Praca dodatkowa - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes > Szukam pracy, ogłoszenia

Notka

Szukam pracy, ogłoszenia Zapraszamy do składania tutaj bezpłatnych ogłoszeń osób poszukujących pracy.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2015-04-20, 18:25   #31
Disnejova
Wtajemniczenie

Dot.: Praca dodatkowa

Bzdura nie wierze w żadne Fm MLM sama w tyym siedziałam swoją drogą chciałam sie dołączyć liceum kończe zaocznie wszędzie słysze doświadczenie nie wiem jak je nabyć w Cv nie mam co w pisać jestem załamana chciałam dorobić dla siebie jestem zarejstrowana na strefa hostess .
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 15:29   #32
xplus
Przyczajenie

dalej proponuję marketing referencyjny jedyna forma rozpoczęcia zarabiania bez duzych pieniędzy
Stary 2015-04-23, 13:56   #33
TAMRAMISTRZ2910
Przyczajenie

Realne szanse dorobienia dla studentki to są albo jakieś promocje typu hostessa lub też jakieś roznoszenie ulotek. Innego żadnego ciekawszego sposobu przecież nie ma i trzeba się z tym pogodzić. Zawsze też można czasem dorobić sobie jako kelnerka ale to wtedy, żeby zarobić to trzeba się w pracy czasem bardzo dużo nabiegać
TAMRAMISTRZ2910 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-28, 10:50   #34
Temporary89
Przyczajenie

Dużo jest miejsc gdzie szukają bez doświadczenia Ja zaczynałam jako hostessa np, ale nie na każdą akcję się od razu człowiek załapie, wysyłałam masę CV aż coś załapało a później już poszło

Aktualnie ja poszukuję hostess i promotorek do klubu w Krakowie, bez doświadczenia z komunikatywnym angielskim, jeśli ktoś coś to piszcie śmiało
Temporary89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-09, 11:56   #35
najgalina79
Przyczajenie

Tylko co się dzieję jak ja nie jestem studentką komunikatywna ? Ja się trochę boję szczerze tych rozmów kwalifikacyjnych, czasem jak dostaję już telefon to wtedy właśnie się pocę i nie wiem co mam powiedzieć..Jak mam sobie z tym poradzić, nie chce być zawsze na utrzymaniu rodziców.
najgalina79 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-11, 10:25   #36
xplus
Przyczajenie

jestem w tym ale nie widze zarobku
Stary 2016-03-13, 18:32   #37
natala1918
Przyczajenie

Lepiej poszukac normalnej pracy dodatkowej bo to to jedne wielkie zamuly i tyle. Obecnie zamiast tych wszystkich prac przez internet mozna znalezc se chocby copywriting ewentualnie szukać prac dorywczych

Edytowane przez natala1918
Czas edycji: 2016-09-16 o 19:38
natala1918 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-13, 21:24   #38
21kasia21
Work, work, work

Cytat:
Napisane przez natala1918 Pokaż wiadomość
Lepiej poszukac normalnej pracy dodatkowej bo to to jedne wielkie zamuly i tyle. Obecnie zamiast tych wszystkich prac przez internet mozna znalezc se chocby copywriting ewentualnie szukać prac dorywczych
A jaka to normalna praca dodatkowa?
Jaka jest różnica między pracą dodatkową a dorywczą?
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 341 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-17, 11:59   #39
Sandra11191
Przyczajenie

Post Dot.: Praca dodatkowa

Witam,
od roku jestem konsultantką firmy Oriflame, z przyjemnością przyjmę zamówienia do nowego katalogu (wysyłam katalog na maila ;P) oraz pomogę nowym konsultantką wystartować. W tej pracy NIE MA OGRANICZEŃ WIEKOWYCH, ja zaczynałam mając 15 lat i uważam ze jest to idealna praca dla osób uczących się :P Zostanie konsultantką do niczego nie zobowiązuje i jest bezpłatne, nie trzeba nic zamawiać a zawsze się ma zniżkę 20%
Moj nr telefony 666 289 096 (proszę o SMSy bo nie zawsze mogę odebrać) e-mail FirmaOriflame@interia.pl
Serdecznie zapraszam i pozdrawiam
Sandra11191 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-07, 23:49   #40
Lady_M_
Przyczajenie

Ja znalazłam firmę, w której naprawdę się zarabia online.
Nie muszę też nic sprzedawać czy latać z katalogiem i zbierać zamówień.

Wystarczy 1 raz zarejestrować człowieka do e-sklepu i nic mnie więcej nie obchodzi - każdy sam sobie kupuje a ja mam prowizję z każdych jego zakupów.

Dodatkowo za ilość zapisanych osób dostaje się dodatkowe bonusy pieniężne rzędu kilku tysięcy już np. za 10 osób - ponad 4 tys. zł

Jeśli ktoś chciałby więcej informacji to zapraszam do
kontaktu:693-689-456
Lady_M_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-08, 17:43   #41
Misia_1301
Raczkowanie

Lady_M_

mogłabyś powiedzieć coś więcej na ten temat?

i druga sprawa mógłby ktoś dokładniej wszystko opowiedzieć o firmie mariza? jak wygląda sprawa zostania konsultantką i rozliczania pieniędzy, czy za niewielkie zamówienie nie płaci się kosztów przesyłki itp.
Misia_1301 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-09, 05:28   #42
Sandra11191
Przyczajenie

20. Zamówienie powinno zostać złożone na stronie internetowej www.mariza.com.pl, lub w formie pisemnej faksem, pocztą lub

mailem.

21. Konsultant zarejestrowany w Klubie dokonuje zakupów produktów Mariza na następujących warunkach:

22. Przy jednorazowym zamówieniu Konsultant otrzyma rabat podstawowy w wysokości 30 % od wartości całego zamówienia.

23. Zamówienia jednorazowe o wartości równej i większej niż 200 zł licząc po cenach katalogowych będzie dostarczane pod

wskazany adres bez dodatkowej opłaty.

24. Zamówienia jednorazowe o wartości mniejszej niż 200 zł licząc po cenach katalogowych będzie dostarczane pod wskazany

adres za dodatkowym kosztem przesyłki w wysokości 16 zł.

25. Od cen próbek, testerów, katalogów oraz materiałów reklamowych nie przysługują rabaty. Jednak ich ceny wliczają się do

wartości zamówienia objętego bezpłatną przesyłką.

26. Produkty będą dostarczane pocztą kurierską, za pobraniem, pod wskazany przez Konsultanta adres.

27. Zamówione produkty można odebrać osobiście w Dziale Handlowym w siedzibie firmy, bez względu na wartość zamówienia.

28. Realizacja zamówienia trwa do trzech dni roboczych. W czasie wzmożonej sprzedaży czas realizacji może zostać wydłużony, o

czym Konsultant zostanie powiadomiony.

29. Opóźnienie w zapłacie za nabyty towar upoważnia Mariza Dystrybucja do wstrzymania sprzedaży.

30. Istnieje możliwość zwrotu produktu do 30 dni od daty zakupu.

31. W przypadku zwrotu produktu Mariza Dystrybucja gwarantuje zwrot kwoty równej wartości zamówienia, po odjęciu kosztów

przesyłki z pkt. 21 niniejszego regulaminu.

Tu masz kawałek regulaminu dotyczącego marizy
Sandra11191 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 21:17   #43
ola5001
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Lady_M_ Pokaż wiadomość
Ja znalazłam firmę, w której naprawdę się zarabia online.
Nie muszę też nic sprzedawać czy latać z katalogiem i zbierać zamówień.

Wystarczy 1 raz zarejestrować człowieka do e-sklepu i nic mnie więcej nie obchodzi - każdy sam sobie kupuje a ja mam prowizję z każdych jego zakupów.

Dodatkowo za ilość zapisanych osób dostaje się dodatkowe bonusy pieniężne rzędu kilku tysięcy już np. za 10 osób - ponad 4 tys. zł

Jeśli ktoś chciałby więcej informacji to zapraszam do
kontaktu:693-689-456

Co to za firma? PROSZĘ O INFO NA PRIV.
Stary 2018-04-12, 15:16   #44
iza_wolska
Przyczajenie

Szukam osób które chciałyby dodatkowo zarobić na sprzedaży kosmetyków ,lub budować swój zespół i być adekwatnie wynagradzany,oraz zdobywać dodatkowe doświadczenia.zapraszam

Edytowane przez 21kasia21
Czas edycji: 2018-04-12 o 18:21 Powód: link
iza_wolska jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-20, 17:58   #46
monika903
Przyczajenie

Ja znalazłam pracę dodatkową, w której można dorobić popołudniami, więcej na priv monika.jach@poczta.fm

Edytowane przez monika903
Czas edycji: 2019-02-21 o 05:25
monika903 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-30, 16:00   #47
zarabiaj_gdzie_chcesz
BAN stały

hej,Jeżeli jesteś nadal zainteresowana dodatkowym zajęciem płatnym, w którym sama decydujesz ile czasu poświęcasz zapraszam do kontaktu.
/reklama/

Czas edycji: 2019-04-30 o 17:02 Powód: reklama
zarabiaj_gdzie_chcesz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-29, 12:55   #48
Bartek1298
BAN stały

/reklama/ to portal dla oferujących stanowiska pracy i dla szukających pracy. Gromadzimy oferty pracy, polecamy rzetelnych pracodawców i dajemy Ci możliwość wyszukania zatrudnienia według wielu kategorii. Możesz także przeczytać przydatne artykuły, aby wiedzieć jak znaleźć satysfakcjonującą pracę. A szykując się do aplikowania na dane stanowisko - skorzystaj z naszego kreatora CV. /reklama/ portal pracy to świetna platforma dla Agencji Zatrudnienia.

Czas edycji: 2019-07-29 o 13:14 Powód: reklama
Bartek1298 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-07, 07:41   #49
Mania2_0
Przyczajenie

hej dziewczyny, chciałabym Wam zwrócić uwagę na to, że dodatkowy zarobek nie zawsze musi oznaczać kolejną pracę dodatkową.... żyjemy w takich czasach, że internet daje mnóstwo możliwości. pomyślcie nad założeniem bloga, zainwestowaniem w kryptowaluty lub na przykład sprzedażą jakiegoś rękodzieła. jak oprócz kupowania kryptowalut wzięłam się ostatnio za obstawianie zakładów bukmacherskich. nie ukrywam, że wciągnął mnie w to mój własny mąż wystarczy się trochę wysilić, poczytać w internecie co i jak i można śmiało obstawiać. oczywiście w grę teraz wchodzi tylko e-sport, bo inne rozgrywki są odwołane z powodu koronawirusa, ale to też zawsze coś.
Mania2_0 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2020-05-08, 10:43   #50
Arti_6
Przyczajenie

Można dorobić na ankietach online, jak to zrobić jest dokładnie opisane w bezpłatnym poradniku dostepnym na :

/reklama/

Czas edycji: 2020-05-11 o 14:33 Powód: /reklama/
Arti_6 jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szukam pracy, ogłoszenia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości