Książki religijne. Czy takowe czytacie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-06, 12:44   #1
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381

Książki religijne. Czy takowe czytacie?


Jestem ciekawa, czy ktoś czyta książki religijne? Co ciekawego możecie polecić? Jestem szczególnie zainteresowana tematyką świętych, objawieniami np. o niebie, mszy św itp. Ale nie pogardze też innymi - stricte związanymi z religią ( które są napisane przystępnym językiem i lekko sie czyta)

Osobiście polecam:

Dla mlodych - książki autorstwa ks. Pawlukiewicza, Pulikowskiego, Państwa Wołochowicz

Z innych:

Objawienia Marii Simmy o czyśćcu ( tytuł jest inny, ale w google znajdzie sie wpisujac to hasło)- bardzo ciekawa książka. Kobieta ta miala objawienia jak wygląda czyściec.

Dzienniczek św. Faustyny

Jak sobie coś jeszcze przypomne to napisze.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 14:06   #2
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Ja czytam. Uwielbiam ks. Pawlukiewicza (chociaż czytałam tylko jedną jego książkę, "O miłosierdziu Bożym słów kilka", częściej słucham jego kazań), dzienniczek św. Faustyny też wpadł mi w ręce, ale nie miałam na razie czasu się w niego zagłębić.
Osobiście zachwyciła mnie książka Święty i diabeł Wilhelma Huenermanna - biografia św. Jana Marii Vianneya napisana w formie powieści. Bardzo lubię też rozważania ks. Malińskiego i wszelkie publikacje Księży Sercanów.
Z tych dostępnych w internecie, przerewelacyjne jest świadectwo Glorii Polo, trafionej przez piorun - http://www.voxdomini.com.pl/sw/gloria_polo.htm#_ftn7 i książka o Mszy Świętej - http://msza.net/i/om10_0.html.
Jak coś mi się jeszcze przypomni, to dopiszę.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 14:49   #3
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Dziekuje Meell bardzo za tego linka do mszy świetej. Super

Te książeczke Trafiona przez piorun czytalam pare lat temu- tylko zapomnialam tytul a chcialam wlasnie tez ja tutaj podać. Wszystkim polecam te lekturke.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 16:31   #4
Filizanka_Cappucino
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 69
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Ja też od czasu do czasu czytam. Nie pamiętam tytułu, może skojarzysz, o mistykach- kolory okładki chyba pomarańczowe lub czerwone- bardzo, bardzo ciekawa książka. Oprócz tego bardzo lubię poczytać o róznych kontrowersjach religijnych, ale nie czytam na noc, bo czasem jestem tak zbulwersowana, ze nie mogę spać Ksiązki o Ojcu Pio też czytuję
Filizanka_Cappucino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 20:40   #5
darrya
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 122
GG do darrya
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Oj, raz sobie pozwoliłam. Kiedy przechodziłam religijny i pobożny okres mego życia. O ile dobrze pamiętam, tytuł brzmiał "Zraniony pasterz". I to na prawdę była przesada. Dotrwałam do końca, ale chyba byłam "za głupia, za mało uduchowiona i w ogóle niewarta i niegodna, żeby cokolwiek zrozumieć, wzruszyć się i przeżyć" :/ To przekonanie odniosłam do wszystkich książek religijnych i po żadną więcej nie sięgnęłam. O.
__________________
mój blog:
http://tysiacepomyslow.blogspot. com/

fitness&gotowanie&kosmetyki&zakupy

Zapraszam!
darrya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 20:46   #6
Meell
Zadomowienie
 
Avatar Meell
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 1 137
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Zapomniałam o dwóch zdecydowanie najlepszych książkach religijnych, jakie czytałam!
Dzikie serce i Urzekająca autorstwa Johna Eldredge i jego żony Stasi.
Meell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 21:21   #7
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Drażliwym na punkcie pozycji kobiety w społeczeństwie, życiu i rodzinie nie polecam "klasyki gatunku" - dzieł św. Augustyna i św. Tomasza z Akwinu.

Czasem czytam, ale muszę mieć natchnienie. Zazwyczaj jest to kilka stron przed zaśnięciem albo w chwilach, gdy potrzebuję refleksji.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-06, 23:32   #8
fifao
Raczkowanie
 
Avatar fifao
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 250
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość
Z innych:

Objawienia Marii Simmy o czyśćcu ( tytuł jest inny, ale w google znajdzie sie wpisujac to hasło)- bardzo ciekawa książka. Kobieta ta miala objawienia jak wygląda czyściec.
Czytałam tę książkę bodajże z 8 razy i zawsze jak do niej wracam to czytam ją z zapartym tchem i odkrywam na nowo

Cytat:
Napisane przez tutmirlajt Pokaż wiadomość

Te książeczke Trafiona przez piorun czytalam pare lat temu- tylko zapomnialam tytul a chcialam wlasnie tez ja tutaj podać. Wszystkim polecam te lekturke.
Równie interesująca, ateiści zapewne doszukaliby się tutaj mistyfikacji i rozgłosu

Od siebie mogłabym dodać wszelkie pozycje wizji czasów osatecznych (jako że interesuje się eschatologią, zarówna ogólna jak indywidualną) od Apokalipsy św Jana począwszy po pozycje Johna Learego, pamiętniki Faustyny, objawienia fatimskie, Ojca Pio ( o świeckich nie wspomnę, bo tu juz trzeba sobie rozsądnie wybierać lekturę)
__________________

fifao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 09:21   #9
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Religijne - tylko z zakresu katolicyzmu?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 09:27   #10
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 514
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Zdarza mi się czytać podręcznik do religi od mojego syna ...
749d3470e67da5a340716cf11c99d98c9d41692a_5eab587331573 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 10:22   #11
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;17015557]Religijne - tylko z zakresu katolicyzmu?[/QUOTE]

Nie, nie tylko (mam nadzieję, że autorka wątku podziela moje zdanie). Uwielbiam "Dialogi" Konfucjusza, chociaż trwają spory, czy konfucjanizm jest filozofią czy religią.
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-07, 14:23   #12
sabbra
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 506
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Ja czytam głównie książki o religiach, ale siłą rzeczy zdarzaja się tutaj i ksiażki religijne, zwłaszcza autorów antycznych i sredniowiecznych, ale też dalszych jak np. Loyoli.

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Nie, nie tylko (mam nadzieję, że autorka wątku podziela moje zdanie). Uwielbiam "Dialogi" Konfucjusza, chociaż trwają spory, czy konfucjanizm jest filozofią czy religią.
Idzie się na kompromis i nazywa sie systemem filozoficzno-religijnym.
sabbra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-07, 14:27   #13
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Cytat:
Napisane przez sabbra Pokaż wiadomość
Ja czytam głównie książki o religiach, ale siłą rzeczy zdarzaja się tutaj i ksiażki religijne, zwłaszcza autorów antycznych i sredniowiecznych, ale też dalszych jak np. Loyoli.



Idzie się na kompromis i nazywa sie systemem filozoficzno-religijnym.
Masz rację, idzie na kompromis, ale znam osoby, które nadal kłócą się zajadle w tej kwestii .
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-08, 21:24   #14
Just-in
Moderatozaur
 
Avatar Just-in
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 3 586
GG do Just-in
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Ja poleciłabym "Byłam w Karmelu" - historia dziewczyny która wstąpiła do zakonu klauzurowego ale musiała go opuścić. http://www.biblionetka.pl/book.aspx?id=29933
__________________

Zapraszam serdecznie do oglądania moich wyczynów szydełkowych i nie tylko... o tu

To już ...
Just-in jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 01:19   #15
Decadence
Rozeznanie
 
Avatar Decadence
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 689
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Czytałam fragmenty Koranu i byłam zbulwersowana...
rolą kobiety.
Decadence jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-12, 22:02   #16
Qualiniel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 324
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Czytam. O różnych religiach czy wyznaniach. Ostatnio sporo o Wicca
__________________
wymiana książki, kosmetyki i różności
Qualiniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 10:08   #17
natore
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Mogę Wam polecić serię autorstwa Louis de Wohl - są to powieści o św. Franciszku, Augustynie, Tomaszu z Akwinu, Ignacym Loyoli i innych... naprawdę b. ciekawe, szybko się czyta.

Ja czytam na Kindlu, kupiłam tutaj http://dladucha.pl/ebook-radosny-zeb...s-de-wohl.html
natore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-20, 20:40   #18
mk63
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Polecam "Nad przepaściami wiary" rozmowę z ks. Hryniewiczem, z powieści: "Chatę", "Niebo istnieje...naprawdę", "oskar i pani Róża". Z mocniejszych pozycji warty polecenia jest "Rękopis z czyśćca" św. Marii od Krzyża .
mk63 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 05:12   #19
anulek33
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 1
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Polecam - Powiedz tylko słowo - Anieli Mencel. Piękne świadectwo! Zakończenie tej ksiązki jest cudowne. Na początku się troche ciągnie, ale czyta się lekko. Warto przeczytać. Jest to świadectwo nawrócenia młodej dziewczyny, która doznaje niesamowitej łaski i misję. Autentyczna opowieść.
anulek33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-19, 08:08   #20
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Tak, dużo ich czytam, bo mam w domu dużo książek w tym zakresie. Polecam ogromnie Dzienniczek św. siostry Faustyny, Biblię (którą obecnie również czytam - ale polecam czytać ją z komentarzami do niej, bo inaczej czasami trudno zrozumieć, a nie warto czytać ją szybko, ja czytam po jednym rozdziale dziennie (nie księdze ). Książki Szymona Hołowni oraz ks. Pawlukiewicza (a jego kazania to mistrzostwo). W zeszłym roku byłam u św. Ojca Pio i po powrocie sięgnęłam po kilka ksiażek o nim (Ojciec Pio i Szatan, Cuda Ojca Pio), bo był naprawdę niezwykły. Uwielbiam Szatę L.C. Douglasa - jako dziecko zobaczyłam film na jej podstawie i pokochałam i oczywiście sięgnęłam po książkę. Czytam również książki historyczne, zahaczające o religię, jak np. Templariusze i Całun turyński. Polecam też Niebo istnieje... naprawdę!, Oskar i Pani Róża, Dzikie serce (już tutaj wspomniane), Urzekająca (mam ją, ale jeszcze nie przeczytałam ).
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 20:23   #21
najmable99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 13
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Nie czytam takich książek prawie wcale, bo w ogóle na czytanie brakuje mi ostatnio czasu, kiedyś przeczytałam w fragmentach Dzienniczek siostry Faustyny, był na podstawie tego film, może ktoś oglądał? dostałam tę książkę przypadkiem i powiem, że nawet mi się podobała, siostra Faustyna ciekawie opisywała swoje przeżycia - te duchowe i takie związane ze zwykłym, codziennym życiem.
najmable99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-23, 01:56   #22
Shannon_16
Zakorzenienie
 
Avatar Shannon_16
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 171 809
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

nie czytam, nie interesuje mnie ta tematyka
__________________
I tylko przyjdź.
Dotknij mnie czule, i przytul tak, abym zapomniała o wszystkim.
Pocałuj tak, abym na przekór samej sobie poczuła się szczęśliwa.
A wtedy pójdę za tobą na koniec świata.







Ty i ja, trzy metry nad niebem

A&F
Shannon_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-07-13, 21:11   #23
Koralikowa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 5
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Polecam ksiazki Philipa Yanceya. Nie dla kogos, kto sztywno trzyma sie schematow, ale dla kogos, kto zdecydowanie chce uslyszec glos osoby, ktora nie sciemnia, jest szczera, a mimo wszystko trzyma sie wiary.
Np. Jezus, ktorego nie znalem - zupelnie inne spojrzenie, oczyszczajace!
Koralikowa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 11:53   #24
greenpoison
Raczkowanie
 
Avatar greenpoison
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 30
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Cytat:
Napisane przez Koralikowa1 Pokaż wiadomość
Polecam ksiazki Philipa Yanceya. Nie dla kogos, kto sztywno trzyma sie schematow, ale dla kogos, kto zdecydowanie chce uslyszec glos osoby, ktora nie sciemnia, jest szczera, a mimo wszystko trzyma sie wiary.
Np. Jezus, ktorego nie znalem - zupelnie inne spojrzenie, oczyszczajace!
Dokładnie, warto przeczytać
Ja bardzo lubię biografie świętych i świadectwa ludzi uzdrowionych. Nie wszystkich może to interesuje, ale mogę np. polecić świadectwo Glorii Polo do przeczytania, zresztą sporo jest książek religijnych wartych przeczytania.

Edytowane przez greenpoison
Czas edycji: 2017-04-24 o 16:41
greenpoison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 12:44   #25
NeonAngel
Raczkowanie
 
Avatar NeonAngel
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Za górami, za lasami
Wiadomości: 59
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Parę lat temu, na rekolekcjach w liceum każdy z nas dostał książkę Josha i Seana McDowellów "Więcej niż cieśla", książka bierze na warsztat wiarygodność Jezusa Chrystusa, bardzo spodobała się mojej Mamie.
Z literatury prawosławnej mogę polecić "Opowieści pielgrzyma" o modlitwie Jezusowej, choć książka dotyczy prawosławia, to nie ma tam nic niezgodnego z katolicyzmem.
Od strony krytyki Kościoła mogę polecić "Nie i amen" Uty Ranke-Heinemann.
NeonAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 12:46   #26
IrelandBreakfast
Zakorzenienie
 
Avatar IrelandBreakfast
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 34 206
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Cytat:
Napisane przez NeonAngel Pokaż wiadomość
Parę lat temu, na rekolekcjach w liceum każdy z nas dostał książkę Josha i Seana McDowellów "Więcej niż cieśla", książka bierze na warsztat wiarygodność Jezusa Chrystusa, bardzo spodobała się mojej Mamie.
Z literatury prawosławnej mogę polecić "Opowieści pielgrzyma" o modlitwie Jezusowej, choć książka dotyczy prawosławia, to nie ma tam nic niezgodnego z katolicyzmem.
Od strony krytyki Kościoła mogę polecić "Nie i amen" Uty Ranke-Heinemann.
Mam 'Więcej niż cieśla', ale jakoś nie mogę się zabrać. Ostatnio przeczytałam trzy książki ks. Kaczkowskiego i jestem dogłębnie wzruszona. Bardzo wartościowe. Pisze o Bogu o jakim mało się mówi.
__________________
15.02.2013
16.02.2019

Przestań się zamartwiać. Bóg się tym już zajmuje.
IrelandBreakfast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-27, 14:32   #27
bezimienna_3232
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 9
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Czytam Biblię
Jako uzupełnienie słucham na Youtube najczęściej o.Szustaka (Langusta na palmie). Nie jestem katoliczką. Najbliższej mi do protestanckiej wizji Boga
bezimienna_3232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-29, 12:30   #28
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Polecam cala serie ksiazek Reginy Brett

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-12-13, 09:13   #29
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 518
Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

kiedys tak, teraz praktycznie nie, polecam te niereligijne: "Strzepujac popiol na Budde" - bardzo polecam

polecam tez album "Swiety Grzybog", ktory, oprocz teorii spiskowych (skip that), przedstawia sporo prawdziwego info nt tego jak religie zostaly wykreowane przez ludzi i ich wyobrazenia, i jak to religie maja poganski background - tak ze tak ;-)

z tresci okoloreligijnych, bardzo rzadko, ale chetnie czytam Karola Wojtyle, to dla mnie czlowiek-zagadka, wspierajacy zbrodnie na dzieciach i bedacy (w mojej skromnej ocenie) ofiara watykanskiej sekto-mafii, czlowiek o wielkim przekonaniu nt boskiej mocy i wielki wielbiciel Jezusa z Nazaretu i Marii, na ktorych zycie nie mamy dowodow historycznych, dla mnie jest postacia zupelnie fascynujaca mowie zupelnie serio.

---------- Dopisano o 10:13 ---------- Poprzedni post napisano o 10:09 ----------

Cytat:
Napisane przez IrelandBreakfast Pokaż wiadomość
Mam 'Więcej niż cieśla', ale jakoś nie mogę się zabrać. Ostatnio przeczytałam trzy książki ks. Kaczkowskiego i jestem dogłębnie wzruszona. Bardzo wartościowe. Pisze o Bogu o jakim mało się mówi.

a jaki jest "Bog"?

Edytowane przez 77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead
Czas edycji: 2020-12-13 o 09:12
77306feab5a5308f8ebf499db0d2cc77353731f9_614fa9f7baead jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-18, 23:18   #30
Chrystiana
Raczkowanie
 
Avatar Chrystiana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Landsberg
Wiadomości: 95
Smile Dot.: Książki religijne. Czy takowe czytacie?

Czytam wiele literatury protestanckiej np ulubiony Max Lucado " Gdy Bóg wyszepce twoje imię", " Dlaczego nie kobiety?" L. Cunningham, " Kapłani manipulacji" Franke Peretti, " Syn czy niewolnik- twoje przeznaczenie" Jack Frost ...
Chrystiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-02-19 16:01:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:19.