Mamy grudniowe 2018 cz 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-27, 18:33   #1
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377

Mamy grudniowe 2018 cz 4


Witam w kolejnej części wątku mam grudniowych 2018

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 19:24   #2
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cześć!

Dzięki Nem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 19:29   #3
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Hej super Nem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 19:57   #4
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Super, witam się

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 20:27   #5
snowflake17
Raczkowanie
 
Avatar snowflake17
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 229
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

jestem i ja
snowflake17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 20:40   #6
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Hej, dzięki Nem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 20:49   #7
nikkita
Raczkowanie
 
Avatar nikkita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

I ja również się witam w nowym wątku . Przed nami kolejna noc w szpitalu, już 5. Wszyscy już śpią na sali, a ja mam problem z zaśnięciem. Na szczęście jutro TŻ przychodzi o 12 i zostaje do niedzieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Klarcia
nikkita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-27, 22:38   #8
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Proszę jutro poprawie pierwszy post bo nie umiem na telefonie tego zrobić

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 23:38 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
I ja również się witam w nowym wątku . Przed nami kolejna noc w szpitalu, już 5. Wszyscy już śpią na sali, a ja mam problem z zaśnięciem. Na szczęście jutro TŻ przychodzi o 12 i zostaje do niedzieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O super że Tz będzie! A jak tam, wiadomo już coś?

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 22:40   #9
doris1995
Przyczajenie
 
Avatar doris1995
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 13
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Jestem z wami mamuśki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
doris1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 05:53   #10
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
I ja również się witam w nowym wątku . Przed nami kolejna noc w szpitalu, już 5. Wszyscy już śpią na sali, a ja mam problem z zaśnięciem. Na szczęście jutro TŻ przychodzi o 12 i zostaje do niedzieli

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super że przyjdzie tż. A już wiesz jak długo jeszcze będziecie?

Dzień dobry,
Ja od dziś zaczynam zajęcia i odwołali mi pociąg więc muszę na następny czekać. Zleciała ta przerwa szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 06:26   #11
nikkita
Raczkowanie
 
Avatar nikkita
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 376
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość

[/COLOR]O super że Tz będzie! A jak tam, wiadomo już coś?

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
Dostała już 3 słoiki marchewki, jeszcze zostały 2 - do jutra mam jej podawać. Kup jest kilka dziennie, ale tak dużo w nich marchewki, że nawet jakbym chciała wyłapać krew to nie widać, ale utajona wyszła nawet jeszcze przed podaniem, więc coś jest nie tak. Na szczęście brzuszek ją nie boli. W poniedziałek narkoza i idzie do rektoskopii, boje się tego okropnie :/

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Super że przyjdzie tż. A już wiesz jak długo jeszcze będziecie?

Dzień dobry,
Ja od dziś zaczynam zajęcia i odwołali mi pociąg więc muszę na następny czekać. Zleciała ta przerwa szybko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie ma wyjścia, bo ja chcę przynajmniej do WC pójść na spokojnie. Tu są słabe warunki, więc raz na dobę lecę szybko siku. Chociaż tyle, że popołudniu się zmieniamy i jeżdżę do domu zrobić jedzenie na następną dobę. W poniedziałek ma mieć te badanie, nie mam pojęcia jak to wygląda po nim :/. Mam nadzieję, że jak będzie wszystko ok to wyjdziemy we wtorek.

Uuuu współczuję, nie spóźnisz się przez to? Ja już jakiś czas temu na ostatnim semestrze byłam i wykruszyłam się w czasie sesji. W zasadzie kilka przedmiotów do zaliczenia zostało, no i nie mogłam się zabrać za napisanie pracy magisterskiej ... Może w przyszłym roku wystąpię o przywrócenie na listę studentów i to jakoś ogarnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Klarcia
nikkita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-28, 09:10   #12
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Witam i ja

Nem dzieki za nowy watek!

Nikkita trzymam kciuki zeby szybko badania byly za Wami
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-28, 19:01   #13
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez nikkita Pokaż wiadomość
Dostała już 3 słoiki marchewki, jeszcze zostały 2 - do jutra mam jej podawać. Kup jest kilka dziennie, ale tak dużo w nich marchewki, że nawet jakbym chciała wyłapać krew to nie widać, ale utajona wyszła nawet jeszcze przed podaniem, więc coś jest nie tak. Na szczęście brzuszek ją nie boli. W poniedziałek narkoza i idzie do rektoskopii, boje się tego okropnie :/



Nie ma wyjścia, bo ja chcę przynajmniej do WC pójść na spokojnie. Tu są słabe warunki, więc raz na dobę lecę szybko siku. Chociaż tyle, że popołudniu się zmieniamy i jeżdżę do domu zrobić jedzenie na następną dobę. W poniedziałek ma mieć te badanie, nie mam pojęcia jak to wygląda po nim :/. Mam nadzieję, że jak będzie wszystko ok to wyjdziemy we wtorek.

Uuuu współczuję, nie spóźnisz się przez to? Ja już jakiś czas temu na ostatnim semestrze byłam i wykruszyłam się w czasie sesji. W zasadzie kilka przedmiotów do zaliczenia zostało, no i nie mogłam się zabrać za napisanie pracy magisterskiej ... Może w przyszłym roku wystąpię o przywrócenie na listę studentów i to jakoś ogarnę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tylko chwilę się spóźniłam na szczęście. Ja teraz mam licencjat do ogarnięcia i mnie to przeraża. Zastanów się nad powrotem bo od tegoroku zrobili 5 letnie i chyba ciężko będzie się wbić bo program inaczej rozłożony ale pewna nie jestem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-30, 09:21   #14
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Hej. I ja jestem. Dzięki za wątek.
Podczytuje Was ale najczęściej czasu brak na odzew
U nas ok. Kacper usiadl sam w 6 miesiacu potem juz piorunem wstał i tak do teraz sobie drepcze przy czym się da. Chodzę z nim na rehabilitację ze względu na to ze z jednej nogi wstaje, na jedna strone siada, przy raczkowaniu tez jakos krzywo ustawia jedna noge. Mamy czas go "naprostowac" poki nie zacznie chodzic. Mam nadzieję ze zdążymy
Pisalyście o chodzikach. Powiedzam ze to nic dobrego. Dziecko pojdzie kiedy sie tego nauczy. A nie znam ani jednego dziecka ktore po chodziku nie stawaloby potem na palcach. Tak mu to dobrze robi.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-30, 09:45   #15
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Dzień dobry, u nas chyba bostonka na tapecie ide z dziewczynkami do lekarza to się okaże. Jestem wykończona po tym weekendzie, a następny zapowiada się jeszcze gorzej bo mam zjazd w sobotę i niedzielę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-30, 10:53   #16
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, u nas chyba bostonka na tapecie ide z dziewczynkami do lekarza to się okaże. Jestem wykończona po tym weekendzie, a następny zapowiada się jeszcze gorzej bo mam zjazd w sobotę i niedzielę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuję i choroby i ciężkich weekendów. U nas w czerwcu chlopaki mieli bostonke.
A U nas z kolei weekend spoko. W sobotę mieliśmy ognisko z sąsiadami na zakończenie lata, a w niedzielę zaprosili nas na obiad więc odpadło gotowanie i mały lubi towarzystwo więc luzik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonia27 Pokaż wiadomość
Hej. I ja jestem. Dzięki za wątek.
Podczytuje Was ale najczęściej czasu brak na odzew
U nas ok. Kacper usiadl sam w 6 miesiacu potem juz piorunem wstał i tak do teraz sobie drepcze przy czym się da. Chodzę z nim na rehabilitację ze względu na to ze z jednej nogi wstaje, na jedna strone siada, przy raczkowaniu tez jakos krzywo ustawia jedna noge. Mamy czas go "naprostowac" poki nie zacznie chodzic. Mam nadzieję ze zdążymy
Pisalyście o chodzikach. Powiedzam ze to nic dobrego. Dziecko pojdzie kiedy sie tego nauczy. A nie znam ani jednego dziecka ktore po chodziku nie stawaloby potem na palcach. Tak mu to dobrze robi.

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
A co by było gdybyście nie rehabilitowali? Tak się zastanawiam czy by to nadrobil i skorygowal sam ale w później? U nas tez czasami przy raczkowaniu noge odchyla jakby chciał się na niej podeprzeć i wstać.
A ja muszę malego zapisać do alergologa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-30, 11:10   #17
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Współczuję i choroby i ciężkich weekendów. U nas w czerwcu chlopaki mieli bostonke.
A U nas z kolei weekend spoko. W sobotę mieliśmy ognisko z sąsiadami na zakończenie lata, a w niedzielę zaprosili nas na obiad więc odpadło gotowanie i mały lubi towarzystwo więc luzik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

A co by było gdybyście nie rehabilitowali? Tak się zastanawiam czy by to nadrobil i skorygowal sam ale w później? U nas tez czasami przy raczkowaniu noge odchyla jakby chciał się na niej podeprzeć i wstać.
A ja muszę malego zapisać do alergologa.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wlasnie dokładnie tak samo jedną noge odchyla jakby sie podpieral. Na szczęście juz coraz rzadziej.
Nie, nie nadgoni juz tego. Nawyk przechylania sie na jedna strone a tym samym przenoszenia ciezaru ciała i obciazania jednej strony, biodra, nogi itp juz zostanie bo w ten sposób jest mu wygodniej. Jak zacznie chodzic stanie sie to mniej widoczne bo po prostu pojdzie ale złą robote w tym mlodym organizmie bedzie robic dalej. Fizjoterapeutka mowila nawet o skracaniu krokow z jednej strony w przyszłości. Człowiek na to nie zwróci juz potem uwagi. Stad się biorą u doroslych np rozne bóle plecow np jak stoja, jak śpią i inne bóle.
Ja sama jestem tak pokrzywiona jak sie skupie to widze ze krzywo stawiam stope, stoje ale kto 30lat temu słyszał zeby zabrać dziecko bo krzywo drepcze...

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-30, 14:18   #18
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Hej! Witamy się i my . Tydzień temu wróciliśmy z Hiszpanii. Wyjazd z dzieckiem udał się lepiej niż się spodziewaliśmy chyba i, uwaga, uwaga, udało mi się trochę odpocząć i się opalić <3, ale to dzięki temu, ze się z mężem dzieliliśmy. Mały chętnie zwiedzał, szczególnie w nosidle, próbował nowych rzeczy do jedzenia, zaczepiał ludzi, ludzie zaczepiali jego . Niestety jak jechaliśmy już na lotnisko autobusem, to kierowca strasznie mocno klimę rozkręcił, a nasz mały nieprzyzwyczajony i juz w samolocie miał katar . także lot powrotny już taki super nie był, ale na szczęście rozwył się dopiero w autobusie na lotnisku :P. A później 2 dni konkretnego kataru. W noc po przylocie tak bardzo płakał, że prawie na ostry dyżur z nim pojechaliśmy, bo nigdy tak nie płakał :O. Ale on był chory w swoim krótkim życiu tylko raz i to dawno temu, więc pewnie ten katar to był dla niego niezły szok. Teraz wracamy do naszej szaro-burej ostatnio rzeczywistości. Dzis siedzimy w domu, bo pada i wieje, młody śpi, a ja lecę nadrabiać wątek
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-30, 18:34   #19
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez LustForLife Pokaż wiadomość
Hej! Witamy się i my . Tydzień temu wróciliśmy z Hiszpanii. Wyjazd z dzieckiem udał się lepiej niż się spodziewaliśmy chyba i, uwaga, uwaga, udało mi się trochę odpocząć i się opalić <3, ale to dzięki temu, ze się z mężem dzieliliśmy. Mały chętnie zwiedzał, szczególnie w nosidle, próbował nowych rzeczy do jedzenia, zaczepiał ludzi, ludzie zaczepiali jego . Niestety jak jechaliśmy już na lotnisko autobusem, to kierowca strasznie mocno klimę rozkręcił, a nasz mały nieprzyzwyczajony i juz w samolocie miał katar . także lot powrotny już taki super nie był, ale na szczęście rozwył się dopiero w autobusie na lotnisku :P. A później 2 dni konkretnego kataru. W noc po przylocie tak bardzo płakał, że prawie na ostry dyżur z nim pojechaliśmy, bo nigdy tak nie płakał :O. Ale on był chory w swoim krótkim życiu tylko raz i to dawno temu, więc pewnie ten katar to był dla niego niezły szok. Teraz wracamy do naszej szaro-burej ostatnio rzeczywistości. Dzis siedzimy w domu, bo pada i wieje, młody śpi, a ja lecę nadrabiać wątek
Jak ja Wam zazdroszczę tych wakacji! Piękne słońce.... A u nas teraz pogoda masakra, leje, smutno i ponuro.

A mnie wreszcie plecy nie bolą. Bolały ciągle od porodu (może powikłanie po zzo, mnie wiem) jedne dni bardziej, inne mniej. A dziś po fizjoterapeuci w jak ręką odjął. To była chyba 10 wizyta i wreszcie taaaaka ulga. Już się bałam że ginekologiczne coś nie tak bo mi ból na przód promieniował ale na kontroli było wszystko ok.
A właśnie jak u was z kontrolami gin. Byłyście te 6 tygodni po porodzie i później kiedy? Pytam bo byłam jakoś 6 tyg po i potem po pół roku, zrobiłam cytologię i w sumie kazała mi przyjsc znowu za pół roku to USG kontrolnie zrobi. A robili wam już USG po porodzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-30, 20:17   #20
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Jak ja Wam zazdroszczę tych wakacji! Piękne słońce.... A u nas teraz pogoda masakra, leje, smutno i ponuro.

A mnie wreszcie plecy nie bolą. Bolały ciągle od porodu (może powikłanie po zzo, mnie wiem) jedne dni bardziej, inne mniej. A dziś po fizjoterapeuci w jak ręką odjął. To była chyba 10 wizyta i wreszcie taaaaka ulga. Już się bałam że ginekologiczne coś nie tak bo mi ból na przód promieniował ale na kontroli było wszystko ok.
A właśnie jak u was z kontrolami gin. Byłyście te 6 tygodni po porodzie i później kiedy? Pytam bo byłam jakoś 6 tyg po i potem po pół roku, zrobiłam cytologię i w sumie kazała mi przyjsc znowu za pół roku to USG kontrolnie zrobi. A robili wam już USG po porodzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja byłam 6 tyg po i później po pierwszym okresie poszłam zrobić cytologie. Usg miałam na obu wizytach ale moja Pani dr zawsze robiła usg. Robiłam też już usg piersi. Teraz jak nic się nie będzie działo to pójdę dopiero zrobić kolejną cytologie czyli w przyszłym roku.

Ojj pogoda jest okropna. U nas ciągle jakieś zawirowania i nie możemy skończyć pokoju Majeczki a już bym chciała żeby spała u siebie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-30, 21:13   #21
LustForLife
Zadomowienie
 
Avatar LustForLife
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 085
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Jak ja Wam zazdroszczę tych wakacji! Piękne słońce.... A u nas teraz pogoda masakra, leje, smutno i ponuro.

A mnie wreszcie plecy nie bolą. Bolały ciągle od porodu (może powikłanie po zzo, mnie wiem) jedne dni bardziej, inne mniej. A dziś po fizjoterapeuci w jak ręką odjął. To była chyba 10 wizyta i wreszcie taaaaka ulga. Już się bałam że ginekologiczne coś nie tak bo mi ból na przód promieniował ale na kontroli było wszystko ok.
A właśnie jak u was z kontrolami gin. Byłyście te 6 tygodni po porodzie i później kiedy? Pytam bo byłam jakoś 6 tyg po i potem po pół roku, zrobiłam cytologię i w sumie kazała mi przyjsc znowu za pół roku to USG kontrolnie zrobi. A robili wam już USG po porodzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja byłam na kontroli te 6 tygodni po porodzie (w zasadzie to miałam od porodu z 4 kontrole ze względu na powikłania) i od tego czasu nie byłam, ale myślę, że czas się wybrać. Okresu jeszcze nie miałam, co jakiś czas mnie jajnik pobolewa, więc pewnie organizm już jest gotowy, ale karmienie piersią blokuje.
LustForLife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 09:52   #22
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Ja byłam tylko raz, 6tyg po. Badala mnie na fotelu, robiła usg przez pochwe, badala blizne. I tyle. Cytologia miałam robiona w maju zeszłego roku (albo w czerwcu) więc pasowałoby się wybrać powtórzyć. Okresu jeszcze nie mam

Wysłane z mojego DUB-LX2 przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 10:32   #23
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Ja nie bylam wcale po
Ze starszakiem kiedys byłam, pilnowalam siebie bardziej a teraz...ciągle mi nie po drodze

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 12:53   #24
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Ja też byłam po 6 tygodniach i miałam cytologie robiona i teraz we wrześniu. Jutro idę na usg. Poproszę też o skierowanie na usg piersi.
Wreszcie dzisiaj trochę ładniej to już zaliczyliśmy spacer. Wczoraj w ogóle nie wychodzilismy. Nawet starszego mi sąsiadka że szkoły odebrała bo tak wiało i padało. Jutro mamy alergologa z maksiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 17:00   #25
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Ja też byłam po 6 tygodniach i miałam cytologie robiona i teraz we wrześniu. Jutro idę na usg. Poproszę też o skierowanie na usg piersi.
Wreszcie dzisiaj trochę ładniej to już zaliczyliśmy spacer. Wczoraj w ogóle nie wychodzilismy. Nawet starszego mi sąsiadka że szkoły odebrała bo tak wiało i padało. Jutro mamy alergologa z maksiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać co u alergologa. A powiedz mi przy bostonce długo siedzieliście w domu? Starsza miała ale orzeszła ją tak że nawet o niej nie wiedziałam, Majce praktycznie też nic nie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 18:32   #26
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, u nas chyba bostonka na tapecie ide z dziewczynkami do lekarza to się okaże. Jestem wykończona po tym weekendzie, a następny zapowiada się jeszcze gorzej bo mam zjazd w sobotę i niedzielę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I jak dziewczynki? bostonka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Jak ja Wam zazdroszczę tych wakacji! Piękne słońce.... A u nas teraz pogoda masakra, leje, smutno i ponuro.

A mnie wreszcie plecy nie bolą. Bolały ciągle od porodu (może powikłanie po zzo, mnie wiem) jedne dni bardziej, inne mniej. A dziś po fizjoterapeuci w jak ręką odjął. To była chyba 10 wizyta i wreszcie taaaaka ulga. Już się bałam że ginekologiczne coś nie tak bo mi ból na przód promieniował ale na kontroli było wszystko ok.
A właśnie jak u was z kontrolami gin. Byłyście te 6 tygodni po porodzie i później kiedy? Pytam bo byłam jakoś 6 tyg po i potem po pół roku, zrobiłam cytologię i w sumie kazała mi przyjsc znowu za pół roku to USG kontrolnie zrobi. A robili wam już USG po porodzie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się muszę zapisać bo byłam tylko kontrolnie po porodzie 8 tygodni. Miałam wtedy usg i nie było widać żadnej owulacji. Okres mam od lipca bardzo regularnie. Przydałoby się przebadać bo czasami jak inaczej stanę lub nogę odegnę to czuję taki dziwny lekki ból. Możliwe że to po napięciu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Ja też byłam po 6 tygodniach i miałam cytologie robiona i teraz we wrześniu. Jutro idę na usg. Poproszę też o skierowanie na usg piersi.
Wreszcie dzisiaj trochę ładniej to już zaliczyliśmy spacer. Wczoraj w ogóle nie wychodzilismy. Nawet starszego mi sąsiadka że szkoły odebrała bo tak wiało i padało. Jutro mamy alergologa z maksiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To u nas wczoraj i dziś taka barowa pogoda, że szkoda nos z domu wystawiać, leje i wieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 18:35   #27
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
I jak dziewczynki? bostonka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:28 ---------- Poprzedni post napisano o 18:23 ----------

Ja się muszę zapisać bo byłam tylko kontrolnie po porodzie 8 tygodni. Miałam wtedy usg i nie było widać żadnej owulacji. Okres mam od lipca bardzo regularnie. Przydałoby się przebadać bo czasami jak inaczej stanę lub nogę odegnę to czuję taki dziwny lekki ból. Możliwe że to po napięciu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:32 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

To u nas wczoraj i dziś taka barowa pogoda, że szkoda nos z domu wystawiać, leje i wieje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak bostonka, na szczęście przechodzimy ją bardzo łagidnie i oby tak zostało. Maja dzisiaj straszna maruda ciągle tylko na ręce i w końcu padłam przez to razem z nią na dżemce popołudniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 21:13   #28
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Daj znać co u alergologa. A powiedz mi przy bostonce długo siedzieliście w domu? Starsza miała ale orzeszła ją tak że nawet o niej nie wiedziałam, Majce praktycznie też nic nie jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Starszy kiedyś miał, to pamiętam że miał tylko na stopach kropki i trochę gorączkę. A w tym roku obaj mieli. Najpierw starszy miał gorączkę 1 dzień A potem zrobiły mu się daty w buzi ok 4 dni, gdy mu przeszło to Maksio dostał i gorączkę i afty. Ok 4 dni miał więc słabo U dziecka takiego małego. Nie mógł za bardzo jeść A głodny był i na pewno go to bolało. A miał chyba ze 4 takie większe te afty. Ogólnie nie typowe objawy ale wtedy był taki okres że taki nie typowy wirus krążył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 21:48   #29
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
Starszy kiedyś miał, to pamiętam że miał tylko na stopach kropki i trochę gorączkę. A w tym roku obaj mieli. Najpierw starszy miał gorączkę 1 dzień A potem zrobiły mu się daty w buzi ok 4 dni, gdy mu przeszło to Maksio dostał i gorączkę i afty. Ok 4 dni miał więc słabo U dziecka takiego małego. Nie mógł za bardzo jeść A głodny był i na pewno go to bolało. A miał chyba ze 4 takie większe te afty. Ogólnie nie typowe objawy ale wtedy był taki okres że taki nie typowy wirus krążył.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To u nas nie ma goraczki, za to ma chrostki na nogach i dłoniach. Nie zapytałm lekarza ile mamy siedzieć z tym w domu i tak się zastanawiam. Pogida nie dopisuje więc i tak byśmy siedziały ale nawet do sklepu nie mogę pojechać co już jest gorszą sprawą

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-02, 07:52   #30
Iwonia27
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonia27
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 6 313
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz 4

Zdrowka dla maluchów.
A z bostonka nie jest tak ze potem paznokcie bezboleśnie schodza?

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
Iwonia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-12 10:29:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.