Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)

Notka

LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie) Przez kolejne 3 tygodnie na Wasze pytania odpowiadać będą eksperci z dziedziny chirurgii plastycznej i medycyny estetycznej ze Szpitala Grupy LUX MED : dr n. med. Małgorzata Chomicka-Janda oraz dr n. med. Lubomir Lembas.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-01-06, 22:26   #1
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199

Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek?


Ostatnio sporo sie naczytalam o kilku sposobach, ktore prawdopodobnie pomagaja zdobyc kilka - kilkanascie dodatkowych centymetrow wzrostu niezaleznie od wieku. Co wy sadzicie na ten temat? Zapraszam do dyskusji

Ps: Ticzer zapraszam Cie jako honorowego goscia
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 22:35   #2
olutta
Raczkowanie
 
Avatar olutta
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 123
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

hymmm ekspertem nie jestem, ale wydaje się to niemożliwe, żeby były jakieś sposoby na wzrost O.o jak znasz owe sposoby i do tego skuteczne to podziel się sekretem,, chętnie skorzystam
olutta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 22:46   #3
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Cytat:
Napisane przez olutta Pokaż wiadomość
hymmm ekspertem nie jestem, ale wydaje się to niemożliwe, żeby były jakieś sposoby na wzrost O.o jak znasz owe sposoby i do tego skuteczne to podziel się sekretem,, chętnie skorzystam
http://translate.google.com/translat...26prmd%3Dimvns
http://www.google.com/url?sa=t&sourc...ruuCtUUe pU_Njg
Wpiszcie w wyszukiwarce "Grow taller" a znajdziecie duzo roznych cwiczen i suplementow diety (cudownych srodkow, pozwalajacych zyskac dodatkowe centymetry niezaleznie od wieku). Na Polskich stronach niewiele mozna na ten temat znalezc...a jednak http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3858150
Nie wiem sama co o tym myslec i jestem bardzo ciekawa waszego zdania na ten temat. Wydaje sie niemozliwe, a moze jednak?...

Edytowane przez malaczarnaslodka
Czas edycji: 2012-01-06 o 23:01
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 16:33   #4
ANGEL-A8
Wtajemniczenie
 
Avatar ANGEL-A8
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 566
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Cytat:
Napisane przez malaczarnaslodka Pokaż wiadomość
http://translate.google.com/translat...26prmd%3Dimvns
http://www.google.com/url?sa=t&sourc...ruuCtUUe pU_Njg
Wpiszcie w wyszukiwarce "Grow taller" a znajdziecie duzo roznych cwiczen i suplementow diety (cudownych srodkow, pozwalajacych zyskac dodatkowe centymetry niezaleznie od wieku). Na Polskich stronach niewiele mozna na ten temat znalezc...a jednak http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3858150
Nie wiem sama co o tym myslec i jestem bardzo ciekawa waszego zdania na ten temat. Wydaje sie niemozliwe, a moze jednak?...
Na pewno joga i ćwiczenia rozciągajace mogą cos zdziałać ale nie bedą to na pewno jakieś spektakularne efekty.
Mój znajomy kiedyś leczył się przy pomocy hormonów, pod nadzorem lekarza i sporo urósł. Jednakże miał chyba 18 lat... Obecnie mierzy 180cm.
__________________


ANGEL-A8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-07, 23:06   #5
olutta
Raczkowanie
 
Avatar olutta
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 123
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Cytat:
Napisane przez ANGEL-A8 Pokaż wiadomość
Na pewno joga i ćwiczenia rozciągajace mogą cos zdziałać ale nie bedą to na pewno jakieś spektakularne efekty.
Mój znajomy kiedyś leczył się przy pomocy hormonów, pod nadzorem lekarza i sporo urósł. Jednakże miał chyba 18 lat... Obecnie mierzy 180cm.
no ale chłopcy rosną później, więc to raczej normalne...
a co do rozciągania to oczywiście może być skuteczne, ale nie żeby od razu rosnąć od ćwiczeń, to tak samo jak mierzymy się rano i jesteśmy wyżsi niż wieczorem

Edytowane przez olutta
Czas edycji: 2012-01-07 o 23:08
olutta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 18:52   #6
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

A co sadzicie na temat dostepnych na rynku zagranicznym suplementow diety, ktorych producenci zapewniaja o ich skutecznosci?Ich zdaniem mozna dodac sobie sporo centymetrow w przeciagu zaledwie kilku miesiecy i jest to mozliwe do wieku 50-60 lat. Moja naiwnosc chyba nie zna granic, bo jedne z nich juz zdarzylam zamowic. Narazie czekam na dostawe. Obiecuja do 6 cali na plusie. Mam nadzieje, ze jezeli nie pomoze, to przynajmniej nie zaszkodzi

Edytowane przez malaczarnaslodka
Czas edycji: 2012-01-08 o 19:14
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-08, 23:10   #7
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Pomóc raczej nie pomoże. Nie wierzmy suplementom i ich reklamom obiecującym "gruszki na wierzbie" i inne cuda. Zaszkodzić może- jak każdy suplement o nieodpowiednim składzie
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 09:52   #8
Ticzer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 23
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

MAłe jest piekne? hahaha
Co do suplementów co niby dodają cm to moim zdaniem ściema, czytałem wątek z niejaką Angelą, wszystko to jest podejrzane
facet poniżej 180 cm to w dzisiejszych czasach niziołek, wysocy panowie mierzą powyżej 190 cm, 180-190 to średnia. Mam 177 cm rzadko spotykam niższych męzczyzn ode mnie w moim wieku-powiedzmy przedział 20-35 lat. Rzadko też spotykam bardzo wysokich powyżej 195 cm.
Ticzer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 11:46   #9
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Tak, 180-190 w dzisiejszych czasach to średnia. I na ogół większość Panów jest tego wzrostu. Z tym w pełni się zgadzam.
I również uważam że takie suplementy to ściema. Tak samo jak środki odchudzające- bez diety i wysiłku nie spadnie ani kg. Sam środek nie odchudza, a więc i suplement na wzrost nic nie da, bo przecież kości nie wydłuży nic poza ich łamaniem i wydłużaniem prętami. No cóż... Ale koncerny zarabiają na takich naiwnych i dla nich tylko to się liczy.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 14:06   #10
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Już nie siejcie tutaj takiej wybiórczości ze względu na posiadane kompleksy. Jak ktoś uważa się za niskiego, to mu się wydaje, że wszyscy wokół są niebotycznie wyżsi od niego. Ja mam 1,68m wzrostu i naprawdę rzadko spotykam panów wyższych ode mnie więcej jak 2-5cm, za to każdy krzyczy, że ma minimum 1,78 i na pewno nie mniej :P
W szpilkach do tańca ? Rzadko z kim, bo wtedy mam do 1,76m i jest naprawdę problem z partnerem o równym wzroście lub wyższym.
W swoim otoczeniu na tę chwilę przypominam sobie tylko dwóch panów o wzroście powyżej 1,90 i kilku ze wzrostem powyżej 1,85 a wcale małej ilości osób nie znam :P
Mierząc "na oko" najwięcej mężczyzn jakich poznałam i widuje na ulicy ma 1,75 do 1,85m .

Zgodnie z publikacją Emilii Jarosz Dane antropometryczne populacji osób dorosłych wybranych krajów Unii Europejskiej i Polski dla potrzeb projektowania, wyd. Instytut Wzornictwa Przemysłowego, Warszawa 2003, średni wzrost dorosłych Polaków przedstawia się następująco:

Średni wzrost dorosłych mężczyzn wynosi 177,8 cm. 5% populacji dorosłych mężczyzna ma poniżej 166,0 cm a 5% powyżej 189,0 cm.

Przez 9 lat nie skoczył na pewno nagle o 10cm :P
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-09, 16:52   #11
Ticzer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 23
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Tak nawiasem pisząc ciekawe czy wogóle koleżance ten suplement przyślą. Jeśli mogłabyś to daj znać na forum.
Co do średniego wzrostu, to tak jak pisałem rzadko spotykam młodych, zaznaczam młodych męzczyzn niższych niz ja. Ale również rzadko spotykam naprawde rosłych takich powyżej 195, tak samo jak niższych niż 165.

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:49 ----------

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Tak, 180-190 w dzisiejszych czasach to średnia. I na ogół większość Panów jest tego wzrostu. Z tym w pełni się zgadzam.
I również uważam że takie suplementy to ściema. Tak samo jak środki odchudzające- bez diety i wysiłku nie spadnie ani kg. Sam środek nie odchudza, a więc i suplement na wzrost nic nie da, bo przecież kości nie wydłuży nic poza ich łamaniem i wydłużaniem prętami. No cóż... Ale koncerny zarabiają na takich naiwnych i dla nich tylko to się liczy.
Właśnie dlatego nie rozumiem, czemu policja nie zajmuje się takimi cwaniakami Poza tym ludzie typu angella w tym wątku do któego Małaczarna podała link sa po prostu źli. Nie rozumiem jak można być aż tak zepsutym
Ticzer jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-09, 22:58   #12
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Nie zajmują się takimi cwaniakami bo działalność mają legalną. Na ogół nie oszukują. Opisują oferowany towar. Ktoś płaci- następuje wysyłka.
A że ludzie są tak bardzo naiwni to już inna sprawa- nie karalna
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 08:45   #13
Ticzer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 23
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Skoro piszą, że się rośnie od jakiegoś ich specyfiku to chyba jest oszustwo?
Ticzer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 13:01   #14
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Nie nie jest to oszustwem. Nikt im oszustwa nie udowodni. Opisują produkt który jest przeznaczony dla osób co chcą urosnąć. A wyniki tego marne. To już inna kolej rzeczy. Taki handel jest w pełni legalny o ile firma jest zarejestrowana i nie robi tego "na czarno".
Tak samo z suplementami diety. Niby są przeznaczone by wspomóc odchudzanie, ale same w sobie działania nie mają.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 13:12   #15
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

ja podrosłam sposobem naturalnym bez żadnych wspomagaczy hehe i nawet o tym nie wiedziałam
od wieku 15-18 lat cały czas mierzylam 167cm a pewnego pieknego dnia zmierzyłam sie z nudów milion razy i miałam równe 170cm. Stanełam przy ścianie i narysowałam kreche bo nie wierzyłam hehe ale b. się z tego powodu ciesze chciałabym jeszcze podskoczyć w góre o jakieś 4-5 cm ale raczej już nie dostane takiego "bonusu" Teraz mam 21 lat wiec minęły 3 lata i stoje w miejscu.

Edytowane przez JuStYsCk2
Czas edycji: 2012-01-10 o 13:15
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-10, 13:41   #16
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Mniej więcej do 18 r.ż się rośnie, więc to normalne
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:30   #17
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

[QUOTE=Ticzer;31510790]Tak nawiasem pisząc ciekawe czy wogóle koleżance ten suplement przyślą. Jeśli mogłabyś to daj znać na forum.
Przesylka owszem dotarla, jednak pomimo tego, ze chcialabym juz zaczac sprawdzac skutecznosc tych suplementow nie moge tego w tej chwili zrobic ze wzgledu na 4 miesieczna coreczke, ktora za nic nie chce sie przerzucic na sztuczne karmienie. Jezeli mam komus zaszkodzic, to wolalabym sobie, nie narazajac przy tym jej zdrowia. Ja mam zaledwie 153 cm wzrostu. Nie przeszkadzaloby mi to jakos specjalnie, gdyby nie fakt, ze musze skracac wszystkie spodnie, poza tym niektore fasony wygladaja na mnie zalosnie np. w przypadku tych rozszerzanych w moim przypadku nie w kolanach, ale pod nimi.

Edytowane przez malaczarnaslodka
Czas edycji: 2012-01-12 o 22:20
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 22:31   #18
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Zastanawiam sie jednak nad tym, jak w razie jakiejkolwiek skutecznosci, mialabym ja wam udowodnic?
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 22:38   #19
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

No cóż, w razie skuteczności musimy wierzyć na słowo Choć ja w cuda nie wierze więc wątpie że ten suplement cokolwiek pomoże.
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-17, 22:12   #20
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Dopiero dzisiaj otworzylam przesylke. Nie chcialam tego robic wczesniej, zeby mnie nie skusilo...Teraz to sie powaznie zastanawiam czy powinnam ryzykowac. Te ziolka wygladaja jak pochodzace z czarnego rynku. Zamowilam osiem opakowan i tyle dostalam, jest jednak cos co wydaje mi sie podejrzane. Tabletki znajduja sie w plastikowych buteleczkach, na ktorych nalepione sa biale nalepki z czarnym drukiem (jak takie wydrukowane w domowych warunkach) umieszczona jest na nich jedynie nazwa i sposob zazywania. Zadnych dodatkowych opakowan, ani tez ulotek. Jakie labolatoria badaja takie rzeczy? I ile to kosztuje?

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Podaje strone z ktorej je kupilam http://www.herbalhealthteam.co.uk/
Kurcze, wygladaja identycznie te kapsulki. Nie balabym sie gdybym nie ogladala ostatatnio w telewizji reportarzu na ten temat. Ostrzegano w nim przed zakupem lekarstw przez internet. Dla potrzeb programu zamowiono ta wlasnie droga lekarstwa u pieciu sprzedawcow. Okazalo sie ze na piec, tylko jedne byly orginalne. Ostrzegano ze w sklad takich tabletek moze wchodzic nawet trutka na szczury.
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 22:20   #21
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

A mówiłam, że to pic na wode i szukają naiwnych

Badanie możesz mieć na zamówienie w dobrym laboratorium analitycznym. Koszt jest różnie naliczany. Musiałabyś podzwonić do lab w Twojej okolicy i się dowiedzieć.


Edit.
Na zdjęcie nie patrz, bo na jakąkolwiek ich aukcje wejdziesz to wszędzie te same zdjęcia tabletek
__________________


Edytowane przez keira2008
Czas edycji: 2012-01-17 o 22:24
keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 22:39   #22
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Piernicze, drugi raz tyle wydam na przebadanie tego cholerstwa;(zobacze ile to bedzie kosztowalo. Ciekawa jestem jakiego swinstwa tam napchali.
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 23:10   #23
olutta
Raczkowanie
 
Avatar olutta
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 123
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

a nie można gdzieś ich podkablować żeby zbadano sprawę?
olutta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 00:02   #24
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Cytat:
Napisane przez olutta Pokaż wiadomość
a nie można gdzieś ich podkablować żeby zbadano sprawę?

Nie można, ponieważ działają legalnie, sprzedają jakby legalne środki. A to że ktoś w nie wierzy i je kupuje to nie ich problem. Za badania tego typu środków nikt nie zapłaci, chyba że będą dowody na to, że są w nich trucizny i inne niebezpieczne środki.
__________________


Edytowane przez keira2008
Czas edycji: 2012-01-18 o 00:04
keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 09:01   #25
Ticzer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 23
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Cytat:
Napisane przez malaczarnaslodka Pokaż wiadomość
Dopiero dzisiaj otworzylam przesylke. Nie chcialam tego robic wczesniej, zeby mnie nie skusilo...Teraz to sie powaznie zastanawiam czy powinnam ryzykowac. Te ziolka wygladaja jak pochodzace z czarnego rynku. Zamowilam osiem opakowan i tyle dostalam, jest jednak cos co wydaje mi sie podejrzane. Tabletki znajduja sie w plastikowych buteleczkach, na ktorych nalepione sa biale nalepki z czarnym drukiem (jak takie wydrukowane w domowych warunkach) umieszczona jest na nich jedynie nazwa i sposob zazywania. Zadnych dodatkowych opakowan, ani tez ulotek. Jakie labolatoria badaja takie rzeczy? I ile to kosztuje?

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:00 ----------

Podaje strone z ktorej je kupilam http://www.herbalhealthteam.co.uk/
Kurcze, wygladaja identycznie te kapsulki. Nie balabym sie gdybym nie ogladala ostatatnio w telewizji reportarzu na ten temat. Ostrzegano w nim przed zakupem lekarstw przez internet. Dla potrzeb programu zamowiono ta wlasnie droga lekarstwa u pieciu sprzedawcow. Okazalo sie ze na piec, tylko jedne byly orginalne. Ostrzegano ze w sklad takich tabletek moze wchodzic nawet trutka na szczury.
To ściema, jak mozna wierzyć, że się urośnie mając ponad 20 lat.
Ticzer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 12:29   #26
keira2008
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 800
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Ticzer jak widzisz są osoby wierzące w takie cuda
__________________

keira2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 15:56   #27
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Cytat:
Napisane przez keira2008 Pokaż wiadomość
Ticzer jak widzisz są osoby wierzące w takie cuda
Cuda sie zdarzaja, niestety nie w moim zyciu;
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 16:07   #28
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Zalaczam zdjecia suplementow, ktore otrzymalam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05951.jpg (87,1 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05950.jpg (79,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05949.jpg (71,2 KB, 17 załadowań)
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 16:26   #29
Ticzer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 23
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Cytat:
Napisane przez malaczarnaslodka Pokaż wiadomość
Cuda sie zdarzaja, niestety nie w moim zyciu;
Znasz kogokolwiek kto urósł po tych bądź innych suplementach?
Ticzer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-18, 16:33   #30
malaczarnaslodka
Raczkowanie
 
Avatar malaczarnaslodka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 199
Dot.: Male jest piekne...ale duze moze wiecej...czy mozna urosnac bez wzgledu na wiek

Ticzer ja nie wierzylam w to. Obejrzalam reklame gloxi i pomyslalam ze to jakies jaja, bo myslalam ze to jedyny taki produkt. Uwierzylam, gdy zobaczylam jak wiele jest tego rodzaju produktow na rynku zagranicznym. Jak znajde chwile zalacze linki i sami zobaczycie ile tego jest. Mysle ze to tak jak w przypadku antykoncepcji hormonalnej etc...jakis czas temu takie rzeczy byly nie do pomyslenia. Ja boje sie na mysl o tym, co ludzie beda w stanie wymyslec przez nastepnych kilka lat. Prawda jest taka, ze te wszystkie zabiegi chirurgiczne etc...wcale nie eliminuja naszych kompleksow, ale sprawiaja, ze popadamy w jeszcze wieksze. Gdy nie bylo takich mozliwosci, patrzylo sie w lustro i mowilo "nie jestem idealny, ale nic nie moge zmienic. Trudno!musze sie zaakceptowac takim, jakim jestem". Wspolczesny zakompleksiony czlowiek widzac siebie w lustrze, powtarza.."gdy bedzie mnie juz na to stac , zrobie cos z tym i z tamtym". Swiadomosc ze mozemy cos zmienic utrudnia nam zaakceptowanie tego, takim jakim jest. Wspolczesny rynek wykorzystuje nasze kompleksy i to z wielkim powodzeniem. W takim razie co sadzicie o preparatach na powiekszenie piersi? Przeciez jeszcze do niedawno bylo nam wiadomo, ze kobiece piersi przestaja sie powiekszac wraz z zakonczeniem wieku dojrzewania.Jak wiec wyjasnicie fakt, ze na rynku zarowno zagranicznym , jak i polskim pojawilo sie wiele tego rodzaju specyfikow, ktorych producenci zapewniaja o ich skutecznosci.?

Edytowane przez malaczarnaslodka
Czas edycji: 2012-01-18 o 19:39
malaczarnaslodka jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum LUX MED - chirurgia plastyczna i medycyna estetyczna (gościnnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:20.