Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-08-16, 21:28   #31
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

WARSZAWA

Czy ktos poleci dobrego ginekologana NFZ(mężczyzne najlepiej) ? Okres spoznia mi sie dosc sporo (podejrzewam problemy hormonalne)


Tylko nie prywatnie pls
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-24, 12:48   #32
patrycja_zam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

W Zamościu dobry ginekolog to Waldemar Dziki. Pracuje w zamojskim szpitalu i prowadzi swoją prywatną praktykę. Polecam
patrycja_zam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-25, 12:30   #33
kanko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

KRAKÓW
Cześć! Czy ktoś mógłby polecić ginekologa na NFZ w Krakowie, który nie ma problemów ze skierowaniem na ewentualne dodatkowe badania? Albo ginekologa-endokrynologa?
kanko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 12:31   #34
Affectionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 240
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Cytat:
Napisane przez kanko Pokaż wiadomość
KRAKÓW
Cześć! Czy ktoś mógłby polecić ginekologa na NFZ w Krakowie, który nie ma problemów ze skierowaniem na ewentualne dodatkowe badania? Albo ginekologa-endokrynologa?
Ginekologa endokrynologa polecam dr Tomasza Berezę, diagnostykę prowadzi bardzo dobrą jak są potrzebne jakieś bardziej skomplikowane badania to bez problemu do szpitala kładzie i robi wszystko co potrzebne
Affectionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 18:25   #35
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Cytat:
Napisane przez Affectionka Pokaż wiadomość
Ginekologa endokrynologa polecam dr Tomasza Berezę, diagnostykę prowadzi bardzo dobrą jak są potrzebne jakieś bardziej skomplikowane badania to bez problemu do szpitala kładzie i robi wszystko co potrzebne
tylko uwaga bo na nfz jestem do niego umówiona na luty a umawiałam się na pewno ponad miesiąc temu
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-28, 23:19   #36
kanko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
tylko uwaga bo na nfz jestem do niego umówiona na luty a umawiałam się na pewno ponad miesiąc temu
Dzięki za odpowiedz a podpowiedziałybyście mi jeszcze gdzie przyjmuje?
kanko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-29, 07:53   #37
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Cytat:
Napisane przez kanko Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz a podpowiedziałybyście mi jeszcze gdzie przyjmuje?
w szpitalu na kopernika, tylko musisz mieć skierowanie
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-29, 20:59   #38
PyzaP
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: ok. Dębicy
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Są tu może dziewczyny z Rzeszowa/Dębicy/Ropczyc? Polecacie jakiegoś ginekologa, najlepiej na NFZ ale i prywatnie, który faktycznie ma wiedzę, zleca wszystkie potrzebne badania itp. Nie chodzi o ciążę tylko bardziej zdrowie ogólne, antykoncepcję. Mile widziana specjalność endokrynologa, ale cudów nie oczekuję.

Jeśli to nie problem proszę na priv, bo w wątku można się pogubić
PyzaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-04, 19:15   #39
stupid_girl
Raczkowanie
 
Avatar stupid_girl
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 105
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

A ja poszukuję ginekologa w Katowicach, najlepiej gdzieś z centrum. Aha, i żeby to nie był facet. Dzięki z góry
__________________
Why does my heart feel so bad?
stupid_girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-11, 11:48   #40
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Orzesze, dr Student, ale niestety prywatnie. Prowadził moją ciążę od początku, wizyty z USG więc zawsze wiedziałam co u dzidzi. Robi tez cytologię, wyliczenia pappa, USG dopochwowe. Byłam zadowolona. Teraz też chodzę do doktora na kontrolne wizyty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-26, 16:00   #41
Xnesca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 225
GG do Xnesca Send a message via Skype™ to Xnesca
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Hej. Wiem, że już kilka postów wyżej ktoś pytał o ginekologa w Warszawie na NFZ ale odpowiedzi dotyczą tylko prywatnych gabinetów. Chodzi mi dokładnie o wykonanie cytologii - żadna z Was ostatnio nie umawiała się do jakiejś przychodni na NFZ, gdzie np. już kiedyś była ?
Xnesca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-09-28, 08:46   #42
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-28, 20:28   #43
basikagniezno
Zadomowienie
 
Avatar basikagniezno
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań, miasto pseudodoznań
Wiadomości: 1 437
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Dziwne z ta cytologią. Jak chodziłam do gin na NFZ co roku mi robili mimo,że nie mam żadnych obciążeń.
Prywatnie też co rok.
__________________
2.03.2015 - 84 kg
16.06.2015 - 67 kg
17.07.2015 - 62,5 kg
31.08.2015 - 60 kg

17.08.2016 57 kg
Cel : 52 kg

powoli, ale do przodu
basikagniezno jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 23:28   #44
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Cytat:
Napisane przez basikagniezno Pokaż wiadomość
Dziwne z ta cytologią. Jak chodziłam do gin na NFZ co roku mi robili mimo,że nie mam żadnych obciążeń.
Prywatnie też co rok.
Mi robi co pół roku ale kiedyś mi jedną cyto nieładnie wyszła i dlatego. Ja prywatnie. Kiedyś chodziłam na nfz i robił co rok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 17:28   #45
Werka21b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 124
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Hej, szukam ginekologa w Szczecinie, który zna się na leczeniu infekcji 😊 Może ktoś polecić ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Werka21b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 18:06   #46
k_baudelaire
Przyczajenie
 
Avatar k_baudelaire
 
Zarejestrowany: 2017-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Hm, ja z taką delikatną sprawą - mam już swoje lata (na pogrzeb się jeszcze nie szykuję, ale 20+ jest) i szukam gina na pierwszą wizytę; jakoś tak się złożyło, że odkąd skończyłam te ~15 lat to cholernie się bałam i boję/wstydzę się w sumie nadal, jednak teraz poszukuję kogoś cierpliwego, łagodnego i kompetentnego, przyjmującego w Łodzi na NFZ i niemającego problemu z dobraniem antykoncepcji hormonalnej. Dobrze by było też, gdyby nie wyrzucił mnie za drzwi po usłyszeniu "to moja pierwsza wizyta" ani nie zbierał szczęki z podłogi. Bardzo zależy mi na komfortowej atmosferze wizyty.

Okolice nie mają znaczenia, dojadę, jednak bliskość z Dąbrowy/Widzewa/Kuraka (zwał jak zwał ) to dodatkowy plus. Z góry dziękuję!
k_baudelaire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 19:00   #47
cukierkowa_ksiezniczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Hej, szukam kobiety ginekolog w Katowicach, NFZ.
cukierkowa_ksiezniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 20:27   #48
imperfect1997
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 99
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

ŁÓDŹ, NFZ

Hej
Szukam ginekologa w Łodzi. Niestety, obecne fundusze nie pozwalają mi na wizytę prywatną, dlatego w grę wchodzi tylko nfz. Nie ważne jaki będzie termin oczekiwania, ponieważ moja sprawa nie jest pilna. Zależy mi tylko na tym, aby trafić na dobrego lekarza. Dopiero co wprowadziłam się do tego miasta, dlatego nie mam pojęcia gdzie warto się udać. Przeszukałam internet, ale niestety, nie znalazłam, tego, czego szukam
imperfect1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 00:17   #49
avenly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 53
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Ja w Łodzi polecam doktor Bartosinska-Dyc. Przyjmuje w okolicach Rzgowskiej, jest na NFZ ale raczej długie terminy. Mnie już kilka osób panią doktor polecało i osobiście chodzę od ponad roku i jestem bardzo zadowolona, bardzo konkretna babeczka.
avenly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-25, 08:42   #50
imperfect1997
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 99
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

avenly, Bardzo dziękuję
imperfect1997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 10:38   #51
Le_Souvenir
Kawoholiczka
 
Avatar Le_Souvenir
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 453
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Kogo polecacie z okolic Katowic?
__________________

Le_Souvenir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 13:54   #52
zielona naszywka
Raczkowanie
 
Avatar zielona naszywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 107
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

WARSZAWA

Chciałabym zacząć brać tabletki antykoncepcyjne. Szukam ginekologa, który nie zasłania się klauzulą sumienia i zanim wypisze receptę - zleci odpowiednie badania. Może być prywatnie, najlepiej okolice śródmieścia, woli lub bemowa

Ktoś może kogoś polecić?
__________________
So I hold back tears, move in the right direction.
zielona naszywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 11:59   #53
Zuzzy27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Cytat:
Napisane przez zielona naszywka Pokaż wiadomość
WARSZAWA

Chciałabym zacząć brać tabletki antykoncepcyjne. Szukam ginekologa, który nie zasłania się klauzulą sumienia i zanim wypisze receptę - zleci odpowiednie badania. Może być prywatnie, najlepiej okolice śródmieścia, woli lub bemowa

Ktoś może kogoś polecić?
Ja chodzę już od dłuższego czasu do Dr Zbigniewa Słodkiego, przyjmuje na Łukowskiej 27, jest dobry dojazd tam. Oczywiście prywatnie chodzę bo nie trzeba stać w kolejkach i czekać miesiąc na wizytę na NFZ. Nigdy nie miałam problemów ze zmianą np z pigułek na plastry i na odwrót. A wizyty są bardzo miłe, można o wszystko pytać.
Zuzzy27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-09, 16:41   #54
olinka2334
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 43
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

A ginekolog kobieta czy mężczyzna jak wolicie?

Edytowane przez olinka2334
Czas edycji: 2018-01-09 o 18:31
olinka2334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-11, 19:24   #55
Joy'ho
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Dziewczyny,

Chodzę do prywatnego ginekologa. Wyszło mi HPV, CIN1. Na wszystkie badania wydałam 2000 zł

Ginekolog chce teraz zrobić wulwoskopie, mRNA (na 14 typów) i łyżeczkowanie. Prywatnie wychodzi mega drogo - kolejne 2000 zł nie mam już takich pieniędzy

Czy znacie W WARSZAWIE ginekologa na NFZ, który przepisze mi takie badania? Żebym nie musiała za to dodatkowo płacić?
Joy'ho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 13:54   #56
TiaDalma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Prof. Jakiel! Przyjmuje w Warszawie i Lublinie. Mily, uprzejmy i przede wszystkim : ginekolog-endokrynolog. Tylko jemu dam się leczyć.
TiaDalma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-16, 07:43   #57
kyana
Zadomowienie
 
Avatar kyana
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 343
GG do kyana Send a message via Skype™ to kyana
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Dziewczęta, KRAKÓW? dobry ginekolog, endokrynolog? Może być prywatnie, zależy mi na kimś kto wysłucha, pomoże, podejdzie do sprawy poważnie, chociażby do mojego weganizmu. Dziękuję z góry
__________________
'Lawina ruszyła i za późno jest na to, by kamyki robiły głosowanie.'
kyana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-04, 13:55   #58
tasanova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 13
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Polecicie kogoś z Radzymina? Najlepiej by była to kobieta, bo faceci mnie krępują
tasanova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-05, 22:02   #59
deliss
Raczkowanie
 
Avatar deliss
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

czy polecicie kogoś z Gdyni na NFZ?
deliss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-07, 15:11   #60
olinka2334
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 43
Dot.: Dobry ginekolog - kogo polecamy, prośby o polecenie. Wątek zbiorczy cz.II.

Cytat:
Napisane przez tasanova Pokaż wiadomość
Polecicie kogoś z Radzymina? Najlepiej by była to kobieta, bo faceci mnie krępują
Moja Pani dr Alicja Hoszowska najlepsza w Radzyminie przyjmuje w Centrum Medycznym Panorama, Stary Rynek 2 (pewnie wiesz gdzie to jest). Anioł lekarz, mega delikatna, zawsze uśmiechnięta i pomocna. No i wielki plus, że nie trzeba długo czekać na pierwszą wizytę.
olinka2334 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-18 15:30:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.