Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X ! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-07, 14:16   #181
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja im dłużej oglądam te reklamę Coca-Coli to tym bardziej mi sie podoba! Poprosze ja w TV


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 18:02   #182
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Wpadłam do Was na dwa słowa pociechy...Nie dostałam wolnej Wigilii. Nie wiem czym się dostane do rodziny na Święta, bo mam grafik do późna. Może jakieś porady przedświąteczne?

Już mam pomysł na prezenty. Mama już ma część prezentu, bo już prawie tradycyjnie kalendarz kociakami.
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 18:07   #183
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Wpadłam do Was na dwa słowa pociechy...Nie dostałam wolnej Wigilii. Nie wiem czym się dostane do rodziny na Święta, bo mam grafik do późna. Może jakieś porady przedświąteczne?

Już mam pomysł na prezenty. Mama już ma część prezentu, bo już prawie tradycyjnie kalendarz kociakami.
W piątek do pracy trzeba przynieść L4 i masz święta

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 18:19   #184
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Nie wiem czy jesteś wybredna jeśli chodzi o perfumy, ja bardzo i jeśli chodzi o mnie to ja Euphorii nigdy bym dla siebie nie kupiła. Nie wiem, ja mam jakiś problem z perfumami. Większość dla mnie jest za ciężkich, duszących, za słodkich. A jak poczuję jakieś perfumy u kogoś np. na ulicy i mi się spodobają to nie mogę ich później znaleźć. Albo kupię, bo w pierwszej chwili mi się spodobają, a za chwilę będzie mnie od nich głowa boleć. I tym sposobem mam tylko 3 zapachy, które lubię i jeden, który mi się spodobał i planuję go zakupić. Muszę kiedyś poczytać o ich nutach i znaleźć jakieś punkty wspólne.
Zdradzisz jakie masz ulubione?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:19 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Zazrdoszczę osobom, które mają okazję bywać na jarmarkach bożonarodzeniowych we Wrocławiu, matko jak tam jest pięknie I te urocze kubki w kształcie mikołajowego buta
Ja byłam w tamtym roku i jestem totalnie zakochana, dużo lepiej niż np. w Berlinie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 18:20   #185
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Podrzuć nazwy, podrzuć, bo to może akurat okażą się moje klimaty



Ja się zakochałam w Primarkowym papierze do pakowania! Cały złoty! Szukałam w zeszłym roku takiego i nie mogłam nigdzie w Polsce znaleźć, a miałam fajną inspirację do pakowania prezentów, a przez papier plany poszły.... bo nie znalazłam Więc w tym roku będą złote prezenty!



Byłam w Warszawie kilka lat temu jak był "jarmark" pod Narodowym. Po-raż-ka Nawet bym tego jarmarkiem nie nazwała, a tak go dumnie nazywali.


Uwaga! Szkoda, że nie Polska, ale pewnie będzie taka sama! Muzyka kitowa, ale chociaż świąteczna, a nie jakieś "Taste the feeling"

W Warszawie to nawet tego jarmarkiem nazwać nie można. Ma takie możliwości, jako stolica, a jarmark kiepściutki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 18:29   #186
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Dziś już widziałam na moście Śląsko-Dąbrowskim zawieszone ozdoby przy latarniach

O jakie fajne
Przy pl. Unii też już wiszą, mogliby odpalić wcześniej
Cytat:
Napisane przez justynkag10 Pokaż wiadomość
Ja tak samo. Ile bym dała żeby tam byc Miałam w tym roku w planach tam zawitać, ale z małym dzieckiem chyba nie dam rady i mam trochę innych wydatków niż podróż
A nie wiecie czy np. w Warszawie są jakieś podobne jarmarki???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja do Wrocławia co roku planuję i chyba w tym roku się uda.
W Warszawie jeden jest pod Narodowym a drugi na Starówce - oba kiepskie na maksa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 19:03   #187
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez mika93 Pokaż wiadomość
Uwielbiam Euphorię w wersji damskiej, to dla mnie kwintesencja Świąt, zaczynam używać właśnie od listopada kiedy robi się chłodniej




Dostałam w zeszłym roku i byłam zadowolona W tym pewnie też sobie zażyczę

Widziałyście gdzieś może takie Crackeny z kosmetykami? Wiem że są w Sephorze ale bez szału.

http://www.sephora.pl/Makijaz/Zestaw...7?skuId=449560
Akurat damskiej Euphorii nie lubię, kiepsko na mnie pachnie, ale wiem, że potrafi się pięknie rozwijać
Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Ja mam zapachy które uwielbiam używać w okresie świąt, np perfumy które mają dla mnie zapach lasu, świerkowego albo zapachy przyprawowe albo skóra i mech

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też kocham takie zapachy
Cytat:
Napisane przez asik1503 Pokaż wiadomość
Właśnie się zastanawiałam czy się nie wybrać w tym roku z tż przekonalaś mnie jak zdrowie pozwoli to pojedziemy


W Wawie na starym miescie i ponoc pod narodowym ale tam nigdy nie bylam ogólnie dla mnie wielkiego szału nie ma specjalnie bym nie pojechała ale jak mieszkalam niedaleko starego miasta to dla samej przyjemności przespacerowania się przychodzilam zobaczyc co tam ciekawego mają
Ja też chyba nigdy nie byłam na żadnym warszawskim "jarmarku", nie ciągnie mnie w ogóle, jakieś słabe są. Też mieszkam niedaleko starówki i tylko na spacery tam chodzę światełka oglądać
Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Wpadłam do Was na dwa słowa pociechy...Nie dostałam wolnej Wigilii. Nie wiem czym się dostane do rodziny na Święta, bo mam grafik do późna. Może jakieś porady przedświąteczne?

Już mam pomysł na prezenty. Mama już ma część prezentu, bo już prawie tradycyjnie kalendarz kociakami.
A ten argument do szefostwa nie przemawia?
Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
Przy pl. Unii też już wiszą, mogliby odpalić wcześniej


Ja do Wrocławia co roku planuję i chyba w tym roku się uda.
W Warszawie jeden jest pod Narodowym a drugi na Starówce - oba kiepskie na maksa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A ja dzisiaj byłam w "mojej" galerii handlowej i już jest ozdobiona a w TKmaxx święta na całego, łącznie ze świąteczną muzyką
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-07, 19:21   #188
werandaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 15
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Dziewczyny u mnie tradycyjnie sasiedzi juz ubrali choinke i dom przystroili uwielbiam ich
werandaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 19:26   #189
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez _zgryzota_ Pokaż wiadomość
Np bottega veneta piękna zamszowa skóra, las to dla mnie l`ombre dans l'eau diptyque mimo że po składzie niby tego nie widać ale jest piękny, zielony, tak jak zielona jest 19 chanel, a jeżynowy chruśniak to Gucci Guilty pour feme.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuje powącham, brzmi super. Tylko Diptyque nie wiem jak z dostępnością, bo nie widziałam stacjonarnie. Ale kocham te nazwę Diptyque, jest taka... tajemnicza
Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Zdradzisz jakie masz ulubione?
Obsessed CK, Chloe EDP, Jimmy Choo EDT i teraz mi się bardzo spodobały Nomade Chloe EDP.
Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Wpadłam do Was na dwa słowa pociechy...Nie dostałam wolnej Wigilii. Nie wiem czym się dostane do rodziny na Święta, bo mam grafik do późna. Może jakieś porady przedświąteczne?

Już mam pomysł na prezenty. Mama już ma część prezentu, bo już prawie tradycyjnie kalendarz kociakami.
Współczuje ale to słabe, ze tak sobie lubimy kłody pod nogi rzucać...

Wrzucam Wam tego renifera, którego już mają ludzie w ogródku
IMG_6576.jpg


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 19:26   #190
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez werandaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie tradycyjnie sasiedzi juz ubrali choinke i dom przystroili uwielbiam ich
Szaleni


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 19:40   #191
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez MieciowaRuda Pokaż wiadomość
Ja ostatnio umówiłam na apce Wish.. tyyyyle tam świątecznych rzeczy że ojej

Choć ja zdecydowanie bardziej wolę kupować stacjonarne..

Choć.. zamówiłam takie saszetki w kształcie mikołajowej czapki na sztućce

No ja wspominałam, że mam prezent dla męża (znaczy się pomysł). I już nie mam. Wczoraj był i sobie sam kupił.
Noż......
I muszę myśleć dalej.
Do nas prawdopodobnie przyleci na święta też szwagier z narzeczoną. I o tyle o ile wiemy co kupić dla Szwagra to dla Niej kompletnie nie mam pomysłu

Ja dziś zrobiłam krasnala, a nawet 2! I zamierzam zrobić kolejnego ale z rękami i nogami

Ja czekam z niecierpliwością końca listopada, bo wtedy się potwierdzi czy przyjeżdżają rodzice i teście.. I powoli w głowie układam świąteczne menu

Piękne te krasnale !!!!



Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Podrzuć nazwy, podrzuć, bo to może akurat okażą się moje klimaty



Ja się zakochałam w Primarkowym papierze do pakowania! Cały złoty! Szukałam w zeszłym roku takiego i nie mogłam nigdzie w Polsce znaleźć, a miałam fajną inspirację do pakowania prezentów, a przez papier plany poszły.... bo nie znalazłam Więc w tym roku będą złote prezenty!



Byłam w Warszawie kilka lat temu jak był "jarmark" pod Narodowym. Po-raż-ka Nawet bym tego jarmarkiem nie nazwała, a tak go dumnie nazywali.


Uwaga! Szkoda, że nie Polska, ale pewnie będzie taka sama! Muzyka kitowa, ale chociaż świąteczna, a nie jakieś "Taste the feeling"

Mnie nie zachwyciło


Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Dziękuje powącham, brzmi super. Tylko Diptyque nie wiem jak z dostępnością, bo nie widziałam stacjonarnie. Ale kocham te nazwę Diptyque, jest taka... tajemnicza


Obsessed CK, Chloe EDP, Jimmy Choo EDT i teraz mi się bardzo spodobały Nomade Chloe EDP.


Współczuje ale to słabe, ze tak sobie lubimy kłody pod nogi rzucać...

Wrzucam Wam tego renifera, którego już mają ludzie w ogródku
Załącznik 7646934


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Renifer cudo, ale ta aura

Byłam w Pepco i nic mnie nie zachwyciło,no moze pizamka dla dziewczynek 154-164 , moze bym sie wcisnęła

Ja juz liste prezentów mam zrobioną : mama kosmetyki Shiseido, tata perfumy i szalik kaszmirowy, mąż perfumy i bluzę adidasa
Teściom kupię jakies zestawy kosmetyków, bo te Grinche nie czują klimatu świąt

Co jest z tą pogodą !!! Noż kuwa mać Obawiam się, ze swieta takie bedą

Ale widzialam juz zawieszone ozdoby na lampach

Kupiłam pościel swiateczną na Bon Prix
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-07, 20:22   #192
_zgryzota_
Zakorzenienie
 
Avatar _zgryzota_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 551
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Dziękuje powącham, brzmi super. Tylko Diptyque nie wiem jak z dostępnością, bo nie widziałam stacjonarnie. Ale kocham te nazwę Diptyque, jest taka... tajemnicza


Obsessed CK, Chloe EDP, Jimmy Choo EDT i teraz mi się bardzo spodobały Nomade Chloe EDP.


Współczuje ale to słabe, ze tak sobie lubimy kłody pod nogi rzucać...

Wrzucam Wam tego renifera, którego już mają ludzie w ogródku
Załącznik 7646934


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Musisz ich koniecznie zapoznać, to tacy sami zapaleńcy jak my!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Piękne te krasnale !!!!





Mnie nie zachwyciło




Renifer cudo, ale ta aura

Byłam w Pepco i nic mnie nie zachwyciło,no moze pizamka dla dziewczynek 154-164 , moze bym sie wcisnęła

Ja juz liste prezentów mam zrobioną : mama kosmetyki Shiseido, tata perfumy i szalik kaszmirowy, mąż perfumy i bluzę adidasa
Teściom kupię jakies zestawy kosmetyków, bo te Grinche nie czują klimatu świąt

Co jest z tą pogodą !!! Noż kuwa mać Obawiam się, ze swieta takie bedą

Ale widzialam juz zawieszone ozdoby na lampach

Kupiłam pościel swiateczną na Bon Prix
Jak z jakością tej pościeli? Niestety patrząc na modele meteorologiczne niestety święta zapowiadają się sporo na plusie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_zgryzota_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 20:30   #193
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Widziałam już światełka w czyimś oknie😍. W weekend przynoszą ozdoby z piwnicy i zaczynam akcję Boże Narodzenie, ale z choinka i swiatelkami w oknach poczekam do grudnia. W sobotę idziemy na Planetę Singli i mam nadzieję że wprawi mnie bardziej w świąteczny nastrój.

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

I kupiłam pierwszy raz kalendarze adwentowe z kosmetykami. Wzięłam Rituals i YR. Oba po rabatach.
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 21:20   #194
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez werandaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny u mnie tradycyjnie sasiedzi juz ubrali choinke i dom przystroili uwielbiam ich
O jaaaaa chciałabym mieć takich sąsiadów! Od razu by mi się humor poprawiał jakbym widziała ten dom!


Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Piękne te krasnale !!!!


Kupiłam pościel swiateczną na Bon Prix
Dziękuję

Pokaż pościel!

Cytat:
Napisane przez ilussia Pokaż wiadomość
Widziałam już światełka w czyimś oknie😍. W weekend przynoszą ozdoby z piwnicy i zaczynam akcję Boże Narodzenie, ale z choinka i swiatelkami w oknach poczekam do grudnia. W sobotę idziemy na Planetę Singli i mam nadzieję że wprawi mnie bardziej w świąteczny nastrój.[COLOR="Silver"]
Nasze ozdoby też już zniesione i stoją w garażu pewnie na dniach przyniosę do domu

No ciekawi mnie jaka będzie druga część, bo pierwsza mi się mega spodobała!!!!

Ja dziś szukałam prostokątnej wąskiej tacki i jak na złość nigdzie nie było. Wymyśliłam sobie stroik na święta i teraz za tacką będę latać
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 22:13   #195
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Ja byłam w tamtym roku i jestem totalnie zakochana, dużo lepiej niż np. w Berlinie
Szczęściara!

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Wpadłam do Was na dwa słowa pociechy...Nie dostałam wolnej Wigilii. Nie wiem czym się dostane do rodziny na Święta, bo mam grafik do późna. Może jakieś porady przedświąteczne?

Już mam pomysł na prezenty. Mama już ma część prezentu, bo już prawie tradycyjnie kalendarz kociakami.
Sama być może będę pracować czwartą wigilię pod rząd, ale na wieczór zdążę. Nigdy nie robiłam z tym dniem problemów ani nie wykłócałam się, ale i tak kiedyś dobra koleżanka w pracy dowaliła mi, że ja mogę pracować, bo przecież nie mam rodziny (czytaj: dzieci ) 5 innych osób w domu się nie liczy, prawda?
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 22:25   #196
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość

Sama być może będę pracować czwartą wigilię pod rząd, ale na wieczór zdążę. Nigdy nie robiłam z tym dniem problemów ani nie wykłócałam się, ale i tak kiedyś dobra koleżanka w pracy dowaliła mi, że ja mogę pracować, bo przecież nie mam rodziny (czytaj: dzieci ) 5 innych osób w domu się nie liczy, prawda?
Nienawidzę takiego podejścia. Jakby ludzie bez rodzin/dzieci byli gorsi i nie zaslugiwali na wolne w święta. Nikt nie myśli o tym, że to, że ktoś nie ma rodziny może nie znaczy, że jej nie chce mieć.
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 22:28   #197
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Nienawidzę takiego podejścia. Jakby ludzie bez rodzin/dzieci byli gorsi i nie zaslugiwali na wolne w święta. Nikt nie myśli o tym, że to, że ktoś nie ma rodziny może nie znaczy, że jej nie chce mieć.
Otóż to A dopiekła mi tak osoba, której dzieci mogłyby już wigilię zrobić, bo pełnoletnie, albo chociaż podszykować. Ale co ja tam wiem.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-07, 22:33   #198
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Otóż to A dopiekła mi tak osoba, której dzieci mogłyby już wigilię zrobić, bo pełnoletnie, albo chociaż podszykować. Ale co ja tam wiem.
Haha standard. Nie masz dzieci to co Ty wiesz o życiu właśnie się obawiam, że całe życie będę skazana na takie podejście
No ale cóż, trzeba to olać


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 00:13   #199
ilussia
Wtajemniczenie
 
Avatar ilussia
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 2 624
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja to w ogóle nadal się dziwię jak można pytać czy cokolwiek o dzieci. No kurczę! A sama mam z tym problem( w sensie wszyscy wiedzą lepiej niż ja, dlaczego ich nie mam). To tak apropo rodziny/dzieci.
ilussia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-08, 08:29   #200
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Pościel świąteczna! Przypomniałyscie mi! Nie mam! Może Lidl wyjdzie na przeciw i spełni marzenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 08:40   #201
AlexMargaret
Raczkowanie
 
Avatar AlexMargaret
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 36
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Pościel świąteczna! Przypomniałyscie mi! Nie mam! Może Lidl wyjdzie na przeciw i spełni marzenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też liczę na Lidla w tym roku jeżeli chodzi o pościel, bo w zeszłym kupowałam na allegro, z bardzo popularnej aukcji a jakość DRAMAT


Wczoraj popełniłam pierwszy świąteczny wieniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
AlexMargaret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 08:58   #202
Parvati
Zakorzenienie
 
Avatar Parvati
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 064
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
(...)

A ja dzisiaj byłam w "mojej" galerii handlowej i już jest ozdobiona a w TKmaxx święta na całego, łącznie ze świąteczną muzyką
ooo czyli zaczęło się

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Szczęściara!
Sama być może będę pracować czwartą wigilię pod rząd, ale na wieczór zdążę. Nigdy nie robiłam z tym dniem problemów ani nie wykłócałam się, ale i tak kiedyś dobra koleżanka w pracy dowaliła mi, że ja mogę pracować, bo przecież nie mam rodziny (czytaj: dzieci ) 5 innych osób w domu się nie liczy, prawda?
Mam to samo u siebie w pracy tak na prawdę przy każdym wolnym - Święta, majówki, wakacje - nie mam dzieci to mi mniej potrzebne wolne wg wszystkich w pracy. To samo z nadgodzinami...no przecież nie mam dzieci to po co do domu wyjść jak człowiek?
__________________
czytam


CBT
Parvati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 08:58   #203
sugarfreeee
Zakorzenienie
 
Avatar sugarfreeee
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 342
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Dziękuje powącham, brzmi super. Tylko Diptyque nie wiem jak z dostępnością, bo nie widziałam stacjonarnie. Ale kocham te nazwę Diptyque, jest taka... tajemnicza


Obsessed CK, Chloe EDP, Jimmy Choo EDT i teraz mi się bardzo spodobały Nomade Chloe EDP.


Współczuje ale to słabe, ze tak sobie lubimy kłody pod nogi rzucać...

Wrzucam Wam tego renifera, którego już mają ludzie w ogródku
Załącznik 7646934


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Aaale uroczy I ciekawy pomysł z tymi światełkami co z rogów wystają To w Polsce?

Tak szczerze przyznam, że ta pogoda mnie drażni Wiem, że większość osób się cieszy na temperatury +15, ale dla mnie takie coś nie powinno mieć miejsca o tej porze roku

Słyszałam już dwie piosenki w Trójce świąteczne - fragmencik "Last Christmas" i " Z kopyta kulig rwie

"Planeta singli" już jest w kinach? Mąż obiecał, się ze mną na nią wybierze, bo jest osadzona w świątecznej atmosferze <3

Dziewczyny, czy Wy może się orientujecie na czym stanęło z tym 12 listopada? Bo w sumie chyba nadal nie wiadomo - ustawowo wolne, czy nie wolne? Podpisali, czy nie podpisali?
__________________
Do what you love. Best.

sugarfreeee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 09:15   #204
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Parvati Pokaż wiadomość
ooo czyli zaczęło się


Mam to samo u siebie w pracy tak na prawdę przy każdym wolnym - Święta, majówki, wakacje - nie mam dzieci to mi mniej potrzebne wolne wg wszystkich w pracy. To samo z nadgodzinami...no przecież nie mam dzieci to po co do domu wyjść jak człowiek?
Ja z kolei mam bezpośredniego przełożonego, który stara się prowadzic politykę równego traktowania, ale obawiam się, że chyba zaczyna się z tego powoli wyłamywać :/ ale tak to jest jak przez cały rok musi słuchać od współpracowników i swoich przełożonych, że ma dziwne podejście i nie traktuje podwładnych sprawiedliwie (czytaj: matki mają wolne we wszystkie długie weekendy a bezdzietne niej tyrają bo przecież nie mają życia prywatnego)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:15 ---------- Poprzedni post napisano o 11:13 ----------

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy Wy może się orientujecie na czym stanęło z tym 12 listopada? Bo w sumie chyba nadal nie wiadomo - ustawowo wolne, czy nie wolne? Podpisali, czy nie podpisali?
Wolne, także od handlu. Pracuje wojsko, policja, straż i chyba cała służba zdrowia, włącznie z przychodniami.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 09:37   #205
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Pościel świąteczna! Przypomniałyscie mi! Nie mam! Może Lidl wyjdzie na przeciw i spełni marzenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ostatnio rzucili pościel w lidlu i były też świąteczne motywy sama jestem ciekawa czy rzucą coś jeszcze bo tak się długo zastanawiałam i czaiłam, że w końcu wszystkie wykupili
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 10:05   #206
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ustawa jest już w rozporządzeniu ustaw,można przeczytac.

Ta pościel z Lidla była polarowa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 10:09   #207
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

A widzialyscie gdzieś może muchy z motywem świątecznym? Gdzieś mi śmignęły przed oczami w tamtym roku ale było już za późno żeby zamówić A teraz widzę tylko ew krawaty, w dodatku z melodyjkami lub diodami :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 10:21   #208
asik1503
Zakorzenienie
 
Avatar asik1503
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 24 707
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Ustawa jest już w rozporządzeniu ustaw,można przeczytac.

Ta pościel z Lidla była polarowa :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To nie mówię o polarowej była bawełniana, satynowa i lekka flanela
__________________
Exaparatka
29.06.16
07.09.16
22.08.18
IG
asik1503 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 12:19   #209
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Cytat:
Napisane przez sugarfreeee Pokaż wiadomość
Aaale uroczy I ciekawy pomysł z tymi światełkami co z rogów wystają To w Polsce?



Tak szczerze przyznam, że ta pogoda mnie drażni Wiem, że większość osób się cieszy na temperatury +15, ale dla mnie takie coś nie powinno mieć miejsca o tej porze roku



Słyszałam już dwie piosenki w Trójce świąteczne - fragmencik "Last Christmas" i " Z kopyta kulig rwie



"Planeta singli" już jest w kinach? Mąż obiecał, się ze mną na nią wybierze, bo jest osadzona w świątecznej atmosferze <3
UK
Mnie też drażni, choć nie jestem w Polsce, ale kurczę, ludzie się cieszą tym, a dla mnie to porażka. Ten klimat się zmienia i to nie wróży nic dobrego. Dziwię się tym, którzy beztrosko twierdzą, że to tylko piękna polska złota jesień i cieszą się, że w listopadzie z krótkimi rękawkami biegają Mama mi wysłała zdjęcia, kwitną fiołki i drzewa od nowa, jak na wiosnę.
Planetę Singli oglądałam wczoraj, bo była w TV (fajny film!) na kolejną część chcę pojechać z mamą jak pojadę na święta, mam nadzieję, że jeszcze będą grać!
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-08, 12:36   #210
MieciowaRuda
Raczkowanie
 
Avatar MieciowaRuda
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 248
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. X !

Ja uwielbiam bawełnę z dodatkiem satyny jeśli chodzi o pościele. A powiedzcie mi czy na wymiar 200x220 też są świąteczne dostępne w Lidlu? Chciałabym...
MieciowaRuda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 21:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:41.