Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski - Strona 113 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-09-27, 11:23   #3361
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Ale wam odbija

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Dokładnie. Mnie to wkurza i przeraża. Słyszałam dzisiaj, że podobno dużo młodych wyborców głosuje na PIS (podawali jakieś statystyki chyba dla ludzi w wieku 20-30 lat). I nie rozumiem jak to jest możliwe. Mnie absolutnie przeraża myśl, że politycy jednej partii mogą sobie przegłosować co chcą, a społeczeństwo pozostaje niewzruszone. Mogą sobie wybrać kogo lubią, a kogo nie i będą dawać albo przywileje, albo ścigać i gnębić. Nie wspominając już o tych wszystkich aferach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Naprawdę nie wiesz?
W tym przedziale wiekowym większość ludzi dorabia się dzieci. 500+.
Do tego dochodzi niskie bezrobocie. Wiadomo, że to wynik różnych działań, ale no, akurat tak się złożyło, że jest ono w czasach rządu PiSu.
Poza tym na teraźniejsze poparcie PiSu polscy politycy chyba wszystkich opcji ciężko pracowali przez ostatnie niemal 30 lat.
Każda kadencja sejmu ma swoje afery, ludzie są już dawno przyzwyczajeni.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 11:44   #3362
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ah. Szkoda. Jak mam się kłócić z betonem, to lubię jak beton ma w sobie finezję.
Dobrze, już jestem

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Normalnie. Powolutku, pomalutku.

Ograniczy ci wolność po kawałeczku, poutrudnia mediom niezależnym istnienie (na przykład nałoży podatki), zacznie cenzurować Internet, zrobi ludziom pranie mózgu, utrudni wyjazd za granicę na tyle, że będzie to nieopłacalne praktycznie dla nikogo. Albo każą zostawiać procent majątku, albo zwracać koszt edukacji, to taki problem?
Nie obchodzą mnie tzw. niezależne media. Bo takie nie istnieją. Mediom ktoś zawsze płaci. Przecież nie robią tego za free.

Cenzurowanie Internetu? A to PiS rozpracował TOR? Albo ktokolwiek? Poza tzw. jasną stroną internetu jest dużo większa część Internetu oparta o trasowanie cebulowe, której nikt nie kontroluje i raczej prędko kontrolować nie będzie. Więc nie wciskaj mi kitu i głodnych kawałków o tym jak PiS będzie cenzurował Internet, bo to śmieszne.
Same portale też kontrolować mnie nie będą, bo wtedy użyję VPNu, chyba, że na styl białoruski PiS zakaże takowego. Ale to też się nie zdarzy. Zluzuj pośladki i przestań się spinać, bo rzeczy o których opowiadasz powtarzasz po ludziach nie mających pojęcia o tym o czym mówią. Czyli normalna zagrywka ostatnio opozycji. U mnie w robocie pękają ostatnio ze śmiechu nt pełzającego totalitaryzmu. Już to grali. Konkretnie GW. I co? I znowu to samo? Litości. Przecież straszenie tym już wtedy nie działało, nie zadziała i teraz. Wykażcie trochę więcej inwencji. Proszę.

Pranie mózgu? Tzn? 40 mln ludzi wezmą na stół i zrobią elektrowstrząsy?

Utrudnią wyjazd za granicę? Masz ku temu jakieś przesłanki? Póki co zalewa nas ukraińska i hinduska fala. Przekraczają granicę UE bez problemu. I ja również spokojnie, nie niepokojony często podróżuję. Właśnie zbieram się do Sarajewa na jakiś czas. Myślisz, że polscy pogranicznicy mnie zawrócą, bo nie lubię Jarka?
Dam znać, czy mi się udało

I nie, nikt nie żądał ode mnie haraczu jeszcze za wyjazd. I nikt tego nie zapowiadał. Więcej, PiS chce mi obniżyć podatek do 5%. Jak i każdemu pracującemu człowiekowi wytwarzającemu oprogramowanie/własność intelektualną w IT opartą o patenty. Aby Polska przestała być montownią.

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Już teraz księża robią, co chcą, a kobietę za tęczową madonnę wywlekła o 6 rano policja z chaty. Zupełnie bez sensu i na szybko reformują edukację, sądownictwo, po nocach uchwalają ustawy. I nikt nie reaguje. Ludzie sobie pomarudzą pod nosem i tyle. No i co, że sobie pomarudzą?
Nie jestem księdzem, nie chodzą do kościoła, nie interesuje mnie ta grupa zawodowa. Dziwię się, że inne osoby, których również ponoć kwestie wiary/katolicyzmu nie interesują jednak one bardzo niezdrowo interesują.

Jeśli dany ksiądz popełnia przestępstwo - winien odpowiadać za to przestępstwo. Tak jak nauczyciel, pracownik urzędu, programista czy pani biolog. I tyle. Zadziwia mnie to, że użytkowniczki równie mocno nie ścigają nauczycielek-pedofilek. Jakiś tydzień temu czytałem bardzo szeroki artykuł w którejś z brytyjskich gazet, że właśnie problem pedofilii w szkołach, zwłaszcza w Europie Wschodniej nie jest poruszany w przypadku nauczycielek. Bo jak nauczycielka może molestować chłopców? Nie ma narzędzi. Jest utarty schemat, że tylko mężczyzna pracujący z dziećmi jest potencjalnym pedofilem i basta.

Mi akurat reforma szkolnictwa pasuje. Tak samo sądownictwa. No i co teraz? Moje słowo przeciwko Twojemu. Wiadomo też nie od dziś, że pracownicy budżetówki, jak belfer czy sędzia, których zmiany dotyczą, będą wrzeszczeć w niebogłosy. Bo oni zmian nie lubią, bo trzeba będzie się dostosować. Bo trzeba będzie poszukać pracy. No dramat!
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Niestety nie są tak głupi, żeby chwycić wszystkich pięknie i pokazowo za mordę już teraz i pokazać, jacy są silni. Gdyby palili na stosie za obrażenie Kaczyńskiego czy Rydzyka w necie tak od razu, to ludzie może by się jeszcze ocknęli. Może jakieś siły zewnętrzne by się zainteresowały.
A to kiedy chwycą? Konkret poproszę. GW pisała, że chwycą 4 lata temu tak, że się nie pozbieramy. No i? Wskaźniki gospodarcze, pensje, giełda, jakoś nie mówią by tak było.
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
No i jeśli mają większość w sejmie i ludzie popierają ich zmiany, byle tylko dali pińcet plusy, to co im za różnica, że paru malkontentów sobie ponarzeka?
A to były kiedykolwiek u nas jakieś rządy by nikt nie narzekał? To w ogóle statystycznie możliwe?
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Nie wiem, ktoś jeszcze jest na tyle głupi, że myśli, że państwo autorytarne buduje się jakimś twardym reżimem w stylu Kim Dżong Una? Oni nie mają atomówki, zaraz by nas USA wyzwoliło i byłoby po dyskusji. A tak pielęgnują nienawiść po cichu (a trafiło na podatny grunt), napuszczają jednych na drugich w ten sposób, że nie muszą nic robić, fanatyczne masy same wykończą tych złych i niedobrych niewierzących heretyków, gejów-pederastów, baby, którym się w dupach przewraca i chciałyby decydować o swoim ciele oraz - o zgrozo! Najgorszych ze wszystkich - przedsiębiorców, którzy śmiom mieć.
Mam swój mały biznes i póki co, to jedynie nie stracę kiedy to PiS dojdzie do władzy. Więcej - oszczędzę b dużo.
Nie interesują mnie kompletnie kwestie gejów, feministek, ekologów, itd. Interesuje mnie jedynie mój portfel.
Nie zagłosuję jednak na PiS (choć nie głosuję ze wskazaniem na PiS), bo chciałem zatrudnić kilka osób, ale nie będę im płacić 4 tys
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 12:28   #3363
kurka_ziemna
Raczkowanie
 
Avatar kurka_ziemna
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 329
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie jestem księdzem, nie chodzą do kościoła, nie interesuje mnie ta grupa zawodowa. Dziwię się, że inne osoby, których również ponoć kwestie wiary/katolicyzmu nie interesują jednak one bardzo niezdrowo interesują.

Jeśli dany ksiądz popełnia przestępstwo - winien odpowiadać za to przestępstwo. Tak jak nauczyciel, pracownik urzędu, programista czy pani biolog. I tyle. Zadziwia mnie to, że użytkowniczki równie mocno nie ścigają nauczycielek-pedofilek.
Osobiscie jestem zdania, że każda osoba szanująca swoją inteligencje rozróżnia ściganie pedofilii wśród nauczycielek (co jest ścigane bo żaden dyrektor nie bedzie krył takiej osoby) a pedofilie wśród księzy, którzy z racji pracy w instytucji będącej praktycznie ponad prawem maja instytucjonalny immunitet i o wiele większą bezkarnośc w popełnianiu zbrodni. Bo samemu kościołowi z powodów wizerunkowych wybitnie zależy na nie ujawnianiu takich przypadków a zalezy na uciszaniu ofiar, co zresztą przysłużyło się wybiciu instytucjonalnego szamba przy dokumencie Sekielskiego.

Edytowane przez kurka_ziemna
Czas edycji: 2019-09-27 o 12:32
kurka_ziemna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 12:50   #3364
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez kurka_ziemna Pokaż wiadomość
Osobiscie jestem zdania, że każda osoba szanująca swoją inteligencje rozróżnia ściganie pedofilii wśród nauczycielek (co jest ścigane bo żaden dyrektor nie bedzie krył takiej osoby) a pedofilie wśród księzy, którzy z racji pracy w instytucji będącej praktycznie ponad prawem maja instytucjonalny immunitet i o wiele większą bezkarnośc w popełnianiu zbrodni. Bo samemu kościołowi z powodów wizerunkowych wybitnie zależy na nie ujawnianiu takich przypadków a zalezy na uciszaniu ofiar, co zresztą przysłużyło się wybiciu instytucjonalnego szamba przy dokumencie Sekielskiego.
Nie kojarzę żadnego instytucjonalnego chamstwa ze strony PiS czy mediów w kierunku Sekielskiego lub jego filmu.
Więcej, tzw prawicowe media bardzo sobie ten film chwaliły co mnie osobiście zdziwiło. Bo sam film jak film, w miarę dobry do czasu. Bo pod koniec był po prostu zabawny co psuło powagę filmu.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

O, rozpoznawalna kandydatka opozycji z Warszawy zagrała w rosyjskiej propagandówce o dzielnych czerwonoarmistach, którzy weszli do Polski w 1944 ratując małe dzieci z opresyjnych rąk polskich i niemieckich faszystów.
Pani Jachira w akcji.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Przy okazji dziwię się niektórym paniom tutaj:
pani kandydatka na premier opozycji, czyli KO, SLD, PSLu - Kidawa-Błońska - niedawno przecież mówiła, że obecny kompromis aborcyjny jej całkowicie odpowiada i nie zamierza tego zmieniać.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 14:18   #3365
kurka_ziemna
Raczkowanie
 
Avatar kurka_ziemna
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 329
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie kojarzę żadnego instytucjonalnego chamstwa ze strony PiS czy mediów w kierunku Sekielskiego lub jego filmu.
Więcej, tzw prawicowe media bardzo sobie ten film chwaliły co mnie osobiście zdziwiło. Bo sam film jak film, w miarę dobry do czasu. Bo pod koniec był po prostu zabawny co psuło powagę filmu.
Cudowny whataboutism. Szkoda, że nie wiem co ma wspólnego z tym co napisalam w kontekście twojego zdziwienia zainteresowaniem tematem przez ludzi.
kurka_ziemna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 16:07   #3366
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez kurka_ziemna Pokaż wiadomość
Osobiscie jestem zdania, że każda osoba szanująca swoją inteligencje rozróżnia ściganie pedofilii wśród nauczycielek (co jest ścigane bo żaden dyrektor nie bedzie krył takiej osoby) a pedofilie wśród księzy, którzy z racji pracy w instytucji będącej praktycznie ponad prawem maja instytucjonalny immunitet i o wiele większą bezkarnośc w popełnianiu zbrodni. Bo samemu kościołowi z powodów wizerunkowych wybitnie zależy na nie ujawnianiu takich przypadków a zalezy na uciszaniu ofiar, co zresztą przysłużyło się wybiciu instytucjonalnego szamba przy dokumencie Sekielskiego.


Wśród nauczycieli płci męskiej pedofilia jest średnio ścigana, a co dopiero wśród kobiet.
Myślenie życzeniowe, że żaden dyrektor nie będzie krył.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
[/COLOR]O, rozpoznawalna kandydatka opozycji z Warszawy zagrała w rosyjskiej propagandówce o dzielnych czerwonoarmistach, którzy weszli do Polski w 1944 ratując małe dzieci z opresyjnych rąk polskich i niemieckich faszystów.
Pani Jachira w akcji.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Przy okazji dziwię się niektórym paniom tutaj:

pani kandydatka na premier opozycji, czyli KO, SLD, PSLu - Kidawa-Błońska - niedawno przecież mówiła, że obecny kompromis aborcyjny jej całkowicie odpowiada i nie zamierza tego zmieniać.

Miałam przez chwilę nadzieję, że wywalą ją z listy, a teraz już widzę, że tak się nie stanie.
Na zmianie "kompromisu" aborcyjnego to akurat żadnej liczącej się partii nie zależy. W żadną stronę.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 16:22   #3367
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Nie kojarzę żadnego instytucjonalnego chamstwa ze strony PiS czy mediów w kierunku Sekielskiego lub jego filmu.
Więcej, tzw prawicowe media bardzo sobie ten film chwaliły co mnie osobiście zdziwiło. Bo sam film jak film, w miarę dobry do czasu. Bo pod koniec był po prostu zabawny co psuło powagę filmu.

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:36 ----------

O, rozpoznawalna kandydatka opozycji z Warszawy zagrała w rosyjskiej propagandówce o dzielnych czerwonoarmistach, którzy weszli do Polski w 1944 ratując małe dzieci z opresyjnych rąk polskich i niemieckich faszystów.
Pani Jachira w akcji.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:43 ----------

Przy okazji dziwię się niektórym paniom tutaj:
pani kandydatka na premier opozycji, czyli KO, SLD, PSLu - Kidawa-Błońska - niedawno przecież mówiła, że obecny kompromis aborcyjny jej całkowicie odpowiada i nie zamierza tego zmieniać.

Czerwonoarmiści to sprawcy masowych gwałtów na dzieciach nawet kilkuletnich, są udokumentowane gwałty dzieci 4-letnich, czy 8-latki leczone szpitalnie na choroby weneryczne.
Nie wspominając o setkach tysięcy zgwałconych kobiet (od młodych nastolatek po staruszki, nie odpuszczali nawet obłożnie chorym, świeżo po urodzeniu dziecka czy w zaawansowanej ciąży) , brutalnie, zbiorowo, nawet z wygryzaniem kawałków ciała, a nawet przegryzaniem krtani (to akurat miało miejsce w mieście, w którym mieszkam).
Jako "wyzwoliciele" byli bezkarni, a władze ludowe bezsilne.


I po tym, co się działo, postkomunie i współpracownikom (np. otua tw Bolek) nadal brakuje Putina na obchodach rocznicy wybuchu wojny, a sld jest przeciwny demontażowi pomników żołnierzy radzieckich, zresztą jako mentalny spadkobierca PZPR.
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-27, 16:46   #3368
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Najnowszy spot PO. Złoto

https://twitter.com/Platforma_org/st...188331008?s=19

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 16:56   #3369
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość

Hm, nie sądzę , żeby 500 zł nie wystarczyło na wizytę u kardiologa dziecięcego, a problemy azjatyckich fabryk produkujących substancje do leków spowodował Morawiecki.
Ale zazdrość jest- bo jak to bogaty dostaje na równi z "nami" biednymi, akurat ci niespecjalnie na takich wyglądają.

Edytowane przez 95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Czas edycji: 2019-09-27 o 17:18
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 17:01   #3370
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=95b84f0cb57718c1b68287b 1ccb1b977c909159a_5f79027 3693ad;87206352]Hm, nie sądzę , żeby 500 zł nie wystarczyło na wizytę u kardiologa dziecięcego, a problemy azjatyckich fabryk produkujących substancje do leków spowodował Morawiecki.
Ale zazdrość jest- bo jak to bogaty dostaje na równi z "nami biednymi", akurat ci niespecjalnie na takich wyglądają.[/QUOTE]Ktoś w komentarzach już wyczaił, że na stole leży IPhone, a babka prosto od fryzjera .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 17:20   #3371
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Ktoś w komentarzach już wyczaił, że na stole leży IPhone, a babka prosto od fryzjera .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nadal nie doceniają spostrzegawczości (i nie tylko) społeczeństwa
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-27, 17:27   #3372
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=95b84f0cb57718c1b68287b 1ccb1b977c909159a_5f79027 3693ad;87206397]Nadal nie doceniają spostrzegawczości (i nie tylko) społeczeństwa [/QUOTE]To jeszcze nie koniec. Okazało się, że ta umęczona przez pisoski reżim matka i żona całkiem nieźle radzi sobie z mikrofonem.

https://twitter.com/copone1dak/statu...061954050?s=19

https://twitter.com/SamPereira_/stat...702901248?s=19

I wisienka

https://twitter.com/Dan_Liszkiewicz/...216272898?s=19

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

P.S. Tak, wiem, że to tylko spot i że to są aktorzy, niemniej mogli albo dać jakichś profesjonalnych albo faktycznie jakąś rodzinkę znaleźć .

Edytowane przez _Bumblebee_
Czas edycji: 2019-09-27 o 17:40
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 17:57   #3373
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 474
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
To jeszcze nie koniec. Okazało się, że ta umęczona przez pisoski reżim matka i żona całkiem nieźle radzi sobie z mikrofonem.

https://twitter.com/copone1dak/statu...061954050?s=19

https://twitter.com/SamPereira_/stat...702901248?s=19

I wisienka

https://twitter.com/Dan_Liszkiewicz/...216272898?s=19

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

P.S. Tak, wiem, że to tylko spot i że to są aktorzy, niemniej mogli albo dać jakichś profesjonalnych albo faktycznie jakąś rodzinkę znaleźć .

Brawo dla demaskatorów.

Biedną rodzinę głosującą na p.o? przecież ich elektorat to postkomunistyczna "elyta", albo do niej pretendujący.

Edytowane przez 95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad
Czas edycji: 2019-09-27 o 18:01
95b84f0cb57718c1b68287b1ccb1b977c909159a_5f790273693ad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-27, 18:57   #3374
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Dobrze, już jestem
To musisz mi dać chwilę, bo to zdecydowanie za dużo finezji jak na aplikację mobilną.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 05:00   #3375
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Dobrze, już jestem


Nie obchodzą mnie tzw. niezależne media. Bo takie nie istnieją. Mediom ktoś zawsze płaci. Przecież nie robią tego za free.

:
Kuba Wątły robi medium obywatelskie. Poszukaj na FB i na YT.Medium całkowiie utrzymywane ze składek. Oczywiście, nie będzie tak potężne i o takim zasięgu, jak TVPiS, czy TVN ale to dopiero początki.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 06:52   #3376
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Kuba Wątły robi medium obywatelskie. Poszukaj na FB i na YT.Medium całkowiie utrzymywane ze składek. Oczywiście, nie będzie tak potężne i o takim zasięgu, jak TVPiS, czy TVN ale to dopiero początki.
Sorry, ja go kojarzę tylko z Supersracji a Superstację jako telewizyjna wersje Superexpressu. Czyli tematy rodem z „Ukrytej prawdy” itp. Typowa stacja i ludzie nastawieni na szokowanie i przyciągniecie jak najszerszego prostego i ciemnego plebsu przed ekrany działaniem na najniższych instynktach. Ble.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 08:24   #3377
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 08:42   #3378
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja to rozumiem, ale akurat to jest podstawa, że robi się reaserch i sprawdza jakie kontrakty ma na koncie dany aktor, żeby właśnie uniknąć sytuacji, gdzie jego twarz firmuje zupełnie sprzeczne rzeczy. Agencje reklamowe powinny to wiedzieć, więc też kiepska agencja.
A ogólnie, to kampania PO jest ultra słaba, nic się nie uczą. Pis znowu wygra, rozdawnictwem i obietnicami, ale też dzięki temu, że ma wujową opozycję.


Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 09:08   #3379
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2019-09-29 o 09:05
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-29, 09:12   #3380
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
No ja się będę upierać, że to podstawa i tzw dobra praktyka. I widzę tu wpadkę po stronie agencji. Reaserch się robi, żeby wykluczyć takie oczywiste sprzeczności z których potem jest beka na pół internetu, jak tutaj. A to, że ktoś by "odkrył", że to aktor, to już jest inny poziom żartów (nie wiem czy żart to dobre słowo, dla mnie nieśmieszne i pewnie wiele osob ni to ziębi, ni grzeje).
I ja też nie wiem ciągle na kogo zagłosuję, masakra.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2019-09-29 o 09:14
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 09:15   #3381
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 09:16   #3382
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
A no, TVP to na pewno by miało na pasku w Wiadomościach

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 09:17   #3383
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
To chyba ktoś powinien to powiedzieć Schetynie :

https://twitter.com/SchetynadlaPO/st...473796609?s=19

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 09:25   #3384
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez jaksy Pokaż wiadomość
No ja się będę upierać, że to podstawa i tzw dobra praktyka. I widzę tu wpadkę po stronie agencji. Reaserch się robi, żeby wykluczyć takie oczywiste sprzeczności z których potem jest beka na pół internetu, jak tutaj. A to, że ktoś by "odkrył", że to aktor, to już jest inny poziom żartów (nie wiem czy żart to dobre słowo, dla mnie nieśmieszne i pewnie wiele osob ni to ziębi, ni grzeje).
I ja też nie wiem ciągle na kogo zagłosuję, masakra.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
Ten spot jest po prostu żenujący i też widzę ogromną wpadkę agencji. Przede wszystkim przy kampaniach tego typu trzeba się liczyć z tym, że ludzie będą szukać powodów do krytyki. Zabezpieczyć się maksymalnie jak się da, dobrze przemyśleć całość. No i ten materiał jest tak sztuczny, że aż boli. Inna sprawa, że ogólnie poziom kampanii u nas... No cóż, dramat.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 11:00   #3385
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Sorry, ja go kojarzę tylko z Supersracji a Superstację jako telewizyjna wersje Superexpressu. Czyli tematy rodem z „Ukrytej prawdy” itp. Typowa stacja i ludzie nastawieni na szokowanie i przyciągniecie jak najszerszego prostego i ciemnego plebsu przed ekrany działaniem na najniższych instynktach. Ble.
Najpierw zajrzyj na jego kanał a później podyskutujemy
Ja cenię ten kanał właśnie dlatego, że plebs umysłowy z reguły tam nie zagląda.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 11:06   #3386
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

No co wy, to dziwny pan ze stocka nie używa tak naprawdę tych wszystkich urządzeń do masażu ani nie jest lekarzem ani nie jest poczciwym dziaduniem? Jak ja się z tego otrząsnę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-29, 11:38   #3387
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Perse, przecież dyskusja wyżej nie jest o tym, że to są po prostu jacyś wynajęci aktorzy (czy ludzie ze stocka). Chyba tym się akurat nikt nie zdziwił tutaj i z tym nie dyskutuje (no, oprócz założenia, że mogli wziąć faktycznie jakąś rodzinę).
A tak w ogóle, to jak ktoś jest przytomny, to też jako twarz marki nie wybiera pana z pierwszych stron stocka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2019-09-29 o 11:43
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-30, 09:36   #3388
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87209674]No co wy, to dziwny pan ze stocka nie używa tak naprawdę tych wszystkich urządzeń do masażu ani nie jest lekarzem ani nie jest poczciwym dziaduniem? Jak ja się z tego otrząsnę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Grzegorz do dzisiaj się otrząsnąć nie może.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-30, 21:05   #3389
CzarnyBaron
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 89
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Konfederacja wygrywa proces z TVPiS, wreszcie jest szansa, że w ciągu 2 tygodni urośnie jej poparcie (bo będą musieli ją pokazywać) i PiS nie będzie miał większości.

https://wiadomosci.wp.pl/wybory-parl...0155636815489a

Dziennikarz związany z Gazetą Wyborczą "z przerażeniem" chwali Konfederację ze względu za pomysły gospodarcze (zamiana 500+ na obniżkę podatku dochodowego) oraz bon edukacyjny, żeby stworzyć konkurencję między szkołami.

Smutno mi, że jedynym ugrupowaniem mającym świeże pomysły na „oddanie” władzy nad podatkami Polakom i na zmniejszenie redystrybucji tam, gdzie nie jest potrzebna (po co zabierać pieniądze biednym, żeby im je potem oddawać?) jest to, które tak trudno popierać z wielu innych względów.

https://subiektywnieofinansach.pl/kt...895SfpcjQiZh_s

Przypominam, że tylko Konfederacja głośno mówi o likwidacji 500+ i obniżeniu podatków. Cała reszta się z PiSem licytuje na rozdawnictwo.
CzarnyBaron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-01, 07:11   #3390
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez CzarnyBaron Pokaż wiadomość
Przypominam, że tylko Konfederacja głośno mówi o likwidacji 500+ i obniżeniu podatków. Cała reszta się z PiSem licytuje na rozdawnictwo.
Tak? Nic od Konfederacji nie słyszałem na temat IP BOX, o którym głośno mówił i wprowadził PiS. Więcej, PiS chce to rozszerzyć na całą branżę, aby 5% podatku było podatkiem domyślnym jaki należy płacić prowadząc działalność w mojej branży, zamiast 18% jak w każdej innej.
Nie zagłosuję na Konfederację, bo zwyczajnie PiS proponuje mi dużo niższe podatki.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 21:34:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:55.