Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-30, 14:12   #4591
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez MrocznyDywan Pokaż wiadomość
Może być i reklama, mi to lotto, każdy widzi co chce. Zadałem po prostu pytanie, a brakuje tego co najważniejsze, czyli konstruktywnej odpowiedzi, ale dziękuje za czas poświęcony na napisanie odpowiedzi nie na temat =]
Reklama na tym portalu jest płatna, więc może najpierw warto zaznajomić się z regulaminem serwisu o tym, że niewykupiona reklama jest tu zabroniona.

Nie jesteś pierwszy, który wpada tu z pierwszym postem wrzucając linka do perfumerii z roszczeniami dlaczego ona nie jest w spisie wiarygodnych perfumerii, więc nie dziw się naszej ostrożnej reakcji z pytaniem o reklamę.

Możliwe, że nikt jeszcze tu nie kupował skoro nawet nikt o tą perfumerię nie pytał i dlatego nie ma jej w spisie? W wyszukiwarce nic mi nie znalazło, więc pewnie nikt tam jeszcze nie robił nawet rozbiórki.
Ja tam jeszcze nie kupowałam, więc nie będę prosić, aby dodać ją do listy. Wygląda mi dobrze, zaryzykowałabym kupno, ale może jednak warto usłyszeć chociaż trzy pozytywne opinie o sklepie zanim się ją doda do tej listy, z której korzysta jednak dużo osób.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 16:26   #4592
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez MrocznyDywan Pokaż wiadomość
Może być i reklama, mi to lotto, każdy widzi co chce. Zadałem po prostu pytanie, a brakuje tego co najważniejsze, czyli konstruktywnej odpowiedzi, ale dziękuje za czas poświęcony na napisanie odpowiedzi nie na temat =]
Odpowiedź jest jak najbardziej na temat i to miło, że dostrzegasz, że ktoś poświęcił czas na to, aby napisać odpowiedź - konstruktywną i na temat.

Tak jak napisała liv, zbyt wiele osób wpada tutaj z linkiem, że niby przypadkiem dowiedzieli się i chcą się albo podzielić, albo niby spytać o zdanie.
My nie jesteśmy tu po to, aby reklamować czyjeś perfumerie, tylko pomagamy innym użytkownikom w unikaniu podróbek.
Jeżeli perfumerie chcą reklamy, to niech to robią kanałami do tego przeznaczonymi, a nie próbują podebrać nas, że one są takie rzetelne i solidne i dlaczego my ich nie polecamy. Nie polecamy, bo nie znamy, a nie znamy, bo sklep się nie dał poznać na tyle, aby go społeczność sobie polecała.

Ta konkretna perfumeria nie jest w spisie, nikt o nią nie pytał, nikt się nie wypowiadał na jej temat - być może jest to główny powód, dla którego nie ma jej w spisie. Asortyment wygląda nieźle, opinie w ceneo są niezłe, Liv by zaryzykowała, a ja niekoniecznie, chociaż nic konkretnego zarzucić nie mogę. Raczej zaczekałabym, aż ktoś podzieliłby się opinią po zakupach, bo dlaczego mam ryzykować swoje własne środki na zakupy w sklepie, którego nie znam, gdy mogę zrobić bezstresowe zakupy w którymś ze znanym mi sklepów.
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 19:49   #4593
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

To ja napiszę od siebie, wymieniony wyżej sklep jest sprawdzony, sam parę razy kupowałem, ale nie wiem czy wolno wymienić nazwę, czy to też reklama będzie. Trochę dziwne, że go na liście nie ma, ale jak już było nie raz pisane, aby trafić na listę trzeba być wiele razy rekomendowanym, a że o sklep mało kto pytał lub nikt, to cóż.
Poza tym, naprawdę czasem ludzie potrafią założyć konto na forum aby zapytać ludzi co się na tym znają (tak tu trafiłem , serio serio), to chyba dobrze świadczy o forum, no chyba że ja naiwny jestem, ale kurka, chamskie reklamy to ja wyniucham na kilometr
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 20:59   #4594
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;87291066]To ja napiszę od siebie, wymieniony wyżej sklep jest sprawdzony, sam parę razy kupowałem, ale nie wiem czy wolno wymienić nazwę, czy to też reklama będzie. Trochę dziwne, że go na liście nie ma, ale jak już było nie raz pisane, aby trafić na listę trzeba być wiele razy rekomendowanym, a że o sklep mało kto pytał lub nikt, to cóż.
Poza tym, naprawdę czasem ludzie potrafią założyć konto na forum aby zapytać ludzi co się na tym znają (tak tu trafiłem , serio serio), to chyba dobrze świadczy o forum, no chyba że ja naiwny jestem, ale kurka, chamskie reklamy to ja wyniucham na kilometr [/QUOTE]
A to się było odzywać, a nie cicho siedzieć
Ja sklepu nie znam, nie kupowałam tam, nigdy o nim nie słyszałam. A człowiek wpadł z linkiem, że dlaczego na liście nie ma... Zupełnie tak, jak wielu wcześniej, co to pytali o konkretnych sprzedawców perfumetek, odpowiedników, testerów, perfum czy czego tam jeszcze. Zupełnie jak amatorzy darmowego szumu na forum (czyt. reklamy). Ponieważ niniejszym znalazł się ktoś, kto tam kupował, dlatego teraz myślę, że spokojnie można podać nazwę, dla potomnych, aby wiedzieli, że już kiedyś odbyła się na forum debata, czy sklep jest sprawdzony, czy nie.
perfumy.pl
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 21:52   #4595
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez scorpionetka Pokaż wiadomość
A to się było odzywać, a nie cicho siedzieć
Ja sklepu nie znam, nie kupowałam tam, nigdy o nim nie słyszałam. A człowiek wpadł z linkiem, że dlaczego na liście nie ma... Zupełnie tak, jak wielu wcześniej, co to pytali o konkretnych sprzedawców perfumetek, odpowiedników, testerów, perfum czy czego tam jeszcze. Zupełnie jak amatorzy darmowego szumu na forum (czyt. reklamy). Ponieważ niniejszym znalazł się ktoś, kto tam kupował, dlatego teraz myślę, że spokojnie można podać nazwę, dla potomnych, aby wiedzieli, że już kiedyś odbyła się na forum debata, czy sklep jest sprawdzony, czy nie.
perfumy.pl
Nie zaglądam codziennie do każdego wątku gdzie jest nowy post, dziś to dopiero przeczytałem.
O ile o chamskie reklamy podrób i perfumetek się zgodzę, oni nam tu wmawiają, że to jest ok
To co do nachalnych reklam sklepów sprzedających oryginały, to szczerze nie przypominam sobie. Ja kiedyś wziąłem się za liste sprawdzonych sklepów, która i tak była przez moderację pozmieniana, było dużo uwag, szczególnie tam, gdzie nie było wielkiej ilości rekomendacji (a rekomendacje z innych forów/grup czy FB NIE BYŁY BRANE POD UWAGĘ), wiec ja już w tej materii nie mam zamiaru się narzucać. Moderacja odpowiada, momentami nie ufa, to sama się o to troszczy. Czasem chcąc komuś pomóc się narażasz, jak to mówią, dobrymi chęciami...
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-30, 22:16   #4596
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;87291338]Nie zaglądam codziennie do każdego wątku gdzie jest nowy post, dziś to dopiero przeczytałem.
O ile o chamskie reklamy podrób i perfumetek się zgodzę, oni nam tu wmawiają, że to jest ok
To co do nachalnych reklam sklepów sprzedających oryginały, to szczerze nie przypominam sobie. Ja kiedyś wziąłem się za liste sprawdzonych sklepów, która i tak była przez moderację pozmieniana, było dużo uwag, szczególnie tam, gdzie nie było wielkiej ilości rekomendacji (a rekomendacje z innych forów/grup czy FB NIE BYŁY BRANE POD UWAGĘ), wiec ja już w tej materii nie mam zamiaru się narzucać. Moderacja odpowiada, momentami nie ufa, to sama się o to troszczy. Czasem chcąc komuś pomóc się narażasz, jak to mówią, dobrymi chęciami...[/QUOTE]
Luszku, ty tam kupowałeś i wiesz, że oni sprzedają oryginały. A jeżeli ktoś sklepu nie zna, to nie wie, że tam można kupować. Teraz powyjaśnialiśmy sobie i sklep przestał być nieznanym. A że lista sklepów zaufanych wymaga rewizji, to jest już insza inszość.
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-31, 07:14   #4597
MrocznyDywan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Reklama na tym portalu jest płatna, więc może najpierw warto zaznajomić się z regulaminem serwisu o tym, że niewykupiona reklama jest tu zabroniona.
Link dodaje się automatycznie do wiadomości po skopiowaniu go z przeglądarki... Poza tym, kilka postów wcześniej widzę jakieś linki do sklepów i z tym już problemu nie ma. No ale nie o tym, się zapieniłem ;]

Cytat:
Napisane przez liv87 Pokaż wiadomość
Możliwe, że nikt jeszcze tu nie kupował skoro nawet nikt o tą perfumerię nie pytał i dlatego nie ma jej w spisie? W wyszukiwarce nic mi nie znalazło, więc pewnie nikt tam jeszcze nie robił nawet rozbiórki.
Szczerze wątpie, aby nikt nie kupował. Tysiące opinii czy to na opineo czy ceneo raczej mówią co innego i myślę, że w tych opiniach był niejeden użytkownik tego forum.

Cytat:
Napisane przez scorpionetka Pokaż wiadomość
Odpowiedź jest jak najbardziej na temat i to miło, że dostrzegasz, że ktoś poświęcił czas na to, aby napisać odpowiedź - konstruktywną i na temat.
Nie, nie była to odpowiedź na pytanie, do konstruktywnej też jej daleko.

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;87291066]Poza tym, naprawdę czasem ludzie potrafią założyć konto na forum aby zapytać ludzi[/QUOTE]
Tada, fanfary, brawa

Cytat:
Napisane przez scorpionetka Pokaż wiadomość
Ja sklepu nie znam, nie kupowałam tam, nigdy o nim nie słyszałam.
Tak jak pewnie 99,99% ludzi w kraju, nie zna sklepu jak i innych z listy. Niemniej jednak ja znam, bo wiarygodnością był dla mnie baner na budynku, koło którego czasami przejeżdżam. Kupiłem przez neta, odebrałem na miejscu w stacjonarnym sklepie i wydaje mi się, że jest wszystko w porządku. Stąd moje pytanie, czemu nie ma perfumerii jako wiarygodnej, skoro inne, które na pierwszy rzut oka odstraszają od dokonania zakupu są =]

Za dużo tutaj szeryfowania wydaje mi się. Panów i władców. A może trzeba po prostu lekko popuścić wentyl, wyjść z własnego koła adoracji i po prostu podejść do tematu jak do normalnej sytuacji.

Odbierzcie sobie to jak chcecie, może być to najlepsza REKLAMA lub nie... Ja Janusz z Kalisza polecam perfumy.pl (bez linka bo grozi to piorunami).
MrocznyDywan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-31, 08:49   #4598
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez MrocznyDywan Pokaż wiadomość
Za dużo tutaj szeryfowania wydaje mi się. Panów i władców. A może trzeba po prostu lekko popuścić wentyl, wyjść z własnego koła adoracji i po prostu podejść do tematu jak do normalnej sytuacji.
To nie jest szeryfowanie. Szeryfowaniem jest to, gdy ktoś nowy wpada i rozstawia po kątach zastane towarzystwo, bo mu się odpowiedzi nie podobają.

Jeżeli chodzi o wiarygodność - może i tam kupowałeś, jednak ty również jesteś tu nowo zarejestrowaną osobą nieznaną, prawdę mówiąc nie jest to przekonująca rekomendacja dla nieznanego sklepu. Skąd wiadomo, że wpadłeś tu po wiedzę, a nie z próbą reklamy? Stąd ostrożność - my tutaj możemy się bronić jedynie tym, że zachowujemy daleko idącą ostrożność.

Jakby ktoś nie zauważył - sprawa się wyjaśniła, użytkownik forum wypowiedział się na temat sklepu, sklep można traktować jako znany i można tam kupować - dalsze roztrząsanie, jak to "nie otrzymałeś odpowiedzi" jest bezcelowe.

Co do wentyli - język poniżej poziomu dyskusji publicznej, trzeba mieć naprawdę tupet i poważne braki w wychowaniu, aby w ten sposób zwracać się do ludzi, których się nie zna. Więc może podejdź do tego jak do normalnej sytuacji i powentyluj/poszeryfuj sobie tam, gdzie tego typu język nie razi. Tutaj rozmawiamy w inny sposób i proszę wziąć to pod uwagę.
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-31, 22:12   #4599
dusia65
Zakorzenienie
 
Avatar dusia65
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 4 779
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Hej hej, nieraz tutaj zaglądam, aby sprawdzić co nie co
Jestem kaliszanką, we wspomnianym sklepie kupowałam wieeele razy, oczywiście oryginały. Teraz rzadko tam bywam bo stracili na atrakcyjności cenowej, za to zajęli się też sprzedażą kolorówki, ale nadal wszystko oryginalne
dusia65 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-31, 22:21   #4600
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez dusia65 Pokaż wiadomość
Hej hej, nieraz tutaj zaglądam, aby sprawdzić co nie co
Jestem kaliszanką, we wspomnianym sklepie kupowałam wieeele razy, oczywiście oryginały. Teraz rzadko tam bywam bo stracili na atrakcyjności cenowej, za to zajęli się też sprzedażą kolorówki, ale nadal wszystko oryginalne
Dzięki Dusia, rozjaśniło się
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-01, 17:58   #4601
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Znacie lunga.pl

Znalazłam ich przez ceneo, ale nie kojarzę tej perfumerii.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-01, 18:19   #4602
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Znacie lunga.pl

Znalazłam ich przez ceneo, ale nie kojarzę tej perfumerii.
To jest ten sam sklep co sprzedawca na Allegro cube_ak Arkadiusz Klimek, jak kupowałam od niego na Allegro, to dostałam paragon z Lunga. Jest w porządku
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-01, 18:34   #4603
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez 4Cats Pokaż wiadomość
To jest ten sam sklep co sprzedawca na Allegro cube_ak Arkadiusz Klimek, jak kupowałam od niego na Allegro, to dostałam paragon z Lunga. Jest w porządku
Dzięki
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-01, 18:46   #4604
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dzięki
Nie ma za co Z tego co kojarzę, to on na Allegro ma też drugie konto z Lunga w nazwie, ale nie pamiętam dokładnie jaka to nazwa.
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 15:38   #4605
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

https://www.sobelia.com/pl/produktu/...0aArFhEALw_wcB

Znacie tę perfumerię?
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 16:55   #4606
Blablubli
Rozeznanie
 
Avatar Blablubli
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 578
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Hej,
czy korzystaliście może z perfumerii flaconi.pl? Poza jednym artykułem, że to niemiecka flaconi.de nic nie znalazłam i wolałabym się upewnić, czy Waszym okiem wygląda w porządku.
Blablubli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 17:05   #4607
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Blablubli Pokaż wiadomość
Hej,
czy korzystaliście może z perfumerii flaconi.pl? Poza jednym artykułem, że to niemiecka flaconi.de nic nie znalazłam i wolałabym się upewnić, czy Waszym okiem wygląda w porządku.
Na fragrze dziewczyny dość intensywnie o niej postują, podobno sprawdzona, ale osobiście tam nie kupowałam. Poczytaj na forum na fragrze, tam znajdziesz więcej informacji
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-03, 17:12   #4608
Blablubli
Rozeznanie
 
Avatar Blablubli
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 578
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez scorpionetka Pokaż wiadomość
Na fragrze dziewczyny dość intensywnie o niej postują, podobno sprawdzona, ale osobiście tam nie kupowałam. Poczytaj na forum na fragrze, tam znajdziesz więcej informacji
Dziękuję! Poczytam i zdecyduję, bo kusi mnie obecna promocja, napaliłam się jak szczerbaty na suchary
Blablubli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-04, 17:24   #4609
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Blablubli Pokaż wiadomość
Hej,
czy korzystaliście może z perfumerii flaconi.pl? Poza jednym artykułem, że to niemiecka flaconi.de nic nie znalazłam i wolałabym się upewnić, czy Waszym okiem wygląda w porządku.
Ja znam,namietnie tam kupuję,ale w tej niemieckiej. Niemiecką polecam jak najbardziej,jest moim numerem jeden obecnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-07, 15:07   #4610
Blablubli
Rozeznanie
 
Avatar Blablubli
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 578
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Daję tylko znać, jakby ktoś jeszcze się zastanawiał, że w niedzielę zrobiłam zamówienie w polskim Flaconi, w poniedziałek wysłali i dzisiaj odebrałam przesyłkę
Wszystko jak najbardziej w porządku, perfumy zafoliowane, w gratisie 4 próbki: 3x perfumy i jeden balsam.
Mimo, że nie ma paczkomatów, to można sobie przesyłkę przekierować do Żabki.

Jeszcze raz dzięki za opinie
Blablubli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-07, 19:42   #4611
MsGo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 29
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Hej,
A co myślicie o https://online-perfumy.pl/93-testery-perfum? znalazłam tam moje ukochane Abercrombie & Fitch First Instinct Blue w dobrej cenie a nie wszędzie można je dostać
MsGo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 08:48   #4612
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

A czy elnino-perfum.pl jest wiarygodne?
Chodzi mi o ich allegro.
Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia

Edytowane przez Smerfetka696969
Czas edycji: 2019-11-08 o 08:52
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-08, 09:22   #4613
liv87
Guerlain Lover
 
Avatar liv87
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 19 945
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
A czy elnino-perfum.pl jest wiarygodne?
Chodzi mi o ich allegro.
Wysłane z mojego ASUS_X00DD przy użyciu Tapatalka
Tak, jak najbardziej

---------- Dopisano o 10:22 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez MsGo Pokaż wiadomość
Hej,
A co myślicie o https://online-perfumy.pl/93-testery-perfum? znalazłam tam moje ukochane Abercrombie & Fitch First Instinct Blue w dobrej cenie a nie wszędzie można je dostać
Kojarzę perfumerię z ceneo, bo czasami mi się pokazuje jak czegoś szukam. Wygląda ok - ja bym zaryzykowała kupno.
__________________
2024: 18

2023: 62

liv87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 12:54   #4614
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

El-nino jest na liście wiarygodnych perfumerii
Online-perfumy.pl widzę pierwszy raz - to nie jest to samo, co onlineperfumy.pl


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-09, 13:40   #4615
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
El-nino jest na liście wiarygodnych perfumerii
Online-perfumy.pl widzę pierwszy raz - to nie jest to samo, co onlineperfumy.pl
No, to nie to samo. Też nie znam i w sumie, to nie wiem. Może jakby się znalazł ktoś, kto by znał ten sklep, to bym zaryzykowała, ale tak sama z siebie, to raczej nie.
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-15, 14:59   #4616
Tomasz5578
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 10
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Też nie mam zbyt dobrego zdania o iperfumy i 2 która bierze z tego samego źródła tj el notino. Mam podejrzenia że osoby które piszą pozytywne komentarze nt tej perfumerii mogą być nasyłane przez tą perfumierię dla zmylenia -jest to metoda sklepów które sprzedają podróbki-nasyłają swoich ludzi by wysyłali pozytywne opinie-oczywiście fałszywe -choć nie musi tak być .Napisałem już wiele opinii o tej perfumerii w innym miejscu napiszę też tu. Pytałem Pań z Douglasa i Sephory czy przynosili im klienci z tej perfumerii iperfumy perfumy do porównania u nich i Panie z Douglas i Sephora że tak i powiedziały mi że większość mówiła że te perfumy pachną słabiej niż u nich choć byli tacy co twierdzili że tak samo.Nawet moje 2 znajome powiedziały inaczej 1 że tak samo jak w perfumerii pachnie 2 że to podróbka które kupowały na iperfumy. Jednak Panie z perfumerii powiedziały mi że większości osób może być trudno rozróżnić zapach oryginalny od podrobionego bo może być bardzo podobny.Poza tym wg mnie zdjęciem trudno też na komputerze odróżnić towar zwłaszcza perfum od podróbki-poza tym wg mnie możliwe jest podrobione towaru by tak samo wyglądał jak oryginał . W pewnym sensie nie liczy się wygląd flakonu a jego zawartość.Szkoda że nie mam już szczotek do zębów z iperfumy i szkoda że wtedy nie zrobiłem zdjęcia bo to akurat mógłbym pokazać. Kupiłem dawno temu szczotki do zębów na iperfumy i po kilku dniach wypadało z nich włosie -miałem te same z apteki i nic się nie działo . Do tego te z iperfumy szczotki nie uczuliły a z apteki nie. I albo ta perfumeria sprzedaje oryginalne produkty jednak niektóre lub wszystkie mogą być krótko ważne lub przeterminowane co może powodować gorszy zapach lub jak w moim wypadku uczulenia lub jak bardziej to podejrzewam sprzedaje podróbki. warto dodać że obie te perfumerie tj iperfumy i el notino nie biorą towaru bezpośrednio od producentów ani dystrybutorów co same mi potwierdziły telefoniczne tylko twierdzą coś w rodzaju że mają ze własnych źródeł i nie podają jakich. Powstaje pytanie czy to własne źródło sprzedaje im oryginalne produkty czy może jest gdzieś w Chinach czy Azji?Poza tym widziałem np że perfumeria el notino sprzedaje perfumy choć nie wszystkie taniej niż sklepy kupują po cenie u dystrybutora-więc budzi to moją wątpliwość czy sklep sprzedaje oryginalne-bo jakim cudem ma w ten sposób sprzedawać oryginalne i mieć jeszcze z tego zysk?Przecież sprzedaż taniej niż u dystrybutora nawet przy tańszych kosztach wynajmu to jest mi trudna do uwierzenia by to było oryginalne.Poza tym zawsze lepiej zaopatrzyć się w sklepie który ma od oficjalnych dystrybutorów czy producentów -zawsze jest wtedy gwarancja oryginalności. Oczywiście pewien nie jestem że te sklepy sprzedają podróbki ale bardziej skłaniam się że tak
Tomasz5578 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-15, 15:08   #4617
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

El notino I przeterminowane szczoteczki do zębów Umarłam.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-15, 15:15   #4618
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Tomasz5578 Pokaż wiadomość
Też nie mam zbyt dobrego zdania o iperfumy i 2 która bierze z tego samego źródła tj el notino. Mam podejrzenia że osoby które piszą pozytywne komentarze nt tej perfumerii mogą być nasyłane przez tą perfumierię dla zmylenia -jest to metoda sklepów które sprzedają podróbki-nasyłają swoich ludzi by wysyłali pozytywne opinie-oczywiście fałszywe -choć nie musi tak być .Napisałem już wiele opinii o tej perfumerii w innym miejscu napiszę też tu. Pytałem Pań z Douglasa i Sephory czy przynosili im klienci z tej perfumerii iperfumy perfumy do porównania u nich i Panie z Douglas i Sephora że tak i powiedziały mi że większość mówiła że te perfumy pachną słabiej niż u nich choć byli tacy co twierdzili że tak samo.Nawet moje 2 znajome powiedziały inaczej 1 że tak samo jak w perfumerii pachnie 2 że to podróbka które kupowały na iperfumy. Jednak Panie z perfumerii powiedziały mi że większości osób może być trudno rozróżnić zapach oryginalny od podrobionego bo może być bardzo podobny.Poza tym wg mnie zdjęciem trudno też na komputerze odróżnić towar zwłaszcza perfum od podróbki-poza tym wg mnie możliwe jest podrobione towaru by tak samo wyglądał jak oryginał . W pewnym sensie nie liczy się wygląd flakonu a jego zawartość.Szkoda że nie mam już szczotek do zębów z iperfumy i szkoda że wtedy nie zrobiłem zdjęcia bo to akurat mógłbym pokazać. Kupiłem dawno temu szczotki do zębów na iperfumy i po kilku dniach wypadało z nich włosie -miałem te same z apteki i nic się nie działo . Do tego te z iperfumy szczotki nie uczuliły a z apteki nie. I albo ta perfumeria sprzedaje oryginalne produkty jednak niektóre lub wszystkie mogą być krótko ważne lub przeterminowane co może powodować gorszy zapach lub jak w moim wypadku uczulenia lub jak bardziej to podejrzewam sprzedaje podróbki. warto dodać że obie te perfumerie tj iperfumy i el notino nie biorą towaru bezpośrednio od producentów ani dystrybutorów co same mi potwierdziły telefoniczne tylko twierdzą coś w rodzaju że mają ze własnych źródeł i nie podają jakich. Powstaje pytanie czy to własne źródło sprzedaje im oryginalne produkty czy może jest gdzieś w Chinach czy Azji?Poza tym widziałem np że perfumeria el notino sprzedaje perfumy choć nie wszystkie taniej niż sklepy kupują po cenie u dystrybutora-więc budzi to moją wątpliwość czy sklep sprzedaje oryginalne-bo jakim cudem ma w ten sposób sprzedawać oryginalne i mieć jeszcze z tego zysk?Przecież sprzedaż taniej niż u dystrybutora nawet przy tańszych kosztach wynajmu to jest mi trudna do uwierzenia by to było oryginalne.Poza tym zawsze lepiej zaopatrzyć się w sklepie który ma od oficjalnych dystrybutorów czy producentów -zawsze jest wtedy gwarancja oryginalności. Oczywiście pewien nie jestem że te sklepy sprzedają podróbki ale bardziej skłaniam się że tak
A ja mam podejrzenie, że nie umiesz czytać

Masz masę podejrzeń, a ani jednego sensownego dowodu. Powtarzasz w kółko to samo, praktycznie wszystkie te zarzuty ja albo inni Ci wyjaśnili, ale Ty dalej jedziesz tą samą gadkę.
Teraz jeszcze nas podejrzewasz o to, że jesteśmy na usługach notino
Dużo rzeczy podejrzewasz, ale nie umiesz udowodnić swoich tez, człowieku, powagi. Może odnieś się do faktów podanych przez osoby odpowiadające na Twoje pisane bzdury?


Piszesz z masą nieścisłości, czystych domysłów, nawet nie potrafiąc napisać poprawnie PERFUMY, nie masz elementarnej wiedzy, a oskarżasz. To, że Ty skłaniasz się ku temu czy innemu stanowisku, powinieneś wiedzieć, że jak oskarżasz, to miej cień dowodu.
Skąd wiesz, że sprzedają poniżej kosztów u dystrybutora? Masz dojścia do dystrybutorów? Do których, bo pewnie wiesz, że dystrybutorów na terenie Europy są setki, jak nie tysiące. Prowadzisz perfumerię że masz taką wiedzę?


Ja oczekuję dowodów na to co piszesz, włącznie z tym rzekomym naszym opłacaniem przez notino. Wiesz, że nie można oczerniać na prawo i lewo?


Jeszcze podejrzewam, że możesz być zwykłym trollem, który ma niezłą bekę, ale niedługo, jeszcze ze dwa takie monologi i będzie banik. Moderacja też ma ograniczoną cierpliwość na ograniczonych...

Edytowane przez 3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Czas edycji: 2019-11-15 o 15:20
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-15, 18:01   #4619
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;87335532]
Teraz jeszcze nas podejrzewasz o to, że jesteśmy na usługach notino [/QUOTE]
El Notino. Myślę, że to jakaś meksykańska mafia
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-15, 18:39   #4620
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
El Notino. Myślę, że to jakaś meksykańska mafia
Chyba muszę do nich napisać, że mi przelewy jeszcze od nich nie doszły za to zachwalanie ich
No za darmo ich polecał nie będę
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:32.