Czy taka góra od bikini może być? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-09-21, 10:15   #1
Mayanelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 2

Czy taka góra od bikini może być?


Hej, niedawno wróciłam z wakacji z chłopakiem i kilkoma znajomymi i otrzymałam zbiorówkę zdjęć które robił mój kolega przez cały wyjazd. Tuż przed wyjazdem kupiłam zwykle czarne bikini to co na zdjęciu, jest bardzo wygodne, ale przeglądając zdjęcia zaczynam mieć wątpliwości czy je więcej założę. W pozycji stojącej jak jestem wyprostowana jest idealne, ale czasem źle się układa. Za kilka dni jedziemy z grupa znajomych do suntago, czy taka góra od stroju może być do aquaparku czy raczej nie bardzo?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20220921_103336.jpg (152,7 KB, 71 załadowań)
Mayanelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 17:10   #2
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Czy taka góra od bikini może być?

Cytat:
Napisane przez Mayanelka Pokaż wiadomość
Hej, niedawno wróciłam z wakacji z chłopakiem i kilkoma znajomymi i otrzymałam zbiorówkę zdjęć które robił mój kolega przez cały wyjazd. Tuż przed wyjazdem kupiłam zwykle czarne bikini to co na zdjęciu, jest bardzo wygodne, ale przeglądając zdjęcia zaczynam mieć wątpliwości czy je więcej założę. W pozycji stojącej jak jestem wyprostowana jest idealne, ale czasem źle się układa. Za kilka dni jedziemy z grupa znajomych do suntago, czy taka góra od stroju może być do aquaparku czy raczej nie bardzo?
No chyba masz za dużą miseczkę w tej górze. A nie wolałabyś do aquaparku stroju jednoczęściowego? Będzie się lepiej bawić jak nie będziesz obawiać się, że Ci się coś zsunie czy przesunie. Bo tu bym się bała, że jednak w którymś momencie Ci pierś wyskoczy.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 17:51   #3
Mayanelka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-09
Wiadomości: 2
Dot.: Czy taka góra od bikini może być?

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
No chyba masz za dużą miseczkę w tej górze. A nie wolałabyś do aquaparku stroju jednoczęściowego? Będzie się lepiej bawić jak nie będziesz obawiać się, że Ci się coś zsunie czy przesunie. Bo tu bym się bała, że jednak w którymś momencie Ci pierś wyskoczy.
Niestety jutro rano ruszamy więc nie będę mieć czasu szukać innego stroju, a mam tylko ten
Mayanelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-09-21, 18:39   #4
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Czy taka góra od bikini może być?

Cytat:
Napisane przez Mayanelka Pokaż wiadomość
Niestety jutro rano ruszamy więc nie będę mieć czasu szukać innego stroju, a mam tylko ten
No to jedyne, co mi przychodzi do głowy to push-up i wypełnienie gąbką i/lub podszycie ramiączek do góry
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-09-21 19:39:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:52.