Jaki depilator wybrać?? - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-07-08, 15:41   #931
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Brenda Pokaż wiadomość
Ja potrzebuje depilatora dokładnego. Ma któraś podobne doświadczenia, opinie?
Ja miałam od nastu lat browny głównie, byłam zadowolona z czasem jednak jak nabrałam wprawy chciałam szybkiego, dużo pęset i dokładnego. Kupiłam Panasonica z podwójna głowica i nie byłam zadowolona. Niedokładny był właśnie, mam wrażenie że Brown z jedną głowicą stary lepiej łapie mi włoski te krótsze. W ogóle ten panasonic mi się rozwalił, raz upadł.. Rzezil już pod koniec. Naładowany nie zawsze starczał czasowo, a pod prądem nie depiluje. No rozczarowałam się.
Jak sprawuje się Philips którego nie testowałam. Nie chcę żadnych dodatkowych końcówek. Czy znowu lepiej wybrać Browna?
Miałam dwa Philipsy, Brauna nigdy Pierwszy Philips był ze mną 15 lat, pęsetowy, drugiego używam od dwóch miesięcy, dyskowy ceramiczny z powiększoną głowicą i jest o całe galaktyki lepszy od poprzedniego jeżeli chodzi o dokładność, ale z tego co już zdążyłam zauważyć, nie jest ona stuprocentowa, depilacja jednej nogi zajmuje do 10 minut i mimo wszystko nie ma efektu super gładkości, bo tych najkrótszych włosków jednak nie łapie, za to te złapane włoski mi nie odrastają bardzo długo, więc wyrywa skutecznie, wyrywa, a nie urywa. Opinie są różne, główny zarzut do Philipsa jest taki, że te depilatory podobno są głośniejsze, niż Braun, a co do reszty, to nie ufałabym opiniom, ponieważ wiele z nich może być opłaconych przez przedstawicieli marek, pisanych celowo, a tych naprawdę rzetelnych i uczciwych jak na lekarstwo. Obydwie te marki depilatorów doskonale o sobie nawzajem wiedzą, to odwieczni rywale.
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2022-07-08 o 17:23
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-27, 07:45   #932
PaulinaMr
Przyczajenie
 
Avatar PaulinaMr
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Miałam dwa Philipsy, Brauna nigdy Pierwszy Philips był ze mną 15 lat, pęsetowy, drugiego używam od dwóch miesięcy, dyskowy ceramiczny z powiększoną głowicą i jest o całe galaktyki lepszy od poprzedniego
Szkoda, że nie podałeś jaki to model. Właśnie czegoś szukam. Znalazłam ten xxx to ten sam o którym piszesz?

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2022-08-07 o 15:45 Powód: Link.
PaulinaMr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-27, 11:40   #933
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez PaulinaMr Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie podałeś jaki to model. Właśnie czegoś szukam
Nazwę modelu, a nawet zdjęcie zestawu wrzuciłam kilka postów wyżej, więc słabo z tym szukaniem.

Wysłane z mojego F5121 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-19, 10:35   #934
lucynamz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-08
Wiadomości: 2
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Ja posiadam brauna chwale sobię nie planuję zmieniać
lucynamz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-20, 11:50   #935
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Minął prawie rok od ostatniego posta na wątku, więc odświeżę temat. Mam gęste,mocne i ciemne owłosienie. Chciałabym porzucić maszynki na rzecz depilatora, ale nie wiem, na jaki się zdecydować. Czytałam, że w takim przypadku sprawdzają się tylko depilatory z dyskami (czy to prawda?). Ale jak filtruję w różnych sklepach internetowych to praktycznie nie wyskakuje nic ciekawego. Braun Silk Epil 9 ma pensety, prawda?
Podobnie seria Philipsa 8000 też nie rozumiem tego, w różnych wariantach tego modelu raz jest napisane pensety, a innym razem dyski, to jak to w końcu jest?
Wzięłabym pewnie Philipsa z serii 9000, ale on jest sprzedawany tyko z milionami nakladek któych ja nie użyję, a to znacznie zwiększa koszt tego urządzenia. Czy 9000 a 8000 to duża różnica, może ktoś testował, ma porównanie? Czy ktoś depiluje wąsik na twarzy którymś z tych urządzeń? Czy lepiej sobie darowąć takie pomysły? Mogę zapłacić więcej, byle tylko depilator faktycznie wyrywał włosy z cebulką.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2023-06-20 o 12:38
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-21, 08:24   #936
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Minął prawie rok od ostatniego posta na wątku, więc odświeżę temat. Mam gęste,mocne i ciemne owłosienie. Chciałabym porzucić maszynki na rzecz depilatora, ale nie wiem, na jaki się zdecydować. Czytałam, że w takim przypadku sprawdzają się tylko depilatory z dyskami (czy to prawda?). Ale jak filtruję w różnych sklepach internetowych to praktycznie nie wyskakuje nic ciekawego. Braun Silk Epil 9 ma pensety, prawda?
Podobnie seria Philipsa 8000 też nie rozumiem tego, w różnych wariantach tego modelu raz jest napisane pensety, a innym razem dyski, to jak to w końcu jest?
Wzięłabym pewnie Philipsa z serii 9000, ale on jest sprzedawany tyko z milionami nakladek któych ja nie użyję, a to znacznie zwiększa koszt tego urządzenia. Czy 9000 a 8000 to duża różnica, może ktoś testował, ma porównanie? Czy ktoś depiluje wąsik na twarzy którymś z tych urządzeń? Czy lepiej sobie darowąć takie pomysły? Mogę zapłacić więcej, byle tylko depilator faktycznie wyrywał włosy z cebulką.
Musisz patrzeć na zdjęcia konkretnego urządzenia, bo widać czy głowica posiada dyski czy pęsety, w przypadku mojego depilatora Philips 8000 series dyski są białego koloru, a pęsety są metalowe zazwyczaj. Opisy na stronach sklepów internetowych są czasem błędne bo podają że urządzenia mają pęsety, a tak naprawdę są dyski w specyfikacji producenta. Ja mam bujne owłosienie, z natury jestem brunetką. Dyski sprawdziły się u mnie o wiele lepiej od pęset, ale też nie wiem jak sprawdzają się pęsety w najnowszych modelach, bo ja używałam takiego depilatora, który obecnie jest przeżytkiem.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2023-06-21 o 08:31
Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-23, 14:33   #937
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Musisz patrzeć na zdjęcia konkretnego urządzenia, bo widać czy głowica posiada dyski czy pęsety, w przypadku mojego depilatora Philips 8000 series dyski są białego koloru, a pęsety są metalowe zazwyczaj. Opisy na stronach sklepów internetowych są czasem błędne bo podają że urządzenia mają pęsety, a tak naprawdę są dyski w specyfikacji producenta. Ja mam bujne owłosienie, z natury jestem brunetką. Dyski sprawdziły się u mnie o wiele lepiej od pęset, ale też nie wiem jak sprawdzają się pęsety w najnowszych modelach, bo ja używałam takiego depilatora, który obecnie jest przeżytkiem.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
No i wybrałam Philips Satinelle właśnie 8000 i niestety wtopa. Na szczęscie koleżanka chciała odkupić ode mnie ten depilator, więc teraz stoję przed wyborem albo Brauna Silk-Epil albo czekam do jesieni i kupuję Philips IPL. Depilator Philipsa sam w sobie był nawet ok, przyjemnie się depilowało nogi,nawet i okolice intymne dałam radę ruszyć bez problemu. Ból w porównaniu z jakimś depilatorem Philipsa kupionym z 15 lat temu był nieporównywalnie mniejszy a zabieg wręcz komortowy. Ale niestety. Nie wyrywał wszystkich włosów mimo, że na jedną łydkę poświęcałam jakieś 20 minut i jeździłam sto razy. Efekt po tych 20 minutach na nodze był znośny, choć przez kilka godzin widoczne duże podrażnienie, czerwona skóra, jakaś wysypka. Nagrzany depilator do granic. Ale efekt był taki, że po 3 dniach znowu musiałam ogolic się maszynką, nawet w tych miejscach, które wydawalo mi się, że są gładko wydepilowane. Żeby nie było dałam szansę dwa razy. Niestety dalej to samo. Przejężdzajac po łydce kilka godzin po depilacji nadal nie było gładko a szorstko. No i pozostałe końcówki to dramat-nie nadawały się zupełnie do niczego. Golarka śmiech na sali.
Nie wiem, co ze mną nie tak, czy ja mam tak mocne "męskie"owłosienie,mo że i IPL nie da rady. Tak naprawę kupiłabym ten IPL już teraz, ale no jednak ja szybko się opalam, więc moja karnacja jest teraz znacznie ciemniejsza niż zimą,a to chyba niedobrze? Z drugiej strony może mogła bym teraz chociaż zadziałać na wąsik chociaż, bo już nie mam cieprliwości do tych kremów do depilacji.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2023-08-23 o 14:37
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-08-24, 14:11   #938
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
No i wybrałam Philips Satinelle właśnie 8000 i niestety wtopa. Na szczęscie koleżanka chciała odkupić ode mnie ten depilator, więc teraz stoję przed wyborem albo Brauna Silk-Epil albo czekam do jesieni i kupuję Philips IPL. Depilator Philipsa sam w sobie był nawet ok, przyjemnie się depilowało nogi,nawet i okolice intymne dałam radę ruszyć bez problemu. Ból w porównaniu z jakimś depilatorem Philipsa kupionym z 15 lat temu był nieporównywalnie mniejszy a zabieg wręcz komortowy. Ale niestety. Nie wyrywał wszystkich włosów mimo, że na jedną łydkę poświęcałam jakieś 20 minut i jeździłam sto razy. Efekt po tych 20 minutach na nodze był znośny, choć przez kilka godzin widoczne duże podrażnienie, czerwona skóra, jakaś wysypka. Nagrzany depilator do granic. Ale efekt był taki, że po 3 dniach znowu musiałam ogolic się maszynką, nawet w tych miejscach, które wydawalo mi się, że są gładko wydepilowane. Żeby nie było dałam szansę dwa razy. Niestety dalej to samo. Przejężdzajac po łydce kilka godzin po depilacji nadal nie było gładko a szorstko. No i pozostałe końcówki to dramat-nie nadawały się zupełnie do niczego. Golarka śmiech na sali.
Nie wiem, co ze mną nie tak, czy ja mam tak mocne "męskie"owłosienie,mo że i IPL nie da rady. Tak naprawę kupiłabym ten IPL już teraz, ale no jednak ja szybko się opalam, więc moja karnacja jest teraz znacznie ciemniejsza niż zimą,a to chyba niedobrze? Z drugiej strony może mogła bym teraz chociaż zadziałać na wąsik chociaż, bo już nie mam cieprliwości do tych kremów do depilacji.
A może masz za delikatne owłosienie i lepiej by się w Twoim przypadku sprawdził depilator pęsetowy?
W moim przypadku ten depilator też nie wyrywa 100% owłosienia, ale nie jest aż tak źle, jak to opisujesz, bo 95% jest na spokojnie wyrwane, a jeśli mam czas i widzę co zostało, to jeszcze przykładam głowicę precyzyjnie i wtedy wszystko znika, może 1-2 włoski jakieś uparte się trafią, że depilator nie potrafi ich chwycić.
Ważna jest też technika, głowicę trzeba przesuwać w miarę powoli, nie tak jak maszynką do golenia. Nigdy nie testowałam depilatora innej marki, ale moim zdaniem raczej żaden nie jest idealny z tego co czytam opinie w sieci i raczej nie jest idealnie gładko, jak po maszynce nigdy.
Jeśli chodzi o podrażnienia, jest to kwestia przyzwyczajenia skóry i odpowiedniej pielęgnacji także.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-25, 05:44   #939
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jaki depilator wybrać??

U blondynek te laserowe to nie bardzo się sprawdzają, moja koleżanka tak wtopiła kasę. One nie widzą włosków tak jasnych.

Zwykłego Brauna polecam. Znają się na tym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Depilator-BRAUN-Silk-Epil-SE1-173-24Pesety-230V-Wa.jpg (40,6 KB, 5 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-25, 12:33   #940
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A może masz za delikatne owłosienie i lepiej by się w Twoim przypadku sprawdził depilator pęsetowy?
W moim przypadku ten depilator też nie wyrywa 100% owłosienia, ale nie jest aż tak źle, jak to opisujesz, bo 95% jest na spokojnie wyrwane, a jeśli mam czas i widzę co zostało, to jeszcze przykładam głowicę precyzyjnie i wtedy wszystko znika, może 1-2 włoski jakieś uparte się trafią, że depilator nie potrafi ich chwycić.
Ważna jest też technika, głowicę trzeba przesuwać w miarę powoli, nie tak jak maszynką do golenia. Nigdy nie testowałam depilatora innej marki, ale moim zdaniem raczej żaden nie jest idealny z tego co czytam opinie w sieci i raczej nie jest idealnie gładko, jak po maszynce nigdy.
Jeśli chodzi o podrażnienia, jest to kwestia przyzwyczajenia skóry i odpowiedniej pielęgnacji także.

Wysłane z mojego XQ-CC54 przy użyciu Tapatalka
Tego zdecydowanie nie można u mnie powiedzieć niestety. Owłosienie mam bujne, grube i ciemne. Strasznie zła kumulacja, ale co zrobić Przesuwałam powoli, w różnych kierunkach, po kilka-kilkanaście razy, no nie łapało myślę jakichś 40 proc. No i tego co złapało, też raczej w większości nie wyrywało z cebulką, skoro po 2 dniach musiałam ponawiać.

---------- Dopisano o 13:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:28 ----------

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
U blondynek te laserowe to nie bardzo się sprawdzają, moja koleżanka tak wtopiła kasę. One nie widzą włosków tak jasnych.

Zwykłego Brauna polecam. Znają się na tym.
Dzięki za polecajkę. Niestety ja jestem blondynką (ciemną, ale jednak) tylko na głowie Chociaż pocieszam się, że może właśnie u mnie dzięki temu zadziała IPL. Choć tu znowu zgrzyt, bo karnację jednak mam oliwkową a nie jasną. A w lecie to już w ogóle, bardzo szybko łapie mnie słońce i zaraz jestem brązowa bez specjalnego zamiaru opalania. Dlatego teraz mam dylemat czy najpierw zwykły depilator Braun (myślałam o tych z serii Silk-Epil tylko rzeczywiśccie nie jestem przekonana do tych różnych końcówek, bo jeśli to takie jak u Philipsa to podziękuję) czy już nie czekac do jesieni i kupić Lumeę,żeby podziałać choć na górnej wardze teraz. Na Lumeę jetem zdecydowana, trudno njwyżej wtopię 2 koła, więc nie wiem, czy jest sens próbować z depilatorami nadal teraz, czy już zostać przy maszynce.
Najbardziej kusi ten Braun z ruchomą głowicą. Jest też program Braun gwarantowanej satysfakcji-60 dni na ewentualny zwrot.

Edytowane przez bleuclair
Czas edycji: 2023-08-25 o 13:10
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-08-25, 13:46   #941
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Jaki depilator wybrać??

Dziewczyny, ja polecam elektroepilację zamiast depilatora - każdy włos usuwany jest trwale
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-08-25 14:46:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:26.