Panny Młode 2020 cz. II - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-08-03, 10:32   #5011
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ja nastroju nie mam, jestem ciągle podminowana. Remont, nowa praca, ślub.
Boli mnie żołądek strasznie, mam problemy ze snem większe niż normalnie. Niby wszystko ogarnięte, ale takie chaotyczne, zamiast się zorganizować, zrobić jakiś plan, to tz wszystko na luzie. Kazałam mu ogarnąć krzesła do wypożyczenia, to ok, napisał do wypożyczalni czy mają dostępne i... Koniec. Nie zaklepał, nie zarezerwował, napisał czy mają, i wuj, no mają. Przez miesiąc mu mówiłam o tych krzesłach, a on ciągle "jak zjem to napisze, jak dojadę to napisze, jak skręcę meble to napisze". I jak napisał, to się okazało, że już wypożyczone, nie ma. Ogarnął z innej wypożyczalni, ale musimy je wieźć z Kielc 80 km, a tamte były z naszego miasta, czyli ledwie 30 km.
Mój wieczór panieński był spoko, narobiłyśmy jedzenia jak głupie, a koniec końców prawie nic nie ruszyłyśmy. Jeszcze nawyłaziło mi twarzy mnóstwo niedoskonałości po tym syfiastym żarciu, kurzu itd.
Nie wiem, dzisiaj mam OKROPNY dzien, pewnie dlatego tak na to patrzę, jestem zmierzła.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Minayo Pokaż wiadomość
Przede mną za to prawdziwe wyzwanie - do końca miesiąca muszę kupić bieliznę ślubną, bo jest mi potrzebna do finalnych przymiarek sukni. Nie mam pojęcia na co się zdecydować, czy body modelujące to nie jest przesada? Przybyło mi tu i ówdzie w ostatnim czasie
Ja polecam intimissimi

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 10:33   #5012
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Ilość pracy świadków zależy od relacji. My wymagaliśmy od świadków podpisania papierów i tyle. Za to oni wkręcili się tak że wszystko załatwiali za nas. Zabawiali gości przy stołach, wyciągali do tańca, polewali, donosili alkohol jak się kończył na stołach, rozwiązywali pomniejsze problemy i ogólnie robili wszystko co tylko zauważyli że powinno być zrobione. Przed weselem robili z nami winietki i składali śpiewniki. No ogólnie nie wiem jakbym sobie bez nich poradziła. To samo robił mój najstarszy brat i tata. Dzięki temu nie musiałam się niczym martwić na ślubie bo wszystko już było dograne. I nie dlatego że ja czegoś wymagałam tylko oni sami z siebie robili wszystko. Wzięcie za świadków najlepszych przyjaciół to najlepsza decyzja jak dla mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 10:43   #5013
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dziewczyny, czy orientujecie się jak to wygląda z liczbą gości? Czy obsługa liczy się do tej puli 150 osób? Z tego co wiem to kelnerzy nie, ale orkiestra, fotografowie itd?
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 10:57   #5014
Minayo
Raczkowanie
 
Avatar Minayo
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 86
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja nastroju nie mam, jestem ciągle podminowana. Remont, nowa praca, ślub.
Boli mnie żołądek strasznie, mam problemy ze snem większe niż normalnie. Niby wszystko ogarnięte, ale takie chaotyczne, zamiast się zorganizować, zrobić jakiś plan, to tz wszystko na luzie.
Mój również ma podejście, że jakoś to będzie. Mam nadzieję, że wkrótce się wszystko poprawi i zostanie Ci już cieszenie się Waszym dniem



Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja polecam intimissimi
Jakiś konkretny model?

Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy orientujecie się jak to wygląda z liczbą gości? Czy obsługa liczy się do tej puli 150 osób? Z tego co wiem to kelnerzy nie, ale orkiestra, fotografowie itd?
Nie wiem, czy są oficjalne wytyczne. Byłam ostatnio na weselu, rozmawiałam z PM i oni nie liczyli obsługi.
Minayo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 11:32   #5015
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Minayo Pokaż wiadomość
Moja świadkowa ostatnio dziwnie się zachowuje. Mam wrażenie, że chciałaby żeby cała impreza się nie odbyła. Ostatnio pytała, czy jesteśmy pewni, że chcemy spore wesele, bo pieniądze można przeznaczyć na co innego, a teraz powiedziała mi, żeby na wszelki wypadek poszukać innej świadkowej, bo jedzie na wakacje tuż przed moim ślubem i na pewno skończy w kwarantannie.
Szkoda, na początku była bardziej podjarana niż ja. Ale planuję ją niedługo odwiedzić, mam nadzieje że dojdziemy do jakiegoś porozumienia.

Kolorowa, u nas nastroje też upadły. Działamy, ale bez entuzjazmu. Spodziewałam się innych emocji na tym etapie.
Dołączyłam i wiecznie narzekam Mam nadzieję, że niedługo może się nam poprawi, i będziemy się cieszyć, jak na początku.
Hahaha, to ja z tego powodu zmieniałam świadka ze dwa tygodnie temu mącił, mącił, aż okazało się, ze od początku nie chciał i jeszcze miał pretensje, że jestem obrażona 3 tygodnie przed weselem. Ważniejszy był wylot do Grecji z przylotem w dniu ślubu niż wesele "przyjaciółki".
Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Niby jakich?
Świadkowa to nie jest służąca i ma za zadanie podpisać papiery, i koniec.


Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Dokładnie.
Nam jeszcze pomogą zebrać koperty
Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Ja od swojej tez nie wymagam, żeby całą impreze była przy mnie i tak musi poświęcić cąły dzień, oby do ślubu a później niech się bawi w najlepsze... nasi świadkowie nawet z nami nie będą przy stole siedzieć, zdecydowaliśmy ze będziemy sami żeby juz nie robić im kłopotów bo mają swoje rodziny
My mieliśmy siedzieć sami. Ostatecznie rodzice stwierdzili, że chcą być z nami przy stole
Cytat:
Napisane przez Temperament Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy orientujecie się jak to wygląda z liczbą gości? Czy obsługa liczy się do tej puli 150 osób? Z tego co wiem to kelnerzy nie, ale orkiestra, fotografowie itd?
Myślę, że chodzi o limit gości, nie obsługi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 12:39   #5016
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Dokładnie.
Nam jeszcze pomogą zebrać koperty
U nas było podobnie, tzn. mój brat zbierał koperty. Dodatkowo odebrał nam tylko rano tort, bo cukiernia akurat w jego rejonie.
theali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 13:12   #5017
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

W tym tygodniu mają podać nowe info odnośnie wesel...mniejsze, krócej.. o co chodzi ..
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-03, 13:22   #5018
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
W tym tygodniu mają podać nowe info odnośnie wesel...mniejsze, krócej.. o co chodzi ..
Właśnie czytam, ale chodzi o rekomendacje sanepidu, nie faktyczne nakazy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 13:27   #5019
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Wcześniej też nie były rekomendowane a się nie odbywały...jeśli zmniejszą liczę uczestników to ciekawe do 50...kurde radość nie trwała długo mega zazdroszczę tym co są już po
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 13:31   #5020
Minayo
Raczkowanie
 
Avatar Minayo
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 86
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Wcześniej też nie były rekomendowane a się nie odbywały...jeśli zmniejszą liczę uczestników to ciekawe do 50...kurde radość nie trwała długo mega zazdroszczę tym co są już po
Do tej pory jedyne info, jakie widziałam, to możliwość wprowadzenia rejestracji wesel. Na jakiej zasadzie i od kiedy - nie wiadomo. Koleżanka, która pracuje w hotelowej recepcji mówiła mi, że w przypadku wesel w ich hotelu, wprowadzono obowiązek dostarczenia przez PM listy gości wraz z ich numerami telefonów. Ale to jak do tej pory wymóg wewnętrzny, nie odgórny.
Zobaczymy co czas przyniesie.
Minayo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 13:53   #5021
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

No myślę, że dadzą czas na przygotowanie się do tego. A nie z dnia na dzień.
Pominę fakt, że dwa tygodnie temu czytałam, że odbyło się od czerwca 50 tysięcy wesel (czyli teraz przybyło kilka tysięcy) , a wirus był na może 10... Uczepili się tych wesel jak nie wiem co.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-03, 14:04   #5022
Asinsky
Raczkowanie
 
Avatar Asinsky
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 49
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
U mnie panieński był wczoraj, przyjechała świadkowa, wypiłyśmy piwo, posiedziałyśmy do 2 i poszłyśmy spac


Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Ja też miałam wieczór panieński tylko ze świadkową, tyle, że przy winku. Było fajnie. Pogadałyśmy sobie. Liczyłam na większe grono ale pomyślałam, że nie ma co zapraszać dziewczyn, które nie przyjdą na ślub i/lub wesele.

---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Wydaje mi się, że najlepiej było zrobić wesele w czerwcu. Było wtedy mniej zakażeń, bo wcześniej ludzie siedzieli w domach. Nie było paniki jak teraz. My przełożyliśmy ślub z maja na sierpień. Wydawało się nam, że ta pandemia latem się skończy.
Asinsky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 14:04   #5023
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Mi panieński szykuje się za 3 tygodnie Fajnie będzie, mimo że w domowym zaciszu. Będzie jedzonko i rozmowy. Dziewczyny są bardzo wesołe i już wszystkie się ze sobą znają.
I chyba zrobię im małe podarunki, bo mi to mega chodzi po głowie
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 15:48   #5024
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

A ja na przykład oczekuje pomocy od swojej świadkowej. Jest moja przyjaciółka i uważam, że fajnie jeśli mi położę. Ja będę jej świadkowa dwa tygodnie po moim weselu i też zamierzam jej pomóc, żeby było jakoś lżej.
Obie mamy takie samo zdanie. Dla mnie bycie świadkowa to jednak jest jakaś tam odpowiedzialność, dlatego i kogoś kogo dobrze nie znam i tak dalej nie chciałabym być.
Myślę, ze przed ostatecznym wyborem świadka / świadkowej warto pogadać z tą osobą jakie my mamy oczekiwania i jak ona/on to widzi, bo tak jak widać na naszym przykładzie na forum każda z nas rozumie to bycie świadkiem zupełnie inaczej
Najlepiej rozmawiać. Wtedy nie ma nieporozumień

My na weselu nie odłączamy się w żaden sposób. Siedzimy my, świadkowie a potem nasi znajomi
Ja mam lekki stres, że coś może nie wypali, ale póki co wszystko planuje tak jak miałoby się odbyć. I tego się trzymam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-03, 20:04   #5025
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Zapraszam do nowego wątku
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1276962

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-04, 09:05   #5026
szalonaPanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 4
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dziewczyny możecie polecić mi jakaś sprawdzoną wypożyczalnie dekoracji ślubnych? Potrzebuje ekstra świeczników na wesele
szalonaPanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 12:11   #5027
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Moje paznokcie
Strasznie dziwnie mieć przedłużane IMG_20200805_120253437.jpg

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-01, 14:53   #5028
karolina_k25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 2
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Hej 🙂 Przychodzę do Was z trochę inną sprawą. W ramach swojego portfolio planuję stworzyć aplikację pomagającą w organizacji tego pięknego dnia, jakim jest dzień ślubu!
Chciałabym aby aplikacja zawierała wszystkie niezbędne funkcje, których oczekują zarówno Państwo Młodzi, jak i osoby pomagające im w planowaniu ślubu lub wesela.
Stworzyłam ankietę, dzięki której będę mogła poznać Wasze oczekiwania dotyczące tego typu produktu.
Ankieta stworzona jest dla osób będących przed, w trakcie, jak i po organizacji swojego ślubu oraz dla osób specjalizujących się w planowaniu i koordynowaniu takich imprez.
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź i z góry dziękuję! ❤

https://forms.gle/DF4RckFCKLHSp7NU6
karolina_k25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-08, 13:53   #5029
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Dziewczyny, nasz ślub juz w sobotę!
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-09-08, 15:31   #5030
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez vilka1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, nasz ślub juz w sobotę!
Jak samopoczucie? Co zostało Ci jeszcze do zrobienia? Do naszego Try tygodnie. Codziennie tylko smsy z paczkomatu dostaje, że już coś jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-08, 16:03   #5031
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez pinkelephants Pokaż wiadomość
Jak samopoczucie? Co zostało Ci jeszcze do zrobienia? Do naszego Try tygodnie. Codziennie tylko smsy z paczkomatu dostaje, że już coś jest

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Żeś mi przypomniała... Zostało 38 dni a ja nie mam nic z żadnych małych rzeczy 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-08, 16:19   #5032
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

A dziś info, że myśla zeby od października zrobic na 50 osob. Mam nadzieję że jak najszybciej ta decyzja zapadnie...u nas 30 dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-08, 17:36   #5033
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Boże jak mnie ludzie denerwują. Dzwonimy kolejny raz po ludziach bo wcześniej zero info. To teraz bo ja na 100% muszę wiedzieć to że tak będą będą on ile nic się nie zmieni... Czego ludzie nie rozumieją? Albo że od dzwonią później mi dadzą znać bo musi z mężem porozmawiać, czyli od 6mc nie rozmawiali? Matko jedyna ostatni raz coś organizuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-08, 19:36   #5034
Minayo
Raczkowanie
 
Avatar Minayo
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 86
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

U mnie też bardzo intensywny czas. Odmowy na poziomie mniej więcej 50%, co chwilę się to zmienia i ciężko mi domknąć listę. Dzis zabrałam się za zamawianie tych wszystkich drobiazgów, umówiłam ostatnie usługi kosmetyczne i powoli ciągniemy to do przodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Btw chyba pomyliłysmy wątki

Edytowane przez Minayo
Czas edycji: 2020-09-08 o 19:38
Minayo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-08, 20:05   #5035
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Minayo Pokaż wiadomość
U mnie też bardzo intensywny czas. Odmowy na poziomie mniej więcej 50%, co chwilę się to zmienia i ciężko mi domknąć listę. Dzis zabrałam się za zamawianie tych wszystkich drobiazgów, umówiłam ostatnie usługi kosmetyczne i powoli ciągniemy to do przodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Btw chyba pomyliłysmy wątki
Chyba tak 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 14:11   #5036
pinkelephants
Rozeznanie
 
Avatar pinkelephants
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 566
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Cytat:
Napisane przez Minayo Pokaż wiadomość
U mnie też bardzo intensywny czas. Odmowy na poziomie mniej więcej 50%, co chwilę się to zmienia i ciężko mi domknąć listę. Dzis zabrałam się za zamawianie tych wszystkich drobiazgów, umówiłam ostatnie usługi kosmetyczne i powoli ciągniemy to do przodu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Btw chyba pomyliłysmy wątki
U nas też odmówiło 50 procent... Wesele w sobotę a jeszcze wczoraj kuzynka TZ dzwoniła, że będzie sama...
Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Boże jak mnie ludzie denerwują. Dzwonimy kolejny raz po ludziach bo wcześniej zero info. To teraz bo ja na 100% muszę wiedzieć to że tak będą będą on ile nic się nie zmieni... Czego ludzie nie rozumieją? Albo że od dzwonią później mi dadzą znać bo musi z mężem porozmawiać, czyli od 6mc nie rozmawiali? Matko jedyna ostatni raz coś organizuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miałam identyczne odczucia. Miałam tak cholernie dość. Na szczęście od półtora tygodnia jest spokój i naprawdę w miłej atmosferze mogę planować i tego życzę także Tobie kochana...

A ja właśnie siedzę na stopach i relaksuje się przed tym wielkim dniem. Generalnie nie mogę się już doczekać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pinkelephants jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-22, 14:44   #5037
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Panny Młode 2020 cz. II

Zamykam, żeby się nie myliło.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-22 14:44:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:51.