Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2014-05-27, 00:15   #31
kinga1701
Zakorzenienie
 
Avatar kinga1701
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 6 467
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

ja kupiłam za 18 zł i tez są ok, i na pewno kupię jeszcze raz, skóra może i łuszczy sie nie estetycznie ale tak naprawdę nikt nie musi tego widzieć tylko my same, wiadomo że nie wyjdziemy w japonkach na miasto ale te parę dni w skarpetkach można przechodzi dla takiego efektu.
kinga1701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-27, 23:24   #32
Simbii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

Jestem mega zadowolona z efektu jaki był po zastosowaniu skarpetek
Cena nie jest dramatyczna w stosunku do efektu końcowego
Moje kupiłam u nas na allegro xx
Godne uwagi zwłaszcz ,że za podobny zabieg u kosmetyczki zapłacimy znacznie więcej.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-07-13 o 11:57 Powód: link
Simbii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-18, 15:28   #33
olasopot
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

Hej, świetna sprawa - faktycznie działa. Miała na początku lekkie obawy, ale te moje były super (nie wiem jak inne). Klasycznie kupiłam na Allegro . xxx Pozdrawiam

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2015-07-13 o 11:58 Powód: link
olasopot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-26, 19:54   #34
magda_lenkaa
Raczkowanie
 
Avatar magda_lenkaa
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 60
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

Ja kupiłam te skarpetki na gruponie ( 24 zł. ). Dzisiaj założyłam. Za kilka dni napiszę co i jak, ewentualnie wrzucę jakieś fotki. Mogę tylko powiedzeć, że zapach nie powala ... ale to są kwasy, więc chyba nie dziwne. Podczas trzymania ich na stopach czułam bardzo duże uczucie zimna, po zdjęciu ten chłód nadal jest odczuwany. Nic... pozostaje tylko czekać
magda_lenkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-06-28, 22:13   #35
sheisnot
Rozeznanie
 
Avatar sheisnot
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 675
GG do sheisnot
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

ja kupiłam jakieś trochę tańsze w necie i jestem zadowolona. a nie wierzyłam...
sheisnot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 14:56   #36
fluxa
Przyczajenie
 
Avatar fluxa
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 27
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

Dziewczyny, dzisiaj przyszły mi skarpetki złuszczające, jednak widnieje na nich data produkcji 23.04.2012, myślicie, że są one dobre czy jednak przeterminowane? bo nie mogę znaleźć informacji na internecie o przydatności skarpet. A kobieta u której kupiłam te skarpetki twierdzi, że bez obaw, bo są one dobre, jednak praktycznie wszystkie kosmetyki mają datę przydatności 6-12 miesięcy, więc sama nie wiem co robić
__________________
Niekiedy mam dość i nie wierzę, jest krucho.
Mamy w kuchni latające talerze jak UFO.

fluxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-07-10, 21:36   #37
Lady_Mosquito
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Mosquito
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 636
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

Cytat:
Napisane przez fluxa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dzisiaj przyszły mi skarpetki złuszczające, jednak widnieje na nich data produkcji 23.04.2012, myślicie, że są one dobre czy jednak przeterminowane? bo nie mogę znaleźć informacji na internecie o przydatności skarpet. A kobieta u której kupiłam te skarpetki twierdzi, że bez obaw, bo są one dobre, jednak praktycznie wszystkie kosmetyki mają datę przydatności 6-12 miesięcy, więc sama nie wiem co robić
Chyba źle interpretujesz symbol PAO, bo przypuszczam, że chodzi Ci o symbol otwartego słoika? To 6-12 miesięcy liczy się od chwili otworzenia produktu, a nie od daty produkcji.
Nie ma na opakowaniu daty terminu ważności, albo informacji w przeciągu jakiego czasu od daty produkcji należy je zużyć?
Według mnie nic Ci się nie powinno stać. Ja bym ich użyła.
__________________
KWC

Mój paznokciowy instagram
lubimy czytać

Edytowane przez Lady_Mosquito
Czas edycji: 2014-07-10 o 21:38
Lady_Mosquito jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-07-18, 22:43   #38
simple9
Raczkowanie
 
Avatar simple9
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 294
Exclamation Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

A JA NIE POLECAM TYCH SKARPETEK!!
Zamówiłam dwie pary dla mnie i dla Mamy. Obydwie jesteśmy niezadowolone. Po pierwsze zrogowaciała skóra na PIĘTACH (czyli to na czym nam najbardziej zależało) NIE ZESZŁA - pic na wode złuszczała się tylko tam gdzie jest cienka czyli od góry stopy, na palcach i pod stopa.
Moja Mama dostała uczulenie na górze stóp - pełno czerwonych krost jej wyskoczyło (w 5 dniu złuszczania).
U mnie efekt był mizerny, nie uczuliło mnie, skóra zeszła tylko w cienkich miejscach na początku się wkurzyłam, że kasę w błoto wywaliłam bo z pięt nic nie zeszło, zeszła tylko tam gdzie w sumie nie było potrzeby. Ale dzisiaj to już się wściekłam bo skończyła mi się łuszczyć z tydzień temu a dzisiaj ubrałam moje stare szpilki (w których często chodziłam przed kuracja) i co? I DOSTAŁAM ODCISKI W 4 miejscach!! W butach w których nigdy tego nie było. Na jakimś forum też czytałam, że dziewczyna się skarżyła, że po tej kuracji też robiły się jej odciski.... Chyba skóra jest za cienka i łatwo ją podrażnić...
Porażka... lato a ja mam same plastry na nogach. ODRADZAM...
simple9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-27, 13:14   #39
malina1q
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 10
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

Fajna sprawa z tymi skarpetkami złuszczającymi Jako typowa "gadżeciara" musiałam i tego spróbować. Muszę przyznać, że dają naprawdę zadowalające efekty. Po kilku dniach łuszczącego się naskórka, moje stopy są gładziutkie i piękne, w sam raz na sezon letni. Skarpetki zamawiałam stąd: http://www.soulima.pl/
malina1q jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-31, 15:11   #40
mrscakebar
Raczkowanie
 
Avatar mrscakebar
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 108
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

Wypróbowałam. Może miałam jakieś lipne skarpetki, z lipnej firmy, bo nie chciałam za nie przepłacać, więc wzięłam najtańsze jakie były... I nie jestem zadowolona z efektu. Po zdjęciu skarpetek miałam gładziutkie stópki, na drugi, trzeci dzień były obrzydliwie suche i pomarszczone, po trzecim dniu zaczęły się łuszczyć, najpierw delikatnie, później trochę bardziej, wszędzie z wyjątkiem pięt! Skóra się złuszczyła, już prawie cały martwy naskórek zszedł, ale pięty zostały takie jakie były... Jestem zawiedziona i chyba jednak skuszę się na porządny profesjonalny pedicure. Dodam jeszcze, że nie miałam jakichś mega problemów ze stopami (piętami także), a pięty wyglądają teraz gorzej niż przed zabiegiem...
mrscakebar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-19, 14:42   #41
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 797
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

pytanie do dziewczyn które uzywały przynajmniej dwóch rodzajow skarpetek. które wg Was działaja najsilniej? pytam poniewaz ja uzywałam tylko tych z hebe, i mimo codziennego moczenia nog, NIC mi to nie dało, moja skóra byla piekielnie przesuszona- nic wiecej. Więc może sa skarpetki działajace intensywniej?
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-17, 20:07   #42
simple9
Raczkowanie
 
Avatar simple9
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 294
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
pytanie do dziewczyn które uzywały przynajmniej dwóch rodzajow skarpetek. które wg Was działaja najsilniej? pytam poniewaz ja uzywałam tylko tych z hebe, i mimo codziennego moczenia nog, NIC mi to nie dało, moja skóra byla piekielnie przesuszona- nic wiecej. Więc może sa skarpetki działajace intensywniej?
ja napisałam wyżej posta o tym, że podziałały beznadziejnie a dużo kasy za nie dałam. Kupiłam z firmy cosmabell i nie polecam w żadnym wypadku, mi się wydaje, że bez różnicy jaka firma wszystkie są na jedno kopyto.
simple9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-26, 13:05   #43
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

Zakupiłam na allegro za jakieś 13zł firmy MIFO. Jestem zaszokowana efektem! Skóra zaczęła się łuszczyć po dwóch dniach, teraz wyglądają jak dupcia niemowlaka Szybciej zaczęła schodzić skóra cieńsza i mniej zrogowaciała, na tę niefajną czekałam blisko tydzień. TŻ ostatnio dał się namówić póki co dzień 3 i nic się nie łuszczy, więc może to zależy od naszej skóry i jej podatności? Myślę, żę za jakiś dzień może dwa zacznie i u niego się łuszczyć.
Jest sezon botkowo-kozakowy więc bawełniane skarpety na nogi i spoko wodza W skarpetach wcale dużo tej skóry się nie zbiera, z resztą, wystarczy ją wywrócić na drugą stronę i wytrzepać a potem do prania. Skarpetusie czyste Najwięcej złuszczało się w trakcie kąpieli
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-30, 19:03   #44
aboudika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 50
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

My kupiliśmy w jakiejś promocji zestaw dla dwojga i testowaliśmy wspólnie z narzeczonym te z artykułu - epilfeet. Myślę, że raz na dwa miesiące mogę do nich wrócić, bo efekt bardzo mi się spodobał.
aboudika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-01, 03:25   #45
gramiada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 17
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

...nie wiem czy raz, ale nie dajmy się zwariować. Te nowości na pewno maja jakieś minusy to wychodzi zawsze po czasie i jedno jest pewne jednorazowo "złuszczają" konto bankowe!

O Allahu! jak ludzie do tej pory mogli żyć bez tych skarpet to niesamowita sprawa to gorzej jak bez tlenu nieprawdaż?
gramiada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-29, 09:53   #46
aboudika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 50
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

A gdzie ja napisałam, że nie mogę bez nich żyć moja droga? Napisałam, że raz na jakiś czas można sobie na nie pozwolić zwłaszcza, że zwykle są na nie niezłe promocje online.
aboudika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-12, 07:54   #47
kratka95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 115
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

nie tylko online wczoraj kupiłam w douglasie za 39 zł, dzisiaj założę wieczorem
kratka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 19:58   #48
aboudika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 50
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

Serio? Świetna cena! Dzięki za cynk, też tam zajrzę. W takiej to sobie wezmę ze dwie na zapas.
aboudika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 14:11   #49
Orchidea7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 42
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

Cytat:
Napisane przez kratka95 Pokaż wiadomość
nie tylko online wczoraj kupiłam w douglasie za 39 zł, dzisiaj założę wieczorem

kratka95 - napiszesz jak Twoje odczucia po zastosowaniu O ile planów nie zmieniłaś i je założyłaś Napisz koniecznie. Chciałabym skorzystać z tej promocji w douglasie, ale najpierw chętnie przeczytałabym opinię.
Orchidea7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-21, 12:21   #50
kratka95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 115
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

no to już po wszystkim troszkę to trwało, ale było warto no więc tak... włączyłam film, nałożyłam skarpetki i tak siedziałam, po jakichś 2 dniach zauważyłam, że skóra zaczęła się łuszczyć, moczyłam stopy w ciepłej wodzie codziennie wieczorem, żeby szybciej się jej pozbyć, trwało to wszystko jakieś 5 dni, ale teraz mam tak gładziutkie stopy, jakich chyba nigdy nie miałam
kratka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-24, 16:41   #51
Orchidea7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 42
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

Cytat:
Napisane przez kratka95 Pokaż wiadomość
trwało to wszystko jakieś 5 dni, ale teraz mam tak gładziutkie stopy, jakich chyba nigdy nie miałam
5 dni łuszczenia się ? Czyli to zabieg idealny na zimowy czas. A teraz ile dni po zabiegu jesteś ? Efekt utrzymuje się ?
Orchidea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-26, 09:24   #52
kratka95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 115
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

efekt utrzymuje się długo, niby zalecają powtarzać zabieg raz na miesiąc, ale u mnie i raz na 6-8 tygodni wystarcza, pewnie zależy to od codziennej pielęgnacji i tego jak rogowacieje naskórek, pewnie u każdego jest to inny czas
kratka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-21, 08:54   #53
Orchidea7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 42
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

Poczytałam trochę o maskach i o tej rzeczywiście są pozytywne opinie. Myślałam że wspomniany rzez Ciebie czas złuszczania naskórka jest długi, ale czytając o niemal 3 tygodniowym łuszczeniu... zmieniam zdanie.
Orchidea7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-02-28, 18:55   #54
Historia O
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 143
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

A co się właściwie dzieje po tym złuszczeniu? Trzeba jakieś odżywki nakładać? Zastanawiam się nad czymś takim na wiosnę, bo uwielbiam klapki, ale trochę mnie ten "skomplikowany" proces linienia przeraża. :P Mówicie, że fajny efekt?
Historia O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-11, 20:56   #55
kratka95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 115
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

Bezpośrednio po skarpetach niczego nie nakładasz, nie nawilżasz, nie odżywiasz, czekasz cierpliwie aż się złuszczy, ewentualnie, żeby szybciej się złuszczyło moczysz nogi w ciepłej wodzie, ale nie musisz a potem już co tam wolisz, ja stosuję krem nawilżający, raz na jakiś czas na noc natłuszczający. I raz na kilka tygodni znowu skarpetki.
kratka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-14, 15:35   #56
Historia O
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Oświęcim
Wiadomości: 143
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

Dziękuję za oświecenie. W sumie za chwilę wiosna i klapeczki, może i ja wypróbuję. Wrócę do Was z wrażeniami jak się odważę.
Historia O jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-03, 20:10   #57
kratka95
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 115
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

I jak tam? próbowałaś?
Ja właśnie siedzę w skarpetkach przed komputerem
kratka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-19, 22:16   #58
lady alexandra
Przyczajenie
 
Avatar lady alexandra
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

Cytat:
Napisane przez Lady_Mosquito Pokaż wiadomość
Uwielbiam! Efekty są 100 razy lepsze niż po konwencjonalnych metodach. Skóra jest taka jak u niemowlaka i efekty dłużej się utrzymują Te parę dni podczas których złuszcza nam się naskórek są warte efektu.

mi też! choć śmiałam się jak założyłam te "skarpety" to rzeczywiście działa, często chodzę w spzilkach, mam obolałe stopy i to było wręcz błogosławieństwo dla nich kupiłam w rossmanie, ale szczerze mówiąc nie pamiętam nazwy.
lady alexandra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-07, 10:26   #59
madeline25
Rozeznanie
 
Avatar madeline25
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 565
Dot.: Skarpetki złuszczające do stóp - sposób na gładką skórę

ja zamawiam sobie przez internet skarpetki złuszczające Silcatil i jestem wniebowzięta (o czym pisałam już w recenzji tego produktu) (stopy jak nówki, bez żadnej skazy, odcisków!) to prawda, co piszecie - kilkanaście dni łuszczenia się naskórka, to nic - efekt jest tego wart
madeline25 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-07 11:26:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:35.