Dr Cyj Hair Filler - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-13, 00:49   #1
Istielig
Rozeznanie
 
Avatar Istielig
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 535

Dr Cyj Hair Filler


Dzien dobry, czy ktoras z Pan miala moze zabieg na skórę głowy wykonywany tą metodą? Jest nowy na rynku i praktycznie nie mam o nim informacji w internecie od ludzi, a jedynie reklamy klinik medycyny estetycznej.
Mam problem z wypadającymi wlosami o nieznanym podłożu, w akcie desperacji i po poleceniu przez znajoma kosmetolog wykupiłam serię 4 zabiegow, pierwszy bedzie w czwartek. Ktos ma może jakieś informacje?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Istielig jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 19:40   #2
agnestar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Jak efekty?
agnestar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-25, 17:28   #3
Remedios_Buendia
Raczkowanie
 
Avatar Remedios_Buendia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 352
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Ponawiam pytanie: czy ktoś może tego próbował?
Badania kliniczne zamieszczone na stronie Caregen (czyli producenta) wyglądają obiecująco...
Cena jest jednak dość wysoka, co trochę mnie blokuje, szczególnie jeśli zabieg jest nieskuteczny.
Remedios_Buendia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-26, 13:21   #4
agnestar
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 10
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Witam...do tej pory nie znalazłam żadnych recenzji na polskich stronach. Ale na zagranicznych są zestawy do samodzielnego stosowania dr Cyj przy użyciu rollera...wychodzi dużo taniej
agnestar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 00:03   #5
flovena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Wykonywałam serię zabiegów (czyli 4 w odstępie dwutygodniowym) pół roku temu z bardzo pozytywnym skutkiem. Wypadanie włosów faktycznie zostało zahamowane, ale tylko na te pół roku. Po tym czasie włosy w moim przypadku niestety ponownie wypadają... Dodam jeszcze, ze owszem po pewnym czasie od zabiegu pojawiło się sporo nowych włosków ale nie były chyba na tyle mocne bo raczej już ich nie ma. Mimo wszystko postanowiłam zabieg powtórzyć. Być może negatywny wpływ na moją kondycję włosów ma dieta i hormony.
flovena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 23:52   #6
Remedios_Buendia
Raczkowanie
 
Avatar Remedios_Buendia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 352
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Ja mam stwierdzone łysienie androgenowe, więc nie jestem pewna czy to pomoże.
Zauważyłam za to, że w aptekach można kupić taką ampułkostrzykawkę za połowę ceny jednego zabiegu w klinice.
Moja siostra jest lekarzem i spokojnie może zrobić nakłucia, więc wkrótce dam znać co z tego wyszło.
Remedios_Buendia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-04, 16:30   #7
Lukersik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Hey

Poddałem się abiegowi pierwszy zabieg w marcu kolejne 3 co 2 tygodnie, w kwietniu był ostatni mamy sierpień i nie ma najmniejszego efektu. Dr cyj u mnie wzbogacony był do tego karboksyterapią, sam zabieg odbieram neutralnie lekko nie przyjemny ale bezbolesny jak dla mnie. Mamy sierpień na głowie nie wyrósł mo jeden nowy włos wręcz uważam ze wypadają bardziej przed zabiegiem miałem to wychamowane do tego ciagle swędzinie skóra głowy i na zakolach gdzie preparatu podano najwiecej mam zaczerwienienia. Łącznie z konsultacja z zapłaciłem 2950 zł jak za takie efekty to oszustwo w biały dzień. W poniedziałek udało mi sie umówić do kliniki na konsultacje zobaczymy co mi powiedzą napewno nie zostawię bez echa

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Mnie zapewnianie ze działa przy androgenowym a u mnie nie ma żadnego pozytywnego efekty szkoda kasy 😓
Lukersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-08-05, 17:25   #8
Raffa97
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Jak wyglada sytuacja? Rownież chce sie poddać zabiegowi ale po przeczytaniu twojego posta chyba zrezygnuje :/ mam strasznie duże zakola i robia sie coraz większe :/
Raffa97 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-05, 22:04   #9
Lukersik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Jak idziesz na konsultacje to jest wszystko pięknie i wogole opowiadają Ci jakie to fajne itp ze większość pacjentów po tym jest zachwycona włosy robią sie gęste, mocne nie wypadają a pózniej efektów brak żałuje tego zabiegu bo nic nie dał, tak jak posalem wcześniej w poniedziałek ide na konsultacje do tej kliniki powiedziałem ze chce wizytę kontrolna zobaczymy co mi powie uważacie ze powinienem sie domagać zwrotu kasy? W internecie można kupic ten preparat za 300 zł a oni biorą 700 za zabieg który trwa 20 minut. Po wizycie dam znac co mi powiedzieli
Lukersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-08, 10:46   #10
Remedios_Buendia
Raczkowanie
 
Avatar Remedios_Buendia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 352
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Ciężko będzie Ci wynegocjować zwrot pieniędzy.
Łatwiej zgodzą się pewnie na kolejne, ale już darmowe, zabiegi.

Nie kupuję tego w taki razie. Lepiej chyba zostać, przy mezoterapii osoczem, ma ona przynajmniej jakieś naukowo udowodnione skutki, o których można przeczytać w niezależnych pismach naukowych.
Remedios_Buendia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-09, 08:32   #11
Lukersik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Byłem na kontroli Doktorka sie chyba zmartwiła tymi zaczerwienienie bo widziałem ze jest zmieszana i unikała wzrokowego kontaktu ma sie ponoc skontaktować z producentem cyja i dać znac i za 3 miechy jeszcze kontrola bo powiedziała ze efekt końcowy do 6 miesięcy wcześniej tego nie mówiła, zobaczymy, co do osocza tez korzystałem rok temu 2 razy plus mezo koktajl witamin tym rolerem tańsze było i efekt lepszy ale szału nie ma i napewno nie odrastają po tym przerzedzone miejsca bardziej hamuje wypadanie
Lukersik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-16, 08:11   #12
Niespodzianka2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Witam
Ja również wykonałam serię 4 zabiegów, ok 4 dni po pierwszym zabiegu włosy przestały wypadać, po 3 zabiegu pojawiło się mnóstwo nowych włosów, włosy były o wiele mocniejsze i błyszczące. Byłam szczęśliwa....jednak po ok 2 miesiącach po zabiegach włosy ponownie zaczęły wypadać, a te które są jeszcze na głowie są bardzo cienkie i matowe ...
Niespodzianka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 12:41   #13
Rozmarynogrodowy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Cześć,mam ogromny problem z wypadaniem włosów i prawie byłam zdecydowana na zabiegi Dr Cyj Hair Filler.Niestety po przeczytaniu paru wpisów moje nadzieje rozwiały się...prosze o szczerą odpowiedż Niespodzianko2017 ,czy zrobiłabys sobie taką kurację jeszcze raz czy nie warta jest zachodu?Pozdrawiam.

Edytowane przez Rozmarynogrodowy
Czas edycji: 2017-10-17 o 12:53
Rozmarynogrodowy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 07:33   #14
Niespodzianka2017
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 8
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Nie zdecyduję się już na zabieg Dr Cyj, zrobiłam natomiast 1 zabieg osoczem, od zabiegu minął miesiąc a efektów nadal nie ma ... może jest to związane z przyczyną wypadania ... ja tak naprawdę nie wiem dlaczego włosy mi wypadają, zrobiłam wszystkie badania łącznie z hormonami, wyniki potwierdziły jedynie, że wszystko jest ok, ze skórą głowy również nic się nie dzieje... jestem strasznie załamana ... i nie wiem już co mam robić ...
Niespodzianka2017 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-27, 21:10   #15
martiiiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Miałam wykonywane 2 zabiegi preparatem dr Cyj hair filter. Kilka dni po pierwszym zabiegu włosy zaczęły mi wypadać jeszcze bardziej, 3 krotnie więcej niż przed zabiegiem, lekarz powiedziała, ze tak się czasami zdarza, bo wypadają te włosy które są w fazie telogenu, 2 dni temu zrobiłam drugi zabieg i nic nie nie zmieniło...włosy dalej wypadają, jestem przerażona 😭
martiiiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-03, 18:19   #16
martiiiczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Miałam dokładnie tak samo, po zabiegach dr cyj włosy wypadają mi o wiele bardziej 😭
martiiiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-04, 08:29   #17
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Cytat:
Napisane przez martiiiczka Pokaż wiadomość
Miałam dokładnie tak samo, po zabiegach dr cyj włosy wypadają mi o wiele bardziej 😭

Sama sobie odpowiadasz czy piszesz jako dwie różne osoby?
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-05, 10:47   #18
sandrakwiat
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 26
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Sama sobie odpowiadasz czy piszesz jako dwie różne osoby?
klask i:
sandrakwiat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-04, 17:03   #19
Alan90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 3
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Cytat:
Napisane przez Lukersik Pokaż wiadomość
Byłem na kontroli Doktorka sie chyba zmartwiła tymi zaczerwienienie bo widziałem ze jest zmieszana i unikała wzrokowego kontaktu ma sie ponoc skontaktować z producentem cyja i dać znac i za 3 miechy jeszcze kontrola bo powiedziała ze efekt końcowy do 6 miesięcy wcześniej tego nie mówiła, zobaczymy, co do osocza tez korzystałem rok temu 2 razy plus mezo koktajl witamin tym rolerem tańsze było i efekt lepszy ale szału nie ma i napewno nie odrastają po tym przerzedzone miejsca bardziej hamuje wypadanie
Jestem w podobnej sytuacji. Miałem 4 zabiegi, ostatni 6 miesięcy temu i dotąd nie widzę żadnych efektów. Prawie 3000 wyrzucone w błoto. Chcę złożyć reklamację tylko nie wiem czy jest sens? Czy lekarka nie wymyśli masy powodów przez które mi włosy nie odrosły z mojej winy. Jak się to u Ciebie skończyło? Czy składałeś reklamację?
Alan90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-05, 20:11   #20
pieczarka18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Cytat:
Napisane przez Lukersik Pokaż wiadomość
Byłem na kontroli Doktorka sie chyba zmartwiła tymi zaczerwienienie bo widziałem ze jest zmieszana i unikała wzrokowego kontaktu ma sie ponoc skontaktować z producentem cyja i dać znac i za 3 miechy jeszcze kontrola bo powiedziała ze efekt końcowy do 6 miesięcy wcześniej tego nie mówiła, zobaczymy, co do osocza tez korzystałem rok temu 2 razy plus mezo koktajl witamin tym rolerem tańsze było i efekt lepszy ale szału nie ma i napewno nie odrastają po tym przerzedzone miejsca bardziej hamuje wypadanie
Lukersik nie wiem czy jest szansa że po takim czasie odpiszesz, ale spróbuję. Po dr cyj włosy zaczeły wypadać 3 razy bardziej, a miałam juz coś ogarnięte...teraz tylko dotykam zostaje kilka na ręcę, do tego miałam tylko 1 zabieg (na drugi przerażona nie poszłam)2 tygodnie temu a mnie swędzi głowa i z każdym dniem coraz gorzej, jestem ciekawa jak to się u Ciebie skonczyło, swedzi głowa i uszy, straciłam większość włosów (dodam że badania ok), przestaje to byc zabawne, jak u Ciebie się rozwinęło kiedy minał świąd skóry, czy coś z tym robiłaś...
pieczarka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-04, 17:58   #21
zwierzolubna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

moi Drodzy, ja również☠przeszłam kurację dr Cyj i niewiele się☠zmieniło, może to, że włosy już nie wypadają, na bokach jest poprawa (myślę o zakolach), ale na czubku włosy tj ich brak i nie widzę☠poprawy, śmieszy mnie gdy czytam, gdzieś na innych stronach, ze zabieg praktycznie bezbolesny... mnie bolało, nie jestem panikarą, ale bywaly momenty, że bylam bliska omdlenia. Ale wracając do efektów, po tej kuracji dr zaleciła mi jeszcze 6 kolejnych zabiegów za 800zl w sumie, przepraszam nie pamiętam nazwy, ale polegal na nakłuciach skóry głowy i taki rozpieraniu w celu poprawy krążenia i wzmocnieniu dr cyja. Zabieg mniej bolesny za to bardzo niekomfortowy. CÓZ NIE ROBI SIĘ DLA WŁOSÓW, ALE efekty żadne. Nie wiem co robić ;-( masakra, nawet żałuję bo powinna zacząć od przeszczepu, byłoby taniej i z efektami.
zwierzolubna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-24, 12:39   #22
EwaByczkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 21
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Cytat:
Napisane przez zwierzolubna Pokaż wiadomość
moi Drodzy, ja również☠przeszłam kurację dr Cyj i niewiele się☠zmieniło, może to, że włosy już nie wypadają, na bokach jest poprawa (myślę o zakolach), ale na czubku włosy tj ich brak i nie widzę☠poprawy, śmieszy mnie gdy czytam, gdzieś na innych stronach, ze zabieg praktycznie bezbolesny... mnie bolało, nie jestem panikarą, ale bywaly momenty, że bylam bliska omdlenia. Ale wracając do efektów, po tej kuracji dr zaleciła mi jeszcze 6 kolejnych zabiegów za 800zl w sumie, przepraszam nie pamiętam nazwy, ale polegal na nakłuciach skóry głowy i taki rozpieraniu w celu poprawy krążenia i wzmocnieniu dr cyja. Zabieg mniej bolesny za to bardzo niekomfortowy. CÓZ NIE ROBI SIĘ DLA WŁOSÓW, ALE efekty żadne. Nie wiem co robić ;-( masakra, nawet żałuję bo powinna zacząć od przeszczepu, byłoby taniej i z efektami.

Pewnie chodzi o karboksyterapię Sama karbo Ci nie pomoże . Fakt zwiekszy sie ukrwienie skóry głowy ale to działą najlepiej w terapiach łączonych. Co do CYJa cos z nim nie tak. Wiele tu osob na niego narzeka. Moze rzeczywiscie ma slabe efekty. Ja uwazam,ze na kazdego dziala inaczej.
EwaByczkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-08, 09:32   #23
kash28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1
Dot.: Dr Cyj Hair Filler

Witam, robiłam serię dr Cyj, uważam, że zadziałało i warto zrobić. Efekt nie był spektakularny, jak w reklamach klinik medycyny estetycznej, ale moje włosy się "poprawiły", pojawiły się małe włoski, na to czekałam trochę, może 2, 3 miesiące, ogólnie trochę jakby zgęstniały. Widać to zwłaszcza od nasady, końce są nadal cieniutkie. Uważam też, że trochę szybciej rosną. Poza tym zabieg, jak dla mnie jest bolesny, ale strzykawka dr cyj to tylko 1ml, więc jest to szybki zabieg i do przeżycia. Pozdrawiam
kash28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-08 09:32:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.