ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V. - Strona 101 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-10-21, 08:12   #3001
Veredise
Zakorzenienie
 
Avatar Veredise
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 493
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
A może być problem jeśli płaciłam ze swojego konta, a buty mają powędrować na inny adres do koleżanki?? i tam są dwie pary nb
Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
ja zamawiam zazyczaj mniej niz 45usd w 1 paczce pozniej w gre wchodza oplaty jak mialam cos w dolach na okolo 60zl to placilam 70pl a jak 99 to mi 109zl policzyli staraj sie wysylac na kolezanki adres dlatego ja malo komu co zamawwiam bo w razie problemow nie sadze by kolezanka je wziela na siebie
Przecież napisała, że buty miały przyjść na adres koleżanki.
__________________
- Ah elle aime bien ça les stratagemes!
- Oui...
- En fait, elle est un peu lache. Je crois que c'est pour ça que j'ai du mal a saisir son regard.




Veredise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 08:45   #3002
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Veredise Pokaż wiadomość
Przecież napisała, że buty miały przyjść na adres koleżanki.
No tak ale w dokumentach dodajesz pritscrin strony gdzie kupilas, oplacone ze bylo czyli ze Ty placilas czyli PP z banku itd wiec NB przejda podejrzewam i raczej nie zatrymaja jako podrobka ale jak by sie jakis nadgorliwy pracownik znalazl to nie wiem jak to jest ze Ty placilas kupilas ze swojego konta a wyslka na inny... ja zawsze kupuje dla siebie i do siebie i sprawa mam prosta
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 10:43   #3003
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
No tak ale w dokumentach dodajesz pritscrin strony gdzie kupilas, oplacone ze bylo czyli ze Ty placilas czyli PP z banku itd wiec NB przejda podejrzewam i raczej nie zatrymaja jako podrobka ale jak by sie jakis nadgorliwy pracownik znalazl to nie wiem jak to jest ze Ty placilas kupilas ze swojego konta a wyslka na inny... ja zawsze kupuje dla siebie i do siebie i sprawa mam prosta
Przecież nie ma nigdzie informacji kto opłacił - pokazuje tylko sposób płatności. Oni znają tylko adres, na który to szło. Ccaroliny z tym nie powiążą w żaden sposób, jedynie jej koleżankę..
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 11:04   #3004
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
Przecież nie ma nigdzie informacji kto opłacił - pokazuje tylko sposób płatności. Oni znają tylko adres, na który to szło. Ccaroliny z tym nie powiążą w żaden sposób, jedynie jej koleżankę..
Dziewczyny jak sie przyznasz a kupujesz cos co nie jest legalne a beda chcieli to do wczystkiego doczepia i dojda i nie badzcie naiwne.
Rownie dobrze mozna napisac ze nic nie zamawiałaś i odesłać jeżeli ktos nie chce ryzkoykowac i nie miec konsekwencji. Mialam nie raz przyjemnosc z Urzedem celnym osobiscie wiec cos mi sie wydaje troszke wiem w tym temacie.

---------- Dopisano o 12:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:01 ----------

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
Przecież nie ma nigdzie informacji kto opłacił - pokazuje tylko sposób płatności. Oni znają tylko adres, na który to szło. Ccaroliny z tym nie powiążą w żaden sposób, jedynie jej koleżankę..
ja wyciag z konta gdzie masz numer swoj bankowy konta i dokumenty do dowodów dokladalam zawsze by oznakowalam ze to nie wartosc handlowa a na uzytek wlasny i pokazywalam dowody
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 15:40   #3005
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak sie przyznasz a kupujesz cos co nie jest legalne a beda chcieli to do wczystkiego doczepia i dojda i nie badzcie naiwne.
Rownie dobrze mozna napisac ze nic nie zamawiałaś i odesłać jeżeli ktos nie chce ryzkoykowac i nie miec konsekwencji. Mialam nie raz przyjemnosc z Urzedem celnym osobiscie wiec cos mi sie wydaje troszke wiem w tym temacie.

ja wyciag z konta gdzie masz numer swoj bankowy konta i dokumenty do dowodów dokladalam zawsze by oznakowalam ze to nie wartosc handlowa a na uzytek wlasny i pokazywalam dowody
nie zgodzę się.
po pierwsze będą się kontaktować z osobą, do której wysłana jest paczka. więc tak naprawdę, gdyby się chciało, to już w tym momencie osoba zamawiająca może umyć ręce i nie dostarczyć osobie, której zamawiała wszystkich potrzebnych rzeczy. wtedy jeśli by chcieli dojść, musieli by się kontaktować z chińczykiem, który tak naprawdę też nie posiada informacji kto zapłacił za paczkę.
po drugie jak im już chcesz dostarczyć potwierdzić wszystko to w zakładce "financial" masz potwierdzenie, że zapłaciłaś - a jedynie informacje, które się tam znajdują to kwota, data, sposób płatności.

więc tak naprawdę nie powiążą Cię w żaden sposób, chyba, że osoba do której idzie paczka zezna, że Ty płaciłaś, ale w sumie ich to będzie g*** interesować kto płacił. ważne kto to chciał..
__________________
Miłego dnia

Edytowane przez xDOMINIKAx
Czas edycji: 2015-10-21 o 15:42
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 17:39   #3006
hailie21
Zakorzenienie
 
Avatar hailie21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: City of Joy
Wiadomości: 6 387
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Odebrałam bieliznę http://www.aliexpress.com/item/Sexy-...254320032.html
Bardzo fajna jakość, bez odstających nitek itd.
Niestety nie trafiłam w rozmiar, więc będę zamawiała ponownie.
Tę chętnie odstąpię, jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę priv
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg 40589757.jpeg (144,0 KB, 170 załadowań)
__________________
Profesjonalne pokazy iluzji https://youtu.be/GobutlL0ty0


W moim niebie będą miękkie sierści,
nosy, łapy, ogony i kły.
W moim niebie będę znowu głaskać,
moje wszystkie pożegnane psy
hailie21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 18:34   #3007
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
nie zgodzę się.
po pierwsze będą się kontaktować z osobą, do której wysłana jest paczka. więc tak naprawdę, gdyby się chciało, to już w tym momencie osoba zamawiająca może umyć ręce i nie dostarczyć osobie, której zamawiała wszystkich potrzebnych rzeczy. wtedy jeśli by chcieli dojść, musieli by się kontaktować z chińczykiem, który tak naprawdę też nie posiada informacji kto zapłacił za paczkę.
po drugie jak im już chcesz dostarczyć potwierdzić wszystko to w zakładce "financial" masz potwierdzenie, że zapłaciłaś - a jedynie informacje, które się tam znajdują to kwota, data, sposób płatności.

więc tak naprawdę nie powiążą Cię w żaden sposób, chyba, że osoba do której idzie paczka zezna, że Ty płaciłaś, ale w sumie ich to będzie g*** interesować kto płacił. ważne kto to chciał..
skoro tak mowisz....to znaczy wiesz lepiej
ja wiem swoje ze nikomu sie nie zamawia bo pozniej jak sa klopoty to kazdy umywa rece....
ciekawe co powiedziała by kolezanka jak dostałaby pozniej pismo z kancelarii ze placic ma kilka tysiecy za zniszczenie czy szla by w zaparte czy podala kto kupil bo i takie opcje byly spotykane...
czy kolezanka oleje sprawe i straci kase...i wtedy Ty jej oddajesz czy jak,,,
kazda z nas ma rozum i zamawia i sama podejmuje ryzyko....

daj znac kolezanko jak sprawa sie skonczyla czy puscicli czy oclili paczke u Ciebie?
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 19:16   #3008
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
skoro tak mowisz....to znaczy wiesz lepiej
ja wiem swoje ze nikomu sie nie zamawia bo pozniej jak sa klopoty to kazdy umywa rece....
ciekawe co powiedziała by kolezanka jak dostałaby pozniej pismo z kancelarii ze placic ma kilka tysiecy za zniszczenie czy szla by w zaparte czy podala kto kupil bo i takie opcje byly spotykane...
czy kolezanka oleje sprawe i straci kase...i wtedy Ty jej oddajesz czy jak,,,
kazda z nas ma rozum i zamawia i sama podejmuje ryzyko....

daj znac kolezanko jak sprawa sie skonczyla czy puscicli czy oclili paczke u Ciebie?
tylko, że zdecydowanie łatwiej jest umyć ręce osobie, która zamawiała niż osobie, do której paczka idzie..
poza tym jak komuś zamawiasz, to powinno mu się przecież uzmysłowić, że zamawia podróbę, może dostać karę, lub mogą mu przepaść pieniądze. jak zamawiam dla siebie to też się z tym liczę. więc dlaczego jakbym zamawiała dla kogoś i jeszcze mu robiła wygodę miałabym się tym martwić. tak samo z kasą, przecież nie czekałabym 2miesiące aż mu kasa przyjdzie, tylko kasa z góry.
piszesz tak jakby to była wina ccaaroliny, a przecież jej koleżanka wiedziała co zamawia i co się z tym wiąże.
dziewczyny z vinted zamawiają dziesiątki paczek dla ludzi za kasę (piernisio itd) - gdyby miały mieć za to problemy, to by tego nie robiły.
podobnie jest z tymi wszystkimi "butikami" na fb - a tam sprzedają tylko i wyłącznie podróby.
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 19:26   #3009
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez xDOMINIKAx Pokaż wiadomość
tylko, że zdecydowanie łatwiej jest umyć ręce osobie, która zamawiała niż osobie, do której paczka idzie..
poza tym jak komuś zamawiasz, to powinno mu się przecież uzmysłowić, że zamawia podróbę, może dostać karę, lub mogą mu przepaść pieniądze. jak zamawiam dla siebie to też się z tym liczę. więc dlaczego jakbym zamawiała dla kogoś i jeszcze mu robiła wygodę miałabym się tym martwić. tak samo z kasą, przecież nie czekałabym 2miesiące aż mu kasa przyjdzie, tylko kasa z góry.
piszesz tak jakby to była wina ccaaroliny, a przecież jej koleżanka wiedziała co zamawia i co się z tym wiąże.
dziewczyny z vinted zamawiają dziesiątki paczek dla ludzi za kasę (piernisio itd) - gdyby miały mieć za to problemy, to by tego nie robiły.
podobnie jest z tymi wszystkimi "butikami" na fb - a tam sprzedają tylko i wyłącznie podróby.
sa rozni ludzi jak kiedys kupilam kolezanc co mi co trzy dni pisala gdzie jest paczka to juz mialam dosyc a jak na FB handluja i raz kiedys im paczke zatrzymaja to jak sie nie przyzna i straci 300zl to jej wsio ryba bo odbije na innej jak widze ze sprzedaja x300 lub x500 marzy a niejedna kolezanka to glowe rok by suszyla jak by jej 200zl przepasc mialo wiec ja tylko odpisalam co ja sadze o zamawianiu dla kogos i jakie moga byc konsekwencje jak ktos uwaza inaczej ok i rozumiem to
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 19:47   #3010
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez migea Pokaż wiadomość
sa rozni ludzi jak kiedys kupilam kolezanc co mi co trzy dni pisala gdzie jest paczka to juz mialam dosyc a jak na FB handluja i raz kiedys im paczke zatrzymaja to jak sie nie przyzna i straci 300zl to jej wsio ryba bo odbije na innej jak widze ze sprzedaja x300 lub x500 marzy a niejedna kolezanka to glowe rok by suszyla jak by jej 200zl przepasc mialo wiec ja tylko odpisalam co ja sadze o zamawianiu dla kogos i jakie moga byc konsekwencje jak ktos uwaza inaczej ok i rozumiem to
To już kwestia człowieka - jeśli nie dociera do niego, że paczka idzie z chin min 2 tygodnie i nie zawsze można ją śledzić, że to podróba i może stracić kasę to niech sobie kupi w oryginalnym sklepie, a nie zawraca gitarę
Przeważnie Ci z fb również umywają ręce (zdarza się, że nawet w regulaminie mają zapisy, że sprawami celnymi się nie zajmują), a listy z celnej przychodzą przecież do adresata paczki.
Chociaż muszę Ci przyznać rację, że sama nie lubię zamawiać dla kogoś, bo czułabym się głupio zachowując kasę gdyby paczka do kogoś nie dotarła, a przecież fundować też nie będę.

Ccarolina, daj znać jak sprawa się skończy.
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-21, 22:25   #3011
Ccarolinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Ccarolinaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 10 478
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziękuje dziewczyny za rozległe odpowiedzi dziś weszła na pocztę polską i mam taki status - Zwolnienie przesyłki przez urząd celny, to znaczy że wszystko będzie ok i przesyłka trafi do adresata?
__________________
Ccarolinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-21, 23:37   #3012
xDOMINIKAx
Zadomowienie
 
Avatar xDOMINIKAx
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 680
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny za rozległe odpowiedzi dziś weszła na pocztę polską i mam taki status - Zwolnienie przesyłki przez urząd celny, to znaczy że wszystko będzie ok i przesyłka trafi do adresata?
Wydaje mi się, że tak, ale niech ktoś, kto ma więcej doświadczenia się wypowie.
Z mojego tylko powiem, że zdarza się, że mam na paczkach pieczątkę z napisem w stylu "objęto procedurą dopuszczenia do obrotu - urząd celny", ale widać, że paczka nie była otwierana. I zwykle to na tych większych paczkach mam. Więc może u Ciebie coś takiego miało miejsce.
__________________
Miłego dnia
xDOMINIKAx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 08:25   #3013
_groooszek_
Zakorzenienie
 
Avatar _groooszek_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 282
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Hej dziewczyny, mam problem

Zakupiłam i zapłaciłam zbiorczo za zakupy w dniu 13.10. Kasa z konta pobrana. Dziś wyszłam na moje allie a tam dalej awaiting payment od sprzedającego dostałam informację o braku płatności. Co z tym robić, gdzie zgłosić? :pomocy:
__________________


Gdzieś tu chyba zakpił los. Ona brzydka, brzydki on...
A taka ładna miłość...



_groooszek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 08:37   #3014
Dagus9
Raczkowanie
 
Avatar Dagus9
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 334
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczyny musiałam otworzyć spór bo czekam na paczkę już dwa miesiące i nic a czas ochrony mam jeszcze przez 7 dni... Otworzyłam spór i sprzedawca twierdzi że paczka JESZCZE dojdzie mimo tego, że ma stusuż że w polsce była.... 25 września ! Powiedźcie mi czy ja mam mu dalej odpowiadać w tym okienku do rozmowy co jest na dole strony ? Czy muszę jakoś edytować mój spór. Odpisałam mu tam że nie maopcji że na pewno zginęła.... jak paczka będąc miesiąc w kraju jeszcze do mnie nie dostarła... I nie wiem czy zrobiłam to w dobrym miejscu, a chciałabym juz dostać te pieniżki...
__________________
<ciach_reklama>
Dagus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 09:03   #3015
roxann89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 96
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cześć Dziewczyny Czy kupowała może któraś z Was tą sukienkę :
http://www.aliexpress.com/item/Winte...rchweb201560_9 ? Ciekawa jestem jak wygląda w realu...
roxann89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 09:47   #3016
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez roxann89 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Czy kupowała może któraś z Was tą sukienkę :
http://www.aliexpress.com/item/Winte...rchweb201560_9 ? Ciekawa jestem jak wygląda w realu...
W feedbackach jest sporo zdjec.
__________________
Kubeczek - 17.02.2013

nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 10:10   #3017
koteceqq
Rozeznanie
 
Avatar koteceqq
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 759
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez roxann89 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Czy kupowała może któraś z Was tą sukienkę :
http://www.aliexpress.com/item/Winte...rchweb201560_9 ? Ciekawa jestem jak wygląda w realu...
Ja ją mam, bardzo fajna. Płaciłam jakos 10dol i kupowałam tutaj http://www.aliexpress.com/item/South...238372525.html teraz ma jakieś dziwne komentarze i cene :< Tylko trzeba uważać bo ona jest dla takich kurdupli jak ja <160cm
Tutaj jest zdjęcie realne (wszystkie 4) http://www.aliexpress.com/item-img/S...45241601.html#


---------- Dopisano o 11:10 ---------- Poprzedni post napisano o 11:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Dagus9 Pokaż wiadomość
Dziewczyny musiałam otworzyć spór bo czekam na paczkę już dwa miesiące i nic a czas ochrony mam jeszcze przez 7 dni... Otworzyłam spór i sprzedawca twierdzi że paczka JESZCZE dojdzie mimo tego, że ma stusuż że w polsce była.... 25 września ! Powiedźcie mi czy ja mam mu dalej odpowiadać w tym okienku do rozmowy co jest na dole strony ? Czy muszę jakoś edytować mój spór. Odpisałam mu tam że nie maopcji że na pewno zginęła.... jak paczka będąc miesiąc w kraju jeszcze do mnie nie dostarła... I nie wiem czy zrobiłam to w dobrym miejscu, a chciałabym juz dostać te pieniżki...
A byłaś na poczcie sprawdzić czy nie ma jej tam? U mnie listonosz miewa fochy i nie zostawia awiza. Ostatnio miałam tak że gdybym nie sprawdziła trackingu to bym czekała na przesyłkę do końca czasu ochrony.
Jeśli chińczyk będzie szedł w zaparte to eskaluj, wtedy zmięknie albo alie odda Ci kasę.
__________________
"Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth."
- Marcus Aurelius

Edytowane przez koteceqq
Czas edycji: 2015-10-22 o 10:15
koteceqq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 10:38   #3018
Dagus9
Raczkowanie
 
Avatar Dagus9
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 334
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziękuje za odpowiedź !
U mnie z pocztą nie ma żadnych problemów i listonosz jest prawie praktycznie więc wątpię żeby była, a była to raczej paczka bez awiza więc wydaje mi się że albo ktoś przywłaszczył, albo była źle zaadresowana.
Czyli jak chce dalej się kłócić to mam kliknąć ESCALATE DISPUTE tak ?
Kiedyś otworzyłam spór i zrobiłam coś źle i do dzisiaj nie dostałam kasy i teraz boję się tam cokolwiek klikać
__________________
<ciach_reklama>
Dagus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 11:33   #3019
roxann89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 96
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez koteceqq Pokaż wiadomość
Ja ją mam, bardzo fajna. Płaciłam jakos 10dol i kupowałam tutaj teraz ma jakieś dziwne komentarze i cene :< Tylko trzeba uważać bo ona jest dla takich kurdupli jak ja <160cm
Bardzo dziękuję za odpowiedź
roxann89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-22, 12:36   #3020
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Odebrałam : http://www.aliexpress.com/snapshot/6...69666923377056
I jestem średnio zadowolona. Zupełnie inna poszewka, brak kieszonki na telefon i tej obok, wady fabryczne i jest ewidentnie zażółcona co na zdjęciach ciężko uchwycić. Najgorsze jest porysowane serducho od zapięcia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20151022_131733.jpg (122,5 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20151022_131848.jpg (62,2 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20151022_131857.jpg (58,6 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20151022_131808.jpg (79,3 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_20151022_131721.jpg (99,7 KB, 82 załadowań)
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 14:27   #3021
asullka00
Zakorzenienie
 
Avatar asullka00
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 13 673
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Widział ktoś na alie z real zdjęciami ?
http://www.ebay.co.uk/itm/Charming-N...uSVdDQvJg60a8g
asullka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 17:44   #3022
seabear
Raczkowanie
 
Avatar seabear
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 102
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Kochane, rozgladacie sie juz moze za kreacjami na Sylwestra? Maz zabiera mnie na 3-dniowy wypad na wies z jego znajomymi (do wynajmowanego domu gdzies pod lasem) i chcialabym wygladac bosko. To nie zaden wykwintny bal, raczej krotki odpoczynek w odcieciu od rzeczywistosci, ale mimo wszystko trzeba sie zrobic chociaz na minimum.

I drugie pytanie, poleci ktoras jakies fajne i tanie lakiery hybrydowe dla poczatkujacej? Patrzylam w wyszukiwarce, ale dziewczyny raczej o drozszych rzeczach wspominaja. Dostalam lampe i chcialabym zobaczyc czy mi sie to robienie paznokci w ogole spodoba, jednakze na wszelki wypadek bez rujnowania sie.
seabear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 19:21   #3023
fiolet6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 77
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez fiolet6 Pokaż wiadomość
Ja zakupiłam czarną XXXL gdzie miała być w kl. piersiowej 118. Jest 110-112 wiec wychodzą tak ok 6-10 cm. mniejsze niż pisze w aukcji, i po zapięciu jest dość obcisła. Ale poza tym jestem bardzo zadowolona. Jest bardzo mięciutka, lekka i cieniutka - nadaje się na letnie wieczory, ciepłą jesień- wiosnę (na taka pogodę jak jest teraz).
Używam ją cały czas od miesiąca i nic się nie dzieje. Szła bardzo szybciutko - coś ok 2-ch tygodni - wysłana od razu.
Przymierzam się do zakupu następnej - tym razem czerwonej
Wieczorem jak chcesz wrzucę foto.
Przepraszam, że tak późno ale brakło mi jakoś czasu - Rzucam obiecane fotki :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0960.jpg (164,1 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0964.jpg (167,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0968.jpg (131,8 KB, 31 załadowań)
fiolet6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 19:29   #3024
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Zamówiłam ostatnio buty, oby okazały się znośne jakościowo
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 20:35   #3025
Flaviek
Zakorzenienie
 
Avatar Flaviek
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 052
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Dziewczyny mam problem, zamowilam marynarke Zary, przyszlo mi cos ala zara z innym ukladem kwiatow niz na zdjeciach i z metka jakas chinska. Napisalam do chinczyka ze oczekiwalam czego innego bo myslalam ze kupuje marynarke Zary a nie cos no name i w dodatku słabej jakosci. To odpisal mi ze to i tak niska cena wiec zebym zrozumiala.
Flaviek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 21:39   #3026
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Flaviek Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam problem, zamowilam marynarke Zary, przyszlo mi cos ala zara z innym ukladem kwiatow niz na zdjeciach i z metka jakas chinska. Napisalam do chinczyka ze oczekiwalam czego innego bo myslalam ze kupuje marynarke Zary a nie cos no name i w dodatku słabej jakosci. To odpisal mi ze to i tak niska cena wiec zebym zrozumiala.
Z jednej strony nie dziwi mnie ta sytuacja, bo wiadomo, że nie będzie to jakość jak w oryginale bo podrobione rzeczy znanych marek są słabsze w porównaniu do tych z założenia no name... ale z drugiej rozumiem, że czujesz się oszukana, bo miałaś prawo oczekiwać tego, co było na zdjęciu. Może spróbuj wynegocjować częściowy zwrot?
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 21:40   #3027
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 35 673
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez seabear Pokaż wiadomość
Kochane, rozgladacie sie juz moze za kreacjami na Sylwestra? Maz zabiera mnie na 3-dniowy wypad na wies z jego znajomymi (do wynajmowanego domu gdzies pod lasem) i chcialabym wygladac bosko. To nie zaden wykwintny bal, raczej krotki odpoczynek w odcieciu od rzeczywistosci, ale mimo wszystko trzeba sie zrobic chociaz na minimum.

I drugie pytanie, poleci ktoras jakies fajne i tanie lakiery hybrydowe dla poczatkujacej? Patrzylam w wyszukiwarce, ale dziewczyny raczej o drozszych rzeczach wspominaja. Dostalam lampe i chcialabym zobaczyc czy mi sie to robienie paznokci w ogole spodoba, jednakze na wszelki wypadek bez rujnowania sie.

Zamówiłam canni na ebay ale jeszcze nie wypróbowałam poki co tylko zrobiłam Swatche wiec nie wiem.

Idą do mnie jeszcze za to bling i sioux. Moge dać znać jak przetestuje ale to za kilka tygodni pewnie.
52226a6b84e10414ec85695991496d596c4cbe57_65555ba93c74a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 21:51   #3028
migea
Zadomowienie
 
Avatar migea
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 486
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez Ccarolinaa Pokaż wiadomość
Dziękuje dziewczyny za rozległe odpowiedzi dziś weszła na pocztę polską i mam taki status - Zwolnienie przesyłki przez urząd celny, to znaczy że wszystko będzie ok i przesyłka trafi do adresata?
Tak zatrzymali sprawdzili i dostaniesz - moze byc ze otworzyli zobaczyli i tasma poczty polskiej zakleili - isc spokojnie spac dotrze
__________________
Audentes fortuna iuvat
migea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-22, 22:05   #3029
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Cytat:
Napisane przez seabear Pokaż wiadomość
Kochane, rozgladacie sie juz moze za kreacjami na Sylwestra? Maz zabiera mnie na 3-dniowy wypad na wies z jego znajomymi (do wynajmowanego domu gdzies pod lasem) i chcialabym wygladac bosko. To nie zaden wykwintny bal, raczej krotki odpoczynek w odcieciu od rzeczywistosci, ale mimo wszystko trzeba sie zrobic chociaz na minimum.

I drugie pytanie, poleci ktoras jakies fajne i tanie lakiery hybrydowe dla poczatkujacej? Patrzylam w wyszukiwarce, ale dziewczyny raczej o drozszych rzeczach wspominaja. Dostalam lampe i chcialabym zobaczyc czy mi sie to robienie paznokci w ogole spodoba, jednakze na wszelki wypadek bez rujnowania sie.
Fajne i tanie sa z allepaznokcie. Kosztuja 10 zl, jak dla mnie trwalosc i sposob nakladania dla poczatkujacej wystarczy.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-23, 01:02   #3030
fiolet6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 77
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek zamówieniowo-plotkowy część V.

Polecam super skórzane buciki - rewelacja - mięciutka skórka jak baletki. Nic jak na razie się nie dzieje. Jedynie co - nie nadają się na mokre dni. Są szyte i mają w tych miejscach dziureczki więc na deszczu będą przemakać. Czekałam dość długo - półtorej miesiąca (wysłane dopiero po 3 tygodniach) ale warto było czekać na super "cichobiegi" ;-)) Rozmiar zgodny z opisem aukcji.


Nie polecam. Buty ogólnie na pierwszy rzut oka śliczne, wygodne z miękkiej eko-skóry. Wysłane od razu - szły około miesiąca. Rozmiarówka minimalnie zaniżona - normalnie noszę 36, zamówiłam 37 i są dość dopasowane. Ale : prawa podeszwa niedokładnie podklejona - są pęcherze powietrza i wrażenie jakby się chodziło po balonach. Źle podklejone czubki - marszczenia. Jakby mało było dokładnie po tygodniu używania odklejają się srebrne czubki od podeszwy - szmelc totalny.
Założyłam spór, sprzedawca najpierw chciał dać kupony, potem 30 i 50 % i po eskalacji dostałam całość.
http://it.aliexpress.com/…/2015-Kore...18.html…
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0953.jpg (80,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0957.jpg (107,9 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0954.jpg (100,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0974.jpg (96,5 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0977.jpg (89,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0979.jpg (147,8 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0978.jpg (112,8 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0955.jpg (94,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0872.jpg (38,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0882.jpg (65,9 KB, 23 załadowań)

Edytowane przez fiolet6
Czas edycji: 2015-10-23 o 01:11
fiolet6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-30 06:00:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:12.