Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34 - Strona 166 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-02, 08:55   #4951
ambaje
Zawsze jest jakieś jutro
 
Avatar ambaje
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 243
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Jakie wino kupić w prezencie na wesele?

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
__________________
"- W co zawsze wierzyłem? Że tak w ogóle, generalnie, jeśli człowiek żył jak należy, nie według tego, co mówią jacyś kapłani, ale według tego, co wewnątrz wydaje się przyzwoite i uczciwe, to w końcu wszystko mniej więcej dobrze się skończy."

Ćwiczę:
Jillian Michaels
Cassey Ho
ambaje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 09:01   #4952
Quadesha
Zakorzenienie
 
Avatar Quadesha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 534
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Co można zrobić z sąsiadami strzepującymi popiół za papierosów na nasz balkon :/
A zwracałas im uwagę?
Quadesha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 09:02   #4953
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Co można zrobić z sąsiadami strzepującymi popiół za papierosów na nasz balkon :/
Ja przykleilam im kartkę na drzwiach
Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie o zrzutkę na panieński...
Świadkowa kuzynki napisała kwotę ok. 180-230 zł... czy tylko mi się wydaje że to dużo ? Z 2 lata nie byłam na panieńskim i może teraz to normalne...
W tej kwocie jest niby wejście do lokalu + rezerwacja loży ( plus 2 flaszki), limuzyna, prezent dla PM, jakieś gadżety.
Duzo. Ja nie poszlam, jak swiadkowa mojej kolezanki wymyslila taka kwote. Bez przesady 200zl za glupi panienski, a potem jeszcze sukienka, koperta itd.
Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
Inpost. Nadanie paczki. Wydrukowalam etykietę. Nadal nie wiem co dalej. Podchodzę do tego przybytku i to się jakoś otworzy?
Na ekranie krok po kroku Cię poprowadzą, klikasz 'chce nadac paczke' i potem masz do wyboru czy masz etykiete, czy nie itd.
Cytat:
Napisane przez ambaje Pokaż wiadomość
Jakie wino kupić w prezencie na wesele?
Byle nie Carlo Rossi

El Sol jest spoko.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 09:05   #4954
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Bardzo dużo, ale to zależy od widzi mi się organizującego.

Myślę że 50-100 zł to max.

Z tego co piszesz to nie wiem z kąd taka suma im wyszła

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:47 ----------



Zanosisz do pok, a ty chcesz w paczkomacie nadać? To tam w okienku trzeba kliknąć nadaję paczkę i cie poprowadzi
Tak. W paczkomacie ok dzięki.

---------- Dopisano o 09:05 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja przykleilam im kartkę na drzwiach

Duzo. Ja nie poszlam, jak swiadkowa mojej kolezanki wymyslila taka kwote. Bez przesady 200zl za glupi panienski, a potem jeszcze sukienka, koperta itd.

Na ekranie krok po kroku Cię poprowadzą, klikasz 'chce nadac paczke' i potem masz do wyboru czy masz etykiete, czy nie itd.


Byle nie Carlo Rossi

El Sol jest spoko.
Dzieki
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 09:06   #4955
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez ambaje Pokaż wiadomość
Jakie wino kupić w prezencie na wesele?

Wysłane z mojego G620S-L01 przy użyciu Tapatalka
http://sklep.twojawinnica.pl/blog/wi...zent_na_wesele
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 09:07   #4956
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez izka222 Pokaż wiadomość
Ja mam akurat taki o kroju bardotki i ma wszyte taśmy silikonowe. trzyma się super
A drogie takie cudo? Jak prac?
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 09:18   #4957
Renatka_2108
Zakorzenienie
 
Avatar Renatka_2108
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Tu i tam ;)
Wiadomości: 7 463
GG do Renatka_2108
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez adeedra Pokaż wiadomość
Nieodebranie to negatyw. Kurier będzie dostarczał trzy razy a paczka będzie czekać 2 tygodnie na odebranie. Powrót do nadawcy jest w cenie nadania, ale blokowanie towaru, którego on nie może sprzedać komuś innemu już nie.
Trzeba kurierowi powiedzieć o pomyłce i żeby skierował paczkę do zwrotu, a potem próbować się dogadać ze sprzedawcą.
Może uda się to załatwić. Ja tez sprzedaje na allegro, i raz paczka wróciła. Trzeba było zapłacić od razu do ręki za ten zwrot. Tyle że my wysyłamy poczta polska.

Najlepiej od razu powiedzieć kurierowi właśnie żeby dał do zwrotu i dzwonić do sprzedawcy ze pomyłka. Myślę że zrozumie.

Wysłane z mojego SM-G350 przy użyciu Tapatalka
__________________
Renatka_2108 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 09:26   #4958
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Quadesha Pokaż wiadomość
A zwracałas im uwagę?
niejednokrotnie na za głośną muzykę (stwierdzili, że jak mi sięnie podoba to mam wzywać policję, a tak w ogóle to mieszkam wbloku i mam znosić niedogodności), a ostatnio jak chciał na ten popiół to już nawet drzwi TŻowi nie otworzyli...
Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Ja przykleilam im kartkę na drzwiach
Też to rozważam, ale to są ludzie chyba jednak niereformowalni i wątpię, że zwykłe zwrócenie uwagi pomoże
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 09:30   #4959
izka222
Rozeznanie
 
Avatar izka222
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 724
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez NinaSimone Pokaż wiadomość
A drogie takie cudo? Jak prac?
Nie pamiętam dokładnie, ale ok.50-60 zł. Ale za zapisanie się do newslettera jest teraz 10% zniżki, więc zawsze minimalnie taniej :d Na metce jest napisane, żeby prać ręcznie, ale ja piorę w pralce w 40 stopniach i nic się z nim nie dzieje.
izka222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 09:44   #4960
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
niejednokrotnie na za głośną muzykę (stwierdzili, że jak mi sięnie podoba to mam wzywać policję, a tak w ogóle to mieszkam wbloku i mam znosić niedogodności), a ostatnio jak chciał na ten popiół to już nawet drzwi TŻowi nie otworzyli...

Też to rozważam, ale to są ludzie chyba jednak niereformowalni i wątpię, że zwykłe zwrócenie uwagi pomoże
Ja mam studenciaków za sąsiadów. Nie przetłumaczysz, że się w tygodniu imprez nie robi, a zwłaszcza takich do 3 nad ranem. Po prostu, jeden wielki beton umysłowy. A jak policja przyjeżdża to jest cicho i imprezy nie ma.

Dogadaliśmy się więc z zarządem naszej wspólnoty, że będziemy pisać na nich skargi, a zarząd się skontaktuje z właścicielem mieszkania i go upomni, że ma ogarnąć lokatorów.
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 09:47   #4961
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez izka222 Pokaż wiadomość
Nie pamiętam dokładnie, ale ok.50-60 zł. Ale za zapisanie się do newslettera jest teraz 10% zniżki, więc zawsze minimalnie taniej :d Na metce jest napisane, żeby prać ręcznie, ale ja piorę w pralce w 40 stopniach i nic się z nim nie dzieje.
Dzieki
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 09:54   #4962
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
Ja mam studenciaków za sąsiadów. Nie przetłumaczysz, że się w tygodniu imprez nie robi, a zwłaszcza takich do 3 nad ranem. Po prostu, jeden wielki beton umysłowy. A jak policja przyjeżdża to jest cicho i imprezy nie ma.

Dogadaliśmy się więc z zarządem naszej wspólnoty, że będziemy pisać na nich skargi, a zarząd się skontaktuje z właścicielem mieszkania i go upomni, że ma ogarnąć lokatorów.
u mnie to samo,studenciaki...
Czyli chyba też zaczną skargi pisać,imprezy były wczoraj i przedwczoraj, a po imprezach popiołu najwięcej...
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 10:03   #4963
201606270916
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 5 832
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez szprotka_ Pokaż wiadomość
Ja mam studenciaków za sąsiadów. Nie przetłumaczysz, że się w tygodniu imprez nie robi, a zwłaszcza takich do 3 nad ranem. Po prostu, jeden wielki beton umysłowy. A jak policja przyjeżdża to jest cicho i imprezy nie ma.

Dogadaliśmy się więc z zarządem naszej wspólnoty, że będziemy pisać na nich skargi, a zarząd się skontaktuje z właścicielem mieszkania i go upomni, że ma ogarnąć lokatorów.
Podeślijcie właścicielowi. Na ogarnięcie bym nie liczyła bo jak ktoś jest takim burakiem że regularnie imprezuje i przeszkadza to nie przestanie tego robić niezależnie od tego kto mu zwraca uwagę.
http://umowanajmu.info/wypowiedzenie...owodu-imprezy/
201606270916 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 10:17   #4964
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Kathinna Pokaż wiadomość
Co można zrobić z sąsiadami strzepującymi popiół za papierosów na nasz balkon :/
Ten popiół Ci spada np. na wyprane ubrania? Napisałabym, że następnym razem pozwę ich o niszczenie mienia i zwrot kasy
Ewentualnie położyłabym im popielniczkę, kubek czy coś mi zbędnego pod ich drzwiami. Z karteczką, że to popielniczka na balkon.

---------- Dopisano o 11:17 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Byle nie Carlo Rossi

El Sol jest spoko.
Ja bym wolała Carlo Rossi dostać białe bo to moje ulubione
Jak ktoś nie jest smakoszem win to wg mnie bez sensu kupować jakieś wytrawne, ciężkie i drogie wino, które wyląduje w zlewie.
El Sol to prawie ta sama półka co Carlo Rossi
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 10:26   #4965
szprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar szprotka_
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4 550
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Podeślijcie właścicielowi. Na ogarnięcie bym nie liczyła bo jak ktoś jest takim burakiem że regularnie imprezuje i przeszkadza to nie przestanie tego robić niezależnie od tego kto mu zwraca uwagę.
http://umowanajmu.info/wypowiedzenie...owodu-imprezy/
Dzięki, niestety nie mamy namiarów na wynajmującego. Zobaczymy co zarząd wspólnoty zwojuje :/
szprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 12:57   #4966
_Aneta
Zakorzenienie
 
Avatar _Aneta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 243
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie o zrzutkę na panieński...
Świadkowa kuzynki napisała kwotę ok. 180-230 zł... czy tylko mi się wydaje że to dużo ? Z 2 lata nie byłam na panieńskim i może teraz to normalne...
W tej kwocie jest niby wejście do lokalu + rezerwacja loży ( plus 2 flaszki), limuzyna, prezent dla PM, jakieś gadżety.
Właśnie organizuje panieński, nawet pytałam tu o składkę. Powiem Ci, że gdybym rozdzielila koszty po równo między wszystkie dziewczyny to właśnie koło takiej sumy by wyszło. Sama limuzyna to (u mnie) koszt 300 zł. A jeszcze prezent, impreza w domu i później klub. Będzie nas mało no i siłą rzeczy koszty tak się rozkładają. Z tym, że ja wzięłam od każdej 100 zł a resztę dokładam z własnej kieszeni
__________________
Są rzeczy, których kupić nie jesteś w stanie - honor, szacunek, zaufanie.
_Aneta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 14:58   #4967
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

wczoraj po raz pierwszy w życiu zrysowałam komuś samochód. Zostawiłam więc za wycieraczką swoją wizytówkę z dopiskiem, że jestem sprawca rysy na zderzaku i zrobiłam zdjęcie szkody na samochodzie.
Dzisiaj odebrałam telefon w tej sprawie, umówiłam się z facetem i słabo mi się zrobiło, kiedy podjechał. Na calusieńki zderzak porysowany, w dwóch miejscach wgniecenia i chce za to tysiąc trzysta złotych.
Pokazałam panu zdjęcie które zrobiłam i uprzedziłam, że nie mam zamiaru płacić, za szkody których nie wyrządziłam.
Stwierdził, że mogłam sobie w dowolnym momencie zrobić fotkę, a później dalej szorować po jego samochodzie (tak, wysiadłam z auto, zrobiłam zdjęcie a następnie raz po razie wjeżdżałam mu w ten zderzak )
Koleś stwierdził, że nie ma czasu teraz na gadki i zadzwoni na policję. Mówię- spoko, dzwoń, w końcu wiem, co narobiłam.
I teraz pytanie do was- czy jest jakakolwiek szansa, że udowodnię, że jego zmaltretowany zderzak nie jest w całości moim dziełem?
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 15:04   #4968
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie o zrzutkę na panieński...
Świadkowa kuzynki napisała kwotę ok. 180-230 zł... czy tylko mi się wydaje że to dużo ? Z 2 lata nie byłam na panieńskim i może teraz to normalne...
W tej kwocie jest niby wejście do lokalu + rezerwacja loży ( plus 2 flaszki), limuzyna, prezent dla PM, jakieś gadżety.
Wg mnie to za dużo.

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
wczoraj po raz pierwszy w życiu zrysowałam komuś samochód. Zostawiłam więc za wycieraczką swoją wizytówkę z dopiskiem, że jestem sprawca rysy na zderzaku i zrobiłam zdjęcie szkody na samochodzie.
Dzisiaj odebrałam telefon w tej sprawie, umówiłam się z facetem i słabo mi się zrobiło, kiedy podjechał. Na calusieńki zderzak porysowany, w dwóch miejscach wgniecenia i chce za to tysiąc trzysta złotych.
Pokazałam panu zdjęcie które zrobiłam i uprzedziłam, że nie mam zamiaru płacić, za szkody których nie wyrządziłam.
Stwierdził, że mogłam sobie w dowolnym momencie zrobić fotkę, a później dalej szorować po jego samochodzie (tak, wysiadłam z auto, zrobiłam zdjęcie a następnie raz po razie wjeżdżałam mu w ten zderzak )
Koleś stwierdził, że nie ma czasu teraz na gadki i zadzwoni na policję. Mówię- spoko, dzwoń, w końcu wiem, co narobiłam.
I teraz pytanie do was- czy jest jakakolwiek szansa, że udowodnię, że jego zmaltretowany zderzak nie jest w całości moim dziełem?
Jest rzeczoznawca to oceni. Poza tym po Twoim aucie też można ocenić skalę, także jak coś tam masz to nie maluj Facet szuka jelenia, nie daj się. Nic mu nie płać.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2016-06-02 o 20:34
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 15:06   #4969
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Wg mnie to za dużo.



Jest rzecoznawca to oceni. Poza tym po Twoim aucie też mozna ocenić skalę, także jak coś masz to nie maluj Facet szuka jelenia, nie daj się. Nic mu nie płać.

jesteś wielka, o tym nie pomyślałam
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-02, 15:15   #4970
Maalinkaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Maalinkaaaa
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 55 635
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Wg mnie to za dużo.



Jest rzecoznawca to oceni. Poza tym po Twoim aucie też mozna ocenić skalę, także jak coś masz to nie maluj Facet szuka jelenia, nie daj się. Nic mu nie płać.
Popieram.
To jest masakra... Człowiek chce być uczciwy a jeszcze takie cos go spotyka
__________________
2019:26
2020:13
Maalinkaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 15:31   #4971
juli_jka
now or never
 
Avatar juli_jka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: ldz
Wiadomości: 6 752
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Jest rzecoznawca to oceni. Poza tym po Twoim aucie też mozna ocenić skalę, także jak coś masz to nie maluj Facet szuka jelenia, nie daj się. Nic mu nie płać.[/QUOTE]

ale buc...
__________________
jeśli idziesz przez piekło, nie zatrzymuj się
juli_jka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 15:39   #4972
assiuci
Zakorzenienie
 
Avatar assiuci
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 503
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Czy są obecnie jakieś kody rabatowe albo kupony do sinsay? Ale tylko do sklepu stacjonarnego
assiuci jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 15:42   #4973
blue3
dead & alive
 
Avatar blue3
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 3 330
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
wczoraj po raz pierwszy w życiu zrysowałam komuś samochód. Zostawiłam więc za wycieraczką swoją wizytówkę z dopiskiem, że jestem sprawca rysy na zderzaku i zrobiłam zdjęcie szkody na samochodzie.
Dzisiaj odebrałam telefon w tej sprawie, umówiłam się z facetem i słabo mi się zrobiło, kiedy podjechał. Na calusieńki zderzak porysowany, w dwóch miejscach wgniecenia i chce za to tysiąc trzysta złotych.
Pokazałam panu zdjęcie które zrobiłam i uprzedziłam, że nie mam zamiaru płacić, za szkody których nie wyrządziłam.
Stwierdził, że mogłam sobie w dowolnym momencie zrobić fotkę, a później dalej szorować po jego samochodzie (tak, wysiadłam z auto, zrobiłam zdjęcie a następnie raz po razie wjeżdżałam mu w ten zderzak )
Koleś stwierdził, że nie ma czasu teraz na gadki i zadzwoni na policję. Mówię- spoko, dzwoń, w końcu wiem, co narobiłam.
I teraz pytanie do was- czy jest jakakolwiek szansa, że udowodnię, że jego zmaltretowany zderzak nie jest w całości moim dziełem?
Tak jak napisała Vivienne, rzeczoznawca jest w stanie ocenić szkodę na podstawie dwóch samochodów oraz ocenić czy szkoda mogła powstać poprzez stłuczkę na parkingu czy facet coś kombinował ręcznie.
Mam znajomego, któremu ktoś przerysował auto na parkingu, a on dorobił sobie szkody, żeby wyciągnąć więcej pieniędzy z ubezpieczenia
blue3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 17:01   #4974
kochanowska
Zakorzenienie
 
Avatar kochanowska
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 13 872
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Gdzie kupię herbatę jaśminową - tylko w sklepach z herbatami, gdzie są na wagę czy normalnie w jakimś markecie?
__________________
,,Jeśli Twoja wada to rozmiar to sama się krzywdzisz...''
Dietku

kochanowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 17:08   #4975
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Gdzie kupię herbatę jaśminową - tylko w sklepach z herbatami, gdzie są na wagę czy normalnie w jakimś markecie?

w rossmanie jest jasminiowa herbata (albo taka z dodatkiem jasminu) w ekspresówkach
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 17:15   #4976
pitu pitu
Rozeznanie
 
Avatar pitu pitu
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 843
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez kochanowska Pokaż wiadomość
Gdzie kupię herbatę jaśminową - tylko w sklepach z herbatami, gdzie są na wagę czy normalnie w jakimś markecie?
W tesco widziałam.
__________________
Pudi pudi
pitu pitu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 17:22   #4977
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Co byście powiedziały na sprzedaż kosmetyku po upływie terminu ważności?
W atelier sprzedażowym firmy Revitacell Stem Cells (bardzo lubię ich serum do rzęs, ale polityka firmy doprowadza do białej gorączki) jest serum pod oczy niby na wyprzedaży w cenie 100zł, w opisie data ważności: 19 maja 2016.

To nie pierwszy raz, kiedy robią coś takiego - w zeszłym roku dali na taką niby wyprzedaż właśnie to serum do rzęs - normalnie jego trwałość to 9 miesięcy od otwarcia opakowania, cena 140zł. Sprzedawali je za 70zł z datą ważności do września 2015, jeszcze w samym wrześniu. Świeżego serum nie można było kupić.

To młoda polska firma, chwalą się osiągnięciami w dziedzinie komórek macierzystych, ale nie licuje mi to z takim chamskim sposobem szukania zysku.
Pisałam do nich kilka razy, twierdzą, że przecież produkt jest w "outlecie". Poza tym, wszystkie info o promocjach wysyłają podwójnie - od kilku lat zapewniają, że informatycy już nad tym pracują. A promocje mają takie, że właśnie wciskają gratisowo taki już prawie przeterminowany produkt, albo zniżki od kwoty 200zł, kiedy najtańszy produkt kosztuje 140zł i to własnie on jest dodawany jako gratis więc i tak mniej niż 300zł nie da rady wydać.

Denerwuje mnie taki sposób traktowania klienta, mam już dość pisania do nich o tym, bo i tak nie reagują.
Czy z tym przeterminowanym produktem można coś zrobić?
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 18:32   #4978
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez Moviolka Pokaż wiadomość
Co byście powiedziały na sprzedaż kosmetyku po upływie terminu ważności?
W atelier sprzedażowym firmy Revitacell Stem Cells (bardzo lubię ich serum do rzęs, ale polityka firmy doprowadza do białej gorączki) jest serum pod oczy niby na wyprzedaży w cenie 100zł, w opisie data ważności: 19 maja 2016.

To nie pierwszy raz, kiedy robią coś takiego - w zeszłym roku dali na taką niby wyprzedaż właśnie to serum do rzęs - normalnie jego trwałość to 9 miesięcy od otwarcia opakowania, cena 140zł. Sprzedawali je za 70zł z datą ważności do września 2015, jeszcze w samym wrześniu. Świeżego serum nie można było kupić.

To młoda polska firma, chwalą się osiągnięciami w dziedzinie komórek macierzystych, ale nie licuje mi to z takim chamskim sposobem szukania zysku.
Pisałam do nich kilka razy, twierdzą, że przecież produkt jest w "outlecie". Poza tym, wszystkie info o promocjach wysyłają podwójnie - od kilku lat zapewniają, że informatycy już nad tym pracują. A promocje mają takie, że właśnie wciskają gratisowo taki już prawie przeterminowany produkt, albo zniżki od kwoty 200zł, kiedy najtańszy produkt kosztuje 140zł i to własnie on jest dodawany jako gratis więc i tak mniej niż 300zł nie da rady wydać.

Denerwuje mnie taki sposób traktowania klienta, mam już dość pisania do nich o tym, bo i tak nie reagują.
Czy z tym przeterminowanym produktem można coś zrobić?
Przecież data przydatności w przypadku kosmetyków nie jest 'sztywna' - tak jak napisałaś, coś co jest ważne do 19 maja nie stanie się zepsute i nieużywalne dzień później. Wiele firm tak robi, a nawet apteki. Większość leków można spokojnie używać jeszcze 3-4 miesiące po terminie (info od lekarzy i farmaceutów).
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 18:41   #4979
NinaSimone
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 9 218
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez kisielova Pokaż wiadomość
wczoraj po raz pierwszy w życiu zrysowałam komuś samochód. Zostawiłam więc za wycieraczką swoją wizytówkę z dopiskiem, że jestem sprawca rysy na zderzaku i zrobiłam zdjęcie szkody na samochodzie.
Dzisiaj odebrałam telefon w tej sprawie, umówiłam się z facetem i słabo mi się zrobiło, kiedy podjechał. Na calusieńki zderzak porysowany, w dwóch miejscach wgniecenia i chce za to tysiąc trzysta złotych.
Pokazałam panu zdjęcie które zrobiłam i uprzedziłam, że nie mam zamiaru płacić, za szkody których nie wyrządziłam.
Stwierdził, że mogłam sobie w dowolnym momencie zrobić fotkę, a później dalej szorować po jego samochodzie (tak, wysiadłam z auto, zrobiłam zdjęcie a następnie raz po razie wjeżdżałam mu w ten zderzak )
Koleś stwierdził, że nie ma czasu teraz na gadki i zadzwoni na policję. Mówię- spoko, dzwoń, w końcu wiem, co narobiłam.
I teraz pytanie do was- czy jest jakakolwiek szansa, że udowodnię, że jego zmaltretowany zderzak nie jest w całości moim dziełem?
Na swoim przykładzie wiem, że nie zawsze warto się przyznawać. Też porysowala auto i zostawiłam namiar do siebie. Babsko zachowało się tak jak Twój "poszkodowany". I jeszcze mi sceny na ulicy robila
NinaSimone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-02, 18:44   #4980
Moviolka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 152
Dot.: Wszystko, co chcecie wiedzieć, a nie macie kogo zapytać cz.34

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Przecież data przydatności w przypadku kosmetyków nie jest 'sztywna' - tak jak napisałaś, coś co jest ważne do 19 maja nie stanie się zepsute i nieużywalne dzień później. Wiele firm tak robi, a nawet apteki. Większość leków można spokojnie używać jeszcze 3-4 miesiące po terminie (info od lekarzy i farmaceutów).
Ok, więc oficjalnie można sprzedawać przeterminowane kosmetyki? 3 miesiące to według mnie mało, poza tym, oni nigdzie nie piszą, że gwarantują trwałość po terminie ważności. Jeżeli tamto serum do rzęs można używać 9 miesięcy płacąc 140zł, to słaba jest sprzedaż za 70zł po dacie ważności. Wolę kupić świeże za 140 i używać nie 3 miesiące a 9.
Ogólnie polityka tej firmy jest daleka od poprawności. Jeżeli coś mają "starego" to nie sprzedają tej samej rzeczy w wersji świeżej dopóty, dopóki nie sprzeda się ta stara partia.

W aptekach spotkałam się z wyprzedażą takich rzeczy, ale nie po upływie ważności, poza tym zawsze jest wybór.

No nic, chciałam się tylko dowiedzieć, jak to jest od strony prawnej. Nadal ich serum do rzęs będę kupować, ale polecać jako firmę, nie.
Moviolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-04 20:17:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:58.