co zrobić żeby moja dziewczyna do mnie wróciła? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2017-05-10, 14:19   #1
Bialyjez
Przyczajenie

Thumbs down

co zrobić żeby moja dziewczyna do mnie wróciła?

Witam !
Mam ogromny problem odeszła ode mnie dziewczyna jest to moment cholernie bolesny byłem z nią 2.5 roku niestety jak i ona (ale to bajka) tak i ja byliśmy zazdrośni o siebie ona o moja prace lecz ja o nietypową rzecz, a mianowicie ubrania a dokładnie obcisłe sukienki. Skąd się wziął problem, a stąd że było kilka sytuacji że ona jak szła sama w obcisłej sukience to ktoś zagwizdał czy klasną w ręce idąc za nią czy jeździli koło niej kilka razy samochodem. Sama się przestraszyła i powiedziała że nie będzie chodzić w obcisłych rzeczach ale teraz stało się co się stało zerwała i mam problem bo zrywała kilka razy ale to tak z byle powodu ale też czasem z tego właśnie powodu zazdrości ja mówiłem że się zmienię ale to za jakiś czas wracało i były kłótnie teraz powiedziała że to już definitywnie kończy bo ma dość że nie może chodzić w sukienkach przy koleżankach i że straciła koleżanki i że chce się wyszaleć póki jest młoda (19lat) i tu moje pytanie. Usunęła zdj na facebooku i instagramie i przestała nosić wspólną obrączkę i proszę was o pomoc żeby mi doradzić co zrobić żeby ona wróciła do mnie bardzo ją kocham i boje sie że już nie wróci do mnie Wczoraj napisała do mnie żebym też usunął zdjęcia z facebooku z nią wspólne i nie wiem co już robić jak ją odzyskać i udowodnić że już zazdrość nie będzie mi przeszkadzać tylko ona twierdzi że obiecywałem to już 2 lata .
Proszę o pomoc.

Edytowane przez Bialyjez
Czas edycji: 2017-05-11 o 08:24
Bialyjez jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 08:07   #2
201803111829
Konto usunięte

GG do 201803111829
Dot.: co zrobić żeby moja dziewczyna do mnie wróciła???

A możesz to napisać po polsku i z interpunkcją?

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 08:22   #3
Bialyjez
Przyczajenie

Witam !
Mam ogromny problem odeszła ode mnie dziewczyna jest to moment cholernie bolesny byłem z nią 2.5 roku niestety jak i ona (ale to bajka) tak i ja byliśmy zazdrośni o siebie ona o moja prace lecz ja o nietypową rzecz, a mianowicie ubrania a dokładnie obcisłe sukienki. Skąd sią wziął problem, a stąd że było kilka sytuacji że ona jak szła sama w obcisłej sukience to ktoś zagwizdał czy klasną w ręce idąc za nią czy jeździli koło niej kilka razy samochodem. Sama się przestraszyła i powiedziała że nie będzie chodzić w obcisłych rzeczach ale teraz stało się co się stało zerwała i mam problem bo zrywała kilka razy ale to tak z byle powodu ale też czasem z tego własnje powodu zazdrości ja mowiłem że się zmienię ale to za jakiś czas wracało i były kłótnie teraz powiedziała że to już definitywnie kończy bo ma dość że nie może chodzić w sukienkach przy koleżankach i że straciła koleżanki i że chce sie wyszalec póki jest młoda (19lat) i tu moje pytanie. Usunela zdj na facebooku i instagramie i przestała nosić wspólną obrączkę i proszę was o pomoc żeby mi doradzić co zrobić żeby ona wróciła do mnie badzo ją kocham i boje sie że już nie wróci do mnie Wczoraj napisała do mnie żebym też usunął zdjęcia z facebooku z nią wspólne i nie wiem co już robić jak ją odzyskać i udowodnić że już zazdrość nie będzie mi przeszkadzać tylkoona twierdzi że obiecywałem to juz 2 lata .
Proszę o pomoc.
Bialyjez jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 09:29   #4
hiperaktywna
Zakorzenienie

Myślę, że to był tylko pretekst do zerwania i ona do Ciebie nie wróci...
hiperaktywna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 14:54   #5
niagha
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez Bialyjez Pokaż wiadomość
Witam !
Mam ogromny problem odeszła ode mnie dziewczyna jest to moment cholernie bolesny byłem z nią 2.5 roku niestety jak i ona (ale to bajka) tak i ja byliśmy zazdrośni o siebie ona o moja prace lecz ja o nietypową rzecz, a mianowicie ubrania a dokładnie obcisłe sukienki. Skąd sią wziął problem, a stąd że było kilka sytuacji że ona jak szła sama w obcisłej sukience to ktoś zagwizdał czy klasną w ręce idąc za nią czy jeździli koło niej kilka razy samochodem. Sama się przestraszyła i powiedziała że nie będzie chodzić w obcisłych rzeczach ale teraz stało się co się stało zerwała i mam problem bo zrywała kilka razy ale to tak z byle powodu ale też czasem z tego własnje powodu zazdrości ja mowiłem że się zmienię ale to za jakiś czas wracało i były kłótnie teraz powiedziała że to już definitywnie kończy bo ma dość że nie może chodzić w sukienkach przy koleżankach i że straciła koleżanki i że chce sie wyszalec póki jest młoda (19lat) i tu moje pytanie. Usunela zdj na facebooku i instagramie i przestała nosić wspólną obrączkę i proszę was o pomoc żeby mi doradzić co zrobić żeby ona wróciła do mnie badzo ją kocham i boje sie że już nie wróci do mnie Wczoraj napisała do mnie żebym też usunął zdjęcia z facebooku z nią wspólne i nie wiem co już robić jak ją odzyskać i udowodnić że już zazdrość nie będzie mi przeszkadzać tylkoona twierdzi że obiecywałem to juz 2 lata .
Proszę o pomoc.
Przeciez powiedziala Ci otwarcie i uczciwie, ze chce sie wyszalec, bo jest jeszcze mloda. Nie chce jeszcze powaznego zwiazku, pozwol jej odejsc i zapomnij Poznasz jeszcze nie jedna dziewczyne i to taka, ktora bedzie chciala z Toba byc. Na przyszlosc, pamietaj jednak, zeby nie ingerowac w to jak Twoja dziewczyna ma wygladac, nikt normalny tego nie wytrzyma.
niagha jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 16:05   #6
arno22
Rozeznanie

Jeśli jesteś pewien, że chcesz aby wróciła to pozostaje klasyka gatunku; kwiaty, przeprosiny, błagania i prezenty.
A swoją drogą dziewczyna jest młoda, ładna i chce się podobać... a co ma zacząć nosić seksowne ciuchy po 60 - dziesiątce. Musisz zrozumieć, że chorobliwa zazdrość jest chorobą a to, że chce się wyszaleć ? no cóż, może warto żeby wyszalała się z Tobą.
arno22 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 16:08   #7
kennedy
Zakorzenienie

Daj jej spokoj twoja zazdrosc ja pewnie zameczyla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-11, 16:21   #8
Krystaliczne szczescie
Zadomowienie

Ona chce się wyszalec, sama to powiedziała. Ona moim zdaniem właśnie chce, żeby ci wszyscy chłopcy w samochodach na nią trąbili, chce wychodzić z koleżankami, bawić się. Nie dziwię jej się, jest młoda i przynajmniej szczera, prosto z mostu Ci podała powód.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na wizażu od 2009r...
Krystaliczne szczescie jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
była dziewczyna, dziewczyna, kobieta, kobieta dziewczyna milosc, kochać, miłość . pierwsza

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości