Brak seksu w zwi您ku - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Jak zawsze na poziomie - pytania, rozmowy, problemy zwi您ane z 篡ciem seksualnym.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2018-02-05, 00:57   #1
Berbec175
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Angry

Brak seksu w zwi您ku

Powiedzcie jakie s wasze odczucia na ten temat. Mianowicie jestem kobieta, kt鏎a lubi si kocha. Jak pozna豉m si z partnerem mogli鄉y robi to ca造 czas. Teraz rzadko kiedy nam si udaje, on pracuje w tygodniu a jak widzimy si w weekend to twierdzi ze jest zm璚zony i udaje sie to zrobi w jeden dzien w trzy minuty.Nie potrafi wykona gry wst瘼nej, tzn jemu staje i od razu jest gotowy a na mnie nie zwraca uwagi. Gdy mu o tym m闚i twierdzi ze on nie wie jak ma to robic. Jak zwracam uwag ze jestem nie zaspokojona to m闚i ze to moja wina bo si czepiam i si mu odechciewa. Nie mam poj璚ia co mam zrobi, co my郵e. Je郵i chodzi o mnie to jestem atrakcyjna, mam proporcjonalna figur i niczego mi nie brakuje. Nawet gdy zak豉dam jaki seksowny komplet bielizny to nie zwraca na niego uwagi tylko skupia si 瞠by w這篡 i sko鎍zy ...
Berbec175 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-05, 16:17   #2
Khaki68
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 282
Dot.: Brak seksu w zwi您ku

Cytat:
Napisane przez Berbec175 Poka wiadomo嗆
Powiedzcie jakie s wasze odczucia na ten temat. Mianowicie jestem kobieta, kt鏎a lubi si kocha. Jak pozna豉m si z partnerem mogli鄉y robi to ca造 czas. Teraz rzadko kiedy nam si udaje, on pracuje w tygodniu a jak widzimy si w weekend to twierdzi ze jest zm璚zony i udaje sie to zrobi w jeden dzien w trzy minuty.Nie potrafi wykona gry wst瘼nej, tzn jemu staje i od razu jest gotowy a na mnie nie zwraca uwagi. Gdy mu o tym m闚i twierdzi ze on nie wie jak ma to robic. Jak zwracam uwag ze jestem nie zaspokojona to m闚i ze to moja wina bo si czepiam i si mu odechciewa. Nie mam poj璚ia co mam zrobi, co my郵e. Je郵i chodzi o mnie to jestem atrakcyjna, mam proporcjonalna figur i niczego mi nie brakuje. Nawet gdy zak豉dam jaki seksowny komplet bielizny to nie zwraca na niego uwagi tylko skupia si 瞠by w這篡 i sko鎍zy ...
Wymie faceta ?
A tak serio, zapytaj o co chodzi. Mo瞠 np. problem z higien? Mo瞠 rzeczywi軼ie jest zm璚zony, albo ju mu si nie podobasz. Nie bierz tego do siebie, bo znajdziesz niejednego kt鏎y oceni Twoje walory.
G這wa do g鏎y!
Khaki68 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-06, 08:08   #3
ToDoMnie
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 22

M篹czy幡i to ju tacy s, 瞠 jak maj problem to nie maj problemu tylko ty masz To ironia oczywi軼ie. M篹czy幡i nie lubi si mierzy z w豉snymi s豉bo軼iami, a ju szczeg鏊nie w strefie seksualnej. Cz瘰to zachowuj si jak chi雟kie ma逍ki, na pewno kojarzysz, nie widz, nie s造sz, nie m闚i. Mega ci篹ko do nich dotrze wtedy.

Przyczyn problemu mo瞠 by bardzo du穎 : stres, zm璚zenie, choroby...

Ja bym o jednym na twoim miejscu pami皻a豉. To twoja cipka i nie musisz mu pozwala na w豉danie kiedy tylko chce. Nie jeste w stanie powiedzie "nie jestem jeszcze gotowa"? "pomiziaj tu, dotknij tam"? Poprosi o d逝gi, relaksuj帷y masa? Poproszeni go o minetke po kt鏎ej dopiero on b璠zie mia swoj przyjemno嗆? Sposob闚 na seks jest du穎.

Poza tym abstrahuj帷 od samego seksu warto wci庵n望 go w rozmow nt tego czym si denerwuje, czy czasem nie czuje si gorzej etc.
ToDoMnie jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-16, 14:28   #4
Babel1991
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 373

A ja mam takie pytanie: czy mo磧iwy jest w og鏊e zwi您ek bez seksu? Czy facet mo瞠 w og鏊e o tym nie myslec?
Babel1991 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-16, 14:40   #5
201803050937
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 669

Proponuj kilka rozwi您a:
1. Zmie m篹czyzn na takiego, kt鏎y ma taki temperament jaki Ty.
2. Pogadaj z nim powa積ie, powiedz, 瞠 to wa積e. (Tylko, je郵i co do niego czujesz i chcesz by w zwi您ku). Obawiam si jednak, 瞠 wi瘯szo嗆 m篹czyzn mog豉by odebra to s豉bo, niestety.
3. Zaspokajaj si sama, je郵i nie widzisz r騜nicy/lubisz. Je郵i zale篡 Ci na facecie, a seks jednak nie jest podwalin Waszego zwi您ku.

By豉m w r騜nych sytuacjach, brak czasu, zm璚zenie, ale seks musi by. Nikt tego nie m闚i na g這s, mam wra瞠nie, 瞠 obie osoby to po prostu czuj.

Jest jeszcze taka opcja, 瞠... no ten... mo瞠 przesta豉 go interesowa? Nie w sensie erotycznym, tylko zwi您kowym.
201803050937 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-16, 15:02   #6
Babel1991
Raczkowanie

My jestesmy na poczatku naszej relacji i ta opcja na pewno odpada wiem to. To jest typ spokojnego troche niesmialego w tym sprawach chlopaka w sumie ja jestem taka sama ale nie wazne. w zasadzie pytanie nie dotyczylo ze cos chce zmienic tylko po peotu chialabym sie dowiedziec jak Wy to widzicie? Czy mozliwy jest taki zwiazek bez tej "chemii seksualnej"

Edytowane przez Babel1991
Czas edycji: 2018-02-16 o 15:07
Stary 2018-02-16, 16:00   #7
201803050937
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 669

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Poka wiadomo嗆
chialabym sie dowiedziec jak Wy to widzicie? Czy mozliwy jest taki zwiazek bez tej "chemii seksualnej"
dla mnie nie, ale zale篡 od cz這wieka, od potrzeb, ja mam du瞠
201803050937 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-16, 16:20   #8
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 648

Cytat:
Napisane przez Berbec175 Poka wiadomo嗆
Moje odczucia s takie, 瞠 Tw鎩 facet jest mega beznadziejny w 堯磬u i z czasem na bank przyjdzie frustracja skoro lubisz si bzyka. M鎩 wrodzony optymizm ka瞠 mi w徠pi, 瞠 z takim podej軼iem mo瞠 si to w przysz這軼i zmieni. Lepiej si skupi na wyedukowanych i ch皻nych do wsp馧pracy egzemplarzach.
wlosomaniaczkaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-16, 16:24   #9
ulszula
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 5

Ludzie s r騜ni, jedni potrzebuj bardzo mi這軼i fizycznej, a dla innych nie jest to takie konieczne, je郵i chodzi o g堯wny problem w徠ku, to wydaje mi si, 瞠 trzeba po prostu szczerze porozmawia z partnerem. Na pewno jest jaki pow鏚, je郵i wcze郾iej by這 wszystko dobrze. Je郵i o mnie chodzi, to te nie wyobra瘸m sobie 篡cia bez mi這軼i fizycznej. Jednak jest to wa積y aspekt i ci篹ko si z tym nie zgodzi... Z drugiej strony te trzeba by wyrozumia造m dla partnera, poniewa je郵i b璠ziesz za bardzo naciska, to wydaje mi si, 瞠 mo瞠sz odnie嗆 efekt odwrotny od zamierzonego, to s jednak bardzo delikatne sprawy
ulszula jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-17, 01:31   #10
patrycjapatib
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 935

Cytat:
Napisane przez wlosomaniaczkaaa Poka wiadomo嗆
Moje odczucia s takie, 瞠 Tw鎩 facet jest mega beznadziejny w 堯磬u i z czasem na bank przyjdzie frustracja skoro lubisz si bzyka.
To samo my郵
Stary 2018-02-17, 14:35   #11
Babel1991
Raczkowanie

Ja konkretnie chcia豉bym si dowiedzie czy mo瞠 by taka sytuacja ze facet w ogole nie mysli o seksie? nie ma taich mysli w ogole?
Stary 2018-02-17, 17:14   #12
wlosomaniaczkaaa
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 648

Babel1991, kilka lat temu przeprowadzono badania na temat seksualno軼i Brytyjczyk闚 (grupa 200 tys os鏏), z kt鏎ych wynika這, 瞠 1% nigdy nie odczuwa這 poci庵u seksualnego.

A czy jest mo磧iwy zwi您ek bez seksu, to ju zale篡 od Ciebie czy Tobie to odpowiada. Mniemam, 瞠 nie, dlatego taki zwi您ek jest spisany na straty albo b璠zie to bardzo nieszcz窷liwy zwi您ek. Szkoda 篡cia na byle co.

Zamiast si domy郵a, to zapytaj si ch這pa wprost co jest grane.
wlosomaniaczkaaa jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-17, 17:28   #13
Babel1991
Raczkowanie

ale to nie chodzi o to ze mi to przeszkadza tylko tak ogolnie pytam
Stary 2018-02-17, 18:17   #14
adult90
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 700

Cytat:
Napisane przez Babel1991 Poka wiadomo嗆
ale to nie chodzi o to ze mi to przeszkadza tylko tak ogolnie pytam
Czemu nie robicie w ten spos鏏 ze najpierw on Cie li瞠 i dopiero potem jest jego kolej? Moim zdaniem taka kolejno嗆 jest idealna i w waszym przypadku podreperuje sfere.
adult90 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-02-17, 19:04   #15
Babel1991
Raczkowanie

Podobno jak chlopak szanuj swoj dziewczyn to poczeka
Odpowiedz

Tagi
kobieta, partner, seks -orgazmy, seks a zwi您ek, zwi您ek

Nowe w徠ki na forum Seks

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2018-02-17 20:04:09

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:18.