Hybrydy Semilac- cz.2 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Wszystko związane z manicure hybrydowym - porady, problemy, lakiery, techniki ozdabiania.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2019-05-10, 09:21   #3451
sheste
Przyczajenie

Dot.: Hybrydy Semilac- cz.2

Cytat:
Napisane przez thegirlnextdoor Pokaż wiadomość
To prawda, trzeba się ratować fajnymi kolorkami na paznokciach
Juicy Strawberry ma właśnie fajny odcień czerwieni, nie taki oczywisty jak koral pochwal się, jeśli sobie zrobisz ten odcień
Ja postawię na złamaną limonkę i mam dylemat - Banana czy Strong Lime?

Banana niezbyt kojarzy mi sie z limonka, dla mnie jest to taki pastelowy, wielkanocny zolty. Powiem szczerze, ze mam ten kolor w swoim zbiorze, ale nie uzywam zbyt czesto bo dziwnie mi sie brudzi i wyglada nieestetycznie po tygodniu.
Osobiscie chyba rozejrze sie za czyms bardziej kanarkowym
do wyboru.. Yellow Sphinx, Joyfull yellow albo racing car - co myslicie? Moze jakies inne propozycje?

ps. Wlasnie zamowilam soczysta truskawe bedzie czym sie bawic w nastepny weekend! Dodam zdjecia jesli nie spartole roboty :P

Edytowane przez sheste
Czas edycji: 2019-05-10 o 09:33
sheste jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 12:32   #3452
thegirlnextdoor
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Strong Lime, po tygodniu noszenia robi się z niego Banana
Serio?
Dla mnie to plus, bo ja bardzo zmienna jestem w kontekście kolorów na paznokciach
thegirlnextdoor jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 13:30   #3453
Ondiine
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez thegirlnextdoor Pokaż wiadomość

Ojjj... Nie wiem, czy na szali praca vs paznokcie by nie wygrały paznokcie
Lubię tę pracę, więc jeszcze wytrzymam ale bardzo mi tego brakuje. Bardzo!

Cytat:
Napisane przez sheste Pokaż wiadomość
Wracajac do dyskusji o obecnych kolorach paznokci.. u mnie Grunge 016 bo jakos w UK nie chce sie ocieplic wiec jestem w ponurym nastroju

Marzy mi sie koralowa czerwien na lato ale nie mam pojecia, ktory z semilacowych odcieni bylby odpowiedni. Kupilam 533 Brave Coral, fakt, nie czerwien ale w rzeczywistosci z koralem ma on niewiele wspolnego i tak… jest to taki dosc 'barbie' roz, bardzo go nie lubie i chyba oddam siostrze.

Szukam czegos bardziej nasyconego i energetycznego, wpadajacego w czerwien ale nie taka gleboka cos jak jasna czerwien/pomarancz/koral….

Macie moze jakies sugestie?
Ja miałam pomalowane kilka lat temu takim właśnie kolorem w wakacje. To nie był ani Semilac ani nic ze znanych marek. Szukałam chociaż trochę podobnego i znalazłam NeoNail Paradise Drink. Uwielbiam go chce jeszcze spróbować Playa Bonita. Bardzo lubię Semilac, ale powiem Wam szczerze, że jeśli chodzi o takie nasycone kolory zdecydowanie wolę NeoNail
Stary 2019-05-12, 12:11   #3454
sheste
Przyczajenie

Ten neonail paradise drink faktycznie wygląda super na zdjęciach, trochę neon ale na lato bardzo ładny kolor. Playa bonita również ☺️ Niestety mam dystans do lakierów neonail, mam tylko jeden ale nie trzyma mi się dobrze, po kilku dniach odpryskuje, całej reszty używam z semilaca więc myślałam, że może nie współgrają ze sobą, a ponoć powinny. Może powinnam dać mu drugą szansę...
Stary 2019-05-12, 23:43   #3455
Ondiine
Zadomowienie

Cytat:
Napisane przez sheste Pokaż wiadomość
Ten neonail paradise drink faktycznie wygląda super na zdjęciach, trochę neon ale na lato bardzo ładny kolor. Playa bonita również Niestety mam dystans do lakierów neonail, mam tylko jeden ale nie trzyma mi się dobrze, po kilku dniach odpryskuje, całej reszty używam z semilaca więc myślałam, że może nie współgrają ze sobą, a ponoć powinny. Może powinnam dać mu drugą szansę...
Wow, no coś Ty! Dla mnie super współgrają i jeśli chodzi o trwałość to Neo zdecydowanie wygrywa z Semi! jeśli potrzebuję mani na dłużej to zawsze wybieram Neo
Stary 2019-05-13, 09:10   #3456
sheste
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
Wow, no coś Ty! Dla mnie super współgrają i jeśli chodzi o trwałość to Neo zdecydowanie wygrywa z Semi! jeśli potrzebuję mani na dłużej to zawsze wybieram Neo

Ok, no to moze dam im szanse Poczekam, az dotrze truskawka z semilaca i wtedy przejrze zbior jakiby tu kolorek dokupic Jak wsponialam wczesniej, rozgladam sie za ladnym, soczystym, kanarkowym zoltym. Byle nie pastel, byle nie neon... No i nie moge sie zdecydowac :P Moze cos z Neonail?
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości