Liwidacja szko造 FUTURA Edukacja - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Kobieta > Szko豉 - Edukacja > Szko造 Policealne i Zawodowe

Notka

Szko造 Policealne i Zawodowe Je郵i nie jeste zainteresowany studiowaniem, ale chcesz si dalej kszta販i, zdobywa wiedz zar闚no teoretyczn jak i praktyczn, mie fach w r瘯u - to miejsce jest dla Ciebie

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2017-11-07, 21:22   #1
caroliciouss
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 183
GG do caroliciouss

Liwidacja szko造 FUTURA Edukacja

Cze嗆! Nie wiem, czy za這篡豉m w徠ek w dobrym temacie - je郵i nie to z g鏎y przepraszam, ale nie wiedzia豉m gd zie szuka temat闚 podobnych do mojego, a jest to sprawa nie cierpi帷a zw這ki. Chcia豉m poradzi si Was w do嗆 nieszablonowym temacie.

Od marca 2014 roku pobieram rent rodzinn. Przed jej pobieraniem zrezygnowa豉m ze studi闚 i aby j dosta zapisa豉m si do szko造 policealnej - chodzi豉m do niej jakie p馧 roku. Teraz - po kilku latach musze udokumentowa pobieranie nauki. Za鈍iadczenie z mojej obecnej uczelni dosta豉m bez problemu, ale schody zacz窸y si, gdy chcia豉m uzyska za鈍idczenie, 瞠 by豉m uczennic tamtej szko造 policealnej (FUTURA Edukacja, oddzia w Krakowie) ot騜 okaza這 si, 瞠... szko豉 nie istnieje!

Dzowni豉m na ka盥y mo磧iwy numer telefonu, kt鏎y wyszuka豉m w internecie, a by jakkolwiek powi您any z t szko陰, odwiedzi豉m dawn plac闚k szko造 - nikogo tam nie ma, pyta豉m ludzi, kt鏎zy maj firmy na oko這 - nic nie wiedz, p鏎cz tego, 瞠 kto czasem szuka tej szko造, nawet policja.

Problem w tym, 瞠 by豉m uczennic tej szko造 od marca do wrze郾ia i je郵i tego nie udkoumentuj, b璠 musia豉 zwraca rent z tych miesi璚y... Nie wiem gdzie mog dosta takie za鈍iadczenie skoro szko豉 fizycznie nie istnieje? Zadzowni豉m do innego miasta do tej samej szko造, bo to by豉 sie szk馧 - kt鏎a ju nie istnieje, pozmieniali nazwy, a dziewczyna w dziekanacie, kt鏎a rozmawia豉 nie mo瞠 mi poda 瘸dnych telefon闚, nic nie wie, nic nie wie o jakichkolwiek aktach szko造 itd...

Kochane, prosz pom騜cie, mo瞠 kt鏎a z Was mia豉 podobn sytuacj, b康 wie co zrobi w takiej sytuacji?

caroliciouss jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-01-31, 11:01   #2
Keiche
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Dot.: Liwidacja szko造 FUTURA Edukacja

szko豉 young 簑rawia 47 tam maj wszystkie dokumenty
Keiche jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2018-09-10, 14:30   #3
Wiader
Przyczajenie

Te potrzebuje dokumenty z tej szko造. By貫m na ulicy 簑rawia, ale zasta貫m 郵ep uliczk z numerami od 1 do 3. Nie znalaz貫m te 瘸dnych informacji o szkole young. Czy kto ju ma jakie pomocne informacje ?
Wiader jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-06-26, 14:15   #4
fredflinston
Przyczajenie

siema i jak tam uda這 ci si odzyska 鈍iadectwo??/
fredflinston jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2019-07-02, 07:05   #5
Polishwolf97
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 48

C騜, MEN wykre郵a kierunki dla szk馧 policealnych a natomiast samorz康y nie chc dok豉da si do tych szk馧.
Polishwolf97 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
futura, szko豉, za鈍iadczenie, zus

Nowe w徠ki na forum Szko造 Policealne i Zawodowe

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2019-07-02 08:05:29

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:32.