Szukam przyjaciółki w takiej samej sytuacji do codziennych rozmów :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-06-25, 05:37   #1
Tellmenow1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 3

Szukam przyjaciółki w takiej samej sytuacji do codziennych rozmów :)


Proszę całość

Mam 23 lata i w całym swoim życiu swoją przyjaciółką mogłam nazwać tylko jedną dziewczynę..mimo że mam z kim rozmawiać na różne tematy,nie są to osoby bardzo mi bliskie

To raczej znajomi niż przyjaciele czy ktoś komu można tak na serio się zwierzyć a tego bardzo mi brakuje.Chciałabym mieć kogoś z kim mogłabym rozmawiać codziennie nie tylko o jakiś błachych sprawach ale też i tych poważniejszych.

Myślę że każdemu z nas taka osoba jest potrzebna w życiu ale niestety nie każdy taką ma.

Byłabym szczęśliwa jeżeli udałoby mi się kogoś takiego znaleźć.

Wiem również że każdy ma swoje życie i sprawy ale moim osobistym zdaniem jeżeli się chce i z kimś dobrze się dogaduje można bez problemu codziennie znaleźć czas dla drugiej osoby bo napisanie wiadomości nie zajmuje aż tak dużo czasu.

Jestem osobą bardzo rozmowną i otwartą,mam masę wolnego czasu i dużo zrozumienia dla innych.Jeżeli któraś z was jest w takiej samej sytuacji i nie ma do kogo się odezwać oraz zależy jej na takiej relacji byłabym mega wdzięczna za wiadomość.

Dodam jeszcze że wspólne zainteresowania takie jak muzyka czy filmy nie są dla mnie aż tak ważne jak podobne poglądy na dane tematy.

Mam już dość sytuacji w których ktoś kto po poznaniu kogoś nowego zrywa ze mną kontakt albo stopniowo się ode mnie odsuwa.Przytłacza mnie to bo jednak każdy człowiek ma potrzebę rozmowy z drugim człowiekiem.

Jeżeli uda mi się nawiązać jakąś fajną relację z którąś z was to obiecuję że nikogo nie wystawię do wiatru.



PS.Nie zależy mi na ten moment na tym żeby z kimś spotkać się "od tak" w realu i oczywiście nie wykluczam takiej możliwości w przyszłości ale wolałabym najpierw kogoś lepiej poznać przed podjęciem takiej decyzji żeby uniknąć rozczarowania.



z pewnych powodów również nie pracuję ani obecnie nie studiuję no i niestety nie mam nikogo bliskiego więc bardzo chętnie pogadam z równie wygadanymi osobami w takiej sytuacji.

Pozdrawiam was dziewczyny i mam nadzieję że któraś się do mnie odezwie I bardzo was proszę niech piszą tylko osoby od 18-30 lat

osoby zainteresowane które też uwielbiają mega długie wiadomości i rozmówki proszę o wysłanie wiadomości przez e-mail wolę rozmowy 1:1



Proszę tylko osoby zainteresowane codziennym kontakcie
Naprawdę proszę was
Tylko osoby które mają czas a przede wszystkim chcą rozmawiać codziennie,nawet wymienić kilka wiadomości na dzień i osoby rozmowne

nie wiem czy mój poprzedni wątek się dodał dlatego ponownie pisze
Tellmenow1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-12, 19:48   #2
domimisiaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 8
Dot.: Szukam przyjaciółki w takiej samej sytuacji do codziennych rozmów :)

Cześć. Zawsze chciałam mieć taką prawdziwą przyjaciółkę jak na fimach czy w serialach. Taką na dobre i złe na którą mogłabym zawsze liczyć. Z którą byśmy się wzajemnie wspierały, śmiały, gadały o wszystkim i o niczym, czy mówiły sobie sekrety o których wiedziałybyśmy tylko my. Taką do której mogłabym napisać o każdej porze dnia i nocy, z ktorą bede stale w kontakcie (nie chodzi mi o to że calymi dniami). Chciałabym mieć prawdziwą przyjaciółkę od serca. Moją bratnią duszę. Mam 27 lat, jestem z Leszna (Wlkp), mam faceta ale wiadomo facet to nie to samo co najlepsza przyjaciolka . Jesli ktoras szuka tez takiej przyjaciolki to zapraszam na priv. Leszno i okolice

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:47 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Tellmenow1995 a skad w ogole jestes?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Tellmenow1995 Pokaż wiadomość
Proszę całość

Mam 23 lata i w całym swoim życiu swoją przyjaciółką mogłam nazwać tylko jedną dziewczynę..mimo że mam z kim rozmawiać na różne tematy,nie są to osoby bardzo mi bliskie

To raczej znajomi niż przyjaciele czy ktoś komu można tak na serio się zwierzyć a tego bardzo mi brakuje.Chciałabym mieć kogoś z kim mogłabym rozmawiać codziennie nie tylko o jakiś błachych sprawach ale też i tych poważniejszych.

Myślę że każdemu z nas taka osoba jest potrzebna w życiu ale niestety nie każdy taką ma.

Byłabym szczęśliwa jeżeli udałoby mi się kogoś takiego znaleźć.

Wiem również że każdy ma swoje życie i sprawy ale moim osobistym zdaniem jeżeli się chce i z kimś dobrze się dogaduje można bez problemu codziennie znaleźć czas dla drugiej osoby bo napisanie wiadomości nie zajmuje aż tak dużo czasu.

Jestem osobą bardzo rozmowną i otwartą,mam masę wolnego czasu i dużo zrozumienia dla innych.Jeżeli któraś z was jest w takiej samej sytuacji i nie ma do kogo się odezwać oraz zależy jej na takiej relacji byłabym mega wdzięczna za wiadomość.

Dodam jeszcze że wspólne zainteresowania takie jak muzyka czy filmy nie są dla mnie aż tak ważne jak podobne poglądy na dane tematy.

Mam już dość sytuacji w których ktoś kto po poznaniu kogoś nowego zrywa ze mną kontakt albo stopniowo się ode mnie odsuwa.Przytłacza mnie to bo jednak każdy człowiek ma potrzebę rozmowy z drugim człowiekiem.

Jeżeli uda mi się nawiązać jakąś fajną relację z którąś z was to obiecuję że nikogo nie wystawię do wiatru.



PS.Nie zależy mi na ten moment na tym żeby z kimś spotkać się "od tak" w realu i oczywiście nie wykluczam takiej możliwości w przyszłości ale wolałabym najpierw kogoś lepiej poznać przed podjęciem takiej decyzji żeby uniknąć rozczarowania.



z pewnych powodów również nie pracuję ani obecnie nie studiuję no i niestety nie mam nikogo bliskiego więc bardzo chętnie pogadam z równie wygadanymi osobami w takiej sytuacji.

Pozdrawiam was dziewczyny i mam nadzieję że któraś się do mnie odezwie I bardzo was proszę niech piszą tylko osoby od 18-30 lat

osoby zainteresowane które też uwielbiają mega długie wiadomości i rozmówki proszę o wysłanie wiadomości przez e-mail wolę rozmowy 1:1



Proszę tylko osoby zainteresowane codziennym kontakcie
Naprawdę proszę was
Tylko osoby które mają czas a przede wszystkim chcą rozmawiać codziennie,nawet wymienić kilka wiadomości na dzień i osoby rozmowne

nie wiem czy mój poprzedni wątek się dodał dlatego ponownie pisze
Hej. A skad w ogole jestes?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
domimisiaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-09-16, 22:49   #3
thebestfriends
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 14
Dot.: Szukam przyjaciółki w takiej samej sytuacji do codziennych rozmów :)

To moze i ja napisze cos o sobie i moze kogos poznam.
- lubie spacerowac
- jezdzic na rolkach i rowerze
- wypic kawe w towarzystwie fajnej przyjaciolki (w przyszlosci)
- mieszkam w Lesznie od kilku lat
- mam 27 lat
- mam partnera
- mam pieska ktorego traktuje jak czlonka rodziny
- lubie sluchac muzyki
- nie pale, pije tylko okazyjnie, ale lampke wina przy fajnej komedii mozemy sobie wypic.
- wyjsc na miasto, na kawe, deser, pizze. Szukam przyjaciolki ktorej bede mogla sie zwierzyc a ona mi, ktora bedzie dla mnie wsparciem w kazdej sytuacji,nie tylko w dobrych momentach, ktora nie ucieknie gdy jest zle, na ktorą bede mogla liczyc zawsze i zawsze znajdzie dla mnie czas gdy bede potrzebowala popisac czy sie spotkac. Wszystko z wzajemnoscią. Pragne przyjaciolki z ktorą bede zarowno śmiać sie, jak i płakać. Nie szukam kogos kto z gory ocenia. Interesuje mnie osoba, ktora akceptuje wady i zalety swojej przyjaciolki. Szukam osoby z ktorą bede codziennie w kontakcie, bedziemy sobie opowiadaly jsk nam minął dzien itp, i z ktorą bede sie czesto spotykac. Chcialabym czasem urządzać sobie babskie wieczory we dwie Jesli jest ktos podobny do mnie to zapraszam do kontaktu na priv

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
thebestfriends jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-16 23:49:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.