Jak dbać o taki rodzaj włosów ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Włosy i fryzury > Dla Zakręconych

Notka

Dla Zakręconych Masz kręcone i falowane włosy ? Nie wiesz jak pielęgnować i utrzymać loki? Jak stylizować kręcone włosy? A może trwała ondulacja? Wejdź koniecznie.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2018-11-12, 09:58   #1
Omexia
Przyczajenie

Unhappy

Jak dbać o taki rodzaj włosów ?

Hej Wizażanki,
Jak w temacie, mój problem, to dbałość o włosy, kompletnie sobie z tym nie radzę. Kiedyś zawsze je prostowałam, ale teraz mam tego dość i chciałabym doprowadzić moje włosy do kultury w naturalnym ułożeniu. ��
Na zdjęciu są po wyczekaniu na półmokro.
Gdzieś wyczytałam ze mojego rodzaju włosów nie czesze się na sucho, wiec przestałam, ale rano budząc się z kołtunem we włosach, nie było za miło. Ogólnie przeczesanie rękoma jakoś mnie nie satysfakcjonowało, może kwestia przyzwyczajenia?
Mam nawilżać i później czesać ? (Jeśli chodzi o dni bez mycia.)
Zaczęłam tez stosować olej kokosowy, efekty nie takie złe, ale tylko na świeżo po myciu. :/

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2019-04-11 o 14:54 Powód: Przywrócenie postu. Nie usuwamy wątków.
Omexia jest offline  
Stary 2018-11-12, 17:13   #2
chimay
Zakorzenienie

Wpisy w blogu: 1
Dot.: Jak dbać o taki rodzaj włosów ?

Cytat:
Napisane przez Omexia Pokaż wiadomość
Hej Wizażanki,
Jak w temacie, mój problem, to dbałość o włosy, kompletnie sobie z tym nie radzę. Kiedyś zawsze je prostowałam, ale teraz mam tego dość i chciałabym doprowadzić moje włosy do kultury w naturalnym ułożeniu. 😅
Na zdjęciu są po wyczekaniu na półmokro.
Gdzieś wyczytałam ze mojego rodzaju włosów nie czesze się na sucho, wiec przestałam, ale rano budząc się z kołtunem we włosach, nie było za miło. Ogólnie przeczesanie rękoma jakoś mnie nie satysfakcjonowało, może kwestia przyzwyczajenia?
Mam nawilżać i później czesać ? (Jeśli chodzi o dni bez mycia.)
Zaczęłam tez stosować olej kokosowy, efekty nie takie złe, ale tylko na świeżo po myciu. :/

Włosów kręconych nie czesze się na sucho, bo rozluźnia się tym skręt i robi się bezkształtna szopa. Zdjęcia się nie wczytały, więc trudno powiedzieć, co u Ciebie jest problemem. Jeśli rzeczywiście masz kręcone włosy, to dla Ciebie jest podforum dla kręconych.

Moje włosy

Linki w przypadkowych słowach w moich postach nie pochodzą ode mnie, jest to niechciana reklama wstawiana przez Wizaż. Linki pochodzące ode mnie wstawiam pod słowem KLIK.
chimay jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dla Zakręconych

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości