Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-27, 11:58   #1
black lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33

Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego


Potrzebuje kupic błyszczyk do konca tego tygodnia , może z początkiem przyszłego na ważne spotkanie.Chodzi o kolor brzoskwiniowy, morelowy i o to aby ten kolor rzeczywiscie był. Sprawdzalam juz błyszczyk miss sporty ale tego koloru nie widać i usta są bezbarwne Nie moge uzyc innego koloru typu róż fiolet ciemny brąz , musze miec stonowany ale widoczny i świeży makijaż. Bardzo prosze o jakieś odpowiedzi
black lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:09   #2
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

Isadora ma odcień peach Express Star Gloss.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:41   #3
dankad
Raczkowanie
 
Avatar dankad
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 222
GG do dankad
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

A może Maybelline Shiny Licious http://www.maybelline.co.uk/whats_new/l190l440.htm?? Nie wiem, jak wygląda ten odcien na ustach, ale mam inny i jestem zadowolona z efektu. Kolor jest soczysty i świetlisty
__________________
24 - the clock is ticking...
http://www.movieforum.pl/24/
dankad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 12:53   #4
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

mam ten odcień brzoskwiniowy(peach melba) i nie daje on wyraźnego koloru morelowego a jedynie praktycznie niewidoczną poświatę koloru zapach ma za to sliczny
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 13:22   #5
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

ja mialam kiedys l'oreal glam shine 25 i on byl taki wlasnie lososiowo-brzoskwiniowy
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 13:30   #6
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

aaa i jeszcze z estee lauder jest taki 100% brzoskwiniowy taki w tubeczce nie dam sobie reki uciac ale chyba ma numerek 12? tylko nei pamietam pelnej nazwy
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 13:35   #7
dankad
Raczkowanie
 
Avatar dankad
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 222
GG do dankad
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

Cytat:
Napisane przez MaRtUhA
mam ten odcień brzoskwiniowy(peach melba) i nie daje on wyraźnego koloru morelowego a jedynie praktycznie niewidoczną poświatę koloru zapach ma za to sliczny
Wąchałam go w drogerii - boski Kiedyś go dopadnę, ale narazie muszę zmniejszyć moje zapasy mazidełek do ust
Miałam też kiedyś extreme gloss Avonu w odcieniu Nectar Shine. Kolor był delikatny, ale widoczny
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pi.../119/13069.jpg
__________________
24 - the clock is ticking...
http://www.movieforum.pl/24/
dankad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 13:41   #8
black lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

a maybelline water shine gloss?? taki morelowy , coral cos tam???? daje jakis kolor ???niemusi byc kolor bardzo mozny ale na pewno widoczny!!!! mam błyszczyk lumene on my own jakos tam w opakowaniu wsciekle pomaranczowy na ustach bezbarwny niestety

co jeszce polecicie? a manhattan, inglot, eveline, astor , w douglasie jest cos takiego jak be you czy jakos tak moze cos z tego ???

ten maybelline shiny lustrous jest bardzo wodny jak go sprawdzilam to praktycznie sie wylal na reke i to tak jakby osobno woda a osobno mazia z kolorem, moze te testery byly cos nie teges. ale zapach nieziemski
black lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 13:52   #9
TsaiNu
Rozeznanie
 
Avatar TsaiNu
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 848
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

chyba najlepiej bedzie jak sobie poprobujesz w drogerii uzywalam kiedys wlasnie w takim kolorze szminek i blyszczyko ale pamietam tylko te dwa o ktorych napisalam, jeszcze miss sporty szminke ma w takim kolorze eee sheer shine , ja mam teraz akurat inny odcien tej szminki ale jest rewelacyjna, a ta waters shine diamonds to odcien coral sunset, tego odcienia akurat nie mialam, ale ta szminka w plynie mi sie odpowiadala, natomiast ta w sztyfcie byla fajna (jakos wole szminki niz blyszczyki) mialam crenberry cos tam i tez byl taki brzoskwiniowy
TsaiNu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 14:11   #10
dankad
Raczkowanie
 
Avatar dankad
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 222
GG do dankad
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

O i zapomniałam o Eveline Mają duzy wybór kolorków, są trwałe i ładnie pachną. Ja miałam Eveline 3D Shine&Care w odcieniu takim morelowym, ale mocno skrzącym. Byłam zadowolona Nie był to jednak odcień jednolity wyglądający jak tafla wody. Moja mama miała też z Eveline Juicy Shine (chyba tak to sie nazywa) odcień koralowy, prawie bez drobinek i była zadowolona Myślę, że jakaś morelka też by się znalazła
http://www.eveline.com.pl/pl/pl_content.html ( niestety nie ma odcieni)
__________________
24 - the clock is ticking...
http://www.movieforum.pl/24/
dankad jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 14:16   #11
black lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

Cytat:
Napisane przez TsaiNu
chyba najlepiej bedzie jak sobie poprobujesz w drogerii uzywalam kiedys wlasnie w takim kolorze szminek i blyszczyko ale pamietam tylko te dwa o ktorych napisalam, jeszcze miss sporty szminke ma w takim kolorze eee sheer shine , ja mam teraz akurat inny odcien tej szminki ale jest rewelacyjna, a ta waters shine diamonds to odcien coral sunset, tego odcienia akurat nie mialam, ale ta szminka w plynie mi sie odpowiadala, natomiast ta w sztyfcie byla fajna (jakos wole szminki niz blyszczyki) mialam crenberry cos tam i tez byl taki brzoskwiniowy



coral sunset to water shine diamond liquid , ja bylam zainteresowana water shine gloss- tafla wody kolrek mial w nazwie .....coral...
black lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 14:18   #12
black lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

jasne ze bede sprawdzac w sklepach , tylko potrzebuje to tak na szybko i zalozylam watek aby mniej wiecej wiedziec gdzie szukac , jakie nazwy numerki firmy , rodzaje blyszczykow czy szminek w plynie
black lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 14:23   #13
AgaR_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 51
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

[quote=black lady]a maybelline water shine gloss?? taki morelowy , coral cos tam???? daje jakis kolor ???niemusi byc kolor bardzo mozny ale na pewno widoczny!!!! mam błyszczyk lumene on my own jakos tam w opakowaniu wsciekle pomaranczowy na ustach bezbarwny niestety

zdecydowanie polecam błyszczyk maybelline water shine gloss - właśnie odcień o którym piszesz - jest delikatny,daje śliczny brzoskwioniowy kolorek..podobnie polecam Ci błyszczyk firmy Oriflame o odcieniu "nektar shine" -pojawiał się w ostatnim katalogu,cena ok. 15 zł,daje podobny efekt jak ten z maybelline,tylko jest troszeczkę bardziej gęsty i daje wyraźniejszy kolor.Błyszczyk firmy maybelline jest przejrzysty..
__________________
agucha
AgaR_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 14:33   #14
black lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

a szminka w płynie full volume rimmela????znajde w jej ofercie taki kolorek? ma same dobre oceny na kwc
black lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 14:37   #15
black lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

[quote=AgaR_20]
Cytat:
Napisane przez black lady
a maybelline water shine gloss?? taki morelowy , coral cos tam???? daje jakis kolor ???niemusi byc kolor bardzo mozny ale na pewno widoczny!!!! mam błyszczyk lumene on my own jakos tam w opakowaniu wsciekle pomaranczowy na ustach bezbarwny niestety

zdecydowanie polecam błyszczyk maybelline water shine gloss - właśnie odcień o którym piszesz - jest delikatny,daje śliczny brzoskwioniowy kolorek..podobnie polecam Ci błyszczyk firmy Oriflame o odcieniu "nektar shine" -pojawiał się w ostatnim katalogu,cena ok. 15 zł,daje podobny efekt jak ten z maybelline,tylko jest troszeczkę bardziej gęsty i daje wyraźniejszy kolor.Błyszczyk firmy maybelline jest przejrzysty..

nectar shine nie jest czasem z avonu???a nie orfilame?
black lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 15:31   #16
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

Inglot ma taki brzoskwiniowo morelowy z serii cream , w tubce, pachnie gumą do żucia
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 15:46   #17
AgaR_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 51
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

nectar shine jest tez w avonie....daje wyraźny kolor....wiem,bo też używalam,ale zdecydowanie ładniejszy kolor daje ten błyszczyk z oriflame o którym pisałam wcześniej..nietsety nie pamietam jego nazwy dokładnej,podam jutro - sprawdze.. sorki,byłam za mało dokładna..ale jutro naprawię
__________________
agucha
AgaR_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 15:48   #18
AgaR_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 51
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

a szminki full volume niestety nie używałam podobnie jak żadna z moich znjaomych..więc nie wiem czy pozytywne opinie są trafne..
__________________
agucha
AgaR_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 19:34   #19
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

rozumiem o co chodzi , zeby bylo naturalnie ale widocznie bo po co wydawac pieniadze nakosmetyki ktorych i tak nie widac na ustach !!!! mialam coral sunset 02 maybelline water shine diamond szminke w plynie , fajny efekt na poczatku jest brzoskwiniowa a potem jakby naturalnie rozowa diamentowa.tylko ja mam jakiegos pechulca chyba bo mialam juz 3-4 opakowania tej szminki- blyszczyka i za kazdym razem tak od polowy stawal sie taki jakby tracil swoja waznosc jakby sie zsiadał, zmieniala sie konsystencja , kolor nawet, juz nie taki swiezy hmmmmm

ale mimo to zastanawiam sie nad 09 caramel pearl.
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-28, 09:10   #20
AgaR_20
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 51
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

Cytat:
Napisane przez AgaR_20
nectar shine jest tez w avonie....daje wyraźny kolor....wiem,bo też używalam,ale zdecydowanie ładniejszy kolor daje ten błyszczyk z oriflame o którym pisałam wcześniej..nietsety nie pamietam jego nazwy dokładnej,podam jutro - sprawdze.. sorki,byłam za mało dokładna..ale jutro naprawię
otóż chodziło mi o jeszcze inny błyszczyk z oriflame - błyszczyk DAYDREAM kolor HUSH . Jest naprawdę śliczny i daje super efekt polecam
__________________
agucha
AgaR_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 12:28   #21
black lady
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 33
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

co jeszce mozecie polecic , konkretny numer nazwe?? teraz sie zastanawiam nad water shine gloss maybelline, eveline, full volume rimmel jesli by ,mial taki odicen w swojej ofercie, i manhattanem
black lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-28, 13:20   #22
simonka005
Raczkowanie
 
Avatar simonka005
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 213
Dot.: Pilne!!!!!Szukam błyszczyka brzoskwiniowo-morelowego

a jaki kolor daje jak wyglada na ustach pomadka nablyszczajaca water shine diamond liquid 09 caramel pearl i 08 strawberry ????
simonka005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.