Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia Plastyczna

Notka

Chirurgia Plastyczna porady i dyskusje związane z zabiegami chirurgii plastycznej. Uzyskasz tu informacje na temat takich zabiegów jak korekcja uszu lub nosa, powiększanie piersi i wielu innych.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2007-12-26, 14:31   #61
Ayeme
Raczkowanie

Send a message via Skype™ to Ayeme
Dot.: PILNE!!! lek.Tomasz Kasprzyk klinika Art-Med w Krakowie

wiesz co mam kilka koleżanek które mają okrągłe, jedne robiły na przełomie ostatnich 2 lat, inne ok 5 i efekt jest ten sam.
Bynajmniej jeśli kobieta nie miała "zwisu" tylko braki) to on zawsze tak wyglada na stojąco-leżąco..
Anatomy mi sie bardziej podobają. Są jak łezki))

"Kobieta jest najbardziej zmysłowa, kiedy akceptuje siebie taką, jaka jest."
Ayeme jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 15:42   #62
annaxxxxx
Raczkowanie

nie wiem jakie okrągłe mają Twoje koleżanki -to zależy od modelu, żelu, producenta... te sprzed 5 czy nawet 2 lat na pewno nie mają modelu Inspira firmy McGhan-bo to nowość i ponoć b.mięciutkie, a bezpieczne i zachowują się jak anatomy, w teksturowanej powłoce, no i są najdroższe, a plastycy wsadzają raczej tańsze na życzenie pacjentek,bo sam zabieg też drogi; ja np. mam anatomy firmy Mentor -one kosztują 5,7 tys. PLN, a zwykłe okrągłe tylko 3,4 tys.PLN;
sądze,że większość dziewczyn wybiera też okrągłe -modele standard - z powodów finansowych...
a Ty jesteś krótko po zbiegu, piersi masz sztywne i opuchnięte-więc Tobie trudno ocenić teraz te wkładki; zresztą każdy ma inne preferencje i odczucia -dla mnie anatomy za twarde, choć kształt niewątpliwie w miarę naturalny
ps. a kto Ciebie operował? i jaki dokładnie masz model implanta?-sprawdź na gwarancji-na pewno takową otrzymałaś
annaxxxxx jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 16:49   #63
Ayeme
Raczkowanie

Koleżanki- różne- nie powiem dokładnie-bardziej pod kątem obserwacyjnym.
Jerzy Kolasiński, wkładki 410 MF 295g (inamed,McGhan) teksturowane.
Łączny koszt 12.700
Tak to dopiero 8 doba, jeszcze są twardsze, opuchlizna zeszła z górnych biegunów.
Nie widziałam aby które kolwiek implanty zachowywały sie tak jak naturalne mając na myśli "stoimy->leżymy"

Pozdrawiam cieplusio

Stary 2007-12-26, 17:24   #64
annaxxxxx
Raczkowanie

niektóre okrągłe mogą się tak zachowywać -jak wlana ciecz do woreczka-jak leżą-są bardziej płaskie, w pionie-spływają nieco w dół -jak anatomy (tylko w antomach nic nie spływa-mają ten kształt już nadany-stały, niezmienny);
no i takie okrągłe to ja akceptuję!! bo jeśli z żelem np. cohesive II Mentora-też sztywne jak anatomy, a kształt gorszy....

jak dojdziesz do siebie -za jakieś 2 m-ce -sama ocenisz swoje anatomy; koleżanka ma te co Ty-uważa,że też za twarde (jest 9m-cy po zabiegu), choć dla mnie one i tak bardziej miękkie niż moje Mentora....
zresztą teraz ważne,żeby piersi się ładnie ułożyły, były równe, symetyczne-to obserwuj, na początku jeszcze można im nieco pomóc jakby co-bezinwazyjnie, o ile lekarz się spisał -a Twój chyba ok, nie słyszałam negatywnych opinii
ps.410MF 295gr mają wymiary 12x11,1x4,8 (szer.x wys.x projekcja)-mają średni profil -powinny ładnie wyglądać rzeczywiście, naturalnie-dobry wybór
Stary 2007-12-26, 17:51   #65
Ayeme
Raczkowanie

Na teraz jestem zadowolona. Obserwuję siebie, mąż mi robi codziennie zdjęcie przód i bok.
Poza tym energetycznie też na nich pracuję więc obrzęki zeszły troszkę szybciej.
Jest dobrze i tak zostanie.
Lekarz zrobił swoje i dobrze zrobił, to widać nawet po tak krótkim czasie
Wymia -też jestem zadowolona))

Popzdrawiam Cię cieplusio i ogólnie życzę powodzenia w zbliżających sie roku 2008

Stary 2007-12-26, 18:06   #66
annaxxxxx
Raczkowanie

róbcie fotki obu profili-czasem na skutek niesymetrycznego włożenia implantów-one też się różnią... no ale u Ciebie na pewno jest ok, tym bardziej,że poczytałam sobie o Twoim dr Kolasińskim-nie znam go, nie miałam żadnego kontaktu,ale ... wydaje się być doskonałym plastykiem i ładnie persi robi-przynajmniej te z jego strony; dobrze trafiłaś-świetny plastyk i niezłe implnty-Twoje piersi będą śliczne
pozdrawiam

Edytowane przez annaxxxxx
Czas edycji: 2007-12-26 o 18:40
Stary 2007-12-26, 20:33   #67
Ayeme
Raczkowanie

tak też robimy póki co są symetryczne z lewej i prawej.
Wiesz ja sprawdzałam wszystkich lekarzy pod nieco innym kontem))
Dr. Kolasiński wydał mi się pasjonatą poza tym rodzina z tradycją.
Pasja i zamiłowanie, to wielki dar szczególnie jeśli chodzi o kreacje ciała
To przeważyło. I w kontakcie real sie potwierdziłó. Wiek temu można by nazwać tego lekarza Artystą

Pozdrawiam cieplusio))

Stary 2008-01-25, 10:52   #68
Najana
Przyczajenie

Smile Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Piersi- Dr. Jacek Jarlinski we Wroclawiu.Mialam jedna piers dluzsza od drugiej, pokryte rozstepami, bardzo male i zero jedrnosci. Operacje robilam 1.5 roku temu i jestem bardzo zadowolonaNigdy nie wierzylam ze mozliwa jest az taka zmiana.Rozstepow prawie nie widac, biust jest po prostu piekny i proporcjonalny
Okres rekonwalescencji trwal zaledwie kilka dni.Mialam w klinice Aestetica swoj pokoik z pusznym sniadankiem i ogolnie bylo ok
Doktor Jarlinski jest super.Podchodzi do czlowieka i jego problemow ze zrozumieniem, potrafi zasugerowac a przede wszystkim SLUCHA.

Inteligencja wyklucza chamstwo...
Najana jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 17:03   #69
Tygrrysica
Raczkowanie

Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

polecam doktora Gerardo Bello z Brazylii (jak wiadomo Brazylia jest kolebka silikonkow niesamowite podejscie do pacjenta przemily i sympatyczny no i zna sie na tym co robi robil operacje wielu dziewczynom ktore znam ktore maja po kilka lat juz silikony i sa bardzo zadowolone ja mialam operacje 11.01- Gran Canaria w klinice "La Paloma " i z dnia na dzien coraz bardziej jestem zadowolona to naprawde niesamowite uczucie bardzo sie balam ale jak bym miala sie klasc jeszcze raz nie zawachalabym sie ale tylko u tego chirurga pelne zaufanie a ja straszny cykor jestem co do jakichkolwiek zabiegow takze bardzo polecam pozdrawiam dziewczyny
Tygrrysica jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-28, 23:42   #70
bez nadziei
Przyczajenie

Unhappy Dot.: Ranking Chirurgów Plastycznych- Polecajcie!

Ratujcie, bo ja niestety mialam pecha trafic bardzo zle ...mianowicie w polowie grudnia poddalam sie zabiegowi powiekszania piersi z cienciami pod pachami. Nie zostalam poinformowana o zadnych komplikacjach ani rutynie po takim zabiegu (a nawet powiedziano mi,ze po 3 dniach moge wsiadac w auto i kierowac, co bylo oczywiscie niemozliwe!!!). Musze dodac ze mam dosc duze problemy z kregoslupem i chyba pani doktor (hahaha) nie przewidziala, a moze tylko nie raczyla mnie poinformowac, ze opaska uciskajaca moj nowy, obolaly i obrzekniety biust bedzie rowniez uwozliwiac mi normalne spanie i oddychanie. Koniec koncem po okolo 4 dniach od momentu zalozenia opaski i przed dniem kontroli zdjelam owa opaske na okolo 8 h.
Mam wiec pytanie czy ktos orientuje sie czy taki okres czasu (8h) moze wplynac na ksztalt piersi. Problem w tym, ze moje piersi roznia sie i ksztaltem i wielkoscia (I TO ZNACZNIE). Doradzcie mi PROSZE Ccokolwiek, jakies wyjasnienie tego lub co mam robic bo ja juz sobie zbytnio z tym nie radze!
bez nadziei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 02:04   #71
julka:)
Zakorzenienie

piersi-Poznan,dr.Piotr Skupin )
how much I care"

I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 02:06   #72
julka:)
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez bez nadziei Pokaż wiadomość
Ratujcie, bo ja niestety mialam pecha trafic bardzo zle ...mianowicie w polowie grudnia poddalam sie zabiegowi powiekszania piersi z cienciami pod pachami. Nie zostalam poinformowana o zadnych komplikacjach ani rutynie po takim zabiegu (a nawet powiedziano mi,ze po 3 dniach moge wsiadac w auto i kierowac, co bylo oczywiscie niemozliwe!!!). Musze dodac ze mam dosc duze problemy z kregoslupem i chyba pani doktor (hahaha) nie przewidziala, a moze tylko nie raczyla mnie poinformowac, ze opaska uciskajaca moj nowy, obolaly i obrzekniety biust bedzie rowniez uwozliwiac mi normalne spanie i oddychanie. Koniec koncem po okolo 4 dniach od momentu zalozenia opaski i przed dniem kontroli zdjelam owa opaske na okolo 8 h.
Mam wiec pytanie czy ktos orientuje sie czy taki okres czasu (8h) moze wplynac na ksztalt piersi. Problem w tym, ze moje piersi roznia sie i ksztaltem i wielkoscia (I TO ZNACZNIE). Doradzcie mi PROSZE Ccokolwiek, jakies wyjasnienie tego lub co mam robic bo ja juz sobie zbytnio z tym nie radze!
co to za lekarka ze nie poinformowala Cie o niczym! rany Boskie,..wspolczuje Kochana...z tego co mi sie wydaje zdjecie opaski uciskowej na 8 h nie powinno wplynac na ksztalt piersi..zdrowia kochanie zycze...
how much I care"

I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
julka:) jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 02:40   #73
amisu
Raczkowanie

bez nadziei! Proponuje szukac porady na forum http://www.beautywpolsce.com/forum/ to najwieksze takie forum w polsce i tam napewno odpowiedzą na kazde pytanie dot. op. plastycznych i podobnych zabiegów.
amisu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 16:01   #74
string23
Przyczajenie

poleccie mi dobrego chirurga od powiekszania piersi w toruniu badz bydgoszczy
string23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 21:09   #75
sofika
Przyczajenie

polecam wszystkim klinikę sfera w warszawie. jestem po powiększeniu piersi u dr Jurek, koleżanka robiła nos u dr Kociszewskiej też w tej klinice, a ja za jakiś czas będę robić plastykę brzucha. są zniżki, fajne pielęgniarki przy operacjach, super opieka lekarska. naprawdę polecam.
sofika jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 10:47   #76
kajka1403
Raczkowanie

dr Kubasik Poznań
kajka1403 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-30, 16:27   #77
bez nadziei
Przyczajenie

Dzieki amisu za namiar tego forum, napewno sprobuje tam.
I reszcie tez dzieki za wspolczucie, oby nikomu z was nigdy sie taka "przygoda" nie przydazyla!

Pozdrowionka!
bez nadziei jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-31, 13:06   #78
jesterka
Raczkowanie

dr Mikołaj KUBASIK Poznan-polecam!!
jesterka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-01, 19:45   #79
agniwszka
Raczkowanie

Byłam na konsultacji u dr. Kasprzyka i musze przyznać że jestem zachwycona. byłam już u kilku lek ale jeszcze żaden nie zrobił mi tak szczegółowego badania, nikt nie przekazał mi tyle wiadomości o implantach, żaden lek nie poświęcił mi tak dużo czasu na rozmowe. Jednym słowem podejscie do ludzi ma swietne, potrafi doradzic, poradzić i przekonał mnie do siebie w 100%. Wybralismy implanty anatomiczne 325g i tak sie własnie zastanawiam czy to nie jest sporo jak na mnie, ja osobiście rozważałam 295 a 315ale 315 nie ma w anatomicznych jest, 295 a nastepnie 325g boje się żebym nie wyglądała smiesznie. Chociaż słyszałam że anatomiczne nie są rowne okragłym jeżeli chodzi o pojemność Już sama nie wiem co sądzić, a może ktoś z was ma 295 lub 325???
Stary 2008-02-03, 14:19   #80
dziewczynka_87
Przyczajenie

A czy ktos cos wie na temat liposukcji brzucha u dr Kasprzyka? Czytalam juz o kilku lekarzach i w dalszym ciagu nie moge sie zdecydowac u ktorego wykonac zabieg. Moze mi ktos doradzic?
dziewczynka_87 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 09:50   #81
26myszka
Raczkowanie

a czy ktoś wykonywał operację uszu u dr Knasta w Wrocławiu?
26myszka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 11:59   #82
domino21
Przyczajenie

Czy ktos robil sobie operacje plastyczna w Polanicy Zdroj?
Ja mam zamiar zrobić sobie operacje plastyczna nosa i przegrody nosowej, lekarz mi polecil to miejce..?
domino21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-04, 15:54   #83
domino21
Przyczajenie

czesc ile zaplacilas za operacje?
domino21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 12:03   #84
magda_madzia
Raczkowanie

Dr Knast z Wrocławia usunął mi chirurgicznie znamie barwnikowe z policzka. Wszystko świetnie się goi, cudowny człowiek, POLECAM!
magda_madzia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-08, 21:17   #85
popcorn
Przyczajenie

czy ktoś robił piersi u doktora Wojciecha Witkowskiego?
popcorn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-11, 19:03   #86
popcorn
Przyczajenie

Hej dziewczyny czy możecie polecić chirurga w Poznaniu który robi operacje powiększenia piersi. słyszałam o doktorze Witkowskim. Czy ktoś operował się u niego?
popcorn jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 10:38   #87
string23
Przyczajenie

naprawde nikt nie zna dobrego chirurga w toruniu badz bydgoszczy?
string23 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-16, 15:20   #88
kajka1403
Raczkowanie

w poznaniu polencam kubsika ja u niego robilam
kajka1403 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-09, 17:08   #89
Katia25
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez string23 Pokaż wiadomość
naprawde nikt nie zna dobrego chirurga w toruniu badz bydgoszczy?
http://www.wbienkowski.pl/
Stary 2008-03-09, 20:52   #90
krista
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez bez nadziei Pokaż wiadomość
Witaj, teraz na pewno już to wiesz ale mimo wszystko piszę. Ja też mam problem z tą opaską. Lekarz pozwolił nosić mi ją przez pół dnia i zdejmować na resztę i na noc 5 dni po zabiegu więc te 8 godzin na pewno ci nie zaszkodziło. Całuski
krista jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
chirurg, chirurgia wrocław, dr nawrocki, korekta uszu, operacja nosa, operacja plastyczna

Nowe wątki na forum Chirurgia Plastyczna

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości