ZARA, praca w Zarze? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes Szukasz pracy, pracujesz, prowadzisz własny biznes, masz wiele pytań i wątpliwości, a może masz wiedzę, którą chciałabyś się podzielić z osobami, które jej poszukują. To forum jest właśnie dla Ciebie.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2016-05-21, 10:34   #421
savando
Raczkowanie

Praca dla studentki - Zara, H&M, Orsay, itp; rezygnacja z pracy.

Witam
Szukałam podobnego wątku na forum, lecz nic nie znalazłam.
Jestem studentką pierwszego roku i chciałabym znaleźć swoją pierwszą pracę. Problem jednak w tym, że nie ukrywam, że mam wymagającą uczelnię i interesuje mnie praca jedynie w okresie wakacyjnym, bo w roku akademickim nie dałabym rady pracować nawet na pół etatu. Nigdy nie pracowałam, dlatego mam kilka pytań:
1. Po pierwsze jak napisać CV, skoro nie mam żadnego doświadczenia? Nie wiem, co mogłabym tam napisać, swoje zainteresowania, kierunek studiów?
2. Wiem, że w sklepach typu H&M, Zara itp. zatrudniają na umowę o pracę na pół etatu na początku, czy jeżeli podpiszę taką umowę, a dwa miesiące później będę chciała zrezygnować z pracy, to mam taką możliwość? Czy jest jakiś okres wypowiedzenia?Głównie zależy mi na zarobieniu na wakacje i chciałabym gdzieś pojechać, nie chcę przepracować całego lata. Boję się, że zobowiążę się, a później gdy atmosfera pracy itp nie spodobają mi się, to i tak będę zmuszona tam chodzić. Nie zrozumcie mnie źle, nie jestem jakąś księżniczką i zdaję sobie sprawę, że jest to dość ciężka praca i mam zamiar się przyłożyć, ale wiadomo że czasem zdarzają się okropni szefowie itp oraz atmosfera pracy, której nie da się wytrzymać.
savando jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-21, 19:51   #422
21kasia21
Work, work, work

Dot.: Praca dla studentki - Zara, H&M, Orsay, itp; rezygnacja z pracy.

Cytat:
Napisane przez savando Pokaż wiadomość
Witam
Szukałam podobnego wątku na forum, lecz nic nie znalazłam.
Jestem studentką pierwszego roku i chciałabym znaleźć swoją pierwszą pracę. Problem jednak w tym, że nie ukrywam, że mam wymagającą uczelnię i interesuje mnie praca jedynie w okresie wakacyjnym, bo w roku akademickim nie dałabym rady pracować nawet na pół etatu. Nigdy nie pracowałam, dlatego mam kilka pytań:
1. Po pierwsze jak napisać CV, skoro nie mam żadnego doświadczenia? Nie wiem, co mogłabym tam napisać, swoje zainteresowania, kierunek studiów?
2. Wiem, że w sklepach typu H&M, Zara itp. zatrudniają na umowę o pracę na pół etatu na początku, czy jeżeli podpiszę taką umowę, a dwa miesiące później będę chciała zrezygnować z pracy, to mam taką możliwość? Czy jest jakiś okres wypowiedzenia?Głównie zależy mi na zarobieniu na wakacje i chciałabym gdzieś pojechać, nie chcę przepracować całego lata. Boję się, że zobowiążę się, a później gdy atmosfera pracy itp nie spodobają mi się, to i tak będę zmuszona tam chodzić. Nie zrozumcie mnie źle, nie jestem jakąś księżniczką i zdaję sobie sprawę, że jest to dość ciężka praca i mam zamiar się przyłożyć, ale wiadomo że czasem zdarzają się okropni szefowie itp oraz atmosfera pracy, której nie da się wytrzymać.
1. Wzory CV znajdziesz w internecie, jest tego pełno.
Skoro nie masz doświadczenia, to nic nie piszesz.
Może jakiś wolontariat robiłaś kiedyś? Wtedy warto to chociaż wpisać

2. No widzisz, u mnie znów są umowy zlecenia w 3/4 przypadków, rzadko kiedy jest umowa o pracę.
Poza tym w każdej umowie, niezależnie czy to umowa cywilno-prawna czy o pracę jest okres wypowiedzenia (czasem w tym pierwszych nie ma).

Najlepiej pochodź po sklepach, pytaj osobiście jak to wygląda i składaj CV. I musiałabyś się też określić, co do wakacji, kiedy mniej więcej je chcesz i oczywiście rozegrać to w odpowiedni sposób, aby nie kolidowało z pracą.

Powodzenia
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 283 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 13:51   #423
aneta12b
Przyczajenie

Dot.: ZARA, praca w Zarze?

Czesc Dziewczyny Mam kilka pytan odnośnie pracy w Zarze. Interesuje mnie sklep w Krakowie w Galeri Krakowskiej- ze względu na dojazd. Proszę o informacje odnośnie atmosfery panującej w tym sklepie, zarobkow, czy sa przyjmowane osoby nie uczące się ?
Bardzo proszę o informacje .
Pozdrawiam
aneta12b jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-28, 16:52   #424
katrina1991
Zadomowienie

Coś nowego? Jak teraz wyglądają zarobki i warunki pracy?
katrina1991 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-16, 06:02   #425
miziakizia
Zadomowienie

Podczepiam się

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
miziakizia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 22:03   #426
monicar
Zakorzenienie

Atmosfera zależy od miejsca i ludzi, jak wszędzie. Na dopełnienie do etatu nie ma co liczyć, cięcia godzin.
Stary 2016-10-25, 21:48   #427
silverdust223
Przyczajenie

Zara Poznań

Czy ktoś z Was pracował w Zarze w Poznaniu ? Widziałam, że poszukują pracowników. Czytałam już dużo opinii, ale większość z nich jest sprzed kilku lat i zastanawiam się czy coś się zmieniło? Jestem studentką,jednak mój plan jest bardzo luźny, dlatego chciałam poszukać pracy. Jeżeli ktoś z Was pracował w Zarze w Poznaniu to podzielcie się opiniami !
silverdust223 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 11:10   #428
martaonczyk8889
Przyczajenie

Dot.: Zara Poznań

Cześć, moja znajoma pracowała z Zarze mówiła że to samo co w cropie i innych sieciówkach
Stary 2018-01-24, 11:57   #429
lallorona
Raczkowanie

Dot.: Zara Poznań

Odświeżam wątek, bo mam za tydzień zacząc pracę w Zarze
Czego się spodziewać?
Jak wygląa sprawa z "uniformami"?
Czy te premie od sprzedaży są wysokie?
Za jakiekolwiek informacje o tej pracy będę wdzięczna, pozdrawiam
lallorona jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-22, 19:11   #430
Malinowygaj
Przyczajenie

Zależy w jakim mieście i którym sklepie 😁
Malinowygaj jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
empik, h&m, praca, studentka, zara, zara home, zara praca

Nowe wątki na forum Praca i biznes

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości