Pytania i porady fryzjerskie - Strona 102 - Wizaz.pl

Wr鵵   Wizaz.pl > Uroda > W這sy i fryzury

Notka

W這sy i fryzury Podyskutuj na temat piel璕nacji, farbowania oraz stylizacji w這s闚. Fryzury damskie, 郵ubne, na studni闚k, fryzury krok po kroku i zdj璚ia fryzur.

Odpowiedz

Narz璠zia
Stary 2017-07-08, 20:00   #3031
karllii
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 333
Nier闚nomierny kolor w這s闚

Od lat farbowalam w這sy na ciemny br您 kt鏎y z czasem zrobi si czarny. Kilka tyg temu postanowi豉m KE rozja郾i, nie by這 tak 幢e. Najpierw rozja郾iacz potem farba aby je w miar wyr闚na (Joanna s這dkie cappuccino) niestety kolor si wyplukal. Dzisiaj kolor postanowi豉m ochlodzic mieszanka farb Joanna srebrny py oraz szlachetna per豉. Kolor ochlodzic si ale znacznie uwydatnilo to ciemniejszy pasek na w這sach.
Nie wiem co robi dalej. Pr鏏owa go rozja郾i i wyr闚na kolor farba czy zafarbowalam na ciemno.. Nie powiem, gdy wysuszy豉m w這sy mia豉m ochot lecie po czarna farbe...
Co wy s康zicie?
Za陰czone zdj璚ia
Rodzaj pliku: jpg 1499540367362.jpg (41,7 KB, 17 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1499540377882.jpg (76,2 KB, 15 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1499540389452.jpg (66,8 KB, 14 za豉dowa)
Rodzaj pliku: jpg 1499540401204.jpg (43,0 KB, 17 za豉dowa)
karllii jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-07-10, 16:46   #3032
viola_69_48
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 1
Jak uzyska blond z go喚biego popielu???

Pom騜cie! pilne!!!
Dzie dobry, bardzo prosz o rad w jaki spos鏏 nada 豉dny blond w這som, kt鏎e po dwukrotnej koloryzacji (tego samego dnia!) uzyska造 kolor szaro軼i na odrostach???
Naturalne odrosty s siwe w 50%, na d逝go軼i by ju 豉dny jasny blond i u篡cie farby Garnier S10 wed逝g mnie za bardzo odbarwi這 odrosty, na ca貫j d逝go軼i kolor te straci kolor. Kolejna pr鏏a poprawienia koloru odcieniem 111 pogorszy豉 wszystko.
Co mog w tej sytuacji zrobi aby jak najszybciej uzyska blond i nie straci w這s闚 ?
viola_69_48 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-07-13, 06:59   #3033
emma-e4
Wtajemniczenie

Wiadomo軼i: 2 746
Dot.: Nier闚nomierny kolor w這s闚

karllii musisz wyr闚na kolor w這s闚 rozja郾iaczem, na這篡c tylko na te miejsca, gdzie jest ciemniej. Nie jest to 豉twe w domu, przyda sie pomoc drugiej osoby, ale jest wykonalne, samemu r闚nie (wiem co o tym).
Dopiero jak ca貫 w這sy b璠a w podobnym odcieniu tonujesz farb. Inaczej ka盥e tonowanie czy farbowanie b璠zie t r霩nic podkresla
emma-e4 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-07-13, 16:23   #3034
Weror
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 2
Zielona farba do w這s闚 (jaskrawa)

Witam.

Gdzie mog zam闚i tak farb do w這s闚 http://i.imgur.com/Ng6oXki.png

Czy tak farb b璠zie mo積a na這篡 na czarne w這sy u ch這paka?
Weror jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-07-15, 12:30   #3035
Malika27
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 38
R騜owa p逝kanka do w這s闚

Hej,

mam zrobione ombre ( czarne z blondem) mia豉m zachcianke, 瞠 zrobie sobie te blond lekko r騜owe. Kupi豉m wi璚 p逝kank r騜ow z firmy Cameleo. Zacz窸am robi sobie narazie kilka pasemek z przodu g這wy. Ale w trakcie zorientowa豉m si, 瞠 chyba co 幢e zrobi豉m. Okaza這 sie, 瞠 tak p逝kanke trzeba rozrobi z wod i dopiero na這篡c na w這sy. Co teraz? Czy bezpo鈔ednio na這穎na p逝kanka - zejdzie? Bo wyszed mi mocny r騜. Tragicznie to nie wygl康a ale zale瘸這 mi na po鈍iacie r騜u. I prosz nie komentowa w stylu - debilka, g逝pia itp. Wiem jak zrobi豉 i nie trzeba mi tego podkre郵ac.
Malika27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-07-19, 13:24   #3036
Noodle Soup
Zadomowienie

Wiadomo軼i: 1 504
Dot.: R騜owa p逝kanka do w這s闚

Po paru myciach zejdzie
Noodle Soup jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-07-23, 19:11   #3037
darson27
Przyczajenie

pomocy rudy na br您?

b豉gam o pomoc
zamarzy mi si blond i sko鎍zy這 si pora磬 na g這wie
jak br您ow farb mog to przykry?

zdj璚ie
zdjecie2
darson27 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-07-24, 12:53   #3038
zigu
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 7
Dot.: pomocy rudy na br您?

Moim zdaniem w這sy nadaj sie do dobrego fryzjera i nic bym sama z nimi nie kombinowa豉. Kolor, kolorem, ale one s po prostu bardzo zniszczone, popalone! Oddaj je w r璚e profesjonalisty. Opr鏂z koloryzacji warto by這by pomy郵e o jakich zabiegach piel璕nuj帷ych i to w trybie pilnym.

Z domowych metod to polecam olejowanie. W kwestii koloru nic nie doradz, bo samodzielne bawienie si z nimi mo瞠 jeszcze pogorszy ich stan :/
zigu jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-07-24, 22:13   #3039
Cherry_89
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 76
Szamponetka na farbowany blond

Hey,

czy ciemny blond z odrostami jasny ciep造 blond (alfaparf) przyjmie kolor szamponetki? Czy wyb鏎 kolor闚 jest mocno ograniczony w tym wypadku?
Cherry_89 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-07-28, 12:22   #3040
morelle
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 397
Dot.: Jak uzyska blond z go喚biego popielu???

Cytat:
Napisane przez viola_69_48 Poka wiadomo嗆
Pom騜cie! pilne!!!
Dzie dobry, bardzo prosz o rad w jaki spos鏏 nada 豉dny blond w這som, kt鏎e po dwukrotnej koloryzacji (tego samego dnia!) uzyska造 kolor szaro軼i na odrostach???
Naturalne odrosty s siwe w 50%, na d逝go軼i by ju 豉dny jasny blond i u篡cie farby Garnier S10 wed逝g mnie za bardzo odbarwi這 odrosty, na ca貫j d逝go軼i kolor te straci kolor. Kolejna pr鏏a poprawienia koloru odcieniem 111 pogorszy豉 wszystko.
Co mog w tej sytuacji zrobi aby jak najszybciej uzyska blond i nie straci w這s闚 ?
Na razie je my. Szaro嗆 odpu軼i, a przynajmniej powinna.

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-07-28, 20:11   #3041
vx3pl
Przyczajenie

Farbowanie piank

Mam taki problem, mam szatynowe w這sy i mam zamiar zmieni kolor na kr鏒ki czas. Najlepiej jakby to by jasny blond. Czy da rade takie co zrobi? Pozdrawiam
vx3pl jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-07-29, 07:43   #3042
Selyuna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dok豉dnie, my, szampon przeciw逝pie穎wy na這穎ny na d逝瞠j 豉dnie wyp逝kuje kolor, a popiele i szaro軼i wymywaj si najszybciej.
Sama te powiem 瞠 u篡wa豉m garniera 111 i to fajna farbka, ale ma bardzo du穎 popielu, za to wyp逝cze si po kilku myciach, u mnie pu軼i這 sreberko po dw鏂h-trzech ju.

Edytowane przez Selyuna
Czas edycji: 2017-07-29 o 07:45
Selyuna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-07-30, 08:55   #3043
klaudiamw
Przyczajenie

Question Rozja郾i farbowane w這sy

Drogie Wiza瘸nki
Od kilku lat farbuj w這sy na ciemny br您 (naturalnie mam szary blond), po wielu namys豉ch zdecydowa豉m 瞠 chcia豉bym pozosta przy br您ie, ale rozja郾i go o kilka ton闚. Co s康zicie o pomy郵e, aby u篡 rozja郾iacza, a nast瘼nie farby br您owej o preferowanym przeze mnie odcieniu? Chcia豉bym unikn望 etapu kiedy b璠 RUDA Nigdy nie robi豉m podobnego zabiegu, dlatego bardzo prosz o opinie i sugestie
klaudiamw jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-07-30, 16:27   #3044
morelle
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Selyuna Poka wiadomo嗆
Dok豉dnie, my, szampon przeciw逝pie穎wy na這穎ny na d逝瞠j 豉dnie wyp逝kuje kolor, a popiele i szaro軼i wymywaj si najszybciej.
Sama te powiem 瞠 u篡wa豉m garniera 111 i to fajna farbka, ale ma bardzo du穎 popielu, za to wyp逝cze si po kilku myciach, u mnie pu軼i這 sreberko po dw鏂h-trzech ju.
Mia豉m kiedy takiego mopa na g這wie. Wyp逝ka si do 豉dnego blondu bardzo szybko.

"Prawdziwe szcz窷cie niewiele kosztuje; je郵i jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
Stary 2017-07-31, 07:09   #3045
Selyuna
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 45
Dot.: Rozja郾i farbowane w這sy

Cytat:
Napisane przez klaudiamw Poka wiadomo嗆
Drogie Wiza瘸nki
Od kilku lat farbuj w這sy na ciemny br您 (naturalnie mam szary blond), po wielu namys豉ch zdecydowa豉m 瞠 chcia豉bym pozosta przy br您ie, ale rozja郾i go o kilka ton闚. Co s康zicie o pomy郵e, aby u篡 rozja郾iacza, a nast瘼nie farby br您owej o preferowanym przeze mnie odcieniu? Chcia豉bym unikn望 etapu kiedy b璠 RUDA Nigdy nie robi豉m podobnego zabiegu, dlatego bardzo prosz o opinie i sugestie
No je瞠li masz br您owe farbowane w這sy to nie rozja郾isz ich farb.
Selyuna jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-11, 08:17   #3046
cebulki
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 3 184
GG do cebulki

mam w這sy farbowane na braz raczej ciemniejszy, czy mozecie mi cos polecic do u篡wania mi璠zy farbowaniami do wzmocnienia podbicia koloru? moze macie jakis sprawdzony szampon albo jakies tonery/maski nadaj帷e kolor?

GLAM SHOP puder wyko鎍zeniowy roz鈍ietlaj帷y
CLARINS Multi Eclat Powder Medium- ca造 lub odsypka
SHISEIDO Translucent Powder- 1/2 opakowania lub odsypka
cebulki jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-16, 14:05   #3047
Gosia8814
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 107

Cytat:
Napisane przez cebulki Poka wiadomo嗆
mam w這sy farbowane na braz raczej ciemniejszy, czy mozecie mi cos polecic do u篡wania mi璠zy farbowaniami do wzmocnienia podbicia koloru? moze macie jakis sprawdzony szampon albo jakies tonery/maski nadaj帷e kolor?
Dio podbicia koloru br您u mo瞠sz spr鏏owa p逝kanek
*raz zimnych np. szare lub niebieskie lub
*ciep造ch np. r騜owe,
*mo瞠sz p逝ka w這sy fusami kawy aby nada im l郾i帷y br您 odcie.
*mo瞠sz u篡wa miodu z nagietkiem i cytryn aby mia造 bardziej s這neczny ciep造 odcie
jednak je郵i jest to ciemny br您 to te efekty b璠 na prawd minimalnie widoczne i tylko w s這鎍u

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Selyuna Poka wiadomo嗆
No je瞠li masz br您owe farbowane w這sy to nie rozja郾isz ich farb.
*farby farb nie rozja郾isz
*braz rozja郾isz kilkominutowymi k徙ielami rozja郾iaj帷ymi to pozwoli na kontrolowane i "w miar" bezpieczne rozja郾ienie 2 ton闚 pami皻aj o dobrej od篡wce!
lub
zaczynaj od delikatnych pasemek niczym mu郾i璚ie s這鎍a i spieniaj kolor siw farb (szampon+farba+odzywka poczytaj o proporcjach u kokardki dopasuj do potrzeb swoich)

Edytowane przez Gosia8814
Czas edycji: 2017-08-16 o 14:10
Gosia8814 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-17, 07:57   #3048
cebulki
Zakorzenienie

GG do cebulki

Cytat:
Napisane przez Gosia8814 Poka wiadomo嗆
Dio podbicia koloru br您u mo瞠sz spr鏏owa p逝kanek
*raz zimnych np. szare lub niebieskie lub
*ciep造ch np. r騜owe,
*mo瞠sz p逝ka w這sy fusami kawy aby nada im l郾i帷y br您 odcie.
*mo瞠sz u篡wa miodu z nagietkiem i cytryn aby mia造 bardziej s這neczny ciep造 odcie
jednak je郵i jest to ciemny br您 to te efekty b璠 na prawd minimalnie widoczne i tylko w s這鎍u

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:03 ----------

*farby farb nie rozja郾isz
*braz rozja郾isz kilkominutowymi k徙ielami rozja郾iaj帷ymi to pozwoli na kontrolowane i "w miar" bezpieczne rozja郾ienie 2 ton闚 pami皻aj o dobrej od篡wce!
lub
zaczynaj od delikatnych pasemek niczym mu郾i璚ie s這鎍a i spieniaj kolor siw farb (szampon+farba+odzywka poczytaj o proporcjach u kokardki dopasuj do potrzeb swoich)
dzi瘯uje za rady ale to sie u mnie nie sprawdza, potrzebuje moze czegos w masce /piance bez amoniaku . Widzia豉m w sklepie fryzjerskim takie cos ale nie wiem czy to dziala i czy warto wogole tego uzywac.

Stary 2017-08-17, 08:59   #3049
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 271

Cytat:
dzi瘯uje za rady ale to sie u mnie nie sprawdza, potrzebuje moze czegos w masce /piance bez amoniaku . Widzia豉m w sklepie fryzjerskim takie cos ale nie wiem czy to dziala i czy warto wogole tego uzywac.
http://www.hairstore.pl/inebrya-krom...0ml-p1852.html podobno ta maska jest dobra. Sama mam ochote ja wypr鏏owa
Stary 2017-08-17, 10:41   #3050
cebulki
Zakorzenienie

GG do cebulki

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
http://www.hairstore.pl/inebrya-krom...0ml-p1852.html podobno ta maska jest dobra. Sama mam ochote ja wypr鏏owa
no wlasnie o czyms takim myslalam ale nie znam nikogo kto by to stosowal i nie wiem czy to sie faktycznie sprawdzi

Stary 2017-08-17, 10:54   #3051
czekoladka3
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 7 271

Cytat:
no wlasnie o czyms takim myslalam ale nie znam nikogo kto by to stosowal i nie wiem czy to sie faktycznie sprawdzi
z tego co pami皻am kilka dziewczyn z w徠ku o zapuszczaniu w這s闚 kiedy stosowa這 t mask i byly zadowolone

A tutaj masz recenzj z bloga : klik i klik

Edytowane przez czekoladka3
Czas edycji: 2017-08-17 o 10:56
czekoladka3 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-17, 17:21   #3052
caarel
Raczkowanie

Wiadomo軼i: 82
Toner czy farba?

Chc rozja郾i moje lekko br您owe w這sy na odrostach. Jestem juz blisko. I teraz mam pytanie. Chcia豉bym 瞠by efekt ko鎍owy mia odcie na poziomie 10 do 12. Co na這篡 po rozja郾ianiu: toner czy farb?
caarel jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-18, 10:31   #3053
Vifte
Przyczajenie

Dekoloryzacja?

Pofarbowa豉m w這sy farb 'do 24 my'. Kolor troch si wyp逝ka, ale nadal w這sy s bardzo ciemno br您owe. Z natury jestem jasn blondynk. Kupi豉m szampon przeciw逝pie穎wy i oczyszczaj帷y. Tak jak m闚i豉m kolor troch si wyp逝ka, a gdzieniegdzie mam jasne pasma. Czy jedynym wyj軼iem jest dekoloryzacja? (jak j przeprowadzi?) Mo瞠 znacie jakie domowe metody, 瞠by do ko鎍a wakacji to zmy?

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
Vifte jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-18, 13:57   #3054
a510e57853ff0d7bb6eb359d83a24cf0293ee8f2
Konto usuni皻e

Wiadomo軼i: 14
Dot.: Dekoloryzacja?

ja do dekoloryzacji uzywalam produktu colourb4 i bylam zadowolona mozna samemu zrobic w domu
a510e57853ff0d7bb6eb359d83a24cf0293ee8f2 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-22, 08:36   #3055
cebulki
Zakorzenienie

GG do cebulki

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka wiadomo嗆
z tego co pami皻am kilka dziewczyn z w徠ku o zapuszczaniu w這s闚 kiedy stosowa這 t mask i byly zadowolone

A tutaj masz recenzj z bloga : klik i klik
dzi瘯uje, kupi豉m w koncu maske z Revlon . Sprawdzimy co z tego b璠zie

Stary 2017-08-23, 10:17   #3056
morelle
Zakorzenienie

Cytat:
Spr鏏uj masek koloryzuj帷ych, np. Artego.

F.-R. Chateaubriand
Stary 2017-08-28, 12:04   #3057
Mysiaaax
Przyczajenie

Jaka farba jest dobra

Witam, chcia豉bym si dowiedzie czy kt鏎a z Was trafi豉 na farb, kt鏎a po pewnym czasie nie zmywa si na rudy, b康 nie wpada w ziele? M鎩 kolor w這s闚 to 鈔edni blond z jasnymi refleksami, ale chcia豉bym je pofarbowa na br您 lub ciemny blond, ale boj si, 瞠 wyjdzie mi ruda czupryna. Kiedy pofarbowa豉m w這sy na br您 ale p騧niej tego od razu po瘸這wa豉m. Podzielcie si swoimi do鈍iadczeniami z farbowaniem na br您/ciemny blond. Jaka farba jest wed逝g Was najlepsza.
Mysiaaax jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-29, 20:45   #3058
klaudia061
Przyczajenie

Wiadomo軼i: 4
Dot.: Jaka farba jest dobra

Najlepsze farby to fryzjerskie, ja czesto stosuje marke Goldwell.
A kolor braz ma odcienie rude, jesli chce sie je pozbyc to mozna kupic w Rossmanie szampony z firmy joanna, takie male tubki typu fioletowy szampon do blondu
klaudia061 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-30, 15:02   #3059
invi_08
Zakorzenienie

Wiadomo軼i: 5 935

Hej.
Podpowiecie jaki toner nalozyc, by uzyskac podobny kolorek? Czy jeszcze bardziej trzeba rozjasniac? Na drugim zdjeciu moje kudelki
Screenshot_2017-08-30-16-01-12.png
IMG_20170830_141712.jpg

Wys豉ne z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Stary 2017-08-31, 15:56   #3060
Lys88
Przyczajenie

Witajcie!

Mam w這sy 鈔edni blond, farbowane do ciemnego blondu. Jakiej farby/sposobu u篡 by zbli篡 si do koloru ze zdj璚ia? Czy polecacie jakie konkretne, kt鏎e oddaj ciemn rudo嗆 ale w kierunku pomara鎍zowego - nie czerwieni?

http://fryzuranadzis.pl/wp-content/u...07130gnk48.jpg

Zastanawia mnie te odrost - r騜nica w kolorach jest minimalna, ale jednak jaka jest. Czy trzyma tak farb na odro軼ie kr鏂ej/d逝瞠j?

Czy toner welli da豚y rad?

pozdrawiam

Edytowane przez Lys88
Czas edycji: 2017-08-31 o 16:05
Lys88 jest offline   Odpowiedz cytuj帷
Odpowiedz

Tagi
#farba, #farby, #koloryzacja, #nak豉danie, #ombre, #pomoc, #pomocy, #rude, #rudeombre #farba, #szamponetka, #w這sy, #w這sy #jasne #ciemne, baczki depilacja golenie, bledni璚ie koloru, blond, braz, br您, cena, ch這dny ciemny blond, ch這dny kolor, ciemny blond, ci璚ie, czarne w這sy, czarnoczerwone, czarny, czer, czerwie, czerwonoczarne, czerwony kolor, dekoloryzacja, dekoloryzator, doczepiane, doczepiane wlosy, doczepki, dor闚nywanie, farba, farba do w這s闚, farbowabnie, farbowane w這sy, farbowanie, farbowanie ( :, farbowanie - rozjasnianie, farbowanie - rozja郾ianie, farbowanie na blond, farbowanie na br您, farbowanie na czarno, farby do w這s闚, fiolet w這sy farbowanie, fioletowe w這sy, fryzjer, fryzjer damiski, fryzjer damski, fryzury, fryzury fantazyjne, grzywka na bok, guma do w這s闚, half dyed, jak, ja郾iejszy kolor, jednolity kolor, katastrofa, keratynowe prostowanie, kolor, kolor br您, kolor w這s闚 br您, kolorowe w這sy, koloryzacja, koloryzacja blond, koloryzacja u fryzjera, koloryzacja w這s闚, koloryzcja, koloryzuj帷y, krem koloryzuj帷y, kr璚one w這sy, marka, maski, naturalne, naturalny, nietrwa豉, och豉dzanie br您u, och這dzenie koloru farb, odrost, odrosty, odrosty pomoc, ombre, ombre hair, osiemnastka, palette, pasemka blond, pasemka zej嗆 z ciemnych, piel璕nacja, piel璕nacja w這s闚, pilne, platynowy jasny blond, plukanka, p逝kanka, p逝kanki, pomoc, pomocy, pomocy !, ponowna koloryzacja, porady, problem, przet逝szczaj帷e si, przyciemnianie w這s闚, rozjasniacz, rozjasnianie, rozja郾iacz, rozja郾iane, rozja郾ianie, rozja郾ianie br您u, r騜, rude, rude refleksy, rude w這sy, rudo軼i, rudy, rudy blond, rudy odcie, siwe, siwe w這sy, sk豉d, spray do w這s闚, sprey, szampon, szampon koloryzuj帷y, szamponetka, szampony i od篡wki, szare w這sy, szary, 軼i庵anie koloru, toner, upi璚ia, uroda, vichy, wlosy, wlosy blond farbowane, wlosy rude farbowane, w這sy, w這sy blond farba amoniak, w這sy blond rozja郾ione, w這sy blond rude refleksy, w這sy br您 czerwie, w這sy ciemne, w這sy ciemne farbowanie, w這sy farba kolor, w這sy rozja郾ione, woda utleniona, wypadajace, wypadanie, wyplowiale konce, wyr闚na, zielony, zimny blond, zmiana, zmiana koloru wlosow, zmywanie farby, zmywanie koloru, zniszczone, 鄴單, 鄴速e w這sy

Nowe w徠ki na forum W這sy i fryzury

Ten w徠ek obecnie przegl康aj: 1 (0 u篡tkownik闚 i 1 go軼i)

Narz璠zia

Zasady wysy豉nia wiadomo軼i
Nie mo瞠sz zak豉da nowych w徠k闚
Nie mo瞠sz pisa odpowiedzi
Nie mo瞠sz dodawa zdj耩 i plik闚
Nie mo瞠sz edytowa swoich post闚

BB code is W陰czono
Emotikonki: W陰czono
Kod [IMG]: W陰czono
Kod HTML: Wy陰czono

Gor帷e linki

Data ostatniego posta: 2019-08-20 18:30:29

Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:53.