Czy to dobrze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-14, 22:10   #1
InTheDark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Smile

Czy to dobrze?


Nie znam sie na biochemii ale wiem że niektórych witamin czy leków niema sensu przyjmować bo składniki wzajemnie się redukują... czy jakos tak. w każdym razie chciałam zapytać czy przyjmowanie w tym samym czasie:
- INNEOV gęstość włosów
- INNEOV drenaż
- INNEOV sucha skóra
- INNEOV jędrność
- INNEOV słońce
- INNEOV cellulit
- INNEOV D-tox

...i czy to jest bezpieczne? INNEOVY na mnie bardzo dobrze działają dlatego zaczęłam przyjmować je wszystkie ale mam wątpliwości czy to ma sens Bardzo proszę o pomoc wizażowych Biochemiczek

sklady:

Inneov cellulit,

Skład 1 saszetki:
wyciąg z zielonej herbaty (kuntze extr.) 187,5 mg
glukozamina (morska) 125 mg (siarczan glukozaminy)
wyciąg z kory sosny nadmorskiej (pinus pinaster)20 mg
wapń 200mg (węglan wapnia)
inne składniki: aromat, barwniki (E129, E150d), dwutlenek krzemu-antyzbrylacz, aspartam E951-słodzik

inneov gęstosc
Skład: Fosforany wapnia, celuloza, sól sodowa karboksymetylocelulozy usieciowana, sole magnezowe kwasów tłuszczowych, ekstrakt z zielonej herbaty, ekstrakt z pestek winogron, tauryna 11%, glukonian cynku, hydroksypropyloceluloza, hydroksypropylometylocelu loza, talk, dwutlenek krzemu, E171, E102, E133

inneov przeciw starzeniu
lakto-lipen - pierwsza tak wysoce przyswajalna forma likopenu; zapobiega zmniejszeniu się grubości naskórka i poprawia gęstość skóry; izoflawonoidy sojowe - pobudzają odnowę komórkową naskórka, chronią włókna kolagenu przed degradacją; witamina C - niezbędna w syntezie kolagenu, chroni struktury lipidowe skóry i działa przeciwrodnikowo.

inneov skora sucha
Skład: Olej rybi, plej z pestek czarnej porzeczki, żelatyna rybia, glicerol, mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, witamina C, lecytyna sojowa, ekstrakt z pomidora, witamina E, E171, E120, E124

inneov drenaz
Skład (1 tabletki) witamina C 30mg witamina E 5mg ekstrakt z pestek winogron (min 95% polifenoli) 72,5mg ekstrakt z kory sosny śródziemnomorskiej (93% polifenoli) 20mg

inneov slonce
Skin-Probiotic - kultury bakterii mlekowych (Lactobacillus johnsoni La1), drożdże, wyciąg z pomidorów (likopen 2,5 mg), beta-karoten 4,7 mg.

inneov d-tox
Magnez, witamina B6, witamina C, ekstrakt z pestek białych winogron

Edytowane przez InTheDark
Czas edycji: 2010-01-14 o 22:56
InTheDark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 22:17   #2
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Czy to dobrze?

Jak chcesz wiedziec czy cos sie zwalcza to podaj sklady tych tabletek, nikomu nie bedzie sie chcialo za Ciebie szukac

Mi sie wydaje, ze to za duzo na raz- za bardzo obciazasz organizm. Ja bym podzielila to na partie i przyjmowala na raz po max 2-3 rodzaje.


Poza tym pamietaj, ze tego typu tabletki trzeba przyjmowac conajmniej 3-6 miesiecy zeby daly jakis efekt, jak zjesz po 1-2 opakowania to niewiele pomoze
thefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-14, 22:58   #3
InTheDark
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 43
Dot.: Czy to dobrze?

juz wkleilam sklady Zawsze przyjmuje wiecej jak miesiac tylko nigdy nie przyjmowalam wszystkich w tym samym czasie dlatego pytam
InTheDark jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 08:00   #4
thefit
Raczkowanie
 
Avatar thefit
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 319
Dot.: Czy to dobrze?

Mi sie rzuca w oczy to, ze wiele skladnikow sie powtarza (szczegolnie witamina c), mozesz czasami jakis skladnik przedawkowac, a to moze Ci przyniesc odwrotny skutek od zamierzonego.
wez teraz drenaz, przeciw starzeniu i gestosc, a po trzech miesiachach zamien to na pozostale. Tak powinno byc dobrze, i nie obciazy cie za bardzo
thefit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 10:11   #5
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Czy to dobrze?

Inneouv Słońce to na co Ci teraz, jeśli wolno zapytać ?
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 11:51   #6
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Czy to dobrze?

ech, za dużo tego, składniki się powtarzają, a poza tym chyba nie wierzysz chyba że po takiej ilości suplementów nagle pozbędziesz się wszystkich problemów?
po pierwsze 3 miesiące to minimum tak jak pisała jedna z dziewczyn.

ja na twoim miejscu brałabym teraz na włosy i suchą skórę bo to są główne problemy zimowe i okresu przesilenia wiosennego- czyli np. od teraz do połowy kwietnia lub dłużej
potem na wiosnę możesz brać słońce i cellulit lub jędrność (działanie mają pewnie podobne)-będziesz miała przygotowanie pod kostium kąpielowy - np. od połowy kwietnia do lipca albo dłużej.
następnie po okresie letnim drenaż i przeciw starzeniu- na skutki ekspozycji słonecznej itp.

co do tego detoxu to ponieważ większość w/w preparatów zawierają witaminę c i polifenole z winogron możesz brać zamiast niego po prostu magnez z witaminą b6

no a tak poza dyskusją to wydasz na to majątek (chyba że pracujesz w nestle i was tam obdarowują w ramach dbania o pracownika ) a efekty będą jakieś tam (sama brałam inneov na włosy i go sobie chwalę) powiedzmy takie sobie, chyba lepiej po prostu dobrze się odżywiać i dbać o siebie a suplementami wspomagać tylko te problemy które faktycznie są poważne.
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild

Edytowane przez marchewkowe pole
Czas edycji: 2010-01-15 o 11:56
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:31.