Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie. - Strona 72 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - Pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - Pytania do wizażystki Tutaj pytaj o: wizaż, stylizację, typy kolorystyczne, kosmetyki kolorowe...

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2018-01-08, 20:20   #2131
hala83
Raczkowanie

Dot.: Jaki makijaż do sukienki/stroju? Wątek zbiorczy. Tu zadaj swoje pytanie.

Dziewczyny, mam bal, sukienkę i buty, ale nie bardzo wiem jaki makijaż do tego zrobić ani manicure.

Sukienka jest krótka, czerwona, koronkowa z odkrytymi ramionami i złotym suwakiem z tyłu. Buty czarne, do tego raczej też czarne grubsze rsjstopy ze względu na długość sukienki.

Włosy mam średni brąz, żółtą jasną cerę i szaro-niebieskie oczy.

Czy ktoś mi doradzi?

Sukienka w załączniku.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 313x472_product_media_38001-39000_bl156.jpg (19,8 KB, 18 załadowań)
Stary 2018-01-09, 12:01   #2132
adrijah
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez hala83 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam bal, sukienkę i buty, ale nie bardzo wiem jaki makijaż do tego zrobić ani manicure.

Sukienka jest krótka, czerwona, koronkowa z odkrytymi ramionami i złotym suwakiem z tyłu. Buty czarne, do tego raczej też czarne grubsze rsjstopy ze względu na długość sukienki.

Włosy mam średni brąz, żółtą jasną cerę i szaro-niebieskie oczy.

Czy ktoś mi doradzi?

Sukienka w załączniku.
a planujesz jakąś biżuterię?
ja bym proponowała smoky, tylko nie cały czarny, raczej z brązem i delikatnym złotym muśnięciem, dla rozświetlenia
Stary 2018-01-09, 17:50   #2133
hala83
Raczkowanie

Z biżuterią jeszcze nie wiem, o czerwonej pomadce myślałam, ale do niej to raczej chyba lżejszy makijaż oczu... W ciemnym smoky moje oczy wyglądają średnio, ale coś delikatnego ze złotem mogłoby być.

A do tego jaka biżuteria by pasowała? Czarna za ciężka? A paznokcie?
Stary 2018-01-09, 19:44   #2134
martaakow
Zakorzenienie

Też pomyślałam o brązowo-złotym smokey-eye + złota biżuteria.
Paznokcie bym zrobiła czerwone (tylko dobrze trafić w tonację ciepłą/zimną jak w sukience - ta sukienka na moim monitorze jest koralowa, a nie czerwona, ale może średnie zdjęcie lub mój monitor przekłamuje) lub jasne, neutralne.
martaakow jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 09:26   #2135
JustDreaming
Rozeznanie

Ja bym celowała w zlota bizuterie, zloty element z makijazu oka i zlote paznokcie zeby wyroznialy sie na tle sukienki i pasowaly do reszty
JustDreaming jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-10, 18:31   #2136
hala83
Raczkowanie

Mam długie złote kolczyki, włosy chcę na bok trochę podpiąć.

Paznokcie w złoto-czarnym myślałam i taki mniej więcej makijaż ze złotym akcentem na powiece i czerwona szminka pod kolor sukienki.

Muszę coś na szyję zakładać i na rękę?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg page-57.jpg (85,3 KB, 13 załadowań)
Stary 2018-01-15, 23:19   #2137
Wrapigi
Raczkowanie

Cześć dziewczyny!
Studniówka. Długa czerwona błyszcząca suknia z odkrytymi ramionami, czarne szpilki, złoto-szara torebka, złoty naszyjnik.
Jaki do tego makijaż i paznokcie?
Będę miała długie rozpuszczone włosy (ciemny blond/jasny brąz), oczy brązowe, typ urody raczej ciepły (tak mi się przynajmniej zawsze wydawało - wiosna?). Na co dzień mało się maluję...
Jaki więc makijaż, żeby był delikatny, a jednak ładnie się prezentował?
I cóż, bardzo mało mam rzeczy do makijażu, więc jakbyście mi objaśniły jakoś króciutko, co kupić lub gdzie szukać instruktarzy do makijażu będę mega wdzięczna!
+ paznokcie, mam dylemat między nude, frenchem lub złotem..

.
Wrapigi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-15, 23:20   #2138
Wrapigi
Raczkowanie

Cześć dziewczyny!
Studniówka. Długa czerwona błyszcząca suknia z odkrytymi ramionami, czarne szpilki, złoto-szara torebka, złoty naszyjnik.
Będę miała długie rozpuszczone włosy (ciemny blond/jasny brąz), oczy brązowe, typ urody raczej ciepły (tak mi się przynajmniej zawsze wydawało - wiosna?). Na co dzień mało się maluję...
I cóż, bardzo mało mam rzeczy do makijażu, więc jakbyście mi objaśniły jakoś króciutko, co kupić lub gdzie szukać instruktarzy do makijażu będę mega wdzięczna!
Wrapigi jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-16, 11:46   #2139
Cinderella Girl
Pigs do fly!

GG do Cinderella Girl

Cytat:
Napisane przez Wrapigi Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny!
Ten makijaż jest piękny, klasyczny i nieprzesadzony.

https://www.youtube.com/watch?v=bFTtbgNdEoI

Jestes mlodziutka i bedzie pasowal, nie ma co tapety duzej nakladac. Kosci policzkowe zaakcentuj rozswietlaczem. Na usta pomadka nude lub blyszczyk, albo czerwien jak jestes odwazna

Robyn https://www.youtube.com/watch?v=8o5BHH9U2Mg
Cinderella Girl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-17, 14:46   #2140
malami96
Przyczajenie

Zależy jaki jest to bal. Jeżeli studniówka to można trochę poszaleć. Myślę, że mocniejszy makijaż będzie odpowiedni. Do szaro- niebieskich oczu odcienie brązu będą idealne.Jeżeli idziesz do kosmetyczki, warto wcześniej powiedzieć jej jak wygląda twoja suknia. Z pewnością coś ciekawego Ci podpowie.
malami96 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 13:22   #2141
blendynka
Raczkowanie

Makijaż wieczorowy

Witam,

W lipcu idę na wesele. Mam długa sukienkę, góra w idcieniu złota, dół czerwony-jaki makijaż wykonać, by nie „przesadzić”? Chciałabym podkreślić oczy... Jaki odcień szminki wybrać? I lakieru do paznokci? Myslaksm o czerwieni ale wydaje mi się, że będzie jej „za dużo” na raz ☺️
blendynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 13:33   #2142
blendynka
Raczkowanie

Dot.: Makijaż wieczorowy

A oto sukienka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg C132C06D-8866-435B-989E-DF5413CD2CB9.jpg (44,8 KB, 21 załadowań)
blendynka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 14:50   #2143
Cytokina
Interleukina Druga

Myślę, że tutaj idealnie sprawdzi się postawienie na czerwone usta, lekkie wymodelowanie oka brązami i jakiś mocno błyszczący złoty pigment na powiece. Całość możesz ładnie dopełnić złotym rozświetlaczem i biżuterią. Lakier też czerwony

PS: suknia piękna

Edytowane przez Cytokina
Czas edycji: 2018-06-29 o 14:52
Cytokina jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-29, 17:39   #2144
Maggie Q
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Myślę, że tutaj idealnie sprawdzi się postawienie na czerwone usta, lekkie wymodelowanie oka brązami i jakiś mocno błyszczący złoty pigment na powiece. Całość możesz ładnie dopełnić złotym rozświetlaczem i biżuterią. Lakier też czerwony

PS: suknia piękna
Ja bym nie stawiała stricte na brązy, a już na pewno nie na ciemne. W każdym razie nic, co by się rzucało w oczy, że masz oko w brązie. Prędzej postaw na beż z perłową poświatą na łuku brwiowym. Do tego pomadka w kolorze zbliżonym do koloru spódnicy (czyli ciepła i lekko zgaszona).
To była pierwsza opcja. Druga moja propozycja to smokey w odcieniach miedzi wymieszane ze złotem. Usta wiadomo, wtedy bardziej neutralne, np. łososiowy błyszczyk.

Paznokcie, jak nie chcesz przesadzić z ilością czerwieni, niech nawiązują do góry Twojej kreacji. Tak będzie najbezpieczniej

Jak jednak koniecznie chcesz mieć oko w brązie, to wybierz coś w odcieniu mocca, ale naprawdę jasno i subtelnie (tak jak pokazała to Maria na swoim blogu: https://ubierajsieklasycznie.pl/jaki...ien-brazowego/). Do tego np. brązowo-czarną kreskę.
Usta wtedy też mogą być naeutralne, ale już postaw na czerwone paznokcie.

Edytowane przez Maggie Q
Czas edycji: 2018-06-29 o 17:47
Maggie Q jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Tagi
bal, biala sukienka, cienie, czarna sukienka, czarne buty, czerwona sukienka, dodatki, dodatki do sukienki, fryzura, kobieta, make- up, makijaz, makijaż, makijaż / oko, makijaż dla nastolatki, makijaż do sukienki, makijaż jaki impreza, makijaż krok po kroku, makijaż niebieski, moda, neonowe kolory, niebieskie oczy, oczy, paznokcie, pomoc, pytania do wizażystki, różowa sukinka, studniówka, studniówka 2015 sukienka, stylizacja, sukienka, sukienka makijaż koralowa, suknia, szafirowa, szminka, ślub, wesele, wieczorek

Nowe wątki na forum Makijaż - Pytania do wizażystki

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości