Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum Recenzentek Therm Line

Notka

Forum Recenzentek Therm Line 42 Recenzentek testuje preparat Therm Line Forte. Zapraszamy do zapoznania się z ich mini-blogami oraz do wspólnej dyskusji na temat preparatów Therm Line.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-03-07, 09:27   #31
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

taki rowerek waży z 200 kg wcale nie byloby takie łatwe
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 12:46   #32
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
taki rowerek waży z 200 kg wcale nie byloby takie łatwe
ta ta ja znam takie babki co we dwie z łatwością by wyrwały. Kobieta w gruncie rzeczy silniejsza jest od faceta
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 15:10   #33
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

hej dziewczyny~! i jak tam kuracja u was przebiega?? dobrze się czujecie po tabletkach??? czujecie się lżejsze czy nie?? u mnie narazie ok bez skutków ubocznych ale nie czuje się póki co lżejsza...
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 15:27   #34
Ewelai
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 25
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
hej dziewczyny~! i jak tam kuracja u was przebiega?? dobrze się czujecie po tabletkach??? czujecie się lżejsze czy nie?? u mnie narazie ok bez skutków ubocznych ale nie czuje się póki co lżejsza...
U mnie bardzo pozytywnie. Mam więcej energii niż zwykle, co mi się przydaje bo roboty zatrzęsienie.

Skutków ubocznych żadnych nie odczuwam. A jeśli chodzi o lekkość - no sama nie wiem. Chyba nie, ale z drugiej strony biorę TL dopiero kilka dni - to chyba zbyt krótko żeby coś poczuć..
Ewelai jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 16:13   #35
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

u mnie tez skutków ubocznych nie ma a dzis dopiero minie tydzień kuracji więc na razie nie ma o czym mówić. moze za nastepny tydzień cos poczuję
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 16:33   #36
Olimp Labs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 221
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

Drogie Recenzentki,

Przez kilka dni, do niedzieli włącznie, osoby odpowiadające na Wasze pytania na forum Eksperta i Recenzentek będą nieobecne. Niestety choroby i wyjazdy służbowe spowodowały takie braki w kadrach

Przepraszamy za tą przerwę i obiecujemy, że na wszystkie pytania odpowiemy już w poniedziałek !
Olimp Labs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-07, 17:24   #37
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

Cytat:
Napisane przez Ewelai Pokaż wiadomość
U mnie bardzo pozytywnie. Mam więcej energii niż zwykle, co mi się przydaje bo roboty zatrzęsienie.

Skutków ubocznych żadnych nie odczuwam. A jeśli chodzi o lekkość - no sama nie wiem. Chyba nie, ale z drugiej strony biorę TL dopiero kilka dni - to chyba zbyt krótko żeby coś poczuć..
Cytat:
Napisane przez diana171615 Pokaż wiadomość
u mnie tez skutków ubocznych nie ma a dzis dopiero minie tydzień kuracji więc na razie nie ma o czym mówić. moze za nastepny tydzień cos poczuję


chodzi mi o to że słyszałam że najwięcej się chudnie przez te dwa pierwsze tygodnie bo pozbywamy się wtedy wody z organizmu.... i najwięcej kg ubywa... no i u siebie zaobserwowałam to zjawisko ponieważ częściej niż prędzej chodzę do toalety siusiu... no i gdzieś na jakimś forum wyczytałam że babiczki pisały że miały po tych tabletkach zaparcia ja na szczęście nie mam...
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-07, 20:26   #38
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
chodzi mi o to że słyszałam że najwięcej się chudnie przez te dwa pierwsze tygodnie bo pozbywamy się wtedy wody z organizmu.... i najwięcej kg ubywa... no i u siebie zaobserwowałam to zjawisko ponieważ częściej niż prędzej chodzę do toalety siusiu... no i gdzieś na jakimś forum wyczytałam że babiczki pisały że miały po tych tabletkach zaparcia ja na szczęście nie mam...
tak tak ja siusiu chodzę częściej ale to z racji tego, że suszy mnie bardziej co jest równoznaczne z przyjmowaniem większej ilości płynów i koło się zamyka W piątek się zważę i zmierzę więc będe miała porównanie. Dam znać u siebie na mini blogu. zapraszam
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 11:52   #39
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

Laseczki! jak już pisałam na moim miniblogu na fitness nie dam rady cześiej niż 2-3 razy w tygodniu. Warszawa=dojazdy autobusem. Wstaję rano 5:45, zbieram dzieciaka do żłobka, siebie do pracy i ponad godz. w autobusie, potem do 17 8h w pracy, wracam do domu ok. 18:30 czasem padam na ryjek. A tu jeszcze musze się zając nauką bo na studia wróciłam. Czy chodząc na fitness tylko te 2-3 razy w tygodniu, a na codzień drobne rzeczy w stylu wchodzenie po schodach, dbanie i dietę tez pozwolą mi schudnąć?
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:04   #40
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

Cytat:
Napisane przez Karrla Pokaż wiadomość
Laseczki! jak już pisałam na moim miniblogu na fitness nie dam rady cześiej niż 2-3 razy w tygodniu. Warszawa=dojazdy autobusem. Wstaję rano 5:45, zbieram dzieciaka do żłobka, siebie do pracy i ponad godz. w autobusie, potem do 17 8h w pracy, wracam do domu ok. 18:30 czasem padam na ryjek. A tu jeszcze musze się zając nauką bo na studia wróciłam. Czy chodząc na fitness tylko te 2-3 razy w tygodniu, a na codzień drobne rzeczy w stylu wchodzenie po schodach, dbanie i dietę tez pozwolą mi schudnąć?
pewnie, ze tak 2-3 x w tyg jak najbardziej są pozytywnym rozwiązaniem aczkolwiek ćwicz 1-1,5 h
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 09:31   #41
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

oj dużo napisałyście zaczynajac od konca:

1. fitness 2 razy w tygodniu to dobra opcja nikt nie każe biegac codziennie po 3h ) 1-1.5 to przesada ale ponad 30 min na pewno bo dopiero wtedy organizm bierze sie za spalanie tłuszczu wchodzenie po schodach i dieta jak najbardziej czy chodzenie na 1 przystanek dalej niz normalnie ;-)

2. mnie po tych tabletkach nie suszy w 1 dziien mialam wrazenie ze mi gorąco w gardle ale luz teraz tak nie odczuwam i ze sprawami toalety nie zauwazyłam zmian

3. ja zauwazyłam ze jak biore tabletke przed treningiem (ok. 18:30-19;30, wiem ze na wieczor nie mozna ale tak mam trening) to pozniej siedze do 24 i wstaje bez problemu o 7 (normalnie chodziłam spac po 22-23 i wstalam na dramacie o 8)
A wczoraj wzielam tabletki przed obiadem ok. 14 i dzisiaj juz był problem ze wstawaniem. wiec pobudzaja jak najbardziej

ogolnie: jestem zadowolona zauwazyłam wieksze pocenie sie na treningach. wiec dobrze!
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-09, 12:34   #42
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

poci sie człowiek i to bardzo, ale to dobrze .
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 14:29   #43
shonya
Raczkowanie
 
Avatar shonya
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 374
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

Dziewczyny, czy możną brać TLF równocześnie z tabletkami anty?
Nie chciałabym sobie zamieszać za bardzo a 4 tabletki TLF dziennie to spora dawka.

Mam mieszane uczucia - na podforum recenzentek dopiero minął tydzień, na innych forach narzekają na TLF - nie wiem czy zacząć brać czy nie ...
moja waga idealnie stoi w miejscu, mimo że nie jem słodyczy, tłustych rzeczy itp.
Prowadzę raczej zdrową dietę, ale fakt faktem - ruszam się niewiele i zastanawiam się nad 'pomocą' z zewnątrz, tym bardziej że od kwietnia planuję 2razy/tydzień basen.

Szperałam po wizażu ale chyba jestem ślepa bo nie mogę znaleźć wątku gdzie 'chwalono' by się, kto ile stracił na wadze - służy ktoś pomocą?

Pozdrawiam!
__________________

shonya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 15:01   #44
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

my sie chwalimy
minął tydzien a wyniki sa ok. -1kg
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 15:09   #45
shonya
Raczkowanie
 
Avatar shonya
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 374
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

Mini-blogerki podpatruję na bieżąco
__________________

shonya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 15:32   #46
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

Cytat:
Napisane przez shonya Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy możną brać TLF równocześnie z tabletkami anty?
Nie chciałabym sobie zamieszać za bardzo a 4 tabletki TLF dziennie to spora dawka.

Mam mieszane uczucia - na podforum recenzentek dopiero minął tydzień, na innych forach narzekają na TLF - nie wiem czy zacząć brać czy nie ...
moja waga idealnie stoi w miejscu, mimo że nie jem słodyczy, tłustych rzeczy itp.
Prowadzę raczej zdrową dietę, ale fakt faktem - ruszam się niewiele i zastanawiam się nad 'pomocą' z zewnątrz, tym bardziej że od kwietnia planuję 2razy/tydzień basen.

Szperałam po wizażu ale chyba jestem ślepa bo nie mogę znaleźć wątku gdzie 'chwalono' by się, kto ile stracił na wadze - służy ktoś pomocą?

Pozdrawiam!

Them Line Forte mozna jak najbardziej brać jednocześnie stosując tableki anty Pewnie, ze tak spróbuj i przekonaj się na sobie. Na pewno Ci pomoże. Ja po tyg straciłam 1kg (a dodam , że prawie nie ćwicze bo załapałam kontuzję)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 20:58   #47
mamamichałka
Zadomowienie
 
Avatar mamamichałka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 489
GG do mamamichałka
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

Oj..przypomniałyście mi o spinningu...jeździłam rok temu,z pół roku...nałogowo,dla zaawansowanych.Początki były masakryczne...a dodam,że zaczynałam z dobrą kondycją,2 miesięcznym przygotowaniu po siłowni i jeździłam dla początkujących Myślałam,że umrę..pózniej doszłam do takiej kondychy,że jeździłam w maratonach np.3 godzinnychTo był szał!!!!Polecam serdecznie~Kurcze szkoda,że nie mam już czasu...
__________________
Perfumy na wymianę

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1275116
mamamichałka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-09, 23:02   #48
frezyjka85
Zakorzenienie
 
Avatar frezyjka85
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: NS/Kraków
Wiadomości: 9 640
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Oj..przypomniałyście mi o spinningu...jeździłam rok temu,z pół roku...nałogowo,dla zaawansowanych.Początki były masakryczne...a dodam,że zaczynałam z dobrą kondycją,2 miesięcznym przygotowaniu po siłowni i jeździłam dla początkujących Myślałam,że umrę..pózniej doszłam do takiej kondychy,że jeździłam w maratonach np.3 godzinnychTo był szał!!!!Polecam serdecznie~Kurcze szkoda,że nie mam już czasu...
to tak jak ja

chodziłam na 3h maratony

i jestem zakochana w spinningu, do tego stopnia, że zrobiłam kurs na instruktora.... ale to bardziej dla siebie i dla swojej wiedzy i lepszego ćwiczenia

nie prowadzę zajęć...

polecam wszystkim...

teraz wracam do formy i dzisiaj 2h za mną :d

siła i interval
frezyjka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-10, 10:05   #49
Karrla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 77
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

ja pomimo wpadek i małej ilości ćwiczeń odczuwam mniejszy głód czy raczej apetyt, też mam więcej energii i łatwiej mi się wstaje rano nie ważę się, bo mam odwyl od wagi, ale czuję po spodniach i patrząc na brzuch, że jest już mały postęp
__________________
81,7...start 18.10.2012->60kg
wygram z kompulsami!
Cel 1: 75 kg do 31.11
Cel 2: 70 kg na wigilię
Cel 3: 65 kg na walentynki
Cel 4: 60 kg do 12.07.2013 , tj. 3-cie ur. synka
http://trudniej-znaczy-lepiej.blogspot.com/
Karrla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 09:11   #50
diana171615
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 525
Dot.: Wątek otwarty - diety, ćwiczenia, pogaduchy

Cytat:
Napisane przez mamamichałka Pokaż wiadomość
Oj..przypomniałyście mi o spinningu...jeździłam rok temu,z pół roku...nałogowo,dla zaawansowanych.Początki były masakryczne...a dodam,że zaczynałam z dobrą kondycją,2 miesięcznym przygotowaniu po siłowni i jeździłam dla początkujących Myślałam,że umrę..pózniej doszłam do takiej kondychy,że jeździłam w maratonach np.3 godzinnychTo był szał!!!!Polecam serdecznie~Kurcze szkoda,że nie mam już czasu...
3h wow!
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=597710 moje zmagania ZAPRASZAM
diana171615 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum Recenzentek Therm Line


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:26.