Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia porady i dyskusje związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Uzyskasz tu informacje na temat antykoncepcji, problemów z miesiączkowaniem oraz na temat schorzeń ginekologicznych.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2017-01-08, 16:14   #4861
malootka
Zakorzenienie

Dot.: Czy mogę być w ciąży? Prawdopodobieństwo. Zbiorczy cz. XI

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Powtórzę się - same dni plodne per se to za mało. Poza tym jeśli powiedzmy 25% kobiet zachodzi w ciążę przy niezabezpieczonym cyklu w ww. okolicznościach to nie obowiązuje tylko par starających się a wszystkich stosunków niezabezpieczonych z finałem wewnątrz, w ww. okolicznościach. Biologia nie działa inaczej u jednych i drugich. Różnica jest tylko taka, że ci starający często faktycznie wiedzą kiedy jest owulka. Dlatego każdy niezabepieczony stosunek w sprzyjających okolicznosciach u 25-30% kobiet skonczy sie ciaza.
Ale matematyka tez traktuje wszystkich jednakowo. Powtorze sie. pstwo ze zajde w ciaze bo uprawiam seks z mezem i zaszalelismy dzis wyjatkowo bez prezrwatywy a akurat mam dni plodne =\= pstwo ze bedzie ciaza w tym cyklu gdy uprawiamy seks caly cykl bez zabezp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malootka jest offline  
Stary 2017-01-08, 16:32   #4862
SteveS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Ale matematyka tez traktuje wszystkich jednakowo. Powtorze sie. pstwo ze zajde w ciaze bo uprawiam seks z mezem i zaszalelismy dzis wyjatkowo bez prezrwatywy a akurat mam dni plodne =\= pstwo ze bedzie ciaza w tym cyklu gdy uprawiamy seks caly cykl bez zabezp.

Kazdy niezabezpieczony stosunek w dni plodne (prxy występującej) owulacji daje takie samo ryzyko zajscia w ciaze. Seks w dni nieplodne niesie za soba niskie ryzyko ciazy wynikajace z tzw. blędu czynnika ludzkiego. Nawet wskaznik Pearla przy niezabezpieczonym stosunku wynosi 85, co daje 85 zaplodnien na 100 kobiet w czasie roku i pokrywa sie ze wczesniejsza statystyka. I nadal - to nie moj pomysl tylko zdanie ginekologow Link pierwszy z procentami.
SteveS jest offline  
Stary 2017-01-08, 16:57   #4863
purposez
BAN stały

zrobilam test, negatywny, 21 dni, dzien po terminie. Wiarygodny?
purposez jest offline  
Stary 2017-01-08, 17:05   #4864
malootka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez SteveS Pokaż wiadomość
Kazdy niezabezpieczony stosunek w dni plodne (prxy występującej) owulacji daje takie samo ryzyko zajscia w ciaze. Seks w dni nieplodne niesie za soba niskie ryzyko ciazy wynikajace z tzw. blędu czynnika ludzkiego. Nawet wskaznik Pearla przy niezabezpieczonym stosunku wynosi 85, co daje 85 zaplodnien na 100 kobiet w czasie roku i pokrywa sie ze wczesniejsza statystyka. I nadal - to nie moj pomysl tylko zdanie ginekologow Link pierwszy z procentami.
Kochana, swietnie, ale ja nie podwazam podawanych przez ginow procentow, po prostu nie zgadzam sie z Twoja logika "dlaczego pstwo zajscia w ciaze w dniu owulacji bez zabezpieczenia wynosi 30%? A no bo ok. 30% par starajacych sie zachodzi w pierwszym cyklu" (brak logiki).

malootka jest offline  
Stary 2017-01-08, 18:08   #4865
SteveS
Wtajemniczenie

Cytat:
Napisane przez purposez Pokaż wiadomość
zrobilam test, negatywny, 21 dni, dzien po terminie. Wiarygodny?
Już tyle dziewczyn Ci o tym pisalo. Idź do ginekologa.

Cytat:
Napisane przez malootka Pokaż wiadomość
Kochana, swietnie, ale ja nie podwazam podawanych przez ginow procentow, po prostu nie zgadzam sie z Twoja logika "dlaczego pstwo zajscia w ciaze w dniu owulacji bez zabezpieczenia wynosi 30%? A no bo ok. 30% par starajacych sie zachodzi w pierwszym cyklu" (brak logiki).

Okej.
SteveS jest offline  
Stary 2017-01-09, 12:40   #4866
Bhajka
Raczkowanie

Dot.: Ciąża ?kiedy robić test ?

Mnie pozytywny test wyszedł dopiero 2 tyg po dniu, w którym spodziewałam się miesiączki

Edytowane przez Bhajka
Czas edycji: 2017-01-09 o 12:42
Bhajka jest offline  
Stary 2017-01-10, 17:11   #4867
fraagolaa
Przyczajenie

Hej dziewczyny!
Od prawie roku stosuję antykoncepcję hormonalną, tabletki zawsze brałam o tej samej porze i nigdy nie miałam z tym problemu...do teraz. Otóż nie wiem jak to się stało (tzn. wiem, szalony weekend ) i nie zażyłam trzech tabletek pod rząd Kolejno 8, 9 i 10 tabletka z blistra, doszłam do wniosku, że zrobię sobie 7-dniową przerwę, ale zastanawiam się jaka jest możliwość ciąży, skoro w pominięte dni kochałam się z chłopakiem?
fraagolaa jest offline  
Stary 2017-01-10, 18:06   #4868
malootka
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez fraagolaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Od prawie roku stosuję antykoncepcję hormonalną, tabletki zawsze brałam o tej samej porze i nigdy nie miałam z tym problemu...do teraz. Otóż nie wiem jak to się stało (tzn. wiem, szalony weekend ) i nie zażyłam trzech tabletek pod rząd Kolejno 8, 9 i 10 tabletka z blistra, doszłam do wniosku, że zrobię sobie 7-dniową przerwę, ale zastanawiam się jaka jest możliwość ciąży, skoro w pominięte dni kochałam się z chłopakiem?
Pominiecie 3ech tabletek z rzedu powoduje duze obnizenie skutecznosci. Mozesz byc w ciazy jesli wspolzylas

malootka jest offline  
Stary 2017-01-10, 20:05   #4869
Adrianna_8
Moderator

Cytat:
Napisane przez fraagolaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Antykoncepcja jest bardzo zanizona. Nalezy wziac 14 tabletek, by antykoncepcja byla zachowana. Ty wzielas tylko polowe z tego... Zrob test ciazowy za jakis czas.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 8 665 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Adrianna_8 jest offline  
Stary 2017-01-12, 19:36   #4870
szukamodp
BAN stały

spodnie, antykoncepcja, majtki, okres, preejakulat

Witam,

moja partnerka dostała okres 09.01.2017 roku i tego samego dnia wzięła pierwszą tabletkę antykoncepcyjną zgodnie z ulotką (miała miesiąc przerwy, podczas tego miesiąca mierzyła temperaturę, badała szyjkę i owulację miała 24 dnia cyklu, a okres dostała 14 dni później, cykl trwał 38 dni - owulacja była bardzo późno, jak zawsze gdy robiła przerwę od tabletek vibin).
Tego też dnia, podczas trwającego okresu, kilka godzin po zażyciu tabletki poprawiłem członka ( dotknąłem go przez majtki), a następnie dotykałem partnerkę PRZEZ SPODNIE I MAJTKI w okolice łechtaczki.
Czy plemniki z ewentualnego preejekulatu przeniesione na palcu mogłyby przejść przez spodnie ( dres) i bieliznę?
Niby jest chroniona od pierwszej tabletki i ma okres, ale strasznie wariuje dlatego proszę bez "hejtów" tylko o zrozumienie.

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
szukamodp jest offline  
Stary 2017-01-12, 19:47   #4871
orion_lady
Rozeznanie

Dot.: spodnie, antykoncepcja, majtki, okres, preejakulat

Cytat:
Napisane przez szukamodp Pokaż wiadomość
Witam,

moja partnerka dostała okres 09.01.2017 roku i tego samego dnia wzięła pierwszą tabletkę antykoncepcyjną zgodnie z ulotką (miała miesiąc przerwy, podczas tego miesiąca mierzyła temperaturę, badała szyjkę i owulację miała 24 dnia cyklu, a okres dostała 14 dni później, cykl trwał 38 dni - owulacja była bardzo późno, jak zawsze gdy robiła przerwę od tabletek vibin).
Tego też dnia, podczas trwającego okresu, kilka godzin po zażyciu tabletki poprawiłem członka ( dotknąłem go przez majtki), a następnie dotykałem partnerkę PRZEZ SPODNIE I MAJTKI w okolice łechtaczki.
Czy plemniki z ewentualnego preejekulatu przeniesione na palcu mogłyby przejść przez spodnie ( dres) i bieliznę?
Niby jest chroniona od pierwszej tabletki i ma okres, ale strasznie wariuje dlatego proszę bez "hejtów" tylko o zrozumienie.

Serio uwazasz ze jest szansa aby plemniki z preejakulatu (nawet nie z wytrysku) przeszły przez Twoje majtki, a potem przez jej majtki i spodnie? .... no ludzie, ile wy macie lat? Jeszcze jestem w stanie zrozumiec, ze ktos mlody boi sie ciazy z pettingu bez ubran, ale ciaza z 3 warstw materiału to juz kosmos.

Nie, na 100000% nie ma cienia szansy, zeby z tego byla ciaza. Nawet jakby tabletek nie brala to i tak szansy by nie bylo.

Edytowane przez orion_lady
Czas edycji: 2017-01-12 o 19:53
orion_lady jest offline  
Stary 2017-01-12, 20:05   #4872
Frezja__
Zakorzenienie

Cytat:
Witam,

O matko, uśmiałam się
Nie macie bladego pojęcia o biologii xD

"Oszukana" "Ciekawe czasy"
Frezja__ jest offline  
Stary 2017-01-12, 20:11   #4873
Devon_rose
Zakorzenienie

Cytat:
Witam,

Troll.

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline  
Stary 2017-01-12, 21:17   #4874
Kamila342
Przyczajenie

Czy jestem w ciąży?

Mój problem polega na tym że 15 grudnia ostawiłam antykoncepcje Nuvaring którą stosowałam prawie 2 lata zaczęłam mieć uciążliwe skutki uboczne, lekarz stwierdził że mam odczekać trochę czasu zanim zacznę działanie o dziecko lub zmiene antykoncepcji, 19 grudnia wystąpiło krwawienie trwało 4 dni a z kalenadrzyka wyszło że 2 stycznia powinnam mieć owulacje i właśnie chwile przed tym czasem pękła nam prezerwatywa od tygodnia bolą mnie jajniki oraz podbrzuszę i prawy sutek za 4 dni powinnam dostać miesiączkę byłam przed wczoraj u ginekologa który zobaczył pęcherzyk od razu kiedy zaczął robić usg i wiedział już który jajnik mnie boli najczęściej, wykonał mi badania ale wyszły poprawnie, bete również zrobił ale wydaje mi się że to i tak za wcześnie na takie badanie, jajniki dalej mnie bolą, raz lewy raz prawy i zakuje mnie czasami w klatce piersiowej tak jakby w cycku albo pod z lewej strony ( z sercem mam wszystko w porządku ) zauważyłam też dziwny śluz mam uczucie morkości oraz mam wodnisty śluz, bardziej przeźroczysty i nie ciągnący się i tak od kilku dni. Lekarz zapisal mi już nową antykocepcje ale nie wiem czy mam zacząc ją brać normalnie czy jednak się wstrzymać? co z tym pęcherzykiem? i całym moim organizmem? z wszystkim co napisałam? bardzo się denerwuje. Mogę być w ciąży? Co zrobić?
Kamila342 jest offline  
Stary 2017-01-13, 09:54   #4875
szukamodp
BAN stały

Cytat:
Napisane przez orion_lady Pokaż wiadomość
Serio uwazasz ze jest szansa aby plemniki z preejakulatu (nawet nie z wytrysku) przeszły przez Twoje majtki, a potem przez jej majtki i spodnie? .... no ludzie, ile wy macie lat? Jeszcze jestem w stanie zrozumiec, ze ktos mlody boi sie ciazy z pettingu bez ubran, ale ciaza z 3 warstw materiału to juz kosmos.

Nie, na 100000% nie ma cienia szansy, zeby z tego byla ciaza. Nawet jakby tabletek nie brala to i tak szansy by nie bylo.

A gdybym dotknął się bezpośrednio poprawiając członka, to i tak nie ma szans żeby przeszły przez jej dresy i bieliznę? Ja to wiem,ale ona nie i proszę o odpowiedź.
szukamodp jest offline  
Stary 2017-01-13, 11:28   #4876
Adrianna_8
Moderator

Cytat:
A gdybym dotknął się bezpośrednio poprawiając członka, to i tak nie ma szans żeby przeszły przez jej dresy i bieliznę? Ja to wiem,ale ona nie i proszę o odpowiedź.
Kup dziewczynie ksiazke do biologii na walentynki. Moze sie dowie czegos nowego.

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamila342 Pokaż wiadomość
Mój problem polega na tym że 15 grudnia ostawiłam antykoncepcje Nuvaring którą stosowałam prawie 2 lata zaczęłam mieć uciążliwe skutki uboczne, lekarz stwierdził że mam odczekać trochę czasu zanim zacznę działanie o dziecko lub zmiene antykoncepcji, 19 grudnia wystąpiło krwawienie trwało 4 dni a z kalenadrzyka wyszło że 2 stycznia powinnam mieć owulacje i właśnie chwile przed tym czasem pękła nam prezerwatywa od tygodnia bolą mnie jajniki oraz podbrzuszę i prawy sutek za 4 dni powinnam dostać miesiączkę byłam przed wczoraj u ginekologa który zobaczył pęcherzyk od razu kiedy zaczął robić usg i wiedział już który jajnik mnie boli najczęściej, wykonał mi badania ale wyszły poprawnie, bete również zrobił ale wydaje mi się że to i tak za wcześnie na takie badanie, jajniki dalej mnie bolą, raz lewy raz prawy i zakuje mnie czasami w klatce piersiowej tak jakby w cycku albo pod z lewej strony ( z sercem mam wszystko w porządku ) zauważyłam też dziwny śluz mam uczucie morkości oraz mam wodnisty śluz, bardziej przeźroczysty i nie ciągnący się i tak od kilku dni. Lekarz zapisal mi już nową antykocepcje ale nie wiem czy mam zacząc ją brać normalnie czy jednak się wstrzymać? co z tym pęcherzykiem? i całym moim organizmem? z wszystkim co napisałam? bardzo się denerwuje. Mogę być w ciąży? Co zrobić?
Stosowalas antykoncepcje hormonalna, wiec Twoje wyliczenia kalendarzykowe mozna o kant d... rozbic. To raz. Dwa, jesli nie wykonywalas usg/testow owulacyjnych, to nie wiesz, kiedy byla owulacja. Trzy, pierwszym objawem ew. ciazy jest brak miesiaczki, nie bole prawego sutka.

Poczekaj na dzien, kiedy powinna pojawic sie miesiaczka (moze sie ona wcale nie pojawic lub bardzo pozno po odstawieniu hormonow) i zrob test. Jesli obawiasz sie, ze mozesz byc w ciazy, wstrzymaj sie z zazywaniem nowej antykoncepcji.

Czy w dzien keidy pekla wam gumka doszlo do wytrysku? Jesli nie, szanse na ciaze sa niskie.

mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Ta reklama pokazywana jest pod 8 665 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Adrianna_8 jest offline  
Stary 2017-01-13, 12:04   #4877
aniaj93
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez purposez Pokaż wiadomość
Napisałam wcześniej ze przestane, po prostu boje sie bo dzis mija 31 dzien cyklu (przewaznie miesiączke mam do 31 dnia) a okresu nie widac:/
Dziecko, widać, że w ogóle się znasz na organiźmie kobiety... Pytasz o takie głupoty, że głowa mała. Starsze koleżanki Ci piszą, że nie ma opcji z pettingu zajść, a ty nadal swoje. Do tego, że zawsze okres jest tego i tego dnia. Organizm ludzki to NIE robot. Mi się dokładnie rok temu okres spóźnił sam od siebie 10 dni. Potem już miałam regularne i nie siałam paniki...
aniaj93 jest offline  
Stary 2017-01-13, 12:15   #4878
SteveS
Wtajemniczenie

Cytat:
Jeśli ona takich rzeczy nie wie, to powiedz jej, żeby się douczyła, jak dochodzi do zapłodnienia, a potem brała się za seks. Odpowiadając na pytanie: plemniki w takiej sytuacji jak opisujesz giną. Nie bez powodu wytrysk jest pod ciśnieniem i musi mieć miejsce w pochwie.
SteveS jest offline  
Stary 2017-01-13, 13:54   #4879
orion_lady
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość

Stosowalas antykoncepcje hormonalna, wiec Twoje wyliczenia kalendarzykowe mozna o kant d... rozbic. To raz. Dwa, jesli nie wykonywalas usg/testow owulacyjnych, to nie wiesz, kiedy byla owulacja. Trzy, pierwszym objawem ew. ciazy jest brak miesiaczki, nie bole prawego sutka.

Poczekaj na dzien, kiedy powinna pojawic sie miesiaczka (moze sie ona wcale nie pojawic lub bardzo pozno po odstawieniu hormonow) i zrob test. Jesli obawiasz sie, ze mozesz byc w ciazy, wstrzymaj sie z zazywaniem nowej antykoncepcji.

Czy w dzien keidy pekla wam gumka doszlo do wytrysku? Jesli nie, szanse na ciaze sa niskie.

Zgadzam sie z poprzedniczka, po 2 latach antykoncepcji hormonalnej na jakiej podstawie obliczylas owulacje i długość cyklu? Nic w tym dziwnego, ze z organizmem sie dziwne rzeczy dzieją i bola Cie jajniki, zaczynają pracowac. Bete robi sie 10 dni po stosunku, u Ciebie patrzac od 2.01 do wczoraj to rowne 10 dni, wiec lekarz je poprawnie wykonal. Szczerze mówiąc jesli byłaś u gin i on zrobil badanie i bete to czemu mu nie wierzysz i pytasz nielekarzy z forum? A pecherzyk skoro widzial, to znaczy wtedy byla dopiero owulacja, a nie jak sobie wyliczylas 2.01. Gdyby lekarz mial podstawy zeby domniemywać ciaze to by raczej o tym powiedzial... jak widac byl pewien skoro zapisal nowa antykoncepcje.

Edytowane przez orion_lady
Czas edycji: 2017-01-13 o 14:02
orion_lady jest offline  
Stary 2017-01-14, 11:10   #4880
olafran
BAN stały

Witam, mam problem. Mam dość nieregularne cykle, ostatnie trwały: 25, 28, 26, 29, 32, 29 i 30 dni. Dzisiaj 27 dzień cyklu a okresu brak, jest tylko trochę białej lepkiej wydzieliny. "uprawiałam" tylko petting, nie było wytrysku ani palcówki, możliwe, że trochę preejakulatu dostało się na dłoni gdzieś w okolicę wejścia do pochwy. Czy w tej sytuacji ciąża jest możliwa? Czytałam dużo na ten temat i do tej pory wydawało mi się to nieprawdopodobne jednak jak ja znalazłam się w takiej sytuacji to zaczynam w to wątpić. Na niektórych stronach podobno wykształcone w tej dziedzinie osoby mówią że wystarczy odrobina preejakulatu w okolicy miejsc intymnych aby było ryzyko ciąży. Proszę uspokójcie mnie
olafran jest offline  
Stary 2017-01-14, 13:21   #4881
orion_lady
Rozeznanie

Cytat:
Napisane przez olafran Pokaż wiadomość
Witam, mam problem. Mam dość nieregularne cykle, ostatnie trwały: 25, 28, 26, 29, 32, 29 i 30 dni. Dzisiaj 27 dzień cyklu a okresu brak, jest tylko trochę białej lepkiej wydzieliny. "uprawiałam" tylko petting, nie było wytrysku ani palcówki, możliwe, że trochę preejakulatu dostało się na dłoni gdzieś w okolicę wejścia do pochwy. Czy w tej sytuacji ciąża jest możliwa? Czytałam dużo na ten temat i do tej pory wydawało mi się to nieprawdopodobne jednak jak ja znalazłam się w takiej sytuacji to zaczynam w to wątpić. Na niektórych stronach podobno wykształcone w tej dziedzinie osoby mówią że wystarczy odrobina preejakulatu w okolicy miejsc intymnych aby było ryzyko ciąży. Proszę uspokójcie mnie
Skoro Twoje cykle trwaja 25-32 dni, a dzis jestes w 27 dniu to nie jest spóźnienie nawet. Nie, z pettingu nie zachodzi sie w ciaze, temat wałkujemy na tym forum juz setny raz. A stresem tylko opóźniasz okres...

orion_lady jest offline  
Stary 2017-01-14, 13:43   #4882
Devon_rose
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez olafran Pokaż wiadomość
Mnie byłoby wstyd takie głupoty pisać.

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !
Devon_rose jest offline  
Stary 2017-01-15, 06:03   #4883
Agnes909
Raczkowanie

7/8.01 mialam dni plodne. Ostatni okres 21.12 teraz powinnam dostac 18.01, 7/8.01 wapolzylam z chlopakiem i skonczyl w srodku. Od 2 dni strasznie bola mnie sutki. Test negatywny. Co to moze byc ?
Agnes909 jest offline  
Stary 2017-01-15, 07:57   #4884
Adrianna_8
Moderator

Cytat:
Napisane przez Agnes909 Pokaż wiadomość
7/8.01 mialam dni plodne. Ostatni okres 21.12 teraz powinnam dostac 18.01, 7/8.01 wapolzylam z chlopakiem i skonczyl w srodku. Od 2 dni strasznie bola mnie sutki. Test negatywny. Co to moze byc ?
Starasz sie o dziecko czy co?

Nie dziwie sie, ze test negatywny. Zrobilas go za szybko. Powtorz po 14 dniach od stosunku, nie po 7-8.

mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Adrianna_8 jest offline  
Stary 2017-01-15, 09:06   #4885
Agnes909
Raczkowanie

Tak ☺️😊

18stego powinnam dostac okres. Kiedy najlepiej zrobic test?
Agnes909 jest offline  
Stary 2017-01-15, 09:44   #4886
IzzieSt
Zakorzenienie

Cytat:
Tak ☺😊

18stego powinnam dostac okres. Kiedy najlepiej zrobic test?
Przecież ci napisała. Policz sobie kiedy będzie 14 dni po stosunku.
IzzieSt jest offline  
Stary 2017-01-15, 10:24   #4887
mona4018
Przyczajenie

hej dziewczeta moje pytanie brzmi ostatni okres milam 15 listopada po cyku liteiny bo lekarz zalecil mi ja brac caly czas wczesniej bez niej cykle byly tak okolo 35 dni. teraz bez luteiny do dzis okresu nie ma robilam test na poczatku grudnia i nic bylam u lekarza 5 stycznia zalecil mi luteine na wywolanie jestem 7 dni po ostatniej tabletce zawsze wywolywala miesiaczke a teraz nic zadnych objaowo @ co robic jak myslicie staram sie o dzidzie od ponad roku bylam juz na 3 cylka clo i nic teraz lekarz mnie postarszyl laparoskopia i nie wiem juz sama co robic ? dziewczyny pomozcie
mona4018 jest offline  
Stary 2017-01-15, 11:21   #4888
IzzieSt
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez mona4018 Pokaż wiadomość
hej dziewczeta moje pytanie brzmi ostatni okres milam 15 listopada po cyku liteiny bo lekarz zalecil mi ja brac caly czas wczesniej bez niej cykle byly tak okolo 35 dni. teraz bez luteiny do dzis okresu nie ma robilam test na poczatku grudnia i nic bylam u lekarza 5 stycznia zalecil mi luteine na wywolanie jestem 7 dni po ostatniej tabletce zawsze wywolywala miesiaczke a teraz nic zadnych objaowo @ co robic jak myslicie staram sie o dzidzie od ponad roku bylam juz na 3 cylka clo i nic teraz lekarz mnie postarszyl laparoskopia i nie wiem juz sama co robic ? dziewczyny pomozcie
Bardzo chaotycznie piszesz, przydałyby się jakieś znaki interpunkcyjne bo ciężko zrozumieć
Na Twoim miejscu zmieniłabym lekarza, nic nie piszesz czy miałaś robione w ogóle jakieś badania hormonalne, przy staraniach, które trwają ponad pół roku przydałoby się wdrożyć diagnostykę. Co znaczy że lekarz Cię "straszy laparoskopią"?
Mówisz że 5 stycznia byłaś u lekarza, a już jesteś 7 dni po ostatniej tabletce luteiny, to ile ją brałaś i w jakich dawkach?
Rozumiem, że ciąża jest wykluczona, tak?
Jeśli nie dostaniesz okresu w najbliższych dniach to poszłabym do innego ginekologa.
IzzieSt jest offline  
Stary 2017-01-15, 11:31   #4889
Agnes909
Raczkowanie

A czy jest mozliwe wedlug Was ze to ciaza ? 💕💕
Agnes909 jest offline  
Stary 2017-01-15, 13:09   #4890
Adrianna_8
Moderator

Cytat:
A czy jest mozliwe wedlug Was ze to ciaza ? 💕💕
Na razie nie. Bolace sutki to nie objaw ciazy.

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Zreszta Twoj organizm jeszcze nawet nie wie, ze jest w ciazy. Ale zeby to wiedziec trzeba cos poczytac nt. biologii.

Badania hormonalne zrobila? U ginekologa byla? Kwas foliowy bierze?

mikroREKLAMA
moja reklama
Opis reklamy

Adrianna_8 jest offline  
Zamknij wątek

Tagi
antybiotyk, antykocepcja, antykoncepcja, beta hcg, bhcg, ból, ból brzucha, ból ciąża brzuch, ból jajników, brak, brak miesiączki, brak okresu, brązowy śluz, ciaza, ciaża i macierzynstwo, ciąża, ciąża ból piersi, cykl, depresja przed miesiączką, dziecko, ellaone, endometrium, ginekolog, ginekologia, grzybica, implantacja, infekcja, jajniki, krwawienie, lęk, miesiaczka, miesiączka, obawy związane z ciążą, objawy ciazy, okres, peeting, piersi biust rosnie, pieszczoty, plamienie, pomoc, prawdopodobieństwo, preejakulat, prezerwatywa, prolaktyna, pytanie, seks, seks antykoncepcja, seks ciaza strach, sex, spóźnia się, spóźniający się okres, strach seks ciąża, stres, tabletka po, tabletki, test, upławy brak miesiączki, wyciek, zabezpieczenie, złe samopoczucie, zmiana klimatu

Nowe wątki na forum Ginekologia

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości