Panny Młode 2021 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-02-26, 14:31   #4351
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
U mnie większość osób przeszła covida lekko, chorowali sami młodzi ludzie, z rodziny na szczęście nikt. Ja oczywiście chcę się zaszczepić, ale pewnie najwcześniej w 2022 roku- i mi to pasuje

Co do wesela, ja nie mam zdania, ale moja cala rodzina uparcie twierdzi, że się odbędzie, najbardziej chyba mama
Jaki miesiąc? przypomnij
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 14:35   #4352
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Bardzo mi przykro u mnie też jeden przypadek ciężki, a drugi śmiertelny. Również sporo osób z rodziny czy znajomych przeszło. My na 99% przechorowalismy w lutym. Tzn inaczej - takie mam podejrzenie, bo objawy się zgadzały, ale wtedy jeszcze w pl temat był odwlekany. Męczyliśmy się 6 tyg, najlżej przeszła córka. Plus taki, że od tamtego czasu nic nas nie łapie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

W tym to akurat jest mistrzem

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Ja najprawdopodobniej przeszłam właśnie jakoś w lutym/marcu zeszłego roku. Tak mi się wydaje. Bo u mnie w domu wszyscy po kolei byli chorzy. Na samym końcu ja i najdłużej mnie trzymało. Ostatecznie kaszel miałam około 1.5 do 2 msc. Lekarka nie wysyłała mnie na test ze względu na to że gdy zaczęłam chorować w Polsce nie było jeszcze oficjalnego przypadku

No ale tak myślę że jest opcja że to mógł być covid.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 14:44   #4353
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
U mnie większość osób przeszła covida lekko, chorowali sami młodzi ludzie, z rodziny na szczęście nikt. Ja oczywiście chcę się zaszczepić, ale pewnie najwcześniej w 2022 roku- i mi to pasuje

Co do wesela, ja nie mam zdania, ale moja cala rodzina uparcie twierdzi, że się odbędzie, najbardziej chyba mama
Znaczy tylko że masz fajna rodzinkę, bo jednak większość spotyka się z dolowaniem przez rodzine itp. Ja dziś jadę do siostry ciotecznej dać zaproszenie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 15:36   #4354
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Jaki miesiąc? przypomnij
Czerwiec
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 15:49   #4355
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Wrzuciłam na FB swój problem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 16:14   #4356
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
Czerwiec
Ok, tak kojarzyłam
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 17:28   #4357
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Sprzedawca z alie nie zdarzył na czas wysłać mi kolczyków. Zwrócili mi o zł więcej i jeszcze kupon dali

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-02-26, 20:43   #4358
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Nam dziś doszła ostatnia z jak na razie zamawianych rzeczy - księga gości. I jest piękna 🥰

Sala nam odpisała. Cena za menu tego najtańszego wzrosła w stosunku do początkowej o 5 zł. Więc tragedii nie ma. Poprawiny o 200 zł więcej. 10 zł więcej za pokoje dla gości. Nie ma liczby minimalnej gości.

Piszą "my myślimy że od kwietnia będziemy normalnie pracować" Więc nastawiają się na kwiecień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 21:09   #4359
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Aaaaaaaa! Znalazłam sale, która na nielegalu wesela organizuje czekamy do 10 kwietnia na potwierdzenia od gości i idziemy gadać z nasza sala jak to widza ewentualnie tamta i będziemy próbować jakoś to ogarnąć. Oby się udało i walić nawet to, że raczej tam noclegu nie będzie

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-26, 21:46   #4360
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Jak udało Ci się taką znaleźć? Reklamowali się jakoś czy jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 06:55   #4361
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Jak udało Ci się taką znaleźć? Reklamowali się jakoś czy jak?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W końcu moja wkurzająca matka się na coś przydała. Przyszły do niej wczoraj jakieś koleżanki na kawę i gadka szmatka o moim weselu. Na co jedna do niej, że jej córka miała jakoś teraz wesele i też był problem. Obdzwaniala restauracje i jedna wesele zrobiła bez problemu. Z tym, że oni jako tako nie mają kuchni więc catering. I najlepsze jest to, że ta laska też miała w tej restauracji mieć co my i po prostu imprezę przeniosła tam, a catering wzięła z tej naszej restauracji. Szanse na zrobienie wesela wzrosły do 60% wiadomo jak będzie jakoś bardzo dużo przypadków to na siłę nie będziemy robić, ale jakaś furtka awaryjna jest więc jakoś mi lżej. A miejsce piękne. Gdybym wiedziała, że tam tak wygląda to byśmy odrazu tam wesele organizowali serio także moja mama dostała fuchę - ogarnięcie co i jak na tamtej sali i wybadanie dokładnie co i jak.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-27, 08:55   #4362
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Czyli plan awaryjny jest, super

Weszło rozporządzenie że studenci będę do końca roku akademickiego mieć zajęcia zdalnie. Jest tu jeszcze ktoś to studiuje? Ja tam się cieszę. Zajęcia wyglądają praktycznie tak samo jak stacjonarne a przynajmniej nie trzeba tracić czasu na dojazdy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 09:38   #4363
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Weszło rozporządzenie że studenci będę do końca roku akademickiego mieć zajęcia zdalnie. Jest tu jeszcze ktoś to studiuje? Ja tam się cieszę. Zajęcia wyglądają praktycznie tak samo jak stacjonarne a przynajmniej nie trzeba tracić czasu na dojazdy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja skończyłam studia w zeszłym roku i cieszę się, że nie studiuje w czasach pandemii. Lubiłam chodzenie na uczelnie, spotykanie się ze znajomymi. Do tego mieliśmy dużo zajęć w laboratoriach, więc nie wyobrażam sobie studiować z domu tylko ja nie musiałam dojeżdżać. Wynajmowałam mieszkanie tak, że z okna widziałam uniwersytet
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 09:40   #4364
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Ja skończyłam studia w zeszłym roku i cieszę się, że nie studiuje w czasach pandemii. Lubiłam chodzenie na uczelnie, spotykanie się ze znajomymi. Do tego mieliśmy dużo zajęć w laboratoriach, więc nie wyobrażam sobie studiować z domu tylko ja nie musiałam dojeżdżać. Wynajmowałam mieszkanie tak, że z okna widziałam uniwersytet
Szkoda ze studia tak nie wyglądały w moich czasach, wspominam dojazdy, wynajem, dojazdy ma uczelnię jako najgorsze piekło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 10:09   #4365
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Szkoda ze studia tak nie wyglądały w moich czasach, wspominam dojazdy, wynajem, dojazdy ma uczelnię jako najgorsze piekło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja miałam szczęście z tym mieszkaniem ale i tak w każdym semestrze musiałam dodatkowo na kilka zajęć dojeżdżać na taki wygwizdów.. bo sobie uczelnia postawiła budynek w szczerym polu najgorzej było zimą jak się kończyło o 20:00, na przystanek jakieś 20 minut pieszo, śnieg w twarz, kolana zamarzały.. ale poza tym miło wspominam studia, czasami tęsknie
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 11:09   #4366
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021

Decydując się na pracę na pełen etat i studia zaoczne wiedziałam na co się piszę ale dojazdy w tym wszystkim były najgorsze. Do pracy też dojeżdżam a na studia jeszcze dalej więc łącznie bardzo dużo czasu spędzam w komunikacji miejskiej. Dzięki studiowaniu zdalnie w weekend mogę zaoszczędzić sporo czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 11:36   #4367
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Czyli plan awaryjny jest, super

Weszło rozporządzenie że studenci będę do końca roku akademickiego mieć zajęcia zdalnie. Jest tu jeszcze ktoś to studiuje? Ja tam się cieszę. Zajęcia wyglądają praktycznie tak samo jak stacjonarne a przynajmniej nie trzeba tracić czasu na dojazdy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja wykładam i się nie cieszę
nienawidzę prowadzić zajęć online
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 11:41   #4368
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021

Ja robię teraz kolejne studia zaoczne, ale one ogólnie są online, mamy po 2 zjazdy w roku, generalnie teraz już całkiem są online, mi to bardzo pasuje, bo wiadomo, pracuję, nie chcę mieć każdego weekendu zawalonego nauką, w sumie mogę się uczyć kiedy mi pasuje
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 13:05   #4369
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Decydując się na pracę na pełen etat i studia zaoczne wiedziałam na co się piszę ale dojazdy w tym wszystkim były najgorsze. Do pracy też dojeżdżam a na studia jeszcze dalej więc łącznie bardzo dużo czasu spędzam w komunikacji miejskiej. Dzięki studiowaniu zdalnie w weekend mogę zaoszczędzić sporo czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To całkiem inna sytuacja. Ja studiowałam dziennie
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-27, 16:19   #4370
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Dziewczyny.. a mnie naszły takie odległe myśli.. fryzjera mam na 09:00 a makijaż przed 11:00. O 14:00 jadę do hotelu się szykować (ubierać itd.) a ślub o 16:00. Czy nie za wcześnie fryzura i makijaż? tzn. nic już nie zmienię bo do fryzjera się ledwo wcisnęłam, ale tak mnie rozmyślanie naszło. Nie wiem.. chyba liczę na to, że powiecie, że spoko i wymyślam
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 16:39   #4371
Kat_wisz
Rozeznanie
 
Avatar Kat_wisz
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 890
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. a mnie naszły takie odległe myśli.. fryzjera mam na 09:00 a makijaż przed 11:00. O 14:00 jadę do hotelu się szykować (ubierać itd.) a ślub o 16:00. Czy nie za wcześnie fryzura i makijaż? tzn. nic już nie zmienię bo do fryzjera się ledwo wcisnęłam, ale tak mnie rozmyślanie naszło. Nie wiem.. chyba liczę na to, że powiecie, że spoko i wymyślam
Ty masz wcześnie? To co ja mam powiedzieć ja mam czesanie na 7:30 makijaż na 10, w domu będę koło 13, ślub na 15

Myślę że czas masz okej, na spokojnie zdążysz bez nerwów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kat_wisz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 16:42   #4372
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Ja skończyłam studia w zeszłym roku i cieszę się, że nie studiuje w czasach pandemii. Lubiłam chodzenie na uczelnie, spotykanie się ze znajomymi. Do tego mieliśmy dużo zajęć w laboratoriach, więc nie wyobrażam sobie studiować z domu tylko ja nie musiałam dojeżdżać. Wynajmowałam mieszkanie tak, że z okna widziałam uniwersytet
Ja dojeżdżałam z 20 minut, pare przystanków i baaardzo miło wspominam czasy studenckie
Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. a mnie naszły takie odległe myśli.. fryzjera mam na 09:00 a makijaż przed 11:00. O 14:00 jadę do hotelu się szykować (ubierać itd.) a ślub o 16:00. Czy nie za wcześnie fryzura i makijaż? tzn. nic już nie zmienię bo do fryzjera się ledwo wcisnęłam, ale tak mnie rozmyślanie naszło. Nie wiem.. chyba liczę na to, że powiecie, że spoko i wymyślam
Skoro nic już nie zmienisz to co Ci mamy powiedziec Ja Ślub o 17, a szykować się zamierzam najwcześniej o 13- fryzjer 2h, makijaż ok. 15- 1 h i masa czasu wolnego przed ALe u mnie wszystko na miejscu, żadnych dojazdów, ewentualnie krótki spacerek Ale jak dobrze sobie utrwalisz to będzie git!
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 16:52   #4373
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
Dziewczyny.. a mnie naszły takie odległe myśli.. fryzjera mam na 09:00 a makijaż przed 11:00. O 14:00 jadę do hotelu się szykować (ubierać itd.) a ślub o 16:00. Czy nie za wcześnie fryzura i makijaż? tzn. nic już nie zmienię bo do fryzjera się ledwo wcisnęłam, ale tak mnie rozmyślanie naszło. Nie wiem.. chyba liczę na to, że powiecie, że spoko i wymyślam
Mam identyczne godziny fryzjera i makijażu, a ślub na 15. Myślę, że jest w porządku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 17:24   #4374
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez Kat_wisz Pokaż wiadomość
Ty masz wcześnie? To co ja mam powiedzieć ja mam czesanie na 7:30 makijaż na 10, w domu będę koło 13, ślub na 15

Myślę że czas masz okej, na spokojnie zdążysz bez nerwów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok, to już nie rozmyślam

Cytat:
Napisane przez f1i2o3 Pokaż wiadomość
Skoro nic już nie zmienisz to co Ci mamy powiedziec Ja Ślub o 17, a szykować się zamierzam najwcześniej o 13- fryzjer 2h, makijaż ok. 15- 1 h i masa czasu wolnego przed ALe u mnie wszystko na miejscu, żadnych dojazdów, ewentualnie krótki spacerek Ale jak dobrze sobie utrwalisz to będzie git!
No na tekst typu ,,zmień godziny na późniejsze'' nie liczyłam , bo nie mogę zmienić, ale tak miałam potrzebę napisać o tym bo mnie tak naszło dzisiaj..

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Mam identyczne godziny fryzjera i makijażu, a ślub na 15. Myślę, że jest w porządku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie posty mnie uspokajają z jednej strony chcę wszystko zawczasu, a z drugiej zastanawiałam się czy robienie fryzury na 6-7 h przed to spoko pomysł, ale też nie miałam na to wpływu, brałam co było wolne a czas w takie dni zapiernicza!
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 17:32   #4375
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021

Ja mam jeszcze dojazdy - średnio 20 minut w każde miejsce. Zależy gdzie się będę spała, bo jeszcze nie podjęłam decyzji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 17:42   #4376
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021

Napisałam maila do księcia o nauki, czy zaakceptuje online. Zobaczymy co odpisze... Nie przypominanie mi o fryzjerze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 18:05   #4377
pitrasiaa
Raczkowanie
 
Avatar pitrasiaa
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 108
Dot.: Panny Młode 2021

Ja się boje że przy moim problemie z łojotokiem wszystko mi spłynie z twarzy. Ale może uda się jeszcze to ogarnąć do września...

Ja studiuje, zaczynam 4 semestr. Zdalnie jest mi wygodniej, bo studiuje informatykę. Na uczelni ciągle było zimno, brak możliwości zjedzenia ciepłego posiłku jak człowiek i przemieszczanie się między budynkami. Zdalnie jest mi dużo wygodniej- szczególnie w czasie egzaminów. Plus mniej opuszczam bo nawet w złym nastroju siadam przed komputerem i dołączam do wykładów. A tak to nie zawsze docierałam na ten drugi koniec miasta A o tym jak fajnie jest na egzaminach to nawet nie wspominam, bo z tych mniej ważnych przedmiotów wola projekt niż zrobienie egzaminu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
pitrasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 18:09   #4378
e m o c j a
Raczkowanie
 
Avatar e m o c j a
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 151
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Czyli plan awaryjny jest, super

Weszło rozporządzenie że studenci będę do końca roku akademickiego mieć zajęcia zdalnie. Jest tu jeszcze ktoś to studiuje? Ja tam się cieszę. Zajęcia wyglądają praktycznie tak samo jak stacjonarne a przynajmniej nie trzeba tracić czasu na dojazdy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie to rozporządzenie bardzo zmartwiło... Ja swoje studia skończyłam już dobre parę lat temu, ale moja młodsza siostra w tym roku dopiero zaczęła studia, i praktycznie cały czas zdalnie bardzo liczyła na to, że chociaż drugi semestr będzie normalny, a tu nic z tego. A wiecie, jak to pierwszy rok studiów zazwyczaj wygląda - poznawanie nowych znajomych, przeprowadzka do innego miasta, nowy etap życia, ogólnie dzieje się. A u mojej siostry póki co jest tak... Smutno Nauka nauką, ale wiadomo, że to nie wszystko. Dla starszych roczników, które już zdążyły znaleźć swoją grupkę nowych znajomych, zdalna nauka to nie tragedia, ale dla pierwszoroczniaków to naprawdę wiele utrudnia Bardzo współczuję mojej siostrze, że tak niefortunnie zaczęła okres swoich studiów

..a co do godzin w dniu ślubu, mi też wydaje się, że umówiłam się za wcześnie - fryzura o 10, makijaż o 12, a ślub dopiero o 17, i to wszystko mamy praktycznie obok siebie w niedużym mieście, i domy rodzinne moje i Tż, i cerkiew, i sala weselna. Ale bardzo się bałam, żeby się nie spieszyć tego dnia i żebym miała awaryjny czas w razie jakiegoś poślizgu. Do tego fotograf okazało się, że chce mieć u mnie sporo czasu na zdjęcia, i w praktyce będę miała chyba tylko (albo aż ) godzinę wolnego od powrotu z makijażu, jeśli wszystko wyjdzie zgodnie z planem. Uświadomiłam sobie przy okazji, że będzie to czas żeby coś zjeść, bo do tej pory wgl nie pomyślałam, że przez tyle godzin szykowania na bank będę głodna, a póki ślub, życzenia, wejście na salę, to do obiadu padłabym z głodu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez e m o c j a
Czas edycji: 2021-02-27 o 18:17
e m o c j a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 19:12   #4379
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021

U mnie fryzura o 8:00, makijaż o 11:00, ale na makijaż jadę 40 km (makijażystki drogie i nie dojadą jak nie będzie 5 osób minimum do malowania, a nie będzie). Prawdopodobnie do makijażystki dojedzie do mnie fotograf i przywiezie mnie z powrotem do domu narzeczonego na resztę fotek z przygotowań. Ślub o 16:00. Jakoś to będzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-27, 20:42   #4380
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Panny Młode 2021

Cytat:
Napisane przez pitrasiaa Pokaż wiadomość
Ja studiuje, zaczynam 4 semestr. Zdalnie jest mi wygodniej, bo studiuje informatykę. Na uczelni ciągle było zimno, brak możliwości zjedzenia ciepłego posiłku jak człowiek i przemieszczanie się między budynkami. Zdalnie jest mi dużo wygodniej- szczególnie w czasie egzaminów. Plus mniej opuszczam bo nawet w złym nastroju siadam przed komputerem i dołączam do wykładów. A tak to nie zawsze docierałam na ten drugi koniec miasta A o tym jak fajnie jest na egzaminach to nawet nie wspominam, bo z tych mniej ważnych przedmiotów wola projekt niż zrobienie egzaminu



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co piszesz to widać, że to czy wolimy online czy stacjonarnie zależy od wielu czynników. Od tego jaki kierunek, czy pracujemy, ogólnie od klimatu na uczelni, dojazdów itd. Ja studiowałam dziennie licencjat i magisterkę, tak jak pisałam wcześniej miałam dużo zajęć w laboratoriach, na uczelni w głównym budynku była stołówka, gdzie chodziliśmy na obiady, super się jadło w większym gronie. Śmiechom nie było końca! wspólna nauka, jak dobrze, że covid nam tego nie odebrał.. tak naprawdę pod koniec studiów (2-3 miesiące) mieliśmy już zdalnie, odwołano nam jeden świetny wyjazd (do więzienia, mieliśmy robić z więźniami jakieś rzeczy na Wielkanoc. To miał być nasz drugi wyjazd tam, więc chociaż ten wcześniejszy wypalił), ale wtedy już wybuchła pandemia.. no i obronę magisterki miałam w maseczce.

Cytat:
Napisane przez e m o c j a Pokaż wiadomość
Mnie to rozporządzenie bardzo zmartwiło... Ja swoje studia skończyłam już dobre parę lat temu, ale moja młodsza siostra w tym roku dopiero zaczęła studia, i praktycznie cały czas zdalnie bardzo liczyła na to, że chociaż drugi semestr będzie normalny, a tu nic z tego. A wiecie, jak to pierwszy rok studiów zazwyczaj wygląda - poznawanie nowych znajomych, przeprowadzka do innego miasta, nowy etap życia, ogólnie dzieje się. A u mojej siostry póki co jest tak... Smutno Nauka nauką, ale wiadomo, że to nie wszystko. Dla starszych roczników, które już zdążyły znaleźć swoją grupkę nowych znajomych, zdalna nauka to nie tragedia, ale dla pierwszoroczniaków to naprawdę wiele utrudnia Bardzo współczuję mojej siostrze, że tak niefortunnie zaczęła okres swoich studiów
Szkoda tej Twojej siostry.. pamiętam to podekscytowanie jak szłam na studia. To był 2015 rok, a jakby było wczoraj. To taki świetny czas, a tu widzicie.. pandemia zabiera wszystko po kolei. Nowi studenci nauka zdalna, przyszłe pary młode ciągły stres, stosunki międzyludzkie tak ograniczone.. przykro się na to patrzy.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-30 09:57:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.