Mikrokawalerki cz.2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-15, 14:20   #31
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Zdarzylo mi sie tez wyciagac ze skrzynki koperte z lizakiem w srodku i prosba o datek na cos tam.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 14:22   #32
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Zdarzylo mi sie tez wyciagac ze skrzynki koperte z lizakiem w srodku i prosba o datek na cos tam.
a to są często realne zbiórki. zdarzało mi sie trafić na takie w skrzynce i sprawdzałam później dane w internecie i faktycznie to była szeroko reklamowana zbiórka na jakieś chore dziecko.
lizak ma na celu to abyś poczuła się w obowiązku jednak coś wpłacić - wiesz, oni Ci dali lizaka, postarali się. wypadałoby wpłacić chociaż kilka zł za tego lizaka
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 14:30   #33
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
a to są często realne zbiórki. zdarzało mi sie trafić na takie w skrzynce i sprawdzałam później dane w internecie i faktycznie to była szeroko reklamowana zbiórka na jakieś chore dziecko.
lizak ma na celu to abyś poczuła się w obowiązku jednak coś wpłacić - wiesz, oni Ci dali lizaka, postarali się. wypadałoby wpłacić chociaż kilka zł za tego lizaka
wlasnie wiem, a nie znosze takiego wpędzania w poczucie winy, także wylądowało w koszyczku razem z ulotkami z pizzerii
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 14:33   #34
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
wlasnie wiem, a nie znosze takiego wpędzania w poczucie winy, także wylądowało w koszyczku razem z ulotkami z pizzerii
Jezu, czy każdy ma taki koszyczek? Ja mam
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 14:37   #35
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Jezu, czy każdy ma taki koszyczek? Ja mam
u mnie lezy na skrzynkach na klatce i wszyscy tam wpierniczają ulotki, potem wszystko leci do smieci
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 14:41   #36
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
u mnie lezy na skrzynkach na klatce i wszyscy tam wpierniczają ulotki, potem wszystko leci do smieci
A, to ja mam taki w domu przy drzwiach są tam mniej używane klucze i inne właśnie takie pierdy. A ulotki kładziemy na wierzchu skrzynki i potem pan sprzątacz je zbiera.
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 14:44   #37
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
A, to ja mam taki w domu przy drzwiach są tam mniej używane klucze i inne właśnie takie pierdy. A ulotki kładziemy na wierzchu skrzynki i potem pan sprzątacz je zbiera.
to ja nie zabieram ulotek do domu tylko wszystko wrzucam do tego koszyczka i potem wlasnie to wyrzucają przy sprzątaniu, jak widze ze jest w nim sporo rzeczy to znak, ze w skrzynce czeka mnie przegląd od pizzerii przez sushi i okuliste, po oferty zakupy mieszkan za gotówkę
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-15, 14:46   #38
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88645077]tyle że fliper może być osobą fizyczną, nie musi mieć własnej działalności na ten cel.
jeśli to prawda z tymi dziećmi, no to już jest po prostu wykorzystywanie dzieci.[/QUOTE]W sumie racja. Zresztą chyba ciężko byłoby kupić mieszkanie "na firmę" tak, by nabywca się nie zorientował... Czytałam jednak o tym, że flipperzy nie lubią się przyznawać do tego, że mieszkanie pójdzie "na handel", bo ludzie (szczególnie starsi) reagują na to alergicznie, a jak udajesz, że kupujesz dla siebie, to zupełnie inna rozmowa...

Co swoją drogą jest dla mnie głupie. Ludzi nie powinno IMO obchodzić, co się stanie z mieszkaniem po sprzedaży, a w szczególności nie powinni uzależniać ceny od tego, czy kupuje "handlarz", czy rodzina z dziećmi... No ale cóż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 16:47   #39
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Zdarzylo mi sie tez wyciagac ze skrzynki koperte z lizakiem w srodku i prosba o datek na cos tam.
W życiu bym nie zjadła takiego lizaka. Też mi się zdarzało mieć w skrzynce, ale zostawiam to na skrzynkach. Jak ktoś się nie boi to niech je. Ja tam nie wiem co to za lizak i co w nim jest. Niby zwykłe serduszka, ale no i tak jakiś strach mam przed lizakami z obcego źródła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 17:02   #40
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88645370]W życiu bym nie zjadła takiego lizaka. Też mi się zdarzało mieć w skrzynce, ale zostawiam to na skrzynkach. Jak ktoś się nie boi to niech je. Ja tam nie wiem co to za lizak i co w nim jest. Niby zwykłe serduszka, ale no i tak jakiś strach mam przed lizakami z obcego źródła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Myślę, że raczej nikt tego nie je

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 17:08   #41
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Myślę, że raczej nikt tego nie je

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Ja sobie zawsze myślę ile hajsu poszło na papier, druk, kopertę i tego zasmarkanego lizaka, przecież równie dobrze było go przeznaczyć na wsparcie tego celu, a nie kupno tego badziewia.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-15, 17:15   #42
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Ja sobie zawsze myślę ile hajsu poszło na papier, druk, kopertę i tego zasmarkanego lizaka, przecież równie dobrze było go przeznaczyć na wsparcie tego celu, a nie kupno tego badziewia.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
na pewno się to kalkuluje, bo inaczej by tego nie robili. jeden 'pakiet' nie kosztuje więcej niż kilkadziesiąt groszy
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 17:19   #43
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
na pewno się to kalkuluje, bo inaczej by tego nie robili. jeden 'pakiet' nie kosztuje więcej niż kilkadziesiąt groszy
Pewnie tak

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 17:27   #44
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Jasne, że tak
Po prostu ten magazyn zasugerował mi, że potrzebujecie dużą przestrzeń, moja wina
Zawsze indywidualnie trzeba sobie to rozpatrzyć
Pytałam z ciekawości TŻ, on akurat ma taką działalność że nawet nie trzeba wydzielać przestrzeni pod działalność. Tzn. można ale nie ma takiego obowiązku. Plus widziałam że jak wydzielisz np. 50% jednego pokoju i 80% drugiego to nie trzeba płacić wyższego podatku - trzeba tylko jak wydziela się całe pomieszczenia. Jak dla mnie to głupie, ale jak widać komuś zależało żeby dało się obejść prawo
Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Jezu, czy każdy ma taki koszyczek? Ja mam
Ja nie mam, jak coś przez przypadek zgarnę razem z pocztą to od razu idzie do pojemnika na śmieci segregowane.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 18:25   #45
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Fundacje i lizaki? Promują niezbyt własciwe wzorce - syrop gluko-frukto z barwnikiem. Poza tym nie dziwie sie ze nikt tego nie je - juz dzieciom mówi się, żeby nie przyjmowaly slodyczy od obcych ludzi, od znajomych w sumie tez sie nie powinno, bo ograniczone zaufanie, a takie cos to przecież mogą byc narkotyki
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 18:30   #46
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88645527]Fundacje i lizaki? Promują niezbyt własciwe wzorce - syrop gluko-frukto z barwnikiem. Poza tym nie dziwie sie ze nikt tego nie je - juz dzieciom mówi się, żeby nie przyjmowaly slodyczy od obcych ludzi, od znajomych w sumie tez sie nie powinno, bo ograniczone zaufanie, a takie cos to przecież mogą byc narkotyki[/QUOTE]

no wiadomo przecież że nikt tego nie je.
dają lizaka, bo jest mega tani i to czerwone serduszko, które dobrze się kojarzy
poza tym im wcale nie zależy na tym aby ktoś tego lizaka zjadł. chodzi o reakcję, taką ja opisałam wyżej. lizak ma na celu to abyś poczuła się w obowiązku jednak coś wpłacić - wiesz, oni Ci dali lizaka, postarali się. wypadałoby wpłacić chociaż kilka zł za tego lizaka (nawet jeśli go nie zjesz). zbierają przecież na biedną ciężko chorą dziewczynkę/chłopca, a i tak wykosztowali się i nie dali Ci samej ulotki. dali Ci serduszko.

więc nie wiem czemu uczepiłyście się jedzenia tego lizaka nawet jeśli nikt go nie zje to cel i tak jest zachowany
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 18:56   #47
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Inne pytanie. Jak już wspomniałam, dzisiaj mam wolne i przeglądam sobie różnego rodzaju ogłoszenia o mieszkaniach, otodom, teraz patrzę na licytacje komornicze. No i jest sobie ogłoszenie o licytacji udziału w 3/4 części lokalu mieszkalnego, druga licytacja to 1/4 części lokalu. Całe mieszkanie ma 108 m. No i ok, ktoś wylicytuje 3/4 lokalu i co wtedy? W sensie czy może sobie 3/4 tego mieszkania jakoś wydzielić i zrobić tam osobne mieszkanie, a ta 1/4 zostawić tej osobie? Czy trzeba 1/4 odkupić od tej osoby, która je wylicytowała?
Jak to jest?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 19:56   #48
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Inne pytanie. Jak już wspomniałam, dzisiaj mam wolne i przeglądam sobie różnego rodzaju ogłoszenia o mieszkaniach, otodom, teraz patrzę na licytacje komornicze. No i jest sobie ogłoszenie o licytacji udziału w 3/4 części lokalu mieszkalnego, druga licytacja to 1/4 części lokalu. Całe mieszkanie ma 108 m. No i ok, ktoś wylicytuje 3/4 lokalu i co wtedy? W sensie czy może sobie 3/4 tego mieszkania jakoś wydzielić i zrobić tam osobne mieszkanie, a ta 1/4 zostawić tej osobie? Czy trzeba 1/4 odkupić od tej osoby, która je wylicytowała?
Jak to jest?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
udział w lokalu dotyczy każdego pomieszczenia tzn. 3/4 łazienki/kuchni/pokoju itd. nie wiem jak jest z wydzieleniem (czy fizycznie i prawnie jest taka możłiwość) i czy tzreba wykupić 1/4 (chyba nie trzeba skoro jest osbna licytacja na 1/4)
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 19:57   #49
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez meliandra Pokaż wiadomość
No, ale ja bym świadomie nie kupiła mieszkania z lokatorem, bo jest duża szansa na to, że właściciel nie jest uczciwy i cena tego wstawione przez Tinker wg mnie bardzo mocno o tym świadczy. Niestety nasze chore prawo chroni lokatora, a nie właściciela i można się wpakować na niezłą minę w takim przypadku.
Też bym nie kupiła na miejscu tinker.
Mnie nie poinformowano o tym, nikt wnim nie mieszkał od co najmniej kilku miesiecy. Młodą byłam, troche nieobeznana i mało czujna, żeby sprawdzać wszystko, inne czasy, malo internetowe.
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-15, 19:57   #50
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Inne pytanie. Jak już wspomniałam, dzisiaj mam wolne i przeglądam sobie różnego rodzaju ogłoszenia o mieszkaniach, otodom, teraz patrzę na licytacje komornicze. No i jest sobie ogłoszenie o licytacji udziału w 3/4 części lokalu mieszkalnego, druga licytacja to 1/4 części lokalu. Całe mieszkanie ma 108 m. No i ok, ktoś wylicytuje 3/4 lokalu i co wtedy? W sensie czy może sobie 3/4 tego mieszkania jakoś wydzielić i zrobić tam osobne mieszkanie, a ta 1/4 zostawić tej osobie? Czy trzeba 1/4 odkupić od tej osoby, która je wylicytowała?
Jak to jest?

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Też mnie to ciekawi. Niedawno widziałam ogłoszenie, że ktoś sprzeda udział 2/5 mieszkania. Minę miałam
Rozumiem, ze ktoś chce to sprzedać, ale kto to kupi? i po co? Żeby sobie całość poskładać do kupy?
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»

Edytowane przez Paprotka_
Czas edycji: 2021-04-15 o 19:58
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 20:10   #51
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Też mnie to ciekawi. Niedawno widziałam ogłoszenie, że ktoś sprzeda udział 2/5 mieszkania. Minę miałam
Rozumiem, ze ktoś chce to sprzedać, ale kto to kupi? i po co? Żeby sobie całość poskładać do kupy?
Może z myślą, że ten kupujący spłaci pozostałych? A osoba sprzedająca nie ma na to kasy albo nie może się dogadać.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 20:14   #52
eibhlin87
Zakorzenienie
 
Avatar eibhlin87
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 5 329
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Też mnie to ciekawi. Niedawno widziałam ogłoszenie, że ktoś sprzeda udział 2/5 mieszkania. Minę miałam
Rozumiem, ze ktoś chce to sprzedać, ale kto to kupi? i po co? Żeby sobie całość poskładać do kupy?
czyściciele pewnie kupują, , wprowadzają menelstwo i proponują reszcie udziałowcom odkupienie za niższą cenę niż rynkowa
__________________
eibhlin87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 20:20   #53
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 067
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Też mnie to ciekawi. Niedawno widziałam ogłoszenie, że ktoś sprzeda udział 2/5 mieszkania. Minę miałam
Rozumiem, ze ktoś chce to sprzedać, ale kto to kupi? i po co? Żeby sobie całość poskładać do kupy?
Jak się ma sporo kasy, DOŚWIADCZENIE i czas, to można tak kupować. Menela za kilka złotych wprowadzisz, z resztą się dogadasz i masz mieszkanie sporo poniżej ceny rynkowej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 21:31   #54
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 845
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez Pantegram Pokaż wiadomość
Myślę, że można okazyjnie kupić mieszkanie, ale to trzeba mieć dojścia... Podobno najlepiej kupować jeszcze zanim ktoś się ogłosi w sieci, od ludzi na etapie "zastanawiam się nad sprzedażą, ale jeszcze się za to nie zabrałem na poważnie". Jak już oferta wleci do Internetu, to kto pierwszy, ten lepszy (atrakcyjna oferta zniknie w trymiga) + mniejsze szanse na to, że ktoś przed wstawieniem ogłoszenia do neta nie zorientował się w rynkowych cenach.

Na Wykopie dość niedawno był hejt na metody flipperów na zakup mieszkań tanio polegający na tym, że po blokach rozrzucają ulotki, które wyglądają jak ręcznie pisane (ale są drukowane), z opisami w stylu "młoda para kupi mieszkanie w tym bloku za gotówkę - może być do remontu" - często jeszcze z jakimiś obrazkami domku, drzewka czy buźki dorysowane do tego...

Podobno polują na starszych ludzi, nie zorientowanych w rynkowych cenach, którzy nie ogłaszali jeszcze sprzedaży mieszkania, ale jakby był chętny, to sprzedadzą i/lub z mentalnością "młodym trzeba pomóc", którzy będą skłonni opuścić młodej parze kilkadziesiąt k na mieszkaniu tylko dlatego, że im tych ludzi szkoda...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo to u mnie na klatce czesto sa takie male kartki napisane recznie czesto ze ktos szuka mieszkania.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
u mnie lezy na skrzynkach na klatce i wszyscy tam wpierniczają ulotki, potem wszystko leci do smieci
U mnie tez. Nie mam koszyczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88645370]W życiu bym nie zjadła takiego lizaka. Też mi się zdarzało mieć w skrzynce, ale zostawiam to na skrzynkach. Jak ktoś się nie boi to niech je. Ja tam nie wiem co to za lizak i co w nim jest. Niby zwykłe serduszka, ale no i tak jakiś strach mam przed lizakami z obcego źródła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Tez bym nie zjadla.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 21:43   #55
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 695
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Oo to u mnie na klatce czesto sa takie male kartki napisane recznie czesto ze ktos szuka mieszkania.
Monia, wysłałam Ci ze 3 wiadomości,w tym jedną z nich wczoraj. Daj mi znać czy do ciebie doszły, bo ja tego nie widzę w swojej skrzynce, po raz kolejny.Nie wiem więc czy moja robota nie poszła na marne.
I nie chcę się tutaj wtrącać w obcy wątek, ale już nie mam gdzie do Ciebie pisać.
4e7542dda0fd66e47a4eea60a6dfa89c97e945d1_61c50d8334adc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 21:44   #56
this_witch
whatever
 
Avatar this_witch
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 7 248
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Jak tam Moniu, odzywali się coś z pracą? Znalazłaś jeszcze jakieś ciekawe oferty?

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
this_witch jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-15, 23:31   #57
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 845
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

[1=4e7542dda0fd66e47a4eea6 0a6dfa89c97e945d1_61c50d8 334adc;88645824]Monia, wysłałam Ci ze 3 wiadomości,w tym jedną z nich wczoraj. Daj mi znać czy do ciebie doszły, bo ja tego nie widzę w swojej skrzynce, po raz kolejny.Nie wiem więc czy moja robota nie poszła na marne.
I nie chcę się tutaj wtrącać w obcy wątek, ale już nie mam gdzie do Ciebie pisać.[/QUOTE]Nie ma problemu. Odpisalam Ci niedawno. Ostatnio wchodze na forum i pisze, ale nieco mniej, bo jak pisalam mamy duze dostawy i dzis tez skonczylysmy o 16. Niby nie pozno ale meczaca praca fizyczna. Dzis chyba lacznie z 70 kartonow bylo a pomagalam tez przy przywozeniu ich a potem - wszystko wypakowac, sprawdzic, poukladac jakos. Jutro jeszcze z 10 kartonow podobno bedzie i tez jade. Dlatego jutro lepiej sie wczytam wieczorem w to co napisalas w wolnej chwili po prostu Bardzo Ci dziekuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez this_witch Pokaż wiadomość
Jak tam Moniu, odzywali się coś z pracą? Znalazłaś jeszcze jakieś ciekawe oferty?

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Nie odezwali sie :-/ Dzis nie szukalam bo wrocilam padnieta. Jutro wieczorem bedzie chlopak na noc. Popatrze zanim przyjedzie i potem moze tez z nim. Moze cos tez ciekawego zauwazy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 06:11   #58
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;88645658]Też bym nie kupiła na miejscu tinker.
[/QUOTE]

Nic nie zamierzam kupować na szczęście

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 12:25   #59
niusaczek
Raczkowanie
 
Avatar niusaczek
 
Zarejestrowany: 2020-12
Wiadomości: 176
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

I bardzo dobrze
niusaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-16, 12:49   #60
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Mikrokawalerki cz.2

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Nie ma problemu. Odpisalam Ci niedawno. Ostatnio wchodze na forum i pisze, ale nieco mniej, bo jak pisalam mamy duze dostawy i dzis tez skonczylysmy o 16. Niby nie pozno ale meczaca praca fizyczna. Dzis chyba lacznie z 70 kartonow bylo a pomagalam tez przy przywozeniu ich a potem - wszystko wypakowac, sprawdzic, poukladac jakos. Jutro jeszcze z 10 kartonow podobno bedzie i tez jade. Dlatego jutro lepiej sie wczytam wieczorem w to co napisalas w wolnej chwili po prostu Bardzo Ci dziekuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Nie odezwali sie :-/ Dzis nie szukalam bo wrocilam padnieta. Jutro wieczorem bedzie chlopak na noc. Popatrze zanim przyjedzie i potem moze tez z nim. Moze cos tez ciekawego zauwazy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Polecam aplikowanie przez Pracuj.pl... W aplikacji mobilnej pojawia się status wysłanego CV - czy zostało otwarte, czy jest rozpatrywane, czy zostało odrzucone.

Dodatkowo można po prostu uzupełnić profil i wtedy nie trzeba pisać CV, bo zostanie wysłane takie automatycznie wygenerowane przez Pracuj.pl... Przez co nie wyróżnisz się niczym poza swoim doświadczeniem i umiejętnościami, ale nie będzie też w CV błędów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-17 11:04:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:22.