Panny Młode 2021 cz. II - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-04, 09:46   #1051
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Sala nie ma możliwości raczej sprawdzenia, za to jak sanepid zrobi wjazd, to jak najbardziej się przyda wiedzieć

załóżmy mam 50 osób nieszczepionych +20 zaszczepionych. wszystko idealnie zgodnie z wytycznymi. to sanepid i tak mi wpadnie i rozwali wesele bo chce sobie szczepionych policzyć? nie umiem sobie tego wyobrazić w ogóle...

---------- Dopisano o 09:46 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
My tez dostaliśmy wczoraj odmowę w stylu " w tym terminie jest planowana impreza w mojej rodzinie" - od mojej przyjaciółki...zasypala mnie wiadomościami ze tak jej przykro...do tej pory na to nie zareagowałam i nie wiem czy to z mojej strony wymaga jakiegoś komentarza

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
no chyba jednak powinnaś jej coś odpisać. przypuszczasz, że ona kłamie i to tylko wymówka?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 09:49   #1052
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Jeszcze pytanie... Kojarzycie czy dzieci (do jakiego wieku?) liczą się do limitu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 09:55   #1053
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Jeszcze pytanie... Kojarzycie czy dzieci (do jakiego wieku?) liczą się do limitu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z tego co wiem to dzieci się liczą, a raczej nie ma nigdzie informacji żeby było inaczej. W sumie dziecko może się zarazić i roznosić koronę tak samo jak dorosły.
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 10:27   #1054
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Pani Magda wczesniej zapewniała ze bedzie nie wiem co sie zmieniło...
Jedynie tylko mogę podziękować za informacje bo to raczej mi jest przykro a nie jej prawda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 10:38   #1055
_Poli_
Rozeznanie
 
Avatar _Poli_
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 707
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Może też jakaś przeniesiona uroczystość. A pisała co to za impreza? Kurczę wiesz też może jej być rzeczywiście przykro. Podejrzewam że jeśli ta impreza nie była dla niej znaczącą to by przyszła na wasze wesele .... Ale najwidoczniej obie imprezy są dla niej ważne. Mogła mieć bardzo duży dylemat.

Inaczej jeśli to coś w tylu urodziny wujka Kazika. No ale tego na razie niewiadomo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Poli_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 10:44   #1056
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Napisala ze sa planowane urodziny któregoś z członków jej rodziny dla mnie to jest ewidentną wymówka, no ale wlansie tak jak pisałyśmy wczesniej takie sytuacje weryfikują znajomości i nic na siłę

Ale jak to powiedzial narzeczony musimy skupić się na sobie a nie na całej reszcie

Mam problem bo musze ze 2kg zrzucić w 2.5tyg bo sie suknia za bardzo opina pod biustem 🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez kolorowa90
Czas edycji: 2021-05-04 o 10:47
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 10:47   #1057
f1i2o3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 132
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez _Poli_ Pokaż wiadomość
Może też jakaś przeniesiona uroczystość. A pisała co to za impreza? Kurczę wiesz też może jej być rzeczywiście przykro. Podejrzewam że jeśli ta impreza nie była dla niej znaczącą to by przyszła na wasze wesele .... Ale najwidoczniej obie imprezy są dla niej ważne. Mogła mieć bardzo duży dylemat.

Inaczej jeśli to coś w tylu urodziny wujka Kazika. No ale tego na razie niewiadomo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja znajoma odmówiła, bo sama ma wesele... 2 miesiące później i boi się, że się zarazi... Rozmawiałam z nią przez telefon jakoś niedawno jak było tak dużo zarażeń i rozmawiałyśmy nawzajem o sukienkach itd i słowem się nie zająknęła, że nie przyjdzie. Myślę, że pandemia to dla niej wymówka, może boi się limitów i nie zamierza mnie zapraszać, czy coś... Jestem trochę zawiedziona, bo jednak moich znajomych będzie mniej. Druga koleżanka ma ślub i wesele tydzień po mnie i przychodzi.
f1i2o3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-04, 10:48   #1058
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Pani Magda wczesniej zapewniała ze bedzie nie wiem co sie zmieniło...
Jedynie tylko mogę podziękować za informacje bo to raczej mi jest przykro a nie jej prawda

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
może coś jej faktycznie wypadło.
no mniej jednak ja własnie podziękowałabym za informację i tyle. bez dalszego roztrząsania czy wdawania się w szczegóły, jeśli nie masz na to ochoty.
osobiście nie lubię jak ludzie nie odpiszą nawet suchego "ok", żeby nadawca wiedział, że wiadomość w ogóle dotarła. jak wysyłałam długiego smsa do gości z poinformowaniem o zmianie daty ślubu to mało kto raczył dać znać, że wiadomość dostał. trochę to niekulturalnie wg mnie.

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2021-05-04 o 10:49
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 10:53   #1059
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Napisala ze sa planowane urodziny któregoś z członków jej rodziny dla mnie to jest ewidentną wymówka, no ale wlansie tak jak pisałyśmy wczesniej takie sytuacje weryfikują znajomości i nic na siłę

Ale jak to powiedzial narzeczony musimy skupić się na sobie a nie na całej reszcie

Mam problem bo musze ze 2kg zrzucić w 2.5tyg bo sie suknia za bardzo opina pod biustem 🤣


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurde no... Ja nie wiem co musiałoby się stać żebym do przyjaciółki na ślub nie przyszła, chyba musiałabym rodzić właśnie. Urodziny któregokolwiek członka rodziny - nope..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Jak ja napisałam że termin potwierdzania nieważny, że może będziemy zmieniać to jedna dziewczyna mi odpisała... Którą znam dwa lata a w tym czasie się 3 razy widziałyśmy. Reszta, rodzina ani słowa. Jak nie zapomnę to wieczorem wam napisze na grupie hita z jedną wymówka.

Kamerzysta może 11 lipca, niedługo dzwonię na sale czy dalej wolny ten termin

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 12:06   #1060
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Szok, że ludzie mają takie wymówki. Powiem Wam, że najbardziej można liczyć na znajomych (przynajmniej u nas tak wyszło).
Mamy w sierpniu 4 wesela z czego 3 są w jeden weekend (jedno w piątek, dwa w sobotę) i mamy zamiar być u każdego choć na chwilę. Na szczęście wszystkie w Krakowie więc chcemy do każdego choć na chwilę zerknąć bo wszystkie są dla nas ważne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 12:35   #1061
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Mam pytanie, ile przed ślubem trzeba wybrać obrączki? Teraz patrzę,że zostały nam 3 miesiące, a my w ogóle nie zajęliśmy się tą sprawą...
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-04, 12:40   #1062
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Mam pytanie, ile przed ślubem trzeba wybrać obrączki? Teraz patrzę,że zostały nam 3 miesiące, a my w ogóle nie zajęliśmy się tą sprawą...
Nie chcę straszyć ale już czas najwyższy- my czekaliśmy 2 miesiące od zamówienia na odbiór, a lepiej mieć lekki zapas jeśli się okaże że rozmiar jest nie taki i trzeba coś zmieniać
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 12:44   #1063
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Mam pytanie, ile przed ślubem trzeba wybrać obrączki? Teraz patrzę,że zostały nam 3 miesiące, a my w ogóle nie zajęliśmy się tą sprawą...
To już dobry czas.
My co prawda czekaliśmy krótko, bo chyba niecały miesiąc, ale jak ze wszystkim... To zależy gdzie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 13:04   #1064
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Mam pytanie, ile przed ślubem trzeba wybrać obrączki? Teraz patrzę,że zostały nam 3 miesiące, a my w ogóle nie zajęliśmy się tą sprawą...

U mnie zrobienie trwało dwa tygodnie, ale różnie bywa.
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 13:32   #1065
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez Personal_Jesus Pokaż wiadomość
Mam pytanie, ile przed ślubem trzeba wybrać obrączki? Teraz patrzę,że zostały nam 3 miesiące, a my w ogóle nie zajęliśmy się tą sprawą...
Luz, u nas 3 tygodnie byłyby gdyby się z grawerem nie pomylil, a tak to się wydłuży o jakieś 2. TŻ stwierdził wczoraj że dobrze że nie pisaliśmy daty, a ja że to było specjalnie z mojej strony, żeby nie ułatwiać mu pamiętania o rocznicach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 13:38   #1066
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Luz, u nas 3 tygodnie byłyby gdyby się z grawerem nie pomylil, a tak to się wydłuży o jakieś 2. TŻ stwierdził wczoraj że dobrze że nie pisaliśmy daty, a ja że to było specjalnie z mojej strony, żeby nie ułatwiać mu pamiętania o rocznicach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas się wydłużyło o 2 tygodnie bo mieli kwarantannę u jubilera i musieli się zamknąć
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 13:39   #1067
patrysia34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja miałam mieć ślub i wesele 15 maja, ale przełożyliśmy po raz ze względu na ten kosmos z pandemią (można/ nie można nie wiadomo co można) oraz nałożeniem się prywatnych spraw.

W tej chwili jestem przeszczęśliwa z tej decyzji, ponieważ dostałam zapalenia stawu kolanowego i to takiego, że nie wiem jakbym do tego ołtarza się dowlekła. Teraz pytanie tylko, czy na nową datę (20 sierpnia wydobrzeje).

Jak tak czytam wasze komentarze, to widzę, że z moim jesteśmy w niezłym lesie Obrączki niewybrane, zaproszenia.. niewybrane

Tyle, ze napisze wam tak szczerze, chyba nie przeżywam tak strasznie tego dnia, jak co poniektórzy. Będzie co będzie
patrysia34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 13:41   #1068
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja szukam dekoratorki do dekoracji kościoła i do zrobienia bukietu. Dekorację sali mamy w cenie. Ceny mnie powalają.

Możecie się podzielić ile płacicie za dekoracje? Bo ja nie wiem czy takie są ceny, czy mam większe pole negocjacyjne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 13:46   #1069
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
Ja szukam dekoratorki do dekoracji kościoła i do zrobienia bukietu. Dekorację sali mamy w cenie. Ceny mnie powalają.

Możecie się podzielić ile płacicie za dekoracje? Bo ja nie wiem czy takie są ceny, czy mam większe pole negocjacyjne...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja właśnie też się zastanawiam, bo potrzebuję tylko do kościoła dekoracji. Tak z ciekawości jakie są ceny?
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-04, 13:50   #1070
raspberry21
Raczkowanie
 
Avatar raspberry21
 
Zarejestrowany: 2019-07
Lokalizacja: małopolskie
Wiadomości: 493
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ceny kwiatów są niestety mega wysokie :/ ja za bukiet płaciłam 180 zł (widać na zdjęciach na fb). Za kościół - kwiaty pod ołtarzem, amboną + dekoracja ławek 690 zł.
Na "sali" mieliśmy dużo kwiatów, ścianka za nami, foto ścianka na polu i nie powiem sporo to wyszło. Ale było pięknie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dodałam jeszcze w komentarzu jedno zdjęcie gdzie widać lepiej bukiet

Edytowane przez raspberry21
Czas edycji: 2021-05-04 o 13:54
raspberry21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 13:51   #1071
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

No mi za ten pakiet wołają 1800... W sensie tylko kościół i bukiet...

Jakby ja wiem, że są drogie kwiaty, ale ceny zwalają mnie z nóg. Tak myślałam, że ktoś mnie chyba w jajko trochę robi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski

Edytowane przez kapsw
Czas edycji: 2021-05-04 o 13:52
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 13:54   #1072
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ceny są przeróżne nawet w obrębie jednego miasta..mialam wycenę z dwóch kwiaciarni w tej droższej chcieli za sam bukiet panny młodej tyle co w tej drugiej za 2 bukiety mloda i starsza i 2 butonierki..
Mi finalnie za 2 bukiety, 2 butonierki, wianek, kompozycje pod ołtarz i male bukieciki na kluczniki i krzesła wyjdzie ok 800 zł.
I to z tego co się orientowałam jest bardzo niska cena

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 14:02   #1073
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
No mi za ten pakiet wołają 1800... W sensie tylko kościół i bukiet...

Jakby ja wiem, że są drogie kwiaty, ale ceny zwalają mnie z nóg. Tak myślałam, że ktoś mnie chyba w jajko trochę robi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Whaaaaat masakra! To ja chyba bym sobie odpuściła dekorowanie kościoła. Akurat za kwiaty na sali płaci moja mama, ona ogólnie pracuje w kwiaciarni i dogadała się z szefem że przywiezie jej kwiaty z giełdy więc zapłaci bez przebitki, i dziewczyny od niej z kwiaciarni mi zrobią bukiety na stół za free- odbierzemy je w piątek przed weselem i przewieziemy na salę (mają chłodnię) i obsługa knajpy mi porozkłada na stołach. W sumie jakbym się uparła to mogłabym kwiaty do kościoła też zamówić u mamy i tylko skombinować osobę która by pojechała w dzień ślubu do kwiaciarni, odebrała je i udekorowała nimi kościół. Ale nie wiem czy ktoś na to pójdzie.
Generalnie nasz kościół jest piękny i bardzo minimalistyczny, dużo mu nie potrzeba więc też nie chcę jakoś specjalnie szaleć z tymi dekoracjami
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg parafia_sw_jana_pawla_naramowice_(1).jpg (81,1 KB, 83 załadowań)
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 14:09   #1074
Personal_Jesus
Zakorzenienie
 
Avatar Personal_Jesus
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 38 005
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez kapsw Pokaż wiadomość
Ja szukam dekoratorki do dekoracji kościoła i do zrobienia bukietu. Dekorację sali mamy w cenie. Ceny mnie powalają.

Możecie się podzielić ile płacicie za dekoracje? Bo ja nie wiem czy takie są ceny, czy mam większe pole negocjacyjne...
jak wezmę w pakiecie salę, wianek, bukiet i kościół to płacę za wszystko 3,5 tysiąca.

To musimy ostro ruszyć z obrączkami, garniturem TŻ i tą poradnią małżeńską.
__________________
Every siren often my lullaby Every heartbeat functioning thrown to the night I'm quenched in your light And see the floor rising through a dream Forgotten thoughts lost in a memorable theme And soaked to the skin


Mój kulinarny kącik
Personal_Jesus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 14:36   #1075
LiviaVe
hę?
 
Avatar LiviaVe
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 867
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Ja za samą salę + mój bukiet za 250 zł, zapłacę ponad 3k. Nie ma w tym wystroju auta (założymy tylko tablice Młoda Para) ani kościoła. Tam będzie coś minimalnego albo nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LiviaVe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 14:44   #1076
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dzięki, daje to jakąś orientację. Czekam jeszcze na wycenę z dwóch miejsc, zobaczymy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 15:00   #1077
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Cytat:
Napisane przez LiviaVe Pokaż wiadomość
Myślę, że raczej nikt z sali nie będzie tego sprawdzał czy to nie podchodzi pod segregację?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziś słyszałam, że raczej to nie przejdzie bo by osoby zaszczepione musiały mieć ten paszport covidowy, ktorego raczej nie chcą wprowadzić.

Cytat:
Napisane przez raspberry21 Pokaż wiadomość
Szok, że ludzie mają takie wymówki. Powiem Wam, że najbardziej można liczyć na znajomych (przynajmniej u nas tak wyszło).
Mamy w sierpniu 4 wesela z czego 3 są w jeden weekend (jedno w piątek, dwa w sobotę) i mamy zamiar być u każdego choć na chwilę. Na szczęście wszystkie w Krakowie więc chcemy do każdego choć na chwilę zerknąć bo wszystkie są dla nas ważne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
i to jest próba rozwiązania dwóch imprez naraz. jeśli się chce, to można. (zazwyczaj, bo rozumiem, gdy jest spora odległość).



a ja dziś pojechałam do fryzjera się umowic, a pani, ze mogę nawet już. i zaliczonego mam fryzjera. zadowolona jestem z farby. odrazu klepnęłam termin za miesiąc na odświeżenie.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Gwiazdeczka223 Pokaż wiadomość
Whaaaaat masakra! To ja chyba bym sobie odpuściła dekorowanie kościoła. Akurat za kwiaty na sali płaci moja mama, ona ogólnie pracuje w kwiaciarni i dogadała się z szefem że przywiezie jej kwiaty z giełdy
Generalnie nasz kościół jest piękny i bardzo minimalistyczny, dużo mu nie potrzeba więc też nie chcę jakoś specjalnie szaleć z tymi dekoracjami
bardzo ładny kościół. pierwszy raz taki widzę. nowocześny taki mi się wydaje.

mi też będzie salę ubierać ciocia i płace za kwiaty prosto z giełdy.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 15:52   #1078
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

My akurat mamy kwiaty na sali w cenie imprezy, oni przygotowują praktycznie wszystko, nawet tort zamawiaja z wybranej przez nas cukierni, dla mnie super opcja bo nie musze załatwiać dodatkowych spraw

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 16:53   #1079
kapsw
Rozeznanie
 
Avatar kapsw
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 782
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Dekorację sali też mam w cenie talerzyka i uważam to sama za super, ale kościoła i bukietu nie, stąd poszukiwania.

Ciekawostka - byliśmy u księdza po zgodę na przygotowania i ślub w innej parafii i powiedział, że ostatnio nie jest już ta zgoda wymagana (podejrzewam, że z powodu pandemii - żeby się ludzie nie tułali po parafiach), ale na wszelki wypadek nam wypisze. Obserwuję, że jednak księża w dużych miastach są bardziej do przodu z formalnościami czasem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Wierz mi, malutka, żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się. / Andrzej Sapkowski
kapsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-04, 16:54   #1080
Gwiazdeczka223
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka223
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 819
Dot.: Panny Młode 2021 cz. II

Super wiadomość z tą zgodą od księdza! Właśnie się zastanawiałam bo jak poprosiłam naszego księdza który nam będzie udzielał ślubu o wysłanie mi listy dokumentów których potrzebujemy to właśnie nie napisał nic o tej zgodzie i myślałam że zapomniał a chyba jednak nie
__________________
Wymiana
Gwiazdeczka223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-13 11:14:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.