Sprawa dla reportera/ Ekspres reporterów. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-10-26, 17:03   #31
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Program pani Jaworowicz jest jednym z najmniej profesjonalnych, ale i tak oglądam, sama nie wiem czemu. Ona często nagrywając podkręca emocje - najpierw podnosząc emocje i reakcje bohaterów do wrzenia, a potem "kamera, akcja i kręcimy". Do dziś pamiętam też odcinek, w którym rodzina zamordowanej dziewczyny opisywała morderstwo... przy obecności pozostałych małych dzieci, nikt ich z pokoju nie wyprowadził, a dziadek na wnuczce demonstrował, jak zmarłej podcięto gardło O.o Czasem pojawiają się tam prawdziwe ludzkie tragedie, ale dziwi mnie, że często porusza totalne bzdury, kłótnie sąsiedzkie ( sąsiadka zawiesza drugiej majtki na płocie :O ).
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 18:34   #32
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Program pani Jaworowicz jest jednym z najmniej profesjonalnych, ale i tak oglądam, sama nie wiem czemu. Ona często nagrywając podkręca emocje - najpierw podnosząc emocje i reakcje bohaterów do wrzenia, a potem "kamera, akcja i kręcimy". Do dziś pamiętam też odcinek, w którym rodzina zamordowanej dziewczyny opisywała morderstwo... przy obecności pozostałych małych dzieci, nikt ich z pokoju nie wyprowadził, a dziadek na wnuczce demonstrował, jak zmarłej podcięto gardło O.o Czasem pojawiają się tam prawdziwe ludzkie tragedie, ale dziwi mnie, że często porusza totalne bzdury, kłótnie sąsiedzkie ( sąsiadka zawiesza drugiej majtki na płocie :O ).
Kurde mam takie samo wrażenie. Czasem mam facepalm jak to ogladam, ale i tak co czwartek siadam przed tv. Bardzo często sprawy sa żenujące- klotnie miedzy małżonkami. Serio nie ma innych tematów?

A ten o tej zamordowanej to jakiś stary odcinek? Zaciekawilas mnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 20:16   #33
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Oj, odcinek zdecydowanie starszy, bodajże z 2016 roku. W tym samym poruszona była sprawa bardzo jazgotliwej matki, która adoptowała dziewczynkę Kasię, a kiedy ta po latach okazała się cierpieć na jakąś chorobę genetyczną, ta postanowiła ją oddać z powrotem bo "kupiła kota w worku".



A przy zamordowanej dziewczynie, rodzina i mieszkańcy ze szczegółami opowiadali o tej strasznej zbrodni, a między nimi dzieci, które się temu przysłuchiwały :/ A pani Jaworowicz bez krępacji komentowała to wszystko. Nawet nie zwróciła uwagi, że tam przy tych opisach w ogóle nie powinno być dzieci.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-26, 21:25   #34
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Oglądam co czwartek. Tematy niektóre od czapy i sposób prowadzenia „wywiadu” ale wlasnie moze dlatego to oglądam
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 00:36   #35
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Bardzo często sprawy sa żenujące- klotnie miedzy małżonkami. Serio nie ma innych tematów?

O tak! To wywlekanie publicznie wszelkich brudów, rzucanie wyzwiskami, a już najgorsze ze wszystkiego, to nastawianie dzieci do partnera/partnerki lub wyrywanie ich sobie z rąk do rąk. Ciarki żenady czuć po tym na skórze. Nie wiem, jaki oni mają cel w tym, by iść do programu, bo prawie zawsze prawnicy i tak mówią, że jedyne, co można zrobić, to mediacja między zwaśnionymi.


Oglądałyście czwartkowy odcinek z matką rodziny, ponoć chorą na schizofrenię, która zapożyczyła się na kilka tysięcy i sama nie wie, jak i na co te pieniądze wydała? Ja miałam wrażenie, że ona rzeczywiście udaje...
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 00:44   #36
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 410
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Lubie dyskusje w studio.
Widac tam prawdziwe emocje, ludziom puszczaja nerwy itd. Moze prowadzaca nie jest profesjonalna, ale program wychodzi autentycznie.
7719e1289fd8f2cabe4d2763ed6d1b81d4eb2186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 07:15   #37
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Oglądam co czwartek. Tematy niektóre od czapy i sposób prowadzenia „wywiadu” ale wlasnie moze dlatego to oglądam
my oglądamy całą rodzinką, cały dzień się nie widzimy to wspólne czwartkowe seanse stały się już tradycją (filmów nigdy nie oglądamy razem, bo każdy ma inny gust, co innego reportaże)
Jaworowicz nazywamy przekupką, taki ma sposób bycia i mówienia ale w sumie dobrze, że energiczna z niej kobitka, nadaje się do prowadzenia takiego programu.
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-10-27, 11:23   #38
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
my oglądamy całą rodzinką, cały dzień się nie widzimy to wspólne czwartkowe seanse stały się już tradycją (filmów nigdy nie oglądamy razem, bo każdy ma inny gust, co innego reportaże)

Ha ha ha, u mnie też się na to zbiera cała rodzina przed telewizorem w czwartkowe wieczory Co do Jaworowicz, trochę denerwuje mnie, że ona nie dopuszcza swoich rozmówców do głosu, wszystkie zdania w pół przerywa, nie mówiąc już o tym, że podnosi głos, żeby tylko ją było słychać. I czasem gada głupoty O.O "O, jaki piesek. A jaką ten piesek ma ładną RĄCZKĘ".
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 16:05   #39
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Mnie najbardziej bawi montaż: jest pokazana jakaś tragedia, ludzie płaczą, a tu nagle dziecko śpiewa albo wesoła muzyczka leci mająca mało wspólnego z tematem
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 17:51   #40
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Jaworowicz nazywamy przekupką, taki ma sposób bycia i mówienia ale w sumie dobrze, że energiczna z niej kobitka, nadaje się do prowadzenia takiego programu.


Moja babcia mówi, że pani Jaworowicz to taki telewizyjny Janosik


Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej bawi montaż: jest pokazana jakaś tragedia, ludzie płaczą, a tu nagle dziecko śpiewa albo wesoła muzyczka leci mająca mało wspólnego z tematem

O tak, to też jest dobre! Albo jak zapraszają jakieś "gwiazdy" jako konsultantów i one najczęściej na koniec raczą pozostałe towarzystwo jakąś piosenką. Jakaś rodzina się ze sobą żre w studio, małżeństwo kłóci, kobieta płacze, a tu im każą słuchać śpiewającego Króla Cyganów pod koniec Po co to?


Ja nie mogę, jak się tam pojawia Rutkowski z tą swoją kwadratową głową...
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 18:35   #41
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 769
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Ja nie mogę, jak się tam pojawia Rutkowski z tą swoją kwadratową głową...
Zastanawiamy sie czy on strzyze sie od linijki czy jak... Jak siedzi i pada za nim jego cien to na glowie jest idealny kwadrat Rutek i ta jego Maja to w ogole dobry material na komedie.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Mnie najbardziej bawi montaż: jest pokazana jakaś tragedia, ludzie płaczą, a tu nagle dziecko śpiewa albo wesoła muzyczka leci mająca mało wspólnego z tematem
W rodzince jest fight a oni daja podklad "grunt to rodzinka"
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-10-27, 19:54   #42
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
W rodzince jest fight a oni daja podklad "grunt to rodzinka"

Tak było w ten czwartek! Załamany ojciec, matka znerwicowana, we łzach, zbliżenie na jej zaczerwienione oczy i mokre policzki, a w tle w podkładzie dziecko śpiewa:



Czarna kura pieje,
Kowalka się śmieje
Ha ho ha, ha ho ha,
Kowalczyki kują,
Ha ho ha, ha ho ha,
Panny wyskakują.


_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-27, 21:07   #43
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Ksionc tez jest dobry z niektórymi tekstami. Był jakiś motyw, ze polka o dzieci sie wykłóca z arabem, generalnie wielka tragedyja, a Ksionc wyleciał z motywem przewodnim, ze to jest przestroga dla innych polek aby nie szukać chłopa zagramanica
__________________


Edytowane przez comablack89
Czas edycji: 2018-10-27 o 21:12
comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 12:02   #44
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Ksionc tez jest dobry z niektórymi tekstami. Był jakiś motyw, ze polka o dzieci sie wykłóca z arabem, generalnie wielka tragedyja, a Ksionc wyleciał z motywem przewodnim, ze to jest przestroga dla innych polek aby nie szukać chłopa zagramanica

Pamiętam ten odcinek! xD I chyba ksiądz dostał ochrzan za takie mądrości od pozostałych ekspertów. I jemu też Jaworowicz często przerywa i wpada w słowo


Pani Jaworowicz: Co Kościół na to?
Ksiądz: Miłość bliźniego nakazuje...
Pani Jaworowicz: (ochoczo podchwytuje temat): Właśnie! Miłość bliźniego, a tu taka ludzka tragedia!


Rozwala mnie ona Rzeczywiście "Przekupka"!
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 12:15   #45
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Oj, odcinek zdecydowanie starszy, bodajże z 2016 roku. W tym samym poruszona była sprawa bardzo jazgotliwej matki, która adoptowała dziewczynkę Kasię, a kiedy ta po latach okazała się cierpieć na jakąś chorobę genetyczną, ta postanowiła ją oddać z powrotem bo "kupiła kota w worku"
Pamiętam ten odcinek i moment, w którym ta dziewczyna zaczyna płakać, a reszta jak gdyby nigdy nic kontynuuje przekrzykiwanie się i nie zwraca na nią najmniejszej uwagi (ale Jaworowicz lubi "show" i podkręcanie atmosfery, od czasu do czasu ukwiecone cytatem z Norwida, albo kościelną pieśnią)
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-31, 20:46   #46
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Aż się czwarteczku nie mogę doczekać
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-02, 15:41   #47
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Aż się czwarteczku nie mogę doczekać

I jak wrażenia?


Bardzo mi żal tego biednego chłopaka z paraliżem kończyn. Dobrze, że znalazł prawdziwą miłość, życzę mu szczęścia. Wysłałam na Eryka sms, oby mu pomogli.


Oczywiście jak zwykle obok takiej tragedii pokazali wykłócającą się o majątek rodzinę :/



Czy pani Jaworowicz nie drętwieją nogi od takiego siedzenia? O.O swoją drogą, co wśród ekspertów robił Wiśniewski? xD
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-02, 15:55   #48
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Ja ten program ogladam juz kilka lat i bardzo go sobie cenie oraz to, ile robi dobrego.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-02, 23:53   #49
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
swoją drogą, co wśród ekspertów robił Wiśniewski? xD
To je telewizja! To je szoł!
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja ten program ogladam juz kilka lat i bardzo go sobie cenie oraz to, ile robi dobrego.
Ela Smukłonoga?
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-03, 07:21   #50
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Wiśniewski? To pikuś. Tam w gronie ekspertów rownież znajdziemy aktorów, którzy swoją świetność mieli parędziesiąt lat temu (a nawet i jej nie mieli) ;D. Dziwne, ze zawsze muszą wtrącić swoje 3 grosze choc totalnie to jest od czapy. Chyba tylko by palnąć cos.

Chłopak zaradny, ma wsparcie u rodziców i dziewczyny. Program tez mu pewnie wiele pomoże i to jest super.

Ta dziewczyna, co studiuje prawo. Bardzo fajnie, ze ten facet zaoferował sie jako patron. Widać, ze ona ambitna i pomimo braku warunków jakoś dała rade i ciśnie dalej. Szacun.
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 09:53   #51
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna, co studiuje prawo. Bardzo fajnie, ze ten facet zaoferował sie jako patron. Widać, ze ona ambitna i pomimo braku warunków jakoś dała rade i ciśnie dalej. Szacun.

Tak, dziewczyna daleko zaszła i świetnie sobie daje radę. Wielka szkoda, że musiała zrezygnować z dziennych, ale z patronem na pewno da sobie świetnie radę, bo jest pracowita i wytrwała.



Trzecia rodzina ( ta która zbudowała dom na cudzej działce ) nic nie wywalczy niestety, prawo jest prawem, czego się oni spodziewali? W ogóle przykro się patrzy na takie konflikty rodzinne. Zauważyłam, że coraz więcej jest takich spraw, w których jedyne, co mogą zrobić eksperci, to doradzić mediację. Coś rzadko teraz komuś pomagają jako prawnicy. I zniknął nasz młody "piękny" mecenas ( ten z mega białymi licówkami ).


Wiecie, że Jaworowicz ma już 72 lata?! O.O Na tych materiałach archiwalnych wygląda gorzej, niż obecnie! Młodnieje
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 10:22   #52
answer_is_here
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 514
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Ten program oceniam jako durny, denny i właściwie szkodliwy, a nie pomocny.
Wszystko tam jest do kitu - od prowadzącej po 'ekspertów'.
Tematy/sprawy traktowane są po łebkach/powierzchownie i całe szoł ma chyba służyć prowadzącej oraz tymże ekspertom właśnie.
Każdy temat jest ledwo liźnięty, rozgrzebany a bohaterowie są zostawiani z mądrościami typu: życie jest jedno, nie kłóćcie się, niech pani przysięgnie na matkę boską itd. Ewentualnie czasem ta prawniczka coś tam gada, że się sprawie przyjrzy i finito. Czy się przygląda ? Tego nie wie nikt. Raz na x lat Jaworowicz wraca do którejś sprawy i pokazuje jak się potoczyła, ale nie jest to normą. A to podobno program 'interwencyjny'.



Kiedyś pamiętam, że mną wstrząsnęła 'mądrość' pani Jaworowicz jak do kobiety z anoreksją, zaburzeniami odżywiania wypaliła, że przecież ta pani ma taką ładną figurę, taka szczuplutka jest i nie ma co tak się tym przejmować, że ona to chciałaby mieć takie kształty.
Ja pierdzielę.


I dokładnie - to wywlekanie wszystkich spraw w obecności dzieci - i to często małych. Ale już nie takich żeby były nieświadome. Co rusz widać, jak dzieciaki wysłuchujące jakiś nieodpowiednich dla nich historii są zdenerwowane, mają wypieki na buzi, łzy w oczach.
Kiedyś babka kilkunastolatki opowiadała w jej obecności, jak jej ojciec (tej nastolatki) ma seks z kochanką, że 'nigdy nie widziała, żeby baba tak skakała po facecie'
Tym programem powinien się zainteresować Rzecznik Praw Dziecka - jak już go w końcu pisiury wybiorą
answer_is_here jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 10:58   #53
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość
I dokładnie - to wywlekanie wszystkich spraw w obecności dzieci - i to często małych. Ale już nie takich żeby były nieświadome. Co rusz widać, jak dzieciaki wysłuchujące jakiś nieodpowiednich dla nich historii są zdenerwowane, mają wypieki na buzi, łzy w oczach.
Kiedyś babka kilkunastolatki opowiadała w jej obecności, jak jej ojciec (tej nastolatki) ma seks z kochanką, że 'nigdy nie widziała, żeby baba tak skakała po facecie'

O Boże, pamiętam ten odcinek. Nigdy tych dzieci nie wypraszają, czy chodzi o rodzinę tracącą majątek, potworną zbrodnię, ekscesy seksualne... Pewnie łzy dziecka na ekranie są bardziej "medialne". Była też sprawa, że matka otwarcie buntowała dziecko przeciwko ojcu, jechała po nim, przeklinała, a dziecko płakało jej na rękach. Kiedyś krążyły plotki, że sama Jaworowicz każe tym dzieciom płakać dla show.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 11:32   #54
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez answer_is_here Pokaż wiadomość
Kiedyś pamiętam, że mną wstrząsnęła 'mądrość' pani Jaworowicz jak do kobiety z anoreksją, zaburzeniami odżywiania wypaliła, że przecież ta pani ma taką ładną figurę, taka szczuplutka jest i nie ma co tak się tym przejmować, że ona to chciałaby mieć takie kształty.
Ja pierdzielę
Jezu, pamiętam to! "Pani taka szczuplutka, zazdroszczę" (czy jakoś tak)
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 14:54   #55
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

A pamiętacie, jak Ula z "Rolnik szuka żony" trafiła do Jaworowicz?
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 20:27   #56
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
A pamiętacie, jak Ula z "Rolnik szuka żony" trafiła do Jaworowicz?

Ogladalam na jutubach ;>
Ona jak dla mnie jednak ma coś z głową
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 20:45   #57
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez comablack89 Pokaż wiadomość
Ogladalam na jutubach ;>
Ona jak dla mnie jednak ma coś z głową

Aż sobie i ja odświeżyłam. Oczywiście, nie byliby sobą, gdyby nie dali do tej sprawy odpowiedniego podkładu xD "Wielka sława to żart" z operetki...

Wielka sława to żart,
książe błazna jest wart,
złoto toczy się w krąg
z rąk do rąk, z rąk do rąk.

O Boże
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-03, 21:08   #58
comablack89
Wtajemniczenie
 
Avatar comablack89
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 020
Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Aż sobie i ja odświeżyłam. Oczywiście, nie byliby sobą, gdyby nie dali do tej sprawy odpowiedniego podkładu xD "Wielka sława to żart" z operetki...

Wielka sława to żart,
książe błazna jest wart,
złoto toczy się w krąg
z rąk do rąk, z rąk do rąk.

O Boże

Zobacz sobie ją w pierwszej randce (taki program kiedys na tvp2 leciał). Tam to dała popis swojej osoby ;D

Tak, piosenki pikne dają ;D
__________________

comablack89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-04, 08:12   #59
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Też oglądam od X lat. No czasem zdarzają się jakieś wpadki, ale fakt faktem, że program pomógł w wielu sprawach.

Z ostatniego odcinka podziwiam tą dziewczynę, studentkę prawa. Kurcze, bez prądu, taka droga do szkoły, a doszła tak daleko. Podziwiam.

A Ela jest jaka jest, mimo wszystko bardzo ją lubię i nie wyobrażam sobie innej prowadzącej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-06, 20:53   #60
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sprawa dla reprotera/ Ekspres reprterow

Cytat:
Napisane przez pannajoanna71 Pokaż wiadomość
Też oglądam od X lat. No czasem zdarzają się jakieś wpadki, ale fakt faktem, że program pomógł w wielu sprawach.

Sama nie wiem. Może kiedyś tak rzeczywiście było, ale teraz? Pani Jaworowicz szuka sensacji, potrzebuje do tego programu sztucznych emocji, niby nagłaśnia sprawę a tak naprawdę nic poza tym się nie dzieje, ciekawa jestem ilu ludzi jest jej wdzięcznych za "pomoc". Dawniej rzeczywiście prawnicy coś doradzali, gdzie napisać, co można prawnie ze sprawą zrobić, a teraz, mam wrażenie, wszystko sprowadza się do mądrości typu "pogódźcie się", "porozmawiajcie, dialog jest ważny".


Jedynie ludziom chorym pomagają koordynowane przez Caritas Polska zbiórki, zawsze staram się wtedy wysyłać smsy.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-11 14:56:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:30.