Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-29, 17:06   #1
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244

Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?


Witam,
Chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat sposobów redukcji bruzd nosowo-wargowych, oraz jakie są koszty? Czy wstrzyknięcie "czegoś" (niestety jestem zielona w temacie i nie wiem czego) nie sprawi, że będę wyglądała, jakbym była "spuchnięta" w tej okolicy? O tak

Przyznam, że ostatnio przypadkiem trafiłam do gabinetu, który rozszerzył swoją działalność o medycynę estetyczną - stosują tam jakieś ampułki, i przyznam, że ceny bardzo mnie zaskoczyły - taki zabieg na moje głębokie bruzdy to koszt 650-800 zł. Wydaje mi się, że to mało jak na takie 'operacje' Widziałam też dziewczyny po zabiegach - wyglądały rewelacyjnie.

Czytałam też o wypełnianiu tych bruzd tłuszczem - co daje bardzo długotrwałe efekty, tylko czy możecie mi kogoś polecić? Jestem z okolic Warszawy

Edytowane przez jagagaga
Czas edycji: 2011-06-29 o 17:43
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 08:29   #2
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Dlaczego to mało? U mnie ampułka na przykład. kwasu ha do wypełniania kosztuje około 800zł, ostatnio wypełniałam, dolinę łez i na pierwszy zabieg zeszło nam 0,6 ampułki, więc zapłaciłam za wypełnienie tych "oczu" :jedyne: 450zł, ale teraz widzę, że dostrzyknęłabym jeszcze trochę, więc będę musiała dopłacić te 350zł za resztę ampuły.

Rozmawiałam też z babeczką na temat wypełniania tych bruzd nosowo-wargowych i u mnie, przy niewielkich bruzdach to będzie koszt ok. 400-500zł, zależnie od tego ile zużyjemy preparatu, a stosować będzie któryś juvederm, na razie nie pytałam o szczegóły, bo nie będę tego zabiegu robić w najbliższym czasie.

co do wypełniania tłuszczem to z tego co zdążyłam przeczytać na temat wypełniania bruzd pod oczami, zabieg często trzeba powtarzać, bo tłuszcz własny jako tkanka "żywa" zwykle na początku wchłania się w dużym procencie i nie ma efektu wypełnienia...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 11:26   #3
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Dlaczego to mało? U mnie ampułka na przykład. kwasu ha do wypełniania kosztuje około 800zł, ostatnio wypełniałam, dolinę łez i na pierwszy zabieg zeszło nam 0,6 ampułki, więc zapłaciłam za wypełnienie tych "oczu" :jedyne: 450zł, ale teraz widzę, że dostrzyknęłabym jeszcze trochę, więc będę musiała dopłacić te 350zł za resztę ampuły.

Rozmawiałam też z babeczką na temat wypełniania tych bruzd nosowo-wargowych i u mnie, przy niewielkich bruzdach to będzie koszt ok. 400-500zł, zależnie od tego ile zużyjemy preparatu, a stosować będzie któryś juvederm, na razie nie pytałam o szczegóły, bo nie będę tego zabiegu robić w najbliższym czasie.

co do wypełniania tłuszczem to z tego co zdążyłam przeczytać na temat wypełniania bruzd pod oczami, zabieg często trzeba powtarzać, bo tłuszcz własny jako tkanka "żywa" zwykle na początku wchłania się w dużym procencie i nie ma efektu wypełnienia...
No ja mam spore te bruzdy, powiedziano mi, że zeszłaby na nie cała ampułka :/ Więc cena taka sama jak u Ciebie. A możesz powiedzieć u kogo robiłaś sobie to wypełnianie, dać jakiś namiar na PW?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-01, 14:35   #4
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Trochę boję się iść na taki zabieg, byłby to mój pierwszy Zastanawiam się, czy nie będę dziwnie opuchnięta w tym miejscu zamiast mieć ładnie wyprasowane zmarszczki No i czy w ogóle efekty mnie zadowolą, czy opłaca się wydawać taką kasę na coś, co mnie rozczaruje... Z drugiej jednak strony, słyszałam, że im wcześniej zacznie się dbać o takie rzeczy tym lepiej. Nie wiem, może coś mi poradzicie, wstawiam zdjęcie swoich bruzd, mam 26 lat.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg brrr.jpg (10,6 KB, 584 załadowań)
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-04, 08:27   #5
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Jak nie pójdziesz i nie spróbujesz to się nie dowiesz Możesz poprosić o wstrzyknięcie połowy ampułki i zobaczenie jak to będzie wyglądać, tak jak ja zrobiłam z dołami pod oczami. Jestem BARDZO Zadowolona, na dniach idę dołożyć resztę ampułki i wiem, że jeśli tylko finanse mi na to pozwolą, to będę to powtarzać, bo poza efektem estetycznym tego zabiegu ma się dodatkowy plus w postaci nawilżania skóry od wewnątrz - kwas hialuronowy poprawia kondycję skóry - ja zauważyłam u siebie znaczną poprawę kondycji skóry, która zawsze była sucha i szarawa, a teraz sprawia wrażenie "napojonej"
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-11, 14:17   #6
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

A mam jeszcze pytanie dotyczące tego, jak się wygląda tuż po zabiegu - czy to miejsce jest opuchnięte, widać jakieś ślady, robią się siniaki? Bo słyszałam, że może tak być i obawiam się trochę tego.

Btw, słyszał ktoś o klinice BeautyMed w Warszawie?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 14:52   #7
maria_mag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 103
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Mnie po zabiegu nie zrobiły się ani siniaki ani nie nie opuchło a bruzd się pozbyłam mogę tylko polecić. O beauty med nic nie słyszałam, ale Warszawa jest duża Ja mogę polecić Ci najlepszą moim skromnym zdaniem specjalistkę od poprawiania urody w Warszawie dr Monikę Grzesiak , znajdziesz ją w Centrum Chirurgii plastycznej na Czerniakowskiej
maria_mag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-24, 13:41   #8
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

A czy ktoś stosował może mezoterapię z kwasem hialuronowym? Dawało to jakieś efekty na bruzdy?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 18:24   #9
aga29
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 182
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Ja miałam wypełniane bruzdy tłuszczem w roku 2006, przy okazji powiekszania ust. Gdyby nie ból przy pobieraniu tłuszczu z brzucha i bardzo długiego okresu schodzenia opuchlizny pewnie powtórzylabym zabieg, ale wiedząc już jak to wygląda to raczej wybiorę inną metodę.
aga29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 08:35   #10
Foolishly in Love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin/Wielkopolska
Wiadomości: 239
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Witam,
Chciałabym się dowiedzieć czegoś na temat sposobów redukcji bruzd nosowo-wargowych, oraz jakie są koszty? Czy wstrzyknięcie "czegoś" (niestety jestem zielona w temacie i nie wiem czego) nie sprawi, że będę wyglądała, jakbym była "spuchnięta" w tej okolicy? O tak

Przyznam, że ostatnio przypadkiem trafiłam do gabinetu, który rozszerzył swoją działalność o medycynę estetyczną - stosują tam jakieś ampułki, i przyznam, że ceny bardzo mnie zaskoczyły - taki zabieg na moje głębokie bruzdy to koszt 650-800 zł. Wydaje mi się, że to mało jak na takie 'operacje' Widziałam też dziewczyny po zabiegach - wyglądały rewelacyjnie.
Ja robiłam ostatnio taki zabieg właśnie na te cholerne bruzdy i jest niebo a ziemia. Są wyraźnie płytsze, a ja się czuję psychicznie o wiele lepiej. Zależało mi na naturalnym wyglądzie, bo też nie chciałam jakieś drastycznej zmiany rysów twarzy także nie pozwoliłam wyprasować się zupełnie na płasko. Sam zabieg jest całkowicie bez bólu i efekty widoczne od razu. Bardzo polecam taki zabieg

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:33 ----------

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
A czy ktoś stosował może mezoterapię z kwasem hialuronowym? Dawało to jakieś efekty na bruzdy?
ja miałam iść na taki zabieg zakupiony na grouponie, ale na szczęście podpytałam o tę mezoterapię na wizażu i dziewczyny wybiły mi to z głowy. Na te bruzdy mezoterapia jest o kant dupy potłuc.
Foolishly in Love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 10:54   #11
jagagaga
Zadomowienie
 
Avatar jagagaga
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 244
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Czyli pozostaje jedynie wypełnianie tych bruzd kwasem
To też jest inwazyjne, boli, pozostają zasinienia, wolałabym jakąś nieinwazyjną metodę. Nic innego nie działa?
jagagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 12:42   #12
Foolishly in Love
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Szczecin/Wielkopolska
Wiadomości: 239
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Cytat:
Napisane przez jagagaga Pokaż wiadomość
Czyli pozostaje jedynie wypełnianie tych bruzd kwasem
To też jest inwazyjne, boli, pozostają zasinienia, wolałabym jakąś nieinwazyjną metodę. Nic innego nie działa?
Wydaje mi się, że niestety nie Ja mam bruzdy praktycznie taki jak Twoje i nic na nie nie pomagało. Moja kosmetyczka bardzo doradzała mi serie mikrodermabrazji i mezoterapii (bo jeszcze młody wiek - 27 w tym wieku już operacje plastyczne , szkoda pieniędzy na tak inwazyjna metodę), ale szkoda mi kasy na serię zabiegów po których efekt spektakularny nie będzie.
Fakt -metoda jest inwazyjna, bo to w końcu parę nakłuć, ale ja uważam, że warto. Nie boli, bo robi się to ze znieczuleniem. Ja żadnych siniaków nie miałam, a jedynie zaczerwienienie w miejscu iniekcji przez jakieś 24 godziny.
Foolishly in Love jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 17:15   #13
_nefretete_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Jako alternatywy dla zabiegów lub w połączeniu z nimi można spróbować gimnastyk twarzy i masaży.

Czy któraś z Was próbowała zanim zdecydowała się na zabieg?
Jest trochę pozycji książkowych na ten temat. Również w internecie udaje sie czasem coś znaleźć, np. http://www.recepta-na-mlodosc.pl/201...ujaca-twarz-2/
_nefretete_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-22, 00:43   #14
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Kupić kwas usieciowany, dobrze stęzony i wypełnic samemu.
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-18, 07:30   #15
mazur25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 5
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Chirurgiczne usuwanie jest od 400 zł w klinice xxx. Zabieg nie należy do najtańszych ale efekty są bardzo zadowalające.

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-11-04 o 19:44
mazur25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-19, 09:58   #16
m3taliczna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 3
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

ja robiłami na początku miałam wrażenie, że pomoga, ale niestety szybko się rozczarowałam. obecnie jeśli ma się bruzdy to zostaje botoks, o którym mozna przecytać np. tu: xxx ale w tak mlodym wieku dziwne, że macie bruzdy., Ja pierwszy botoks robiłam, kiedy miałam 36 lat, wtsedy jeszcze nie było takich narzędzi, jakie są dzisiaj. Pamiętam, że spuchlam i nie wyglądąlo to najlepiej. Teraz chodze na wypełniani e tylko najgłębdszych zmarszczek i w sumie wygląda to bardzo dobrze. Najlepiej iśc do dermatologa, on powinien więcje wiedzieć na te tematy

Edytowane przez 61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Czas edycji: 2019-11-04 o 19:44
m3taliczna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-21, 22:39   #17
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Autorko byłaś? i jak? Czy możecie polecic jakiegos specjaliste w Krakowie? Ja obecnie też rozważam wypełnienie bruzd nosowo- wargowych, drastycznie w ciągu dosłownie kilku tygodni sie pogłębiły. Czy nie miałyście zadnych komplikacji? powikłań? Czy nie obawiacie sie tego? Ja niestety naczytałam sie o tym i teraz mam wątpliwosci co do zabiegu, ale jednak to jak obecnie wyglądam mnie jednak bardziej skłania do podjecia tego ryzyka..
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-25, 07:10   #18
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Witam chcialabym odswiezyc nieco temat.
Bylam ostatnio na powiekszaniu ust i chcialam przy okazji zrobic bruzdy. Mam dopiero 26 lat ale sa one juz dosc widoczne. Lekarka powiedzaial jednak ze rozpoczynanie od wypelniania bruzd jest obecnie uwazane za blad w sztuce i powinno sie zaczynac od gornych czesci twarzy. tak np. wstrzyknac odrobine w policzki przez co twarz automatycznie pojdzie nieco do gory, co zlikwiduje tym samym bruzdy. Co uwazacie ? zaproponowala mi tez nici, ale kurcze mam dopiero 26 lat co bede robic po 30 ? :/
Moze zdecydowac sie na mezoterapie albo osocze ? sama nie wiem

Czy ma ktoras problem z opadaniem twarzy ?
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-27, 11:41   #19
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

własnie tez jestem ciekawa! ja ide na konsultacje początkiem sierpnia, w tym co mówi Twoja lekarka jest sens. Z jakiego miasta jesteś?
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-30, 16:44   #20
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Cytat:
Napisane przez sowaa5 Pokaż wiadomość
własnie tez jestem ciekawa! ja ide na konsultacje początkiem sierpnia, w tym co mówi Twoja lekarka jest sens. Z jakiego miasta jesteś?
jest sens... ale czy ten kwas nie bedzie obciazal tez wtedy policzkow i beda one tym bardziej szybciej lecialy w dol ? mam mega metlik w glowie...
Dolnoslaskie, sredniej wielkosci miejscowosc, sczkolwiek lekarka czesto tez bywa we Wroclawiu.

Daj znac prosze co Tobie powiedza.
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 13:23   #21
motyleq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 30
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Przepraszam nie wiem czy było, jakie salony polecacie na ten zabieg??? Sama chciałabym to zrobić w najbliższym czasie bo zwariuję...
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
motyleq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-09, 21:45   #22
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

ja niestety narazie zadnego bo ciezko o konkretne info...
znacie jakies fora gdzie wiecej pisza na ten temat ?
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-14, 18:16   #23
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Byłam dziś na konsultacjach no i tak... lekarz powiedział, ze jeśli zrobie zabieg teraz to w mogę zahamować proces pogłebiania się bruzdy (mam 27 lat) Tylko.. ja w to nie bardzo wierze. Przede wszystkim : grawitacja. To jest to o czym wyżej napisałaś, jeśli wypełnie policzki, grawitacja robi swoje to bruzda i tak i tak jest i to głębsza.. Zaproponował 1 ampułkę na bruzdy i na takie ,,dzióbki,, przy kącikach ust. Czyli teoretycznie 2 pieczenie na jednym ogniu. Koszt 1200 zł Twierdzi że i botox i kw. hial powinno sie robic wczesniej żeby później nie wyglądało do komicznie. Mówił z sensem, ale pójde jeszcze do innego lekarz, ciekawa jestem co mi powie..
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-16, 16:32   #24
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Cytat:
Napisane przez sowaa5 Pokaż wiadomość
Byłam dziś na konsultacjach no i tak... lekarz powiedział, ze jeśli zrobie zabieg teraz to w mogę zahamować proces pogłebiania się bruzdy (mam 27 lat) Tylko.. ja w to nie bardzo wierze. Przede wszystkim : grawitacja. To jest to o czym wyżej napisałaś, jeśli wypełnie policzki, grawitacja robi swoje to bruzda i tak i tak jest i to głębsza.. Zaproponował 1 ampułkę na bruzdy i na takie ,,dzióbki,, przy kącikach ust. Czyli teoretycznie 2 pieczenie na jednym ogniu. Koszt 1200 zł Twierdzi że i botox i kw. hial powinno sie robic wczesniej żeby później nie wyglądało do komicznie. Mówił z sensem, ale pójde jeszcze do innego lekarz, ciekawa jestem co mi powie..
ok daj znac !
Ja rozwazam narazie zabieg z osoczem, chcialabym jeszcze uniknac botoksu i kwasu bo nie wiem juz czym pozniej bede sie ratowac
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-20, 15:53   #25
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Planuje wypelnienie kwasek za miesiac! Troche sie boje o spuchnieci...czy dlugo widac naklucia na skorze?
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-21, 06:15   #26
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Cytat:
Napisane przez _Karolka_ Pokaż wiadomość
Planuje wypelnienie kwasek za miesiac! Troche sie boje o spuchnieci...czy dlugo widac naklucia na skorze?
Wszystko zależy od użytego środka, sposobu (kaniula czy igła) oraz Twojej skóry. U mnie czasami ślady znikają w ciągu kilku godzin i wieczorem mogę spokojnie wyjść do ludzi bez nadmiernego kamuflażu, a czasami jeszcze następnego dnia albo i 2 dni później mam czerwonawe punkty w miejscach wkłuć.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-23, 07:43   #27
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Też rozważam kwas hialuronowy. Mam 30 lat, a od kiedy zgubiłam 5 kg te bruzdy niestety się pogłębiły. Na konsultację idę za 2 tyg., ale myślę, że jeśli lekarze uzna, że się kwalifikuję, to wtedy się zdecyduję.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-24, 00:36   #28
hula
Raczkowanie
 
Avatar hula
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 361
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

Dziewczyny, nie przesadzajcie. Jakie to niby kwalifikacje trzeba miec? To nei jest usunięcie guza mózgu. Kilka nakłuć igiełką i wstrzykniecie żelku. I tak to się rozpuśći. Raczje prędzej niż póżniej, bo zawsze podają na wyrost długisc działania, a prawda jest taka ,ze po ostrzyknieciu bruzd juz po meisiącu , dwóch mozesz nie mieć śladu. Bruzdy są bardzo łatwe do zrobienia i radzę wam nauczyć się robić samemu , bo za tak prosty zabieg to szkoda kasy
hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-28, 13:10   #29
julkadwa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 84
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

sama bym sie bala , a ty robisz sama ? ja mam 23 lata i lekkie bruzdy ale juz planuje wypelnic zeby spowolnic poglebianie sie ich w przyszlosci
julkadwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-01, 20:26   #30
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Bruzdy nosowo-wargowe - sposoby, koszty?

dziewczyny i jak? któraś była na zabiegu lub znalazła inny magiczny sposób na bruzdy?
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-18 14:53:15


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.