PRP Magellan- osocze bogatoplytkowe - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-12, 08:03   #1
dakki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: nottingham
Wiadomości: 96

PRP Magellan- osocze bogatoplytkowe


Wybieram sie do Warszawy, do Kliniki Miracki i rozwazam poddanie sie zabiegowi osoczem bogatoplytkowym uzyskanym technologia Magellan. Skore mam w stanie z ktorego jestem zadowolona, jednak 35 lat to nie 20 😉 i zalezy mi aby ten stan utrzymac jak najdluzej. Oczywiscie dodatkowe wzmocnienie i ujedrnienie bedzie mile widziane😎. Jednakze nie jest to zabieg tani- chociaz mam nadzieje wart swojej ceny- zalezy mi na zabiegu, ktory przyniesie efekt bez koniecznosci wykonywania serii( bede w PL tylko przez dwa tygodnie). Czy ktos moze podzielic sie swoim doswiadczeniem, lub znajomych, ktorzy wykonywali ten zabieg? Bede bardzo wdzieczna- a jesli juz taki watek istnieje, prosze o przeniesienie.
dakki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 11:11   #2
MagdalenaEwka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: PRP Magellan- osocze bogatoplytkowe

Dlaczego zabieg prp jest tak efektywny? Przede wszystkim leczenie osoczem, które polega na iniekcji (w formie pojedynczych wkłuć czy też tradycyjnej mezoterapii) własnego osocza jest wyjątkowo bezpieczny. Leczenie osoczem nie niesie ze sobą żadnego ryzyka immunologicznego, bowiem jedyną substancja, która jest wprowadzana do organizmu jest Twoja własna krew, a właściwie wyselekcjonowane z niej szczególnie wartościowe elementy czyli płytki krwi.
Nie istnieje możliwość, aby organizm nie rozpoznał swojego własnego materiału i w odrzucił go. Dlatego osocze bogatopłytkowe i zabieg z osocza krwi jest uznawany za jeden z najbezpieczniejszych, najbardziej naturalnych dla organizmu zabiegów estetycznych.
Wysokostężone osocze bogatopłytkowe HD PRP Magellan, czyli zabieg z osocza krwi to zabieg dla osób, które szybko i trwale chcą:
– odmłodzić skórę,
– dać komórkom skóry bodziec do odbudowy,
– zapobiegać procesom wypadania włosów,
– rozświetlić, dodać blasku i przywrócić sprężystość skórze.
Szczerze polecam !!!
MagdalenaEwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-14, 01:39   #3
dakki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: nottingham
Wiadomości: 96
Dot.: PRP Magellan- osocze bogatoplytkowe

Dzieki za odpowiedz! Czytalam sporo na temat tego zabiegu, rowniez "osocze" polecila mi przyjaciolka i jej siostra, ktora sama jest lekarzem medycyny estetycznej- chociaz z tego co sie orientuje nie jest jeszcze w posiadaniu maszyny, ktora jest do tego typu zabiegow niezbedna. Sprawdzilam oferty, roznych gabinetow (glownie w Warszawie) i co mnie zadziwilo to duza rozbieznosc cenowa z pozoru za ten sam zabieg. Jednak wiele miejsc nie podaje na swojej stronie internetowej jakiej "wirowki" uzywa - czyli mam rozumiec, ze jakosc sprzetu powoduje glownie ta roznice cenowa? I chodzilo mi raczej o to, czy faktycznie to az tak przeklada sie na skutecznosc zabiegu i efekt koncowy? Dla porownania; w Klinice Ambroziak osocze kosztuje 800 zl za zabieg(nie znalazlam informacji o sprzecie), a w Klinice Miracki 2,500 zl. za zabieg. Tylko, ze tam podaja nazwe sprzetu i mowia, ze ze wzgladu na wysoka skutecznosc PRP Magellan, nie wymaga sie robienia powtorzen. Jestem zorientowana jak dziala osocze bogatoplytkowe na skore, na maszynach za to nie znam sie wcale, tym bardziej, ze ciezko znalezc informacje na ten temat, poza artykulami i filmikami reklamowymi. Chcialabym poznac i zrozumiec realna roznice miedzy zabiegami z uzyciem osocza bogatoplytkowego. Najlepiej gdyby ktos mial jakies porownania
dakki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-17, 04:48   #4
dakki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: nottingham
Wiadomości: 96
Dot.: PRP Magellan- osocze bogatoplytkowe

Juz zabukowalam wizyte w klinice Miracki- ale dzieki za oferte 😎 Tak na marginesie zrobilam research na temat maszyn do osocza i wiem juz "wszystko"😈
dakki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-29, 22:09   #5
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: PRP Magellan- osocze bogatoplytkowe

Kidy masz robiony ten zabieg?
Jaka okolice wybralas? (bo na stronce pisze ze 2500 za jedna)
Daj znac jak efekty..

Tez mialam ten zabieg zaproponowany - ale dla mnie to za wysoka kwota (tym bardziej ze robie botox i mezoteriapie)
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-10, 14:56   #6
dakki
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: nottingham
Wiadomości: 96
Dot.: PRP Magellan- osocze bogatoplytkowe

Zabieg mialam robiony 16 dni temu i mysle, ze to jeszcze zawczesnie by mowic o pelnych efektach, niemniej jednak juz zauwazylam bardziej napieta skore, wygladzone linie wokol oczu(nie mialam ich duzych, ale teraz wlasciwie kompletnie zniknely), poprawiony koloryt skory, tak jakbym lekko sie opalila, chociaz wcale sie nie opalalam😉, delikatne rozswietlenie i ogolnie wygladam na bardziej wypoczeta- przynajmniej tak mi sie wydaje😊Nawet moj chlopak powiedzial, ze nie potrafi powiedziec co sie zmienilo, ale moja skora wyglada inaczej w pozytywnym sensie😎 Zrobilam twarz i szyje.
dakki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-10, 23:25   #7
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: PRP Magellan- osocze bogatoplytkowe

Ja widzilam roznice po mezoterapii..niestety ten efekt szybko przechodzi..a szkoda..przydala by sie cala seria..
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-17, 17:19   #8
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: PRP Magellan- osocze bogatoplytkowe

Z tego co wiem a troche wiem to najlepsze wirówki do osocza bogatopłytkowego są horyzontalne a nie kątowe. Lepiej odwirowują osocze bogatopłytkowe. Tak samo te gotowe zestawy do pobierania krwi, odzielania od krwinek osocza bogatopłytkowego tez musza byc odpowiednie. To nie moga byc zwykle probowki tylko specjalne o ksztalcie takiej jakby klepsydry. Do tych zwyklych zmescie sie za mało krwi by uzyskac odpowiednia ilosc osocza bogatoplytkowego. To co dziewczyny dostaniecie to zwykle osocze ubogopłytkowe... Strata pieniedzy na taki badziew. Wiec pytajcie w gabinetach na jakim sprzecie pracuja zeby nie dac sie oszukac.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-01-30, 14:07   #9
oleska88_
Aleksandra Pawłowska
 
Avatar oleska88_
 
Zarejestrowany: 2018-01
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 13
Dot.: PRP Magellan- osocze bogatoplytkowe

Cytat:
Napisane przez dakki Pokaż wiadomość
Wybieram sie do Warszawy, do Kliniki Miracki i rozwazam poddanie sie zabiegowi osoczem bogatoplytkowym uzyskanym technologia Magellan. Skore mam w stanie z ktorego jestem zadowolona, jednak 35 lat to nie 20 �� i zalezy mi aby ten stan utrzymac jak najdluzej. Oczywiscie dodatkowe wzmocnienie i ujedrnienie bedzie mile widziane��. Jednakze nie jest to zabieg tani- chociaz mam nadzieje wart swojej ceny- zalezy mi na zabiegu, ktory przyniesie efekt bez koniecznosci wykonywania serii( bede w PL tylko przez dwa tygodnie). Czy ktos moze podzielic sie swoim doswiadczeniem, lub znajomych, ktorzy wykonywali ten zabieg? Bede bardzo wdzieczna- a jesli juz taki watek istnieje, prosze o przeniesienie.
Osocze bogatopłytkowe Magellan to strzał w 10! Nie ma w tej chwili lepszego zabiegu, który przynosi efekty regeneracji, odżywienia, a przy okazji rozjaśnienia przebarwień. Polecam, bo też jestem po tym zabiegu ale na skóre głowy. Poza tym wykonujemy te zabiegi na codzień i naprawdę widzę u nas w Klinice bardzo dobre efekty!

A gdyby ktoś zastanawiał się z czego wynika różnica w cenie między osoczami, polecam przeczytać ten wpis: <ciach>
__________________
http://seasidegirls.pl

Edytowane przez Pani_Robot
Czas edycji: 2020-01-30 o 14:30 Powód: reklama
oleska88_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-12, 13:05   #10
BestAsiaEver
Przyczajenie
 
Avatar BestAsiaEver
 
Zarejestrowany: 2015-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: PRP Magellan- osocze bogatoplytkowe

Cytat:
Napisane przez dakki Pokaż wiadomość
Zabieg mialam robiony 16 dni temu i mysle, ze to jeszcze zawczesnie by mowic o pelnych efektach, niemniej jednak juz zauwazylam bardziej napieta skore, wygladzone linie wokol oczu(nie mialam ich duzych, ale teraz wlasciwie kompletnie zniknely), poprawiony koloryt skory, tak jakbym lekko sie opalila, chociaz wcale sie nie opalalam😉, delikatne rozswietlenie i ogolnie wygladam na bardziej wypoczeta- przynajmniej tak mi sie wydaje😊Nawet moj chlopak powiedzial, ze nie potrafi powiedziec co sie zmienilo, ale moja skora wyglada inaczej w pozytywnym sensie😎 Zrobilam twarz i szyje.
Daj znać jakie były efekty po dłuższym czasie. Warto? Nie żałujesz?

---------- Dopisano o 13:05 ---------- Poprzedni post napisano o 12:55 ----------

Dziewczyny, które miały robione osocze bogatopłytkowe Magellan dajcie znać czy warto? Jest to bardzo drobi zabieg (ok. 2500zł) w porównaniu do innych systemów typu Regeneris (ok. 700zł/twarz). Lepiej zrobić raz Magellan czy co jakiś czas Regeneris bądź innym systemem? Co polecacie?
BestAsiaEver jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-12 14:05:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:56.