Nie umiem w Tindery - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-18, 09:02   #1
LoieFuller
Raczkowanie
 
Avatar LoieFuller
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 415

Nie umiem w Tindery


Cześć!

Czytam to tu, to tam o tych randkach z Tindera, a mi jakoś nie wychodzi . Chciałam opisać swój, wydaję mi się, beznadziejny przypadek, bo już nie wiem... Może któraż Was coś doradzi, albo podzieli się swoim doświadczeniem.

Nigdy nie miałam dużego powodzenia i jakoś nie wychodziło mi poznawanie mężczyzn. Daję radę w pojedynkę, ale wiadomo chciałabym kogoś poznać i pójść na randkę (jak już będzie można ). Niestety rzadko mogę trafić, żeby facet mi się podobał a ja jemu. Nie mam pokaźnego grona znajomych, zwłaszcza że niedawno się przeprowadziłam. Pomyślałam więc, że zainstaluję sobie Tindera, chociaż żeby zobaczyć, kto tam jest i czy jest jakaś szansa. Nie jestem wielką fanką tej apki, czuję się trochę jak towar w e-sklepie, ale nie widzę alternatywy (byłam chwilę na portalu na S. i Badoo, ale to nie dla mnie).
Przyznam, że nie każdy facet i mi się podoba i w sumie mało sama lajkowałam. Miałam trochę machy z przystojnymi i wyglądającymi na ciekawych facetami (głównie obcokrajowcami), ale nic się nie zadziało. Nie wiem, czy jestem za wybredna i/lub zupełnie nieatrakcyjna. Nie mam zdjęć w bikini czy jak latam na paralotni . Niby dostaje jakieś powiadomienia, kto mnie tam polubił (ale to chyba pic na wodę, bo opcja Premium). Zdezerterowałam po tygodniu, bo nic się nie działo i męczyło mnie to. Może za szybko odpuściłam?
Wybaczcie za te przydługie, może płytkie wynurzenia, ale mam lekkiego doła, skoro nie mogę nikogo poznać nawet na Tinderze, to chyba nie ma już dla mnie nadziei . A może to nie opcja dla każdego.
LoieFuller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 09:37   #2
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Nie umiem w Tindery

A czy pisałaś do kogoś pierwsza?
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 10:41   #3
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nie umiem w Tindery

Z moich doświadczeń (a jestem od ponad roku w związku z tindera ): zawsze bardzo zwracałam uwagę na opisy. Jak facet nie miał napisanych choćby dwóch _sensownych_ zdań, to przesuwałam w lewo, bo sorry, ale jak mu się tych 5 minut nie chce poświęcić na "zareklamowanie się", to dla mnie był znak, że nie będzie się jakoś specjalnie angażował; odrzucałam z marszu wszystkie selfie w lustrze z gołą klatą, bez twarzy. Par miałam tak w sam raz, czasem faceci pisali pierwsi, czasem ja. W rozmowie szybko wychodziło, kto chce tylko seksu, więc to był pierwszy odsiew. Z TŻ spotkałam się po dwóch tygodniach pisania i tak już zostało ale zanim go znalazłam, to dobre pół roku tam siedziałam, także po tygodniu to chyba jednak za szybka rezygnacja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 11:01   #4
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Nie umiem w Tindery

Hmmm, czyli szukasz poważnego związku, a w aplikacji wybierasz głównie przystojnych obcokrajowców, którzy zapewne szukają umilaczy na tymczasowy pobyt w Polsce? No to według mnie się wyklucza po prostu. Według mnie przystojny obcokrajowiec na tinderze to nie jest wybór na stały związek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 11:01   #5
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Nie umiem w Tindery

Ja zawsz z kolei odrzucam obcokrajowcow, bo jeśli ktos ma napisane, ze jest w Polsce miesiąc, to szkoda mi czasu na taką znajomość. Tak samo odrzucam zdjęcia bez koszulki lub takie gdzie widać lans np drogim samochodem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 11:03   #6
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Nie umiem w Tindery

Czytasz opisy czy interesuje Cię tylko to, czy facet jest przystojny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 11:25   #7
LoieFuller
Raczkowanie
 
Avatar LoieFuller
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 415
Dot.: Nie umiem w Tindery

Jasne, że czytam opisy i zwracam na nie uwagę, ale też chciałabym żeby facet podobał mi się choć trochę z wyglądu.
Nie interesują mnie profile jakiś lowelasów z gołymi klatami i bez opisów, bo nawet jak komuś nie chciało się 2 zdań napisać o sobie, jak jak tu szukać punktów styku.
No i przyznam się, nie napisałam ani razu pierwsza. Nie jestem zbyt odważna :/.
LoieFuller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-18, 11:37   #8
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Nie umiem w Tindery

Cytat:
Napisane przez LoieFuller Pokaż wiadomość
Jasne, że czytam opisy i zwracam na nie uwagę, ale też chciałabym żeby facet podobał mi się choć trochę z wyglądu.
Nie interesują mnie profile jakiś lowelasów z gołymi klatami i bez opisów, bo nawet jak komuś nie chciało się 2 zdań napisać o sobie, jak jak tu szukać punktów styku.
No i przyznam się, nie napisałam ani razu pierwsza. Nie jestem zbyt odważna :/.
To wymagasz od facetów super hiper początku, a sama tego nie jesteś w stanie zaoferować... Come on. Odwaga? W internecie? Rozumiem gdybyś miała podejść na żywo i zagadać, to moze byc stresujące, ale tutaj? Spróbuj
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 11:41   #9
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Nie umiem w Tindery

A ile osob przesunełaś w prawo i ile polubień dostałaś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:37 ----------

Nie bede zakładała nowego tematu, bo sprawa mało istotna, a skoro temat dotyczy tindera to zapytam. Ostatnio piszę z fajnym gościem. Zaproponował nawet spotkanie w następnym tygodniu, ale jestem poza Warszawą. Pisze do mnie codziennie, ale zobaczyłam, że zaktualizował swój opis czyli jak rozumiem dalej się rozgląda. Nie stworzyłam żadnej relacji z tindera, w sumie nic mnie z facetem nie łączy, ale też się zastanawiam czy się wkrecać w dalsze pisanie, skoro on dalej szuka?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 11:49   #10
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Nie umiem w Tindery

Ale przecież ty też dalej szukasz. I to tylko zaproponowane spotkanie. Swiat randek chyba na tym polega, ze mozna się rozglądać nie tylko za jedna osoba. Jeszcze sie nie widzieliscie nawet.
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 11:55   #11
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Nie umiem w Tindery

No własnie ja mało zaangażowana na tym tinderze byłam, a ten chłopak mi podpasował pod względem światopoglądu, zainteresowań. W realu gdy z kimś zaczynam znajomość skupiam się tylko na tej osobie. Nie randkuje z kilkoma w jednym czasie czy nie piszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-18, 11:55   #12
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Nie umiem w Tindery

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
No własnie ja mało zaangażowana na tym tinderze byłam, a ten chłopak mi podpasował pod względem światopoglądu, zainteresowań. W realu gdy z kimś zaczynam znajomość skupiam się tylko na tej osobie. Nie randkuje z kilkoma w jednym czasie czy nie piszę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ja właśnie dalej nie szukam, bo nie klikam nowych osób

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 11:59   #13
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 855
Dot.: Nie umiem w Tindery

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
(...)
Nie bede zakładała nowego tematu, bo sprawa mało istotna, a skoro temat dotyczy tindera to zapytam. Ostatnio piszę z fajnym gościem. Zaproponował nawet spotkanie w następnym tygodniu, ale jestem poza Warszawą. Pisze do mnie codziennie, ale zobaczyłam, że zaktualizował swój opis czyli jak rozumiem dalej się rozgląda. Nie stworzyłam żadnej relacji z tindera, w sumie nic mnie z facetem nie łączy, ale też się zastanawiam czy się wkrecać w dalsze pisanie, skoro on dalej szuka?
Jeszcze się nie spotkaliście (i nie wiadomo, czy do tego dojdzie), sama przyznajesz, że nic Cię z tym facetem nie łączy, więc w czym problem? Zmień nastawienie, bo jeżeli z góry zakładasz, że się nie uda, że facet to jakiś kombinator, to będzie rzutowało na wszystko. Albo daj sobie w opis "jeżeli facet zaczyna ze mną pisać przed umówieniem się, to życzę sobie, aby zawiesił działalność na portalu randkowym". Może jacyś chętni się znajdą.

Jestem jak najbardziej za tym, że i po pierwszym, mega udanym spotkaniu, można się umówić, że skupia się na tej jednej znajomości i już nie szlaja po Tinderze. Ilu ludzi, tyle podejść do pewnych spraw. Znam pary, które po pierwsze, czy drugiej randce wiedziały, że to jest TO. Natomiast nie twórz sztucznym problemów, że facet nadal się rozgląda. Oczywiście, że tak, bo przecież na oczy Cię nie widział i nie wiadomo, czy zobaczy. Czemu ma się zamykać na możliwość umówienia się z kimś innym?

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Cytat:
Napisane przez alicjaross Pokaż wiadomość
I ja właśnie dalej nie szukam, bo nie klikam nowych osób
Ale to jest Twoje podejście. On nie musi mieć takiego samego. Nie spotkałaś się z nim. Jak się spotkasz (o ile), to możesz mu po udanej randce przestawić jak widzisz sprawę. I on może przystanie, a może nie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.

Edytowane przez Ellen_Ripley
Czas edycji: 2020-04-18 o 12:00
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 12:08   #14
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Nie umiem w Tindery

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Jeszcze się nie spotkaliście (i nie wiadomo, czy do tego dojdzie), sama przyznajesz, że nic Cię z tym facetem nie łączy, więc w czym problem? Zmień nastawienie, bo jeżeli z góry zakładasz, że się nie uda, że facet to jakiś kombinator, to będzie rzutowało na wszystko. Albo daj sobie w opis "jeżeli facet zaczyna ze mną pisać przed umówieniem się, to życzę sobie, aby zawiesił działalność na portalu randkowym". Może jacyś chętni się znajdą.

Jestem jak najbardziej za tym, że i po pierwszym, mega udanym spotkaniu, można się umówić, że skupia się na tej jednej znajomości i już nie szlaja po Tinderze. Ilu ludzi, tyle podejść do pewnych spraw. Znam pary, które po pierwsze, czy drugiej randce wiedziały, że to jest TO. Natomiast nie twórz sztucznym problemów, że facet nadal się rozgląda. Oczywiście, że tak, bo przecież na oczy Cię nie widział i nie wiadomo, czy zobaczy. Czemu ma się zamykać na możliwość umówienia się z kimś innym?

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------



Ale to jest Twoje podejście. On nie musi mieć takiego samego. Nie spotkałaś się z nim. Jak się spotkasz (o ile), to możesz mu po udanej randce przestawić jak widzisz sprawę. I on może przystanie, a może nie.
Dziękuję za logiczną wypowiedź. W zasadzie to myślę podobnie, ale z nadmiaru wolnego czasu wymyslam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 13:57   #15
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Nie umiem w Tindery

Przystojni faceci (którzy w Polsce niestety sa raczej rzadkością) mają setki matchy, więc jeśli sama nie wyglądasz jak modelka albo jakoś się nie wyróżniasz na plus, to jedyne wyjście to dawanie lajkow tym trochę mniej przystojnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 14:14   #16
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Nie umiem w Tindery

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87763696]Przystojni faceci (którzy w Polsce niestety sa raczej rzadkością) mają setki matchy, więc jeśli sama nie wyglądasz jak modelka albo jakoś się nie wyróżniasz na plus, to jedyne wyjście to dawanie lajkow tym trochę mniej przystojnym.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Z moich obserwacji - ci przystojni w większości nie mają problemu, żeby zagadać dziewczynę na żywo, a kontem na tinderze po prostu pompują sobie ego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 14:22   #17
trzyrazypiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 3 019
Dot.: Nie umiem w Tindery

No generalnie to z opisu wygląda na to, że czekasz, aż Ci to z nieba spadnie, a że tak się nie dzieje nigdy, to i w tym przypadku się nie zadziało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
trzyrazypiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 14:35   #18
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Nie umiem w Tindery

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Z moich obserwacji - ci przystojni w większości nie mają problemu, żeby zagadać dziewczynę na żywo, a kontem na tinderze po prostu pompują sobie ego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To też może być prawda. Albo są to obcokrajowcy, o których wspomina autorka, którzy chcą wzbogacic zwiedzanie kraju o lokalne kobiety a nie chce im się koniecznie łazić po barach w tym celu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 15:52   #19
alicjaross
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1 217
Dot.: Nie umiem w Tindery

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Z moich obserwacji - ci przystojni w większości nie mają problemu, żeby zagadać dziewczynę na żywo, a kontem na tinderze po prostu pompują sobie ego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem czy w Polsce można spotkać wielu facetów o których większość kobiet powie, że są bardzo atrakcyjni, w Polsce to obiektywnie tacy średni. Mi od zawsze podobali się tacy, którzy moim koleżankom nie wydawali się atrakcyjni. Fakt Włosi, Hiszpanie, których tam widywałam faktycznie są bardzo przystojni, ale jakoś nie widze celu w takich znajomosciach. Początkowo nawet dawałam w prawo, ale mało ciekawi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
alicjaross jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-18, 22:08   #20
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Nie umiem w Tindery

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;87763047]Hmmm, czyli szukasz poważnego związku, a w aplikacji wybierasz głównie przystojnych obcokrajowców, którzy zapewne szukają umilaczy na tymczasowy pobyt w Polsce? No to według mnie się wyklucza po prostu. Według mnie przystojny obcokrajowiec na tinderze to nie jest wybór na stały związek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

To tak jak wejść do monopolowego i narzekać, że tam tyle alkoholu jest. Zauważyłem, że sporo kobiet ma takie podejście na portalach randkowych. Mężczyźni podchodzą do tego inaczej, bo większość z nas na portalu jest traktowana jako "poniżej przeciętnej z wyglądu".

Cytat:
Napisane przez LoieFuller Pokaż wiadomość
Jasne, że czytam opisy i zwracam na nie uwagę, ale też chciałabym żeby facet podobał mi się choć trochę z wyglądu.
Nie interesują mnie profile jakiś lowelasów z gołymi klatami i bez opisów, bo nawet jak komuś nie chciało się 2 zdań napisać o sobie, jak jak tu szukać punktów styku.
No i przyznam się, nie napisałam ani razu pierwsza. Nie jestem zbyt odważna :/.
Czyli chcesz atrakcyjnego fizycznie, z kasą, ciekawymi zainteresowaniami i jeszcze żeby o Ciebie zabiegał. Mimo tego, że w realu nie masz zbyt wielkiego powodzenia, co już samo w sobie sugeruje, że nie jesteś zbyt łakomy kąskiem.
Myślisz, że Internet jest jakimś innym światem?
Czy tylko ja widzę tutaj pewnego rodzaju paradoks?
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 09:00   #21
LoieFuller
Raczkowanie
 
Avatar LoieFuller
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 415
Dot.: Nie umiem w Tindery

Dzięki za odzew i wszystkie opinie, nawet te kąśliwe, przyjmuję, może coś rozjaśnią albo uświadomią.
I może trochę sprostuję, bo widzę że jak rzuciłam hasło przystojny, to od razu wywnioskowano tu, że pewnie lajkuje tylko jakiś modeli, hot Hiszpanów (i dodatkowo muszą być kasiaści), i czekam aż zaczną zabiegać. Wiem, że tacy goście mają setki matchy, poza tym klasyczne ciacha mnie nie interesują. Zwracam przede wszystkim uwagę na opis/podobne do mojego hobby, z wyglądu na oczy. Rozumiem, że nie powinnam w ogóle zwracać uwagi na wygląd? Skoro nie jestem "łakomym kąskiem". Dawać lajka nawet jak ktoś mi się fizycznie nie podoba, bo a nuż wyjdzie z tego jakaś fajna rozmowa itp?

Edytowane przez LoieFuller
Czas edycji: 2020-04-19 o 09:01
LoieFuller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 10:19   #22
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Nie umiem w Tindery

Cytat:
Napisane przez LoieFuller Pokaż wiadomość
Dzięki za odzew i wszystkie opinie, nawet te kąśliwe, przyjmuję, może coś rozjaśnią albo uświadomią.
I może trochę sprostuję, bo widzę że jak rzuciłam hasło przystojny, to od razu wywnioskowano tu, że pewnie lajkuje tylko jakiś modeli, hot Hiszpanów (i dodatkowo muszą być kasiaści), i czekam aż zaczną zabiegać. Wiem, że tacy goście mają setki matchy, poza tym klasyczne ciacha mnie nie interesują. Zwracam przede wszystkim uwagę na opis/podobne do mojego hobby, z wyglądu na oczy. Rozumiem, że nie powinnam w ogóle zwracać uwagi na wygląd? Skoro nie jestem "łakomym kąskiem". Dawać lajka nawet jak ktoś mi się fizycznie nie podoba, bo a nuż wyjdzie z tego jakaś fajna rozmowa itp?
Rób co chcesz. Obrałaś drogę do wiecznego przebywania na serwisach randkowych i czasem seksu z jakimś facetem. Masz kryteria, które nie pozwalają na znalezienie tam kogoś do związku. Rzucasz banałami o klasycznych ciachach. Wcześniej napisałaś więcej prawdy, a teraz zmieniasz wersję. Sama sobie robisz tym krzywdę, bo próbujesz udawać, że nagle Ci się się odmieniło, choć tylko dlatego, że przestraszyłaś się krytyki.
Prawda jest taka, że jeśli nie masz wielkiego powodzenia na żywo, to w Internecie nie będziesz go miała u atrakcyjnych fizycznie i mentalnie facetów. Chyba, że będą mieli ochotę na szybki numerek i akurat trafią na Ciebie. Tak widzę realia randek przez Internet.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 13:38   #23
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 574
Dot.: Nie umiem w Tindery

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Rób co chcesz. Obrałaś drogę do wiecznego przebywania na serwisach randkowych i czasem seksu z jakimś facetem. Masz kryteria, które nie pozwalają na znalezienie tam kogoś do związku. Rzucasz banałami o klasycznych ciachach. Wcześniej napisałaś więcej prawdy, a teraz zmieniasz wersję. Sama sobie robisz tym krzywdę, bo próbujesz udawać, że nagle Ci się się odmieniło, choć tylko dlatego, że przestraszyłaś się krytyki.
Prawda jest taka, że jeśli nie masz wielkiego powodzenia na żywo, to w Internecie nie będziesz go miała u atrakcyjnych fizycznie i mentalnie facetów. Chyba, że będą mieli ochotę na szybki numerek i akurat trafią na Ciebie. Tak widzę realia randek przez Internet.
Odezwał się specjalista od randek i związków. Lepiej Ci jak po dziewczynie pojedziesz?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 15:30   #24
kolorowe_jaskolki
Rozeznanie
 
Avatar kolorowe_jaskolki
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 788
Dot.: Nie umiem w Tindery

Cytat:
Napisane przez LoieFuller Pokaż wiadomość
Dzięki za odzew i wszystkie opinie, nawet te kąśliwe, przyjmuję, może coś rozjaśnią albo uświadomią.
I może trochę sprostuję, bo widzę że jak rzuciłam hasło przystojny, to od razu wywnioskowano tu, że pewnie lajkuje tylko jakiś modeli, hot Hiszpanów (i dodatkowo muszą być kasiaści), i czekam aż zaczną zabiegać. Wiem, że tacy goście mają setki matchy, poza tym klasyczne ciacha mnie nie interesują. Zwracam przede wszystkim uwagę na opis/podobne do mojego hobby, z wyglądu na oczy. Rozumiem, że nie powinnam w ogóle zwracać uwagi na wygląd? Skoro nie jestem "łakomym kąskiem". Dawać lajka nawet jak ktoś mi się fizycznie nie podoba, bo a nuż wyjdzie z tego jakaś fajna rozmowa itp?
Jesteś nowa, to nie wiesz, Dwight to jest forumowy incel i mizogin, który w każdym poście Ci tłumaczy dlaczego jesteś głupia i dlaczego kobiety są zue, więc polecam olać
kolorowe_jaskolki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 15:40   #25
LoieFuller
Raczkowanie
 
Avatar LoieFuller
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 415
Dot.: Nie umiem w Tindery

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Jesteś nowa, to nie wiesz, Dwight to jest forumowy incel i mizogin, który w każdym poście Ci tłumaczy dlaczego jesteś głupia i dlaczego kobiety są zue, więc polecam olać
Właśnie już miałam przywdziewać włosiennicę po tych jego postach :P.
Dzięki za wyjaśnienie

Edytowane przez LoieFuller
Czas edycji: 2020-04-19 o 15:47
LoieFuller jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 16:38   #26
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Nie umiem w Tindery

Cytat:
Napisane przez kolorowe_jaskolki Pokaż wiadomość
Jesteś nowa, to nie wiesz, Dwight to jest forumowy incel i mizogin, który w każdym poście Ci tłumaczy dlaczego jesteś głupia i dlaczego kobiety są zue, więc polecam olać
Oczywiście zgłosiłem twój chamski wywód.
Jakoś użytkowniczki, która w podobnym tonie jak mój określiła sprawę, nie zaatakowałaś.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 16:39   #27
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: Nie umiem w Tindery

Cytat:
Napisane przez LoieFuller Pokaż wiadomość
Właśnie już miałam przywdziewać włosiennicę po tych jego postach :P.
Dzięki za wyjaśnienie
Tak, dalej się oszukuj i podbijaj do obcokrajowców. Na pewno będzie z tego związek jak przyjadą na tydzień na balety.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 23:54   #28
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Nie umiem w Tindery

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2020-04-19 o 23:56
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 05:53   #29
Evrith
Raczkowanie
 
Avatar Evrith
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 477
Dot.: Nie umiem w Tindery

Ja myślę, że kluczem jest ciekawy opis (i precyzyjny, chociażby wymiana kilku gatunków i tytułów zamiast ogólnego "lubię filmy"), cierpliwość, luz... i mieszkanie we w miarę sporym mieście.
Z tym klikaniem Adonisów różnie bywa, ja generalnie klikałam w prawo wszystkich, którzy mi się w miarę podobali z wyglądu i opisu, i dochodziło do spotkań z facetami, którzy wierzę, że ogólnie uchodziliby za bardzo, bardzo przystojnych, a którzy też szukali poważnych związków – a sama jestem raczej w typie kartoflanym.
Tylko ja tam byłam z rok, i dopiero po pewnym czasie przestałam każdy match traktować jako potencjalny związek, zaczęłam sama zagadywać, "nabrałam ogłady"... wszystkiego idzie się nauczyć.

Edytowane przez Evrith
Czas edycji: 2020-04-20 o 15:11
Evrith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-20, 06:15   #30
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Nie umiem w Tindery

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Oczywiście zgłosiłem twój chamski wywód.
Jakoś użytkowniczki, która w podobnym tonie jak mój określiła sprawę, nie zaatakowałaś.
Ty to bez przerwy robisz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Czas edycji: 2020-04-20 o 06:16
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-12 17:49:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:27.