Mamusie KWIETNIOWE 2020 - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-28, 14:29   #3151
Kimitri
Zakorzenienie
 
Avatar Kimitri
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 785
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie z innej beczki. Chciałam kupić regalik na książki od kogoś używany z serii jaką mam już w domu, ale nie mam czym tego przewieżć. Macie jakiś pomysł jak najtańszym kosztem to zrobić?Przewóz mebli to mnie skasuje pewnie więcej niż ten regał jest wart. Jeszcze mąż zapyta kolegów w pracy, ale jak nie znajdzie nikogo to będzie problem. Znacie jakieś przewozy dla takich drobnych usług?Bo nie jest to przeprowadzka tylko przewóz jednego regalika.
Chyba w wawie mieszkasz to może pomysl o czymś typu citybee lub te drugie auta na minuty - maja większe auta i wuchodza taniej niż firma przewozowa ale trzeba samemu prowadzić i nosić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jesteśmy razem 08-05-2009 r.
Jesteśmy małżeństwem 19-09-2015 r.

Kimitri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 14:37   #3152
Angel7891
Wtajemniczenie
 
Avatar Angel7891
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2 093
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez kasia0912 Pokaż wiadomość
Mnie to już na tej grupie większość tych dziewczyn irytuję. Mało konkretnych informacji. Bałagan.
Też chyba się wypiszę bo czytać co chwilę kto jest z 12.04? kto też zaczyna 16 tydzień? Jestem zmęczona co robić? itp itp
No straszny tam bałagan jest ale przeglądam z braku laku. Ostatnio był ten post o dobrych radach ale tam każda co innego polecała, czyli co matka to opinia. A jedna to wgl napisała, że łóżeczko nie jest potrzebne, co dla mnie jest znowu niewyobrażalne żeby dziecko spało w moim łóżku. Także w sumie mało z tych rad wyniosłam. Jedynie większość poleca butelki z dr browns i chyba z tej rady skorzystam bo się na tym wcale nie znam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Angel7891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 14:52   #3153
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Najlepsza opcja to jakiś znajomy. Też pomyślałam o jakimś van taxi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No wiem, na razie pytamy znajomych, ale jak się nikt nie znajdzie to będzie trzeba wynająć jakieś auto.

Cytat:
Napisane przez Kimitri Pokaż wiadomość
Chyba w wawie mieszkasz to może pomysl o czymś typu citybee lub te drugie auta na minuty - maja większe auta i wuchodza taniej niż firma przewozowa ale trzeba samemu prowadzić i nosić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki, sprawdzę to.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 15:10   #3154
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja dzis mialam wizyte.
Młode jednak bedzie chlopcem. doktor na prenatalnych nie mial racji z ta dziewczynka na 90%
I wzielam L4, uff. Strasznie zle sie czuje ostatnio, bralam urlop, bo nie dawalam rady z dojazdami. Licze, ze bedzie ciut lepiej.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 15:23   #3155
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Ja dzis mialam wizyte.
Młode jednak bedzie chlopcem. doktor na prenatalnych nie mial racji z ta dziewczynka na 90%
I wzielam L4, uff. Strasznie zle sie czuje ostatnio, bralam urlop, bo nie dawalam rady z dojazdami. Licze, ze bedzie ciut lepiej.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Ciekawe czy u mnie też tak będzie. Lekarz powiedziała mi,że te wczesne orzekanie płci to jest na 50% niestety mimo szczerych chęci lekarza. Już się nastawiłam na dziewczynkę .
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 15:24   #3156
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Sugar czyli będziesz miała dwóch chłopaków? Super

Mój cukier 94. Nie jest dobrze. Chyba muszę się wybrać na krzywa i przyłożyć do diety która od soboty powoli wprowadzam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 15:24   #3157
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Ja dzis mialam wizyte.
Młode jednak bedzie chlopcem. doktor na prenatalnych nie mial racji z ta dziewczynka na 90%
I wzielam L4, uff. Strasznie zle sie czuje ostatnio, bralam urlop, bo nie dawalam rady z dojazdami. Licze, ze bedzie ciut lepiej.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Gratuluję! Z tego co widzę to dużo wcześnie rozpoznanych dziewczynek staje się chłopcami

Mnie też wykańczają dojazdy, staram się siadać w autobusie, ale czasami jest to niemożliwe. A jak widzę starsze osoby, które nade mną stoją to jest mi głupio mi samej też zaczyna być ciężko stać. Ale z drugiej strony nie chce siedzieć w domu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 15:33   #3158
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
No widzę że teoria mojej nauczycielki się sprawdza ja wczoraj miałam takiego nerwa na TŻ że walczyłam z sobą żeby go w nocy nie udusić poduszka. Ale aż się gotowałam ze złości. Dziś mi przeszło. Na razie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widze ze wczoraj ogolnie byl ciezki dzien ja sie prawie caly dzien nie odzywalam bo mnie zirytowal na obiad do mamusi poszedl z mloda
Cytat:
Napisane przez buli_szufla Pokaż wiadomość
Dorota ja tak mialam ze mnie kłuło z prawej strony przez jakoes 2 dni, ale zaczelam brac wiecej magnezu i przeszlo. Sproboj łyknac sobie ze 2 tabletki i zobaczysz czy ci przejdzie.

Przykro mi dziewczyny bardzo ze wasi faceci takie swinie zawsze sa gorsze i lepsze momenty w zwiazkach, a akurat hormony je jeszcze bardziej poglebiaja. Mam nadzieje ze jak oni sobie uswiadomia tak na serio ze dzidzius jest w drodze, to moze zmiekna i zaczna o was dbac.

Ja na mojego nie moge narzekac, zdarzaly sie oczywoscie wieksze klotnie, ale to przed ciaza i dosc szybko sie godzilismy. Teraz tż jest bardzo wyrozumialy a jak mam focha o y to nabija sie ze mnie i mnie to zazwyczaj rozsmiesza. Jesli nie od razu to po godzinie napewno. Teraz myslimy nad slubem, niewiem czy lepiej bedzie dla maluszka zrobic go szybciutko jeszcze w tym roku czy na spokojnie po urodzeniu. W gre wchodzi tylko male przyjecie w gronie najblizszej rodziny, ale mimo wszystko bycie wielorybem moze nie byc takie super...
Ja wolalam odczekac niz na predce wszystko organizowac. Wzielismy slub jak mloda miala 2 lata. Wynajelismy opiekunke i mogliśmy sie bawic na calego.
Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
No wiem, na razie pytamy znajomych, ale jak się nikt nie znajdzie to będzie trzeba wynająć jakieś auto.


Dzięki, sprawdzę to.
Nie macie vozilli? U nas maja w ofercie wieksze auta. Na orlenie kiedys mieli przyczepki do wynajecia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 15:38   #3159
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy u mnie też tak będzie. Lekarz powiedziała mi,że te wczesne orzekanie płci to jest na 50% niestety mimo szczerych chęci lekarza. Już się nastawiłam na dziewczynkę .
Ja sie nie nastawilam, bo w ten sam dzien co prenatalne mialam zwykla wizyte i moja lekarka mowila, ze dla niej bardziej chlopiec.

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Sugar czyli będziesz miała dwóch chłopaków? Super

Mój cukier 94. Nie jest dobrze. Chyba muszę się wybrać na krzywa i przyłożyć do diety która od soboty powoli wprowadzam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak. tak jak w pierwszej ciazy chcialam corke, to teraz sama nie wiem co wolalam. Ciesze sie z chlopaka.

Cytat:
Napisane przez _Loooola_ Pokaż wiadomość
Gratuluję! Z tego co widzę to dużo wcześnie rozpoznanych dziewczynek staje się chłopcami

Mnie też wykańczają dojazdy, staram się siadać w autobusie, ale czasami jest to niemożliwe. A jak widzę starsze osoby, które nade mną stoją to jest mi głupio mi samej też zaczyna być ciężko stać. Ale z drugiej strony nie chce siedzieć w domu


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja doskonale rozumiem... W pierwszej ciazy dojezdzalam do konca 6 miesiaca, ale o wiele lepiej sie czulam. Nawet bym dala rade dluzej, ale byl sierpien i upaly. Tez nie chcialam siedziec w domu.

Ale teraz troche inaczej, od grudnia zabiore starszego ze zlobka. Pobede z nim troche zanim "dostanie" brata.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 15:48   #3160
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość
Ja dzis mialam wizyte.
Młode jednak bedzie chlopcem. doktor na prenatalnych nie mial racji z ta dziewczynka na 90%
I wzielam L4, uff. Strasznie zle sie czuje ostatnio, bralam urlop, bo nie dawalam rady z dojazdami. Licze, ze bedzie ciut lepiej.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Ale teraz już masz bardziej pewną wiadomość czy tak samo jak na prenatalnych? Widać było małe conieco? Jejku coraz będziej jestem ciekawa czy mój dalej jest chłopcem bo widzę że często się ta płeć zmienia po badaniach.
Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Sugar czyli będziesz miała dwóch chłopaków? Super

Mój cukier 94. Nie jest dobrze. Chyba muszę się wybrać na krzywa i przyłożyć do diety która od soboty powoli wprowadzam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No raczej Cię nie ominie dieta i krzywa. Wogóle wczoraj teściowa mi powiedziała że jej znajomej córka która prowadzi ciąże u tego samego lekarza co ja też ma przejść na dietę cukrzycową. Ponoć lekarz jej zalecił dlatego że jest w 6 miesiącu (wiem jak głupio to brzmi) i przytyła 6 kilo i dla niego to za dużo. Ciekawa jestem ile w tym prawdy, ale żeby lekarz aż tak pilnował kilogramów?
Co do grupy to ja też przeglądam z braku laku, czasami znajdzie się tam jakieś wartościowe informacje ale czasami niektóre posty rozwalają mi system. Najlepszy był chyba ten żeby zaczynać post od kropek jak ktoś poroni bo inne dziewczyny jak to czytają to się stresują. 🤨

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 15:58   #3161
_Loooola_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 434
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez sugar cube Pokaż wiadomość

Ja doskonale rozumiem... W pierwszej ciazy dojezdzalam do konca 6 miesiaca, ale o wiele lepiej sie czulam. Nawet bym dala rade dluzej, ale byl sierpien i upaly. Tez nie chcialam siedziec w domu.

Ale teraz troche inaczej, od grudnia zabiore starszego ze zlobka. Pobede z nim troche zanim "dostanie" brata.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
Ja na szczęście mogę pracować zdalnie, więc jestem teraz jak najwięcej w pracy, żeby później móc zrobić z tego coś sensownego w domu. Chociaż pracy w domu nie lubię, bo wszystko mnie rozprasza. A tak siedzę w swojej kanciapie, nikt nic ode mnie nie chce i mam spokój gdyby nie te dojazdy... mąż mnie podwozi kiedy tylko może, ale niestety nie zawsze może

Inaczej kiedy ma się jeszcze dziecko. Moje wszystkie koleżanki w pierwszej ciąży robiły jak ja, teraz mówią, że była to ich najwieksza głupota


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:54 ----------

Pojawił mi się pierwszy mini rozstęp na brzuchu, chociaż jakoś w obwodzie mocno nie złapałam. Patrząc na mamę i moje tendencje do rozstępów boję się końcówki będę mocno poorana

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez _Loooola_
Czas edycji: 2019-10-28 o 15:56
_Loooola_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-28, 16:02   #3162
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Ale teraz już masz bardziej pewną wiadomość czy tak samo jak na prenatalnych? Widać było małe conieco? Jejku coraz będziej jestem ciekawa czy mój dalej jest chłopcem bo widzę że często się ta płeć zmienia po badaniach. No raczej Cię nie ominie dieta i krzywa. Wogóle wczoraj teściowa mi powiedziała że jej znajomej córka która prowadzi ciąże u tego samego lekarza co ja też ma przejść na dietę cukrzycową. Ponoć lekarz jej zalecił dlatego że jest w 6 miesiącu (wiem jak głupio to brzmi) i przytyła 6 kilo i dla niego to za dużo. Ciekawa jestem ile w tym prawdy, ale żeby lekarz aż tak pilnował kilogramów?
Co do grupy to ja też przeglądam z braku laku, czasami znajdzie się tam jakieś wartościowe informacje ale czasami niektóre posty rozwalają mi system. Najlepszy był chyba ten żeby zaczynać post od kropek jak ktoś poroni bo inne dziewczyny jak to czytają to się stresują.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, raczej nie ma szans, zeby sie zmienilo. wyraznie dynda miedzy nogami.
Dr najechala usg i nic nie mowiac, pyta czy widze. Widzialam od razu. no ale tez wiedzialam z pierwszej ciazy jak to wyglada.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 16:18   #3163
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Sugar czyli będziesz miała dwóch chłopaków? Super

Mój cukier 94. Nie jest dobrze. Chyba muszę się wybrać na krzywa i przyłożyć do diety która od soboty powoli wprowadzam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja ponad miesiąc temu miałam 90. W tej chwili nie zlecała mi glukozy, ale chyba sama zrobię , bo mam swzmożone pragnienie,a to chyba objaw cukrzycy..?Podejrzewam,że mogę już mieć ponad 90 .

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
Widze ze wczoraj ogolnie byl ciezki dzien ja sie prawie caly dzien nie odzywalam bo mnie zirytowal na obiad do mamusi poszedl z mlodaJa wolalam odczekac niz na predce wszystko organizowac. Wzielismy slub jak mloda miala 2 lata. Wynajelismy opiekunke i mogliśmy sie bawic na calego. Nie macie vozilli? U nas maja w ofercie wieksze auta. Na orlenie kiedys mieli przyczepki do wynajecia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę,że jest, ale cena za 8 dni podana takiego dużego auta 2100-2300zł.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 16:26   #3164
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Curly ja samym pragnieniem bym się nie sugerowała. U mnie duże pragnienie od zawsze a cukier miałam zwykle 70-80. Ale oczywiście zagadać warto. Ja zrobiłam chociaż mi teraz też nikt nie zlecał. Całe szczęście że zrobiłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 18:20   #3165
ania20bn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 450
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
A ja znowu wolę to chłopięce małe ciuszki jakoś dziewczęce mało zwracają moją uwagę. Nie przepadam za różem, duża ilością wzorów i kolorów. A dziewczęce często takie są. Za to małe chłopięce ubranka są takie sliczne można ubrać synka jak małego dżentelmena albo dresiarza
Na razie nie ciągnie mnie jednak do takich zakupów. Synek właśnie skończył dwa latka, dla mnie to minęło jak pół roku więc tak jakby jestem na świeżo z takim kupowaniem. Jedynie to zaczęłam powoli oglądać wozki- kupuje inny ten po synku sprzedałam. Ale tak wg to wyprawke muszę zacząć od mega porządków i jakiegoś przemeblowania. Potem zakupy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też właśnie muszę zacząć od porządków i przemeblowania bo musimy jakoś się zmieścić w 36 metrach w czwórkę. Zanim znajdziemy inne mieszkanie. A po córce i po znajomych mam 3 wielkie torby z ubraniami więc nie kupuję nic narazie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania20bn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:40   #3166
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Wiedziałam że tak będzie... Ostatnie dni czułam małego ludzika prawie cały czas z przerwami na drzemki, a dzisiaj ani razu i oczywiście zaczynam się martwić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-28, 19:52   #3167
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Jejku ale fajnie jak już niektóre czuja ludzika
Ja nic a nic
I tez się martwię czy wszystko jest w porządku a do czwartkowej wizyty jeszcze trochę czasu


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 06:26   #3168
country1112
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 77
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Curly81 Pokaż wiadomość
Ja ponad miesiąc temu miałam 90. W tej chwili nie zlecała mi glukozy, ale chyba sama zrobię , bo mam swzmożone pragnienie,a to chyba objaw cukrzycy..?Podejrzewam,że mogę już mieć ponad 90 .

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------


Widzę,że jest, ale cena za 8 dni podana takiego dużego auta 2100-2300zł.
Vozilla jest na minuty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
country1112 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 07:22   #3169
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dzień dobry,
Cytat:
Napisane przez country1112 Pokaż wiadomość
Vozilla jest na minuty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, to super. Wczorajszy regał już ktoś kupił. Babka nie chciała czekać do dzisiaj, ale mojego męża w domu jeszcze było. Muszę upolować inny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-29, 07:45   #3170
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja też się martwię ostatnio, te ruchy są tak delikatne że się boję czy mi się nie wydaje, że to jelita a z dzidziusiem coś jest niedobrego. Ehhh. Jeszcze parę tygod i i te kupy już będą porządne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 07:58   #3171
sugar cube
Rozeznanie
 
Avatar sugar cube
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 716
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Ja też się martwię ostatnio, te ruchy są tak delikatne że się boję czy mi się nie wydaje, że to jelita a z dzidziusiem coś jest niedobrego. Ehhh. Jeszcze parę tygod i i te kupy już będą porządne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kupy porzadne to za pare miesiecy.

Ja nie czuje jeszcze. Mialam wczoraj podglad na usg jak fika i stanowczo nie czuje. ale jeszcze czas. Lobuz ma dopiero 130 g. ale nie moge sie doczekac.

Wysłane z mojego LM-X410.F przy użyciu Tapatalka
__________________

sugar cube jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 08:28   #3172
Juliette88
Zadomowienie
 
Avatar Juliette88
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 672
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja mam dodatkowo łożysko na przedniej ścianie, przez to ruchu będą trudne do wyczucia. Wcześniej usadowił się po drugiej stronie macicy, dlatego bardzo dobrze wyczuwałam jak fika, teraz pewnie popłynął bliżej łożyska.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The lullabies from the machines.


Kwiatuszek
Juliette88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 08:31   #3173
Curly81
Wtajemniczenie
 
Avatar Curly81
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 805
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez benetta Pokaż wiadomość
Ja też się martwię ostatnio, te ruchy są tak delikatne że się boję czy mi się nie wydaje, że to jelita a z dzidziusiem coś jest niedobrego. Ehhh. Jeszcze parę tygod i i te kupy już będą porządne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam takie rewelacje jelitowe,że czasami nie wiem czy to zatwardzenie, czy wzdęcia, czy ból brzucha ciążowy i grożny.
__________________
www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hj0e9c18w.png

W oczekiwaniu na kolejne szczęście
Curly81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 08:35   #3174
triss
Wtajemniczenie
 
Avatar triss
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 857
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Ja też mam łożysko z przodu. Chociaż w poprzedniej ciąży też tak było a kopniaki mocne. Ale czułam je właśnie później i od środka. Jak mi przywalił w zebra to nie raz aż zaniemówiłam. Tak na zewnątrz to zwykle wypychał tylko pupę i zdecydowanie po prawej stronie się lubił kokosic. Teraz maluch też jest bardziej z prawej - tak wnioskuje oo tym jak lekarz wyłapuje na USG obraz. No i czasem coś m je tu kłuje gniecie ale wątpię żeby to był maluch na ruchy cierpliwie będę czekać do 19-20 tygodnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Nie chcę iść do raju, jeśli tam moje koty mnie nie powitają"
triss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 11:09   #3175
Haneczka1122334445
Zadomowienie
 
Avatar Haneczka1122334445
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 530
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Dzień dobry
Byłam zapisać się do położnej i fajną trafiłam. Wypełniłam deklaracje, podbiła mi papierek do mojego gina że jestem pod jej opieką, pogadała chwilę ze mną, zapisała mnie na styczeń do szkoły rodzenia, posłuchała serduszka i powiedziała żebym przyszła do niej na początku grudnia na pogadanke. Już mi się to podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Haneczka1122334445 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 11:10   #3176
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hehe kopy miało być. Ale kupy też będą ekstra szczególną ta pierwsza czarna

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 11:10   #3177
kasia1221
Zadomowienie
 
Avatar kasia1221
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 325
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Byłam zapisać się do położnej i fajną trafiłam. Wypełniłam deklaracje, podbiła mi papierek do mojego gina że jestem pod jej opieką, pogadała chwilę ze mną, zapisała mnie na styczeń do szkoły rodzenia, posłuchała serduszka i powiedziała żebym przyszła do niej na początku grudnia na pogadanke. Już mi się to podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak wcześnie? To już trzeba położna znaleźć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kasia1221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 11:11   #3178
sylwiak854
Raczkowanie
 
Avatar sylwiak854
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 355
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez kasia1221 Pokaż wiadomość
Tak wcześnie? To już trzeba położna znaleźć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Kurczę ja to tez nie miałam o tym pojęcia...



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
sylwiak854 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 11:17   #3179
benetta
Zadomowienie
 
Avatar benetta
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Cytat:
Napisane przez Haneczka1122334445 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Byłam zapisać się do położnej i fajną trafiłam. Wypełniłam deklaracje, podbiła mi papierek do mojego gina że jestem pod jej opieką, pogadała chwilę ze mną, zapisała mnie na styczeń do szkoły rodzenia, posłuchała serduszka i powiedziała żebym przyszła do niej na początku grudnia na pogadanke. Już mi się to podoba.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak to jest z tą położoną? Z synem zapisałam się do szkoły rodzenia i z tamtąd miałam położną. A jak nie pójdę do szkoły rodzenia to jak to jest?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 13:12 ----------

Cytat:
Napisane przez triss Pokaż wiadomość
Ja też mam łożysko z przodu. Chociaż w poprzedniej ciąży też tak było a kopniaki mocne. Ale czułam je właśnie później i od środka. Jak mi przywalił w zebra to nie raz aż zaniemówiłam. Tak na zewnątrz to zwykle wypychał tylko pupę i zdecydowanie po prawej stronie się lubił kokosic. Teraz maluch też jest bardziej z prawej - tak wnioskuje oo tym jak lekarz wyłapuje na USG obraz. No i czasem coś m je tu kłuje gniecie ale wątpię żeby to był maluch na ruchy cierpliwie będę czekać do 19-20 tygodnia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój nie był aż tak silny, choć raz była sytuacja ze mnie kopnął prosto w pęcherz i popuscilam 🤣 całe szczęście że to było pod koniec i nosiłam wtedy podpaski to nie było awarii na zewnątrz.
Teraz mi się zdazylo parę razy że jak leżałam to się poqypinalo tak że się kulka na brzuchu zrobiła, też z prawej, czułam wyraźnie ręką, a potem się rozluźniło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
18.08.2012 - zaobrączkowana

lipiec 2013 (9/10tc) dziękuje że pojawiłaś się w moim życiu [*] już na zawsze - mama



Listopad 2014 - Maluszek jest już z nami
benetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-29, 11:22   #3180
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie KWIETNIOWE 2020

Hek dziewczyny ja mam dziś wizyte u mojego gina, 5 dzień po amniopunkcji i mam nadzieję że wszystko ok.
Właśnie nażarłam się śledzi i odpoczywam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-30 23:36:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:45.