PiękNe Do LaTa :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-09, 09:58   #31
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Mayday! Mayday! Huston mamy problem!

Pomóżcie dziewczęta, rozpalnowałam sobie posiłki ... ale wyszły mi tylko 4. No i ... ? No własnie co?!

7-8 godzina - śniadanie
11-12 godzina - drugie śniadanie (w szkole, pomiedzy posilkami jesc nie mozna, ale nie wiem czy w szkole wytrzymam to, kiedy wszyscy w kolo beda wcinac )
15-16 godzina - obiad
19-20 godzina - kolacja

No a gdzie 5 posiłek?! Czy mogłybyście mi pomóc?! Gdzies go wcisnąć?!
Co to za głupota,jak to jeść w szkole nie można? Pierwszy raz słyszę taką rzecz POSIŁKI mają,a nawet MUSZĄ być jedzone w odstępach co 2-3h! Za długą masz przerwę pomiędzy tym IIŚn,a obiadem moim zdaniem,spróbuj zrobić tak,że o 15 obiad,potem o 17-18 podwieczorek,a o 20 spokojnie białkowy posiłek,jako kolacja
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 10:05   #32
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Mayday! Mayday! Huston mamy problem!

Pomóżcie dziewczęta, rozpalnowałam sobie posiłki ... ale wyszły mi tylko 4. No i ... ? No własnie co?!

7-8 godzina - śniadanie
11-12 godzina - drugie śniadanie (w szkole, pomiedzy posilkami jesc nie mozna, ale nie wiem czy w szkole wytrzymam to, kiedy wszyscy w kolo beda wcinac )
15-16 godzina - obiad
19-20 godzina - kolacja

No a gdzie 5 posiłek?! Czy mogłybyście mi pomóc?! Gdzies go wcisnąć?!
7- I śniadanie
10- II śniadanie
13- III posiłek
16- IV posiłek
19- V posiłek
ja tak jem, ale ja chodzę wcześnie spać, musisz sobie dostosować do Twojego rozkładu dnia
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 10:29   #33
orzeszek01
Zakorzenienie
 
Avatar orzeszek01
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 9 753
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Nie ma nic złego,po prostu są to produkty węglowodanowe,a Ty jesteś jeszcze bardzo młoda,więc nie możesz całkowicie rezygnować z cukrów


No i co z tego,że nie różnią się kaloriami?
Za to różnią się JAKOŚCIĄ!
Pieczywo razowe,pełnoziarniste nie zawiera żadnych spulchniaczy (co przyczynia się do tycia),które zawiera pieczywo z mąki pszennej,poza tym zawiera błonnik i jest po prostu zdrowsze

Dzieki, Agness ze to napisałas, bo juz sie zaczynałam marwtic moimi grahamkami
__________________
Yesterday I was sad
Today I am happy
Yesterday I had a problem
Today I still have a problem
But today I changed the way I look at it

orzeszek01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 10:35   #34
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Co to za głupota,jak to jeść w szkole nie można? Pierwszy raz słyszę taką rzecz POSIŁKI mają,a nawet MUSZĄ być jedzone w odstępach co 2-3h! Za długą masz przerwę pomiędzy tym IIŚn,a obiadem moim zdaniem,spróbuj zrobić tak,że o 15 obiad,potem o 17-18 podwieczorek,a o 20 spokojnie białkowy posiłek,jako kolacja
Oj nie nie, zle mnie zrozumiałaś. Nie chodziło mi o to ze nie wolno jesc w szkole, tylko to ze w szkole to 2 sniadanie jem i że miedzy posiłkami nie wolno podajadać zamotałam?!:P

No z tym obiadem to zawsze najgorzej, nie wiadomo o której bedzie ale własnie tak miedzy 15-16. Bede sie starala jesc bardziej o 15. Dziękuję za pomoc

Oreganko, Tobie również dziękuję! Tylko co ty jesz o 13?
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 10:41   #35
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Oj nie nie, zle mnie zrozumiałaś. Nie chodziło mi o to ze nie wolno jesc w szkole, tylko to ze w szkole to 2 sniadanie jem i że miedzy posiłkami nie wolno podajadać zamotałam?!:P

No z tym obiadem to zawsze najgorzej, nie wiadomo o której bedzie ale własnie tak miedzy 15-16. Bede sie starala jesc bardziej o 15. Dziękuję za pomoc

Oreganko, Tobie również dziękuję! Tylko co ty jesz o 13?
o 13 odżywkę białkową i do tego jakąś sałatkę na oliwie
albo inny normalny posiłek białkowy np. pierś kuraka, rybę z ww sałatką,
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!

oreganka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 13:32   #36
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

witam Was wsztstkie


to ja zdam relacje z mojego dzisiejszego posiłkowego dzionka:
8.00 - szklanka mleczka 1.5%, 3 łyżki otrąb pszennych i łyżka suszonych śliwek (nawet sobie nie wyobrażacie jak długo taki posiłek trzyma - otręby w brzuszku pęcznieją i likwiduja uczucie głodu) do tego szklanka wody niegazowanej.
W szkole nic nie jadłam, wypiłam butelkę wody niegazowanej(oczywiście)
przyszlam do domku o 13.30 i mamusia juz miala goto obiadek czyli:
zapiekanka ziemnieczki, brokuły i parę plasterków chudej kiełbaski i to polane jogurtem naturalnym i zapieczone pycha i jakie zdrowe
w tej chwili popijam sobie moja kochana zielona cherbatkę i wodę mineraną chwilke sobie posiedze i bede ćwiczyć taniec brzyszka, hula hop i brzuszki:0 kolacje jem zawsze o godzinie 18. dzisiaj zszamam sobie sałatke z zielonej sałaty, pomidorka, zielonego ogórka, rzodkiewki, jogurt naturalny i pełno ziaren min. len do tego jakieś ziółka do smaku, pieprz i moze ząbek czosnku PYYYCHA polecam

buziaczki
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 13:37   #37
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

a właśnie podam moje wymiary :p :p :p
udo - 54
pupa 95
biodra-90
talia-72

waga 60kg



Kurcze dziewczyny myślicie , ze uda mi sie do wakacji schudnąć do 55 kg?? :/
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 13:44   #38
oreganka
Zakorzenienie
 
Avatar oreganka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 559
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez olcialolcia Pokaż wiadomość
witam Was wsztstkie


to ja zdam relacje z mojego dzisiejszego posiłkowego dzionka:
8.00 - szklanka mleczka 1.5%, 3 łyżki otrąb pszennych i łyżka suszonych śliwek (nawet sobie nie wyobrażacie jak długo taki posiłek trzyma - otręby w brzuszku pęcznieją i likwiduja uczucie głodu) do tego szklanka wody niegazowanej.
W szkole nic nie jadłam, wypiłam butelkę wody niegazowanej(oczywiście)
przyszlam do domku o 13.30 i mamusia juz miala goto obiadek czyli:
zapiekanka ziemnieczki, brokuły i parę plasterków chudej kiełbaski i to polane jogurtem naturalnym i zapieczone pycha i jakie zdrowe
w tej chwili popijam sobie moja kochana zielona cherbatkę i wodę mineraną chwilke sobie posiedze i bede ćwiczyć taniec brzyszka, hula hop i brzuszki:0 kolacje jem zawsze o godzinie 18. dzisiaj zszamam sobie sałatke z zielonej sałaty, pomidorka, zielonego ogórka, rzodkiewki, jogurt naturalny i pełno ziaren min. len do tego jakieś ziółka do smaku, pieprz i moze ząbek czosnku PYYYCHA polecam

buziaczki
strasznie mało, 3 posiłki

Cytat:
Napisane przez olcialolcia Pokaż wiadomość
a właśnie podam moje wymiary :p :p :p
udo - 54
pupa 95
biodra-90
talia-72

waga 60kg

Kurcze dziewczyny myślicie , ze uda mi sie do wakacji schudnąć do 55 kg?? :/
ja waże koło 52 kg a wymiary mam podobne, czyli ja sam fet mam
a u Ciebie pewnie więcej mięśni
__________________
dzień bez uśmiechu
jest dniem straconym!!!


Edytowane przez oreganka
Czas edycji: 2007-05-09 o 14:13
oreganka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 14:01   #39
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

no tak właśnie nie mam aż tak duzo tłuszczu. duzo ćwicze, więc mam duzo miesni. u mnie to najgorzej z boczkami ;/
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 14:19   #40
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

olcialolcia, jejku ja jestem pod wrażeniem ! Ty z taką dietą mi wyskoczyłaś, że ja zaczynam się zastanawiać czy ja jem zdrowo?! (w sensie skutecznie) Napisałam dzisiaj do Ciebie PW z prośbą, nie wiem czy ją odczytałaś

Ja właśnie wcinam obiad xD Bym wam napisała cóż to jest (to co mam w talerzu) ale sama nie wiem No w każdym razie pojadłam chyba za dużo, ale później nie moge być głodna bo na kurs ide ... aż na 3 godziny! Buuu, muszę coś wymyśleć żeby na kolacyjkę TAM cosik skubnąć!
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 14:34   #41
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

przepraszam Cie ale nie odczytalam jeszcze :/ juz sie za to zabieram
buźka
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 14:35   #42
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Oj nie nie, zle mnie zrozumiałaś. Nie chodziło mi o to ze nie wolno jesc w szkole, tylko to ze w szkole to 2 sniadanie jem i że miedzy posiłkami nie wolno podajadać zamotałam?!:P

No z tym obiadem to zawsze najgorzej, nie wiadomo o której bedzie ale własnie tak miedzy 15-16. Bede sie starala jesc bardziej o 15. Dziękuję za pomoc

Oreganko, Tobie również dziękuję! Tylko co ty jesz o 13?
Aha,to przepraszam,źle Cię zrozumiałam

Cytat:
Napisane przez olcialolcia Pokaż wiadomość
witam Was wsztstkie


to ja zdam relacje z mojego dzisiejszego posiłkowego dzionka:
8.00 - szklanka mleczka 1.5%, 3 łyżki otrąb pszennych i łyżka suszonych śliwek (nawet sobie nie wyobrażacie jak długo taki posiłek trzyma - otręby w brzuszku pęcznieją i likwiduja uczucie głodu) do tego szklanka wody niegazowanej.
W szkole nic nie jadłam, wypiłam butelkę wody niegazowanej(oczywiście)
przyszlam do domku o 13.30 i mamusia juz miala goto obiadek czyli:
zapiekanka ziemnieczki, brokuły i parę plasterków chudej kiełbaski i to polane jogurtem naturalnym i zapieczone pycha i jakie zdrowe
w tej chwili popijam sobie moja kochana zielona cherbatkę i wodę mineraną chwilke sobie posiedze i bede ćwiczyć taniec brzyszka, hula hop i brzuszki:0 kolacje jem zawsze o godzinie 18. dzisiaj zszamam sobie sałatke z zielonej sałaty, pomidorka, zielonego ogórka, rzodkiewki, jogurt naturalny i pełno ziaren min. len do tego jakieś ziółka do smaku, pieprz i moze ząbek czosnku PYYYCHA polecam

buziaczki
A chodzisz spać o 20???
Tragedia
Nie radzę brać przykładu
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 14:37   #43
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Aha,to przepraszam,źle Cię zrozumiałam



A chodzisz spać o 20???
Tragedia

nie nie chodze spac o 20. chodze tak po 22. ale nie jestem głodna. mi to wystarcza.
moze nie jem za dużo ale staram sie dobierać takie produkty, które mojemu ogranizmowi wystarczą na cały dzien

pozdrawiam
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 14:38   #44
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
olcialolcia, jejku ja jestem pod wrażeniem ! Ty z taką dietą mi wyskoczyłaś, że ja zaczynam się zastanawiać czy ja jem zdrowo?! (w sensie skutecznie) Napisałam dzisiaj do Ciebie PW z prośbą, nie wiem czy ją odczytałaś

Ja właśnie wcinam obiad xD Bym wam napisała cóż to jest (to co mam w talerzu) ale sama nie wiem No w każdym razie pojadłam chyba za dużo, ale później nie moge być głodna bo na kurs ide ... aż na 3 godziny! Buuu, muszę coś wymyśleć żeby na kolacyjkę TAM cosik skubnąć!

kochana a mogłaabyś mi powiedzieć gdzie to sie odczytuje?? bo jestem w sumie nowa i nie bardzo wiem :/ :p
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 14:44   #45
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

dodek89 juz odczytałam :p :p
poszperalam troszeczke i zanalzłam. hehe
wiesz... z ogromna przyjemnościa ci to prześle, ale jest jeden malutki problem. to jest na DVD i nie wiem czy to sie tak da.:/ to jest chyba za duże
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 14:49   #46
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez olcialolcia Pokaż wiadomość
nie nie chodze spac o 20. chodze tak po 22. ale nie jestem głodna. mi to wystarcza.
moze nie jem za dużo ale staram sie dobierać takie produkty, które mojemu ogranizmowi wystarczą na cały dzien

pozdrawiam
To życzę Ci powodzenia na tej 'diecie'
Spowolniony metabolizm,a później efekt jojo
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 14:51   #47
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
To życzę Ci powodzenia na tej 'diecie'
Spowolniony metabolizm,a później efekt jojo

tak myslisz??



to co ja mam robic??kurcze ja chce do wakacji schudnąć
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 14:53   #48
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

a własnie nawet przy ćwiczeniach i ogólnie dużym wysiłku fizycznym moze pojawić sie efekt jojo??
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 15:00   #49
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez olcialolcia Pokaż wiadomość
tak myslisz??



to co ja mam robic??kurcze ja chce do wakacji schudnąć
Cytat:
Napisane przez olcialolcia Pokaż wiadomość
a własnie nawet przy ćwiczeniach i ogólnie dużym wysiłku fizycznym moze pojawić sie efekt jojo??
Słuchaj,nie piszę tego tutaj po to,aby Cię oszukiwać,czy wprowadzać w błąd,niestety takie są skutki diet podobnych do Twojej.
Posiłków jest za mało to raz. Mało białka,0zdrowych tłuszczy,skąd organizm ma czerpać energię,na jak to mówisz duży wysiłek fizyczny? Przy zwiększonej dawce ruchu,możesz jeść nawet koło 2000kcal dziennie,a będziesz chudła. Ja wiem,że może Ci się to wydawać nielogiczne,niektórzy myślą,że trzeba stosować drastyczne diety,aby schudnąć,jednak to mija się z prawdą. Zdrowa,racjonalna dieta to podstawa,do tego dochodzi jeszcze aktywność fizyczna
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-09, 15:05   #50
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez agness51 Pokaż wiadomość
Słuchaj,nie piszę tego tutaj po to,aby Cię oszukiwać,czy wprowadzać w błąd,niestety takie są skutki diet podobnych do Twojej.
Posiłków jest za mało to raz. Mało białka,0zdrowych tłuszczy,skąd organizm ma czerpać energię,na jak to mówisz duży wysiłek fizyczny? Przy zwiększonej dawce ruchu,możesz jeść nawet koło 2000kcal dziennie,a będziesz chudła. Ja wiem,że może Ci się to wydawać nielogiczne,niektórzy myślą,że trzeba stosować drastyczne diety,aby schudnąć,jednak to mija się z prawdą. Zdrowa,racjonalna dieta to podstawa,do tego dochodzi jeszcze aktywność fizyczna

Słodyczy nie jem wogóle
ale słuchaj ja mam do Ciebie wielką prośbe powiedz mi co ja mam takiego jeść aby chudnąć a jednocześnie zeby to było dla mnie zdrowe. przy okazji dodam, ze mam skłonności do tycia( u mnie niestety to rodzinne )
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 15:07   #51
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez olcialolcia Pokaż wiadomość
dodek89 juz odczytałam :p :p
poszperalam troszeczke i zanalzłam. hehe
wiesz... z ogromna przyjemnościa ci to prześle, ale jest jeden malutki problem. to jest na DVD i nie wiem czy to sie tak da.:/ to jest chyba za duże
Kurcze, szkoda a moze na serwer wrzucic? Nie no nie wiem


Ehh, banany nie są dobrym rozwiązaniem owoców dietetycznych prawda? Ile kalorii powinny mieć nasze posiłki w ciągu dnia? Taka racjonalna stawka ... Bo nie będę mordować oragniazmu dietą np. 1000 kcal
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 15:07   #52
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

.
__________________

Dorota !


Edytowane przez dodek89
Czas edycji: 2007-05-09 o 15:09 Powód: Wysłałam to samo 2 razy :-p
dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 15:10   #53
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez dodek89 Pokaż wiadomość
Kurcze, szkoda a moze na serwer wrzucic? Nie no nie wiem


Ehh, banany nie są dobrym rozwiązaniem owoców dietetycznych prawda? Ile kalorii powinny mieć nasze posiłki w ciągu dnia? Taka racjonalna stawka ... Bo nie będę mordować oragniazmu dietą np. 1000 kcal


a cio pewnie bardzo lubisz banany?? hmm ja myśle, ze jakbyś zjadł banana na drugie śniadanko to nic wielkiego by sie nie stało. no... ale rzeczywiście... bana nie należa do dietetycznych owocków:/
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 15:11   #54
dodek89
Zadomowienie
 
Avatar dodek89
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 193
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Kurcze i jeszcze raz mi sie dodalo :/ wezcie usuncie te dwa moje ostatnie posty

Olcialolcia, faktycznie bardzo lubie banany
__________________

Dorota !

dodek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 15:12   #55
agness51
Zakorzenienie
 
Avatar agness51
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 10 154
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez olcialolcia Pokaż wiadomość
Słodyczy nie jem wogóle
ale słuchaj ja mam do Ciebie wielką prośbe powiedz mi co ja mam takiego jeść aby chudnąć a jednocześnie zeby to było dla mnie zdrowe. przy okazji dodam, ze mam skłonności do tycia( u mnie niestety to rodzinne )
No to tak.
Chodzisz do szkoły,więc myślę,że jesteś młodą osóbką
Dlatego nie możesz tak drastycznie ograniczyć kalorii,jak do tej pory to robiłaś
Nie mam pojęcia jak jadłaś do tej pory,ale miminum powinno być 1400-1500kcal dziennie
A pod żadnym pozorem nie wolno schodzić poniżej 1200kcal

Co najważniejsze:
Posiłki co 2-3 godziny,ostatni czysto białkowy (najlepiej chudy twaróg),na 0,5-2 godziny przed snem.
Dużo białka (jajka,serek wiejski,twaróg,chude mięso,ryby,chuda wędlina),węglowodany złożone w umiarkowanej ilości (ryż,makaron,kasze (wszystko najlepiej razowe,albo pełnoziarniste),płatki owsiane),owoce 1-2 dziennie,no i zadbaj o zdrowe tłuszcze (oliwa z oliwek,awokado,orzechy,sł onecznik,pestki dyni,migdały).
Kierując się tymi zasadami spróbuj ułożyć jadłospis
Aha,pełnowartościowy posiłek to:
warzywa+zdrowe tłuszcze+białko
albo
węglowodany złożone + warzywa + białko
Jak w posiłku masz węgle złożone,nie dajesz tłuszczy,jak masz owoce również nie dajesz tłuszczy.
Staraj się jeść dużoo warzyw i pić dużo wody

Powodzenia
__________________

'' W życiu nie ma takiej chwili, abyśmy nie mieli wszystkiego, co potrzebne, aby czuć się szczęśliwymi. Pomyśl o tym przez minutę (...). Jeśli jesteś nieszczęśliwy, to dlatego, że cały czas myślisz raczej o tym, czego nie masz, zamiast koncentrować się na tym, co masz w danej chwili. ''
agness51 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 15:13   #56
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Dobrze to ja teraz ide poćwiczyć , a pózniej trzeba sie zabrać za jakąś nauke , bo koniec roku sie zbliża WIELKIMI krokami ;p;p;p

Pozdrawiam

a na kolacje to zjem sobie sałatke, no i dodam do niej troszke twarożka:0 i 2 kromeczki wazy zytniej


buziaczki
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 15:19   #57
e-xx
Rozeznanie
 
Avatar e-xx
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 912
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

oooo dobrze że trafiłam na ten wątek... coś wisi w powietrzu że nas tak wszystkie kobietki natchnęło na dietę
od dziś postanowiłam opanować się z jedzonkiem bo mi chyba z 5 kg przybyło
jeżeli można z przyjemnością dołączę... żeby nie było że tylko sobie tak obiecuję a później odpuszczam...
__________________
na wymianę:
ciuszki
kosmetyki
e-xx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 18:26   #58
kasssikk19
Zadomowienie
 
Avatar kasssikk19
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: domciu :D
Wiadomości: 1 385
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

No tak czytam znowu o efekcie Jo Jo ... kurcze tak efekt pojawia się tylko nie rozumiem czemu niektóre dziewczyn nie moga pojać że sa różne organizmy i uwierzcie mi że ja jedząc 1600-1700 kcal tyje dlatego jak już jestem na diecie to ma ona 1000-1200 kcal ... i to wcale nie jest prawda że będzie efekt jo jo po takiej diecie ... wystarczy po mału później wprowadzać większe ilości,,, a wiem co mówię już prawie 2 lata jak schudłam ponad 20 kg i jak narazie to co mi przybyło to góra 3-4 kg a to dlatego ze zaczełam pozwalać sobie chipsy pizza i tak dalej. Więc powinnyście zrozumieć mówię do niektórych wizażanek że niektóre organizmy mają to do siebie i moja mama ma tak samo że jeśli ma chudnąć to wyłącznie na diecie 1000
Nie mowie tego żeby się sprzeczać ale tak jest i wygląda to u mnie
Pozdrawiam
kasssikk19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 18:37   #59
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

Cytat:
Napisane przez kasssikk19 Pokaż wiadomość
No tak czytam znowu o efekcie Jo Jo ... kurcze tak efekt pojawia się tylko nie rozumiem czemu niektóre dziewczyn nie moga pojać że sa różne organizmy i uwierzcie mi że ja jedząc 1600-1700 kcal tyje dlatego jak już jestem na diecie to ma ona 1000-1200 kcal ... i to wcale nie jest prawda że będzie efekt jo jo po takiej diecie ... wystarczy po mału później wprowadzać większe ilości,,, a wiem co mówię już prawie 2 lata jak schudłam ponad 20 kg i jak narazie to co mi przybyło to góra 3-4 kg a to dlatego ze zaczełam pozwalać sobie chipsy pizza i tak dalej. Więc powinnyście zrozumieć mówię do niektórych wizażanek że niektóre organizmy mają to do siebie i moja mama ma tak samo że jeśli ma chudnąć to wyłącznie na diecie 1000
Nie mowie tego żeby się sprzeczać ale tak jest i wygląda to u mnie
Pozdrawiam


O właśnie nareszcie ktoś mnie rozumie ja wiem po sobie, ze jakbym zaczęła stosować diety 1500 kcal i więcej to bym tyła w tępie bumaranga(nie no przesadzam) ale abym mogła schudnąć to musze stosować dietę conajwyżej 1200. taki jest juz mój organizm i nic na to nie poradze
Już wiem z doświadczenia, ze do konca życia bede musiała sie ograniczać w jedzeniu i kontrolować to w jaki sposób sie odżywiam wystarczy tylko, ze sobie troszke bardziej "pozwolę", a juz leci mi na wadze(do góry) i w boczki ':/

niektórzy moze tego nie rozumieja , bo mają tak wspaniałą rzemiane materii, ze ogą jeść ile wlezie a i tak są szczupli

a ja jakoś juz taką dietkę stosuje od dłuższego czasu i jakoś skutkuje. Wcale nie czuje sie źle.mam energię do zycia i do ćwiczen. mam zamiar dalej odzywiąć sie w taki sposób w jaki robie to teraz. z odrzuceniem słodyczy równiez nie mam problemu. jak juz przestanę jesć to wcale mnie nie ciągnie.

Pozdrowionka
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-09, 18:41   #60
olcialolcia
Raczkowanie
 
Avatar olcialolcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 40
Dot.: PiękNe Do LaTa :)

A własnie dziewczyny mam takie pytanie

znacie moze jakieś ziółka wspomagające przemiane aterii i szybsze spalanie tkanki tłuszczowej??( ale skuteczne) moga być herbatki i róznego rodzale ziarna. staram sie jesc len(dodając go do sałatek)

nie chce jeść rzadnych tabletek i tylko naturalne uplementy.

buziaki
olcialolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:11.