narośl na sutku - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-03, 21:57   #1
OtworzMiOczy
Raczkowanie
 
Avatar OtworzMiOczy
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 33

narośl na sutku


Witam. Mam 18lat. Na mojej lewej piersi, a dokładnie na brodawce zaczął schodzić mi naskórek (jest to takie miejsce mniej więcej 1,5 cm na 5 cm). To miejsce dość intensywnie swędzi. Kiedy naskórek schodzi, w tych miejscach pojawia się niewielka ilość ropy (delikatnie zakrywa brakujący naskórek). To miejsce odróżnia od reszty brodawki też to , że jest delikatnie jaśniejsze. Wygląda tak, jakby był delikatnie wypełniony jakąś jasną i bardzo gęstą wydzieliną. Może to zabawne porównanie, ale najbardziej przypomina miejsce wypełnione tłuszczem... Nie jest twardy w dotyku. Nie boli, ale rośnie. Próbowałam smarować to miejsce kremem nawilżającym, ale nie pomogło. Czy powinnam iść z tym do lekarza? Czy to może być coś poważnego?

Jeśli dodałam post w złym dziale to z góry przepraszam...
OtworzMiOczy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-06, 09:25   #2
Ewka301
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 29
Dot.: narośl na sutku

Nie wiem co to jest i czy jest powazne, ale COKOLWIEK niepokojacego mialabym na piersi poszla bym to pokazac lekarzowi. Glowa do gory
Ewka301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:06.