GoPro Hero 5 Black - czy są tu jakieś użytkowniczki i użytkownicy? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć

Notka

Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć Miejsce dla miłośników fotografowania. Tutaj dowiesz się wszystkiego na temat sprzętu fotograficznego, metod fotografowania. Możesz zamieścić zdjęcia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-08-19, 19:45   #1
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723

GoPro Hero 5 Black - czy są tu jakieś użytkowniczki i użytkownicy?


Po ostatnich wakacyjnych wojażach zaczęłam się zastanawiać nad zakupem kamery sportowej GoPro Hero 5 Black. Czy są tu jakieś użytkowniczki lub użytkownicy tego sprzętu? Jestem ciekawa Waszej opinii.
Ogólnie kamerka używana byłaby głównie na wycieczkach rowerowych, ale też przy innych formach aktywności (kajaki, wyjazdy górskie).
Zastanawiam się również nad zakupieniem gimbala- ale nie wiem, czy pchać się w oryginalnego Karma czy nie tańszego Feiyu-Tech FY G5.

Powiedzcie mi- korzystacie? Jak oceniacie? Jak montujecie potem filmy? Czy warto?
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-25, 09:42   #2
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: GoPro Hero 5 Black - czy są tu jakieś użytkowniczki i użytkownicy?

Ok, przez tydzień zero odpowiedzi, więc podejrzewam, że albo nikt nie ma albo nie chce podzielić się wiedzą
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-10, 08:30   #3
Goreckii
Przyczajenie
 
Avatar Goreckii
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 19
Dot.: GoPro Hero 5 Black - czy są tu jakieś użytkowniczki i użytkownicy?

Mam Hero 4 i jestem bardzo zadowolony do jazdy na rowerze. Myślę że 5 jest jeszcze lepsza. Pytanie jak z stabilizację. Trzeba by zobaczyć na yt porównanie. Ale jeśli chodzi o kamerki to chyba jedna z najlepszych firm.
Goreckii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-06-11, 10:36   #4
amillia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 2 364
Dot.: GoPro Hero 5 Black - czy są tu jakieś użytkowniczki i użytkownicy?

Jak już ktoś odkopał to się wypowiem, że mam akurat Hero 5 Black i jestem bardzo zadowolona, świetna jakość zarówno filmów jak i zdjęć. Nie miałam wcześniej styczności z takim sprzętem i jest dla mnie prosty i intuicyjny. Do tej pory używałam go na rowerach, motorze, w trakcie nurkowania i do zwykłego nagrywania filmików z wycieczek i we wszystkich rolach się sprawdził. Akurat technicznie jestem głąbem i mąż musi potem filmy montować, mogę dopytać jakim programem to robi jeśli kogoś to interesuje, ale ponoć jest całkiem proste dla nieupośledzonej osoby
amillia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-24, 07:29   #5
zbigzan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 1
Dot.: GoPro Hero 5 Black - czy są tu jakieś użytkowniczki i użytkownicy?

A czy takie tytułowe GoPro faktycznie ma lepsze możliwości od aparatów w smartfonie? Ja tam się na tym nie znam, ale ze zdjęć i filmów, które sobie robię dla siebie moim "jabłuszkiem" jestem wielce zadowolona. Nawet po tym, jak obiektyw trzeba było naprawiać - fachowcy z xxxxxxx poradzili sobie znakomicie!
Nie wiem, kręcić zjazdu na nartach nie próbowałam, więc np. o stabilizacji obrazu trudno mi się wypowiadać. No i podejrzewam, że specjalistyczne kamerki na pewno mają lepszą obudowę

Edytowane przez Antymionka
Czas edycji: 2020-05-03 o 12:19 Powód: link
zbigzan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fotografia, sprzęt fotograficzny, galerie zdjęć


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-04-24 08:29:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.