Mamusie sierpniowe 2020 cz. III - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-06-08, 12:44   #2161
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
No okazalo sie ze Emilce za chiny ludowe nie da sie zrobic inhalacji. Nie da sie nawet by tylko siedziala w tych oparach. Probowalam z wszystkkm. Z bajka, z pioae kami na telefonie , z maska na mojej twarzy, z ksiazeczka.... poddaje sie ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znam ten ból, przeżywaliśmy to przy starszym, bo się bał. Kornel miał pierwszą inhalację jak miał 3. tygodnie, trochę marudzi, ale daje sobie zrobić. Próbuj, próbuj, próbuj... tylko i aż tyle mogę polecić 😀

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 14:53   #2162
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
No okazalo sie ze Emilce za chiny ludowe nie da sie zrobic inhalacji. Nie da sie nawet by tylko siedziala w tych oparach. Probowalam z wszystkkm. Z bajka, z pioae kami na telefonie , z maska na mojej twarzy, z ksiazeczka.... poddaje sie ...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ech bywa ... przy Oliwii też tego nie widzę, z Agatą nie było problemu, może tylko w okolicy 2 r.z miała mały bunt
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 16:21   #2163
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Hej


Ale rozgadane te Wasze maluchy, u nas tylko dada, mama i baba ale nie jako słowa tylko jako "bababababa, mamamamama" takie dłużej mówione. Brawo pięknie biła i przestała Ani papa ani nic...
Przy meblach lub przy krześle chodzi jak szalona ale jeszcze się nie puszcza, widać że nie potrafi utrzymać równowagi

Ogólnie mam wrażenie że starsza na tym etapie ruchowo była w tyle ale za to była bardziej rozwinięta właśnie w mówieniu, czynnościach, zabawach np. mając 10 miesięcy bawiła się sorterem trafiając kształtami do odpowiednich dziurek. Stefcia ruchowo śmiga ale pod względem rozwoju intelektualnego mam wrażenie że jest trochę w tyle Zabawki jedynie gryzie i rozrzuca, nic ją ostatnio nie zainteresuje na dłużej...


Mąż dziś idzie na nockę i od jutra zaczyna prawie 3-tygodniowy urlop Jutro śmigamy do Płocka do zoo, w czwartek może Toruń a na weekend na działkę chcemy jechać póki pogoda dopisuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 21:26   #2164
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Justysiaaa udanego urlopu z mezem

Co do rozwoju to chyba tak wlasnie jest ze te bardziej do przodu fizycznie, pozniej skupiaja sie na rozwoju intelektualnym.
Emilka mam wraznie w niczym nie jest championem chociaz od jakiegos czasu ladnie sie sama bawi i wkladka mniejsze kubeczki w wieksze, lub zabawki w kubeczki. Tez cos majstruje przy tablicy manipulacyjnej.

Kurcze zapisalam nas z mezem na szczepienie w piatek, ale teraz zaczynam sie zastanawiac czy to nie jest przypadkiem glupi pomysl ze sie oboje szczepimy tego samego dnia. A co jak oboje sie bedziemy zle czuc bardzo. Chyba przeloze moje szczepienie ... bede spokojniensza ze bedzie sie kto mial Emilka zajac. Co sadzicie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-08, 22:06   #2165
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Hej


Ale rozgadane te Wasze maluchy, u nas tylko dada, mama i baba ale nie jako słowa tylko jako "bababababa, mamamamama" takie dłużej mówione. Brawo pięknie biła i przestała Ani papa ani nic...
Przy meblach lub przy krześle chodzi jak szalona ale jeszcze się nie puszcza, widać że nie potrafi utrzymać równowagi

Ogólnie mam wrażenie że starsza na tym etapie ruchowo była w tyle ale za to była bardziej rozwinięta właśnie w mówieniu, czynnościach, zabawach np. mając 10 miesięcy bawiła się sorterem trafiając kształtami do odpowiednich dziurek. Stefcia ruchowo śmiga ale pod względem rozwoju intelektualnego mam wrażenie że jest trochę w tyle Zabawki jedynie gryzie i rozrzuca, nic ją ostatnio nie zainteresuje na dłużej...


Mąż dziś idzie na nockę i od jutra zaczyna prawie 3-tygodniowy urlop Jutro śmigamy do Płocka do zoo, w czwartek może Toruń a na weekend na działkę chcemy jechać póki pogoda dopisuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oo swego czasu wynajmowaliśmy z tżtem kawalerkę nieopodal płockiego zoo bardzo dobrze wspominam to miasto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-09, 06:44   #2166
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Co do rozwoju to chyba tak wlasnie jest ze te bardziej do przodu fizycznie, pozniej skupiaja sie na rozwoju intelektualnym.
Emilka mam wraznie w niczym nie jest championem chociaz od jakiegos czasu ladnie sie sama bawi i wkladka mniejsze kubeczki w wieksze, lub zabawki w kubeczki. Tez cos majstruje przy tablicy manipulacyjnej.

Kurcze zapisalam nas z mezem na szczepienie w piatek, ale teraz zaczynam sie zastanawiac czy to nie jest przypadkiem glupi pomysl ze sie oboje szczepimy tego samego dnia. A co jak oboje sie bedziemy zle czuc bardzo. Chyba przeloze moje szczepienie ... bede spokojniensza ze bedzie sie kto mial Emilka zajac. Co sadzicie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pięknie się sama bawi moja woli odkurzacz ;-) i wogole wchodzić, wspinać się tam gdzie nie można
Ja bym pewnie przełożyła, ale ja zawsze wole minimalizować ryzko niż się potem martwić. Mąż wczoraj po drugiej dawcę, miał wcześniej katar, ciężkie dni w pracy i wczoraj bardzo szybko zmęczony i poszedł spać

Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Hej


Ale rozgadane te Wasze maluchy, u nas tylko dada, mama i baba ale nie jako słowa tylko jako "bababababa, mamamamama" takie dłużej mówione. Brawo pięknie biła i przestała Ani papa ani nic...
Przy meblach lub przy krześle chodzi jak szalona ale jeszcze się nie puszcza, widać że nie potrafi utrzymać równowagi

Ogólnie mam wrażenie że starsza na tym etapie ruchowo była w tyle ale za to była bardziej rozwinięta właśnie w mówieniu, czynnościach, zabawach np. mając 10 miesięcy bawiła się sorterem trafiając kształtami do odpowiednich dziurek. Stefcia ruchowo śmiga ale pod względem rozwoju intelektualnego mam wrażenie że jest trochę w tyle Zabawki jedynie gryzie i rozrzuca, nic ją ostatnio nie zainteresuje na dłużej...


Mąż dziś idzie na nockę i od jutra zaczyna prawie 3-tygodniowy urlop Jutro śmigamy do Płocka do zoo, w czwartek może Toruń a na weekend na działkę chcemy jechać póki pogoda dopisuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Często tak jest, że rozwój w jednym kierunku idzie a potem to się zmienia. Tak porównując dzieci trochę się wkurzam bo widzę, ze Oli nadal mniejsza, z lata nie mam prawie nic 74, Agata już w tym czasie miała 80. No, ale nie ma co porównywać, każda wyjątkowa ;-)

Udanego urlopu, pochwal się jakimś zdjęciem
My jutro rano ruszamy do jury krakowsko częstochowskiej na ślub znajomych i robimy tam sobie króciutkie wakacje dopóki nie trzaśniemy drzwiami od auta będę chodzić nerwowa co by tu jeszcze spakować ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-09, 08:09   #2167
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Pięknie się sama bawi moja woli odkurzacz ;-) i wogole wchodzić, wspinać się tam gdzie nie można
Ja bym pewnie przełożyła, ale ja zawsze wole minimalizować ryzko niż się potem martwić. Mąż wczoraj po drugiej dawcę, miał wcześniej katar, ciężkie dni w pracy i wczoraj bardzo szybko zmęczony i poszedł spać



Często tak jest, że rozwój w jednym kierunku idzie a potem to się zmienia. Tak porównując dzieci trochę się wkurzam bo widzę, ze Oli nadal mniejsza, z lata nie mam prawie nic 74, Agata już w tym czasie miała 80. No, ale nie ma co porównywać, każda wyjątkowa ;-)

Udanego urlopu, pochwal się jakimś zdjęciem
My jutro rano ruszamy do jury krakowsko częstochowskiej na ślub znajomych i robimy tam sobie króciutkie wakacje dopóki nie trzaśniemy drzwiami od auta będę chodzić nerwowa co by tu jeszcze spakować ;-)
Masz rację z rozwojem. Kornel szybciej rozwija się fizycznie, szybciej usiadł, raczkuje, wstaje, etc. Za to Wiktor mając tyle co on potrafił zapytany spoglądać na wszystko w kuchni typu ekspres, firanki, lodówka.
Kornel z umiejętności gada bababa, mama, nie, nie, nie. Robi brawo, ale to już z miesiąc, przybija piątkę.
U nas letnie 74 i 80 w użyciu. Mi się tak złożyło, że sporo po starszym mi zostało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-06-09, 08:33   #2168
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Akada i Justysia udanych wyjazdów i wypoczynku

Super się czyta jak nasze dzieciaczki się rozwijają i mimo, że czasem się martwimy to w końcu kolejne etapy nadchodzą-raz szybciej, raz trochę trzeba poczekać jak to w życiu. Ja też często porownuje swoje córki, a różnica między nimi duza, części juz po 9 latach nie pamiętam część zaleceń była zupełnie inna.

Ostatnio znow chodzę jakas niewyspana. Niby młoda juz lepiej trochę spi, ale od 4 rano zaczyna kręcioły i jęki, i ja się wybudzam. Oczywiście nadal w nocy dwa karmienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-09, 09:42   #2169
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Masz rację z rozwojem. Kornel szybciej rozwija się fizycznie, szybciej usiadł, raczkuje, wstaje, etc. Za to Wiktor mając tyle co on potrafił zapytany spoglądać na wszystko w kuchni typu ekspres, firanki, lodówka.
Kornel z umiejętności gada bababa, mama, nie, nie, nie. Robi brawo, ale to już z miesiąc, przybija piątkę.
U nas letnie 74 i 80 w użyciu. Mi się tak złożyło, że sporo po starszym mi zostało.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja goni siostrę ;-) ale mam tyle pięknych bodziakow z długim rękawem a tu teraz taki upał ;-)))

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Akada i Justysia udanych wyjazdów i wypoczynku

Super się czyta jak nasze dzieciaczki się rozwijają i mimo, że czasem się martwimy to w końcu kolejne etapy nadchodzą-raz szybciej, raz trochę trzeba poczekać jak to w życiu. Ja też często porownuje swoje córki, a różnica między nimi duza, części juz po 9 latach nie pamiętam część zaleceń była zupełnie inna.

Ostatnio znow chodzę jakas niewyspana. Niby młoda juz lepiej trochę spi, ale od 4 rano zaczyna kręcioły i jęki, i ja się wybudzam. Oczywiście nadal w nocy dwa karmienia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ciężko tak nie porównywać dzieci ;-)
U nas też mimo ciemnych rolet, po 4 robi się jaśniej w pokoju i się zaczyna walka o dospanie do 7 ;-)
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-09, 12:47   #2170
panna_felicjanna
Zakorzenienie
 
Avatar panna_felicjanna
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 16 565
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Justysia, fajnie! Mąż Cię odciąży przez te 3 tygodnie.
Udanego uropu.

Dreaming, u mnie to samo. Dziś niby nocka lepsza, tylko 2 pobudki na karmienie i o 6 udało się położyć na drzemkę od razu po pobudce, a ja jakaś niewyspana.


Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Justysiaaa udanego urlopu z mezem

Co do rozwoju to chyba tak wlasnie jest ze te bardziej do przodu fizycznie, pozniej skupiaja sie na rozwoju intelektualnym.
Emilka mam wraznie w niczym nie jest championem chociaz od jakiegos czasu ladnie sie sama bawi i wkladka mniejsze kubeczki w wieksze, lub zabawki w kubeczki. Tez cos majstruje przy tablicy manipulacyjnej.

Kurcze zapisalam nas z mezem na szczepienie w piatek, ale teraz zaczynam sie zastanawiac czy to nie jest przypadkiem glupi pomysl ze sie oboje szczepimy tego samego dnia. A co jak oboje sie bedziemy zle czuc bardzo. Chyba przeloze moje szczepienie ... bede spokojniensza ze bedzie sie kto mial Emilka zajac. Co sadzicie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym przełożyła, bo co jeśli Was oboje rozłoży? A różnie może być.
panna_felicjanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-09, 14:35   #2171
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Hania akurat spoko znosi inhalacje, próbuje lizać maseczkę i czasem nawet się cieszy jak jej nakładam ta maskę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Justysiaaa udanego urlopu z mezem

Co do rozwoju to chyba tak wlasnie jest ze te bardziej do przodu fizycznie, pozniej skupiaja sie na rozwoju intelektualnym.
Emilka mam wraznie w niczym nie jest championem chociaz od jakiegos czasu ladnie sie sama bawi i wkladka mniejsze kubeczki w wieksze, lub zabawki w kubeczki. Tez cos majstruje przy tablicy manipulacyjnej.

Kurcze zapisalam nas z mezem na szczepienie w piatek, ale teraz zaczynam sie zastanawiac czy to nie jest przypadkiem glupi pomysl ze sie oboje szczepimy tego samego dnia. A co jak oboje sie bedziemy zle czuc bardzo. Chyba przeloze moje szczepienie ... bede spokojniensza ze bedzie sie kto mial Emilka zajac. Co sadzicie ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba też bym przełożyła. My akurat zapisaliśmy się na różne dni. No ale całe szczęście mąż druga dawkę zniósł naprawdę spoko. Jutro ja mam szczepienie
Cytat:
Napisane przez justysiaa89 Pokaż wiadomość
Hej


Ale rozgadane te Wasze maluchy, u nas tylko dada, mama i baba ale nie jako słowa tylko jako "bababababa, mamamamama" takie dłużej mówione. Brawo pięknie biła i przestała Ani papa ani nic...
Przy meblach lub przy krześle chodzi jak szalona ale jeszcze się nie puszcza, widać że nie potrafi utrzymać równowagi

Ogólnie mam wrażenie że starsza na tym etapie ruchowo była w tyle ale za to była bardziej rozwinięta właśnie w mówieniu, czynnościach, zabawach np. mając 10 miesięcy bawiła się sorterem trafiając kształtami do odpowiednich dziurek. Stefcia ruchowo śmiga ale pod względem rozwoju intelektualnego mam wrażenie że jest trochę w tyle Zabawki jedynie gryzie i rozrzuca, nic ją ostatnio nie zainteresuje na dłużej...


Mąż dziś idzie na nockę i od jutra zaczyna prawie 3-tygodniowy urlop Jutro śmigamy do Płocka do zoo, w czwartek może Toruń a na weekend na działkę chcemy jechać póki pogoda dopisuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Udanego urlopu

Pojechaliśmy wczoraj na mazury do dziadków na jedną noc. Podróż to był dramat bo Hania się darła całą drogę. Nawet zwymiotowała. Jechaliśmy 4.5h chyba gorszy dzień miała. Teraz wracamy i póki co śpi. Mam nadzieję, że jak najdłużej będzie spokój

Ja mam dużo letnich ciuchów po starszej córce (ona latem miała tak 15-16 miesięcy) no i Hania teraz te ciuchy nosi u nas głównie rozmiar 86 w użyciu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-10, 10:44   #2172
justysiaa89
Zakorzenienie
 
Avatar justysiaa89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 6 775
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Dzień dobry

Mam dzisiaj wizytę u chirurga onkologa. Mam kilka dziwnych znamion/narośli na ciele, chciałbym je usunąć, ciekawe co mi powie.

Muszę sie też umówić do laryngologa bo od przechorowania covid minęło już ponad 8 miesięcy a ja nadal mam duże problemy z węchem i smakiem Jestem tym już bardzo zmęczona, nie wyobrażam sobie że do końca życia nie poczuję zapachu ulubionych perfum albo że będzie mi śmierdziało i nie smakowało większość jedzenia
Mam nadzieję że może jest cokolwiek co może wspomóc odzyskanie zmysłów...



Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Justysiaaa udanego urlopu z mezem
Dziękuję Co do szczepień my mieliśmy w tym samym dniu i trochę ciężko było bo oboje byliśmy zmęczeni i bolała nas ręka. Drugą dawkę też mamy niestety w ten sam dzień



Cytat:
Napisane przez baby blues Pokaż wiadomość
Oo swego czasu wynajmowaliśmy z tżtem kawalerkę nieopodal płockiego zoo bardzo dobrze wspominam to miasto

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też je lubię Wczoraj byliśmy tylko w zoo ale któregoś dnia chcemy po prostu na miasto pojechać, na stary rynek na spacer, coś zjeść Mąż dodatkowo jeździ regularnie do Płocka na strzelnicę



Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Udanego urlopu, pochwal się jakimś zdjęciem
My jutro rano ruszamy do jury krakowsko częstochowskiej na ślub znajomych i robimy tam sobie króciutkie wakacje dopóki nie trzaśniemy drzwiami od auta będę chodzić nerwowa co by tu jeszcze spakować ;-)
Dziękuję i dla Was również udanej zabawy i odpoczynku My na dniach mamy w końcu rodzinną sesję zdjęciową, na którą mąż dostał voucher w prezencie od zakładu pracy po urodzeniu Stefci Mieliśmy się wybrać jak mała miała około 4 miesiące ale to była zima i w grę wtedy wchodziło tylko studio i fotograf sam zaproponował żeby poczekać aż mała podrośnie i będzie chociażby siedzieć a najlepiej jak będzie ciepło i zrobimy w plenerze Więc jak będziemy mieć fotki to się na pewno pochwalę



Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Akada i Justysia udanych wyjazdów i wypoczynku
Dziękuję



Cytat:
Napisane przez panna_felicjanna Pokaż wiadomość
Justysia, fajnie! Mąż Cię odciąży przez te 3 tygodnie.
Udanego uropu.
Dziękuję Oj tak, uwielbiam jak jest z nami w domu... Cieszę się bo niedługo mamy drugą rocznicę ślubu i według grafiku by pracował a tak będziemy mogli miło spędzić ten dzień razem



Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Udanego urlopu

Pojechaliśmy wczoraj na mazury do dziadków na jedną noc. Podróż to był dramat bo Hania się darła całą drogę. Nawet zwymiotowała. Jechaliśmy 4.5h chyba gorszy dzień miała. Teraz wracamy i póki co śpi. Mam nadzieję, że jak najdłużej będzie spokój

Ja mam dużo letnich ciuchów po starszej córce (ona latem miała tak 15-16 miesięcy) no i Hania teraz te ciuchy nosi u nas głównie rozmiar 86 w użyciu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję Oj to mieliście ciężką podróż Ja też się martwię jak w sierpniu Stefcia zniesie podróż nad morze (3h) bo bardzo nie lubi jeździć autem, no chyba że śpi. Planujemy wyjechać wcześnie rano licząc że właśnie obie nam prześpią drogę jeszcze.


Co do ubranek to u mnie po starszej rozmiary się nie zgrywają co do pory roku bo Hania była zimowym dzieckiem Więc Stefcia teraz nosi 74/80 a Hania latem nosiła 68, czasem 74.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
justysiaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 13:13   #2173
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Hania akurat spoko znosi inhalacje, próbuje lizać maseczkę i czasem nawet się cieszy jak jej nakładam ta maskę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:35 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Chyba też bym przełożyła. My akurat zapisaliśmy się na różne dni. No ale całe szczęście mąż druga dawkę zniósł naprawdę spoko. Jutro ja mam szczepienie Udanego urlopu

Pojechaliśmy wczoraj na mazury do dziadków na jedną noc. Podróż to był dramat bo Hania się darła całą drogę. Nawet zwymiotowała. Jechaliśmy 4.5h chyba gorszy dzień miała. Teraz wracamy i póki co śpi. Mam nadzieję, że jak najdłużej będzie spokój

Ja mam dużo letnich ciuchów po starszej córce (ona latem miała tak 15-16 miesięcy) no i Hania teraz te ciuchy nosi u nas głównie rozmiar 86 w użyciu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Sun daj znac jak po szczepieniu

Justysia - wspolczuje problemow z smakiem i węchem ! Oby lekarz cos poradzil ...
Ja tez musze isc do laryngologa bo ciagle mi splywa katar po gardle i od misiaca mam takie glupie uczucie ze cos mam w gardle. Juz raz bylam i stwierdzila lekarka ze to refluks, ale teraz wydaje mi sie ze nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-10, 18:04   #2174
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez sunshine16 Pokaż wiadomość
Pojechaliśmy wczoraj na mazury do dziadków na jedną noc. Podróż to był dramat bo Hania się darła całą drogę. Nawet zwymiotowała. Jechaliśmy 4.5h chyba gorszy dzień miała. Teraz wracamy i póki co śpi. Mam nadzieję, że jak najdłużej będzie spokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Współczuje podróży, ja się bałam o młodszą a ona dużo spała a jak płakała to zrobiliśmy dwie przerwy, za to nam starsza wymiotowała właśnie pierzemy fotelik w hotelu, nie zjadła w domu śniadania a potem podjadała ciasteczka owsiane, mamy nauczkę nigdy więcej ...

Jutro jedziemy podziwiać okolice, z hotelu widzimy zamek w Ogrodziencu
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 07:48   #2175
baby blues
Zadomowienie
 
Avatar baby blues
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: tam, gdzie rosną poziomki
Wiadomości: 1 413
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Współczuje podróży, ja się bałam o młodszą a ona dużo spała a jak płakała to zrobiliśmy dwie przerwy, za to nam starsza wymiotowała właśnie pierzemy fotelik w hotelu, nie zjadła w domu śniadania a potem podjadała ciasteczka owsiane, mamy nauczkę nigdy więcej ...

Jutro jedziemy podziwiać okolice, z hotelu widzimy zamek w Ogrodziencu
Miłego wypoczynku! ojj u nas też kiedyś była taka akcja... Młody nie chciał zjeść śniadania a w aucie podjadał jakieś wafle ryżowe i to samo było

My wczoraj mieliśmy w przedszkolu Dzień Mamy i Taty Oliwka dała radę i nawet nic nie marudziła, nic nie spała, tylko podziwiała atrakcje, oczywiście z poziomu moich rąk starszak ledwo żywy, bo było dużo ruchu, przeciąganie liny, dmuchańce etc. Tż mówi, że się prawie rozpłakał, jak młody śpiewał piosenkę o miłości do rodziców te dzieciaki tak szybko rosną, ech


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
baby blues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-11, 10:12   #2176
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Justysia trzymam kciuki aby te dolegliwości pocovidowe w końcu minęły no i mam nadzieję, że na konsultacji u chirurga okazało się, że zmiany nie są groźne. Daj znać!

Akada nie zazdroszczę przygód wymiotnych, ale za to zazdroszczę wyjazdu

Baby blues ja na każdym Dniu Mamy i Taty u córki w przedszkolu uroniłam łzę, bardzo mnie rozczulają takie występy maluszków więc nie dziwie się, że Twój TŻ ledwo się powstrzymał

Roselyn ostatnio coraz częściej słyszę, że wszelkie bóle gardła lekarze zwalają na refluks. Ja akurat z nim i zgagą mam problemy, ale chyba większość społeczeństwa raczej nie. Masz racje skonsultuj jeszcze raz

W końcu przebiły się nam dwie górne jedynki 🥳 także w poniedziałek 11 miesięcy i 4 zęby na pokładzie


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-12, 21:06   #2177
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Dziewczyny, cały czas Was czytam, ale nie mam czasu odpisywać..
Zazdroszczę wyjazdów i życzę żebyście wypoczęły mimo wszystko

Czy macie może jakieś doświadczenia ze Scootandride? Zastanawiam się, czy jest wart swojej ceny.. Może byłby fajnym prezentem na roczek, bo już mnie rodzina zamęcza pytaniami co kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-13, 20:32   #2178
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Justysia a zamierzasz się szczepić na covid? Podobno właśnie szczepienie często pomaga odzyskać utracone zmysły po tej chorobie.


Ja jak zwykle nie nadążam ze wszystkim. Mam wrażenie, że gdy do Was piszę to zawsze, że Ignaś jest chory. I teraz nie jest inaczej. Ma znów katar, ale wiążę to z zębami, bo dwa mu się przebijają i w tym samym momencie dostał kataru i zaczął się mocno ślinić. Ale zaczął też kasłać, więc musimy ostro walczyć żeby mu się nie pogorszyło.

Ja jestem na kwarantannie. Ostatnio prawdopodobnie mój najstarszy złapał jakąś wirusówkę w szpitalu w czasie badań, gorączkował 3 dni, raz zwymiotował i od tamtej pory ma też żółty katar i kaszel. Potem złapało moją córkę, ale trochę delikatniej i na końcu mnie. U mnie się to nałożyło ze starszą infekcją i w końcu tak mnie wczoraj bolało gardło i się źle czułam, że liczyłam na antybiotyk i zadzwoniłam na pomoc świąteczną, ale dostałam zlecenie na test . Jutro powinnam mieć wynik i mam nadzieję, że wyjdzie ujemny.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 19:27   #2179
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Czy macie może jakieś doświadczenia ze Scootandride? Zastanawiam się, czy jest wart swojej ceny.. Może byłby fajnym prezentem na roczek, bo już mnie rodzina zamęcza pytaniami co kupić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzę jak dzieciaki znajomych śmigają, chłopiec 1,5 roku i dziewczynka z kwietnia, rewelacja. Uważam, że super prezent jak się chcą złożyć Jak tylko zacznie więcej chodzić niż trzy kroki ;-) chce od nich pożyczyć, ale nie wiem czy na to lato już kupię, zależy jak będzie chodzić. Na razie nawet sama nie stoi bez trzymania mebli

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Ja jak zwykle nie nadążam ze wszystkim. Mam wrażenie, że gdy do Was piszę to zawsze, że Ignaś jest chory. I teraz nie jest inaczej. Ma znów katar, ale wiążę to z zębami, bo dwa mu się przebijają i w tym samym momencie dostał kataru i zaczął się mocno ślinić. Ale zaczął też kasłać, więc musimy ostro walczyć żeby mu się nie pogorszyło.

Ja jestem na kwarantannie. Ostatnio prawdopodobnie mój najstarszy złapał jakąś wirusówkę w szpitalu w czasie badań, gorączkował 3 dni, raz zwymiotował i od tamtej pory ma też żółty katar i kaszel. Potem złapało moją córkę, ale trochę delikatniej i na końcu mnie. U mnie się to nałożyło ze starszą infekcją i w końcu tak mnie wczoraj bolało gardło i się źle czułam, że liczyłam na antybiotyk i zadzwoniłam na pomoc świąteczną, ale dostałam zlecenie na test . Jutro powinnam mieć wynik i mam nadzieję, że wyjdzie ujemny.

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Zdrówka, żeby katar nie spływał na dół, dla Ciebie też, daj znać jak wynik

My już na w domu. Było super, przepiękne widoki, już zapowiedziałam, że za kilka lat chce zrobić szlak orlich gniazd z mężem i dziećmi a jak nie będą chcieli to sama na fb więcej pospamuje zdjęciami ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DD7A8D4F-DB9A-4B92-B899-85E00236C9A6.jpg (173,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5DAC3E60-B61A-4250-886F-F411E831B1B6.jpg (219,5 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 51DE5824-F1AD-4028-9EFC-4F999F257241.jpg (181,8 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg AB51279B-749B-4F9A-BFC6-50D8203539E7.jpg (179,5 KB, 58 załadowań)
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-06-14, 19:34   #2180
asiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar asiaczek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 720
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Ja jednak negatywna, a choroba trochę odpuszcza .

Ignaś sporo teraz kaszle, na razie jest osłuchowo czysty i oby tak zostało

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
__________________
Jeśli kiedyś jakiś facet złamie kobiecie skrzydła to później zostaje jej latanie na miotle
asiaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 20:23   #2181
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Widzę jak dzieciaki znajomych śmigają, chłopiec 1,5 roku i dziewczynka z kwietnia, rewelacja. Uważam, że super prezent jak się chcą złożyć Jak tylko zacznie więcej chodzić niż trzy kroki ;-) chce od nich pożyczyć, ale nie wiem czy na to lato już kupię, zależy jak będzie chodzić. Na razie nawet sama nie stoi bez trzymania mebli



Zdrówka, żeby katar nie spływał na dół, dla Ciebie też, daj znać jak wynik

My już na w domu. Było super, przepiękne widoki, już zapowiedziałam, że za kilka lat chce zrobić szlak orlich gniazd z mężem i dziećmi a jak nie będą chcieli to sama na fb więcej pospamuje zdjęciami ;-)
Pięknie 🙂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Ja jednak negatywna, a choroba trochę odpuszcza .

Ignaś sporo teraz kaszle, na razie jest osłuchowo czysty i oby tak zostało

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Zdrówka dla Was.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-14, 21:25   #2182
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Akada piekne widoki !

My w niedziele bylismy pierwszy raz w zyciu na baseni. Fajnie bylo, Emilka sie cieszyla, tylko ja sie zestresowalam bo raz sie zakrztusila.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 15:26   #2183
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Akada jak Twoja rodzina nie będzie chciała ruszyć szlakiem to weź mnie ze sobą żadnego z tych miejsc nie widziałam niestety... Super, że wyjazd się udał!

Asiaczek zdrówka dla Ciebie i dla Ignasia. Dobrze, że to nie korona, bo dodatkowo izolacja jak upały idą pewnie byłaby męcząca

Roselyn pewnie minizawał juz miałaś. Z wodą niestety nie ma żartów i trzeba być czujnym. U nas chrzestna z wyprzedzeniem juz kupila malej taką muszle plastikowa na piasek i jako basenik może służyć-w tym roku piasku jej nie dam, bo go zje, ale jak będą upały to będzie się pluskac w niej w ogródku.

U nas masakra zębowa trwa-jedynki gorne napieraja, raz juz je czuć i widać dziurę w dziasle, a raz takie spuchnięte i zaropiałe bomby ma zamiast nich. Dwie noce juz wycięte z życiorysu, dzis dwie drzemki w dzien i to spalam z nią, bo padałam na twarz (dwa razy po godzinie jak zabita spalam).

Wykorzystaliście bon turystyczny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 15:31   #2184
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

My jeszcze nie wykorzystalismy. Ale chyba wezme jedna noc w jakims super hotelu z basenem itp.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 18:38   #2185
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Akada jak Twoja rodzina nie będzie chciała ruszyć szlakiem to weź mnie ze sobą żadnego z tych miejsc nie widziałam niestety... Super, że wyjazd się udał!

U nas masakra zębowa trwa-jedynki gorne napieraja, raz juz je czuć i widać dziurę w dziasle, a raz takie spuchnięte i zaropiałe bomby ma zamiast nich. Dwie noce juz wycięte z życiorysu, dzis dwie drzemki w dzien i to spalam z nią, bo padałam na twarz (dwa razy po godzinie jak zabita spalam).

Wykorzystaliście bon turystyczny?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Biorę Cię w ciemno ;-)
Ciężkie ząbkowanie u Was, może jak się przebiją będzie dłużej spokój

Tak, teraz wykorzystaliśmy i ciesze się, że z głowy, poszło sprawnie


Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Akada piekne widoki !

My w niedziele bylismy pierwszy raz w zyciu na baseni. Fajnie bylo, Emilka sie cieszyla, tylko ja sie zestresowalam bo raz sie zakrztusila.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Fajnie też na tym wyjeździe poszliśmy do hotelu obok, gdzie nocleg kosztował 780 zł za dobę Moja gwiazda chciała być tylko w jacuzzi Mąż próbował z nią wywijać to co pamiętał z zajęć ze starszą. Najważniejsze żeby Emi nie miała nie miała traumy, oj na dzieci trzeba mega uważać, starsza teraz dwa razy się topiła …raz nasze nie dopatrzenia, raz biegła po płytkach, poślizgnęła się i wpadła na główkę do jacuzzi….wyglądało to brawurowo i strasznie zarazem

Boszzz jak Jak ja cierpię kupować butów dzieciom, kupiłam crocsy już raz wymieniłam na większe, teraz myśle czy jeszcze o numer nie mogłyby być większe Ech za chwile będą dwie panny w butach, oszaleje i osiwieje ;-)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DB882F2C-1083-402A-88B7-6DD887E11E3D.jpg (185,6 KB, 49 załadowań)
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 21:17   #2186
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Slodkie te sandałki tez nie cierpię kupować starszej butów, bo jak jakis rozmiar jej się robi za mały, np. 32 to okazuje się, że 33 jest jeszcze za duży, a ciężko znaleźć numerację z połówkami i trzeba szukać albo dużego 32 albo małego 33 - Idzie czasem oszaleć.

My w sierpniu chyba pojedziemy na dwie noce do Krakowa i zaliczymy Energylandie - marzenie starszej. Akurat nocleg plus bilety opłacimy bonami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 21:20   #2187
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Akada sandalki przeurocze !
Ale historie starszej mrozace w zylach !


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-15, 21:56   #2188
akada
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 489
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez dreaming_9004 Pokaż wiadomość
Slodkie te sandałki tez nie cierpię kupować starszej butów, bo jak jakis rozmiar jej się robi za mały, np. 32 to okazuje się, że 33 jest jeszcze za duży, a ciężko znaleźć numerację z połówkami i trzeba szukać albo dużego 32 albo małego 33 - Idzie czasem oszaleć.

My w sierpniu chyba pojedziemy na dwie noce do Krakowa i zaliczymy Energylandie - marzenie starszej. Akurat nocleg plus bilety opłacimy bonami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Energylandia chciałabym i się boje boje chyba bardziej, my takie atrakcje to za 10 lat może. A Kraków, Wieliczke chcecie zwiedzać ? To szlak orlich gniazd i tych zamków masz bliziutko ;-) od Was to kawał drogi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1A041327-72AE-4A00-B764-D3F6EB2125E7.jpg (192,0 KB, 50 załadowań)
akada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 07:01   #2189
sunshine16
Zakorzenienie
 
Avatar sunshine16
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 057
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Cytat:
Napisane przez Roselyn Pokaż wiadomość
Sun daj znac jak po szczepieniu

Justysia - wspolczuje problemow z smakiem i węchem ! Oby lekarz cos poradzil ...
Ja tez musze isc do laryngologa bo ciagle mi splywa katar po gardle i od misiaca mam takie glupie uczucie ze cos mam w gardle. Juz raz bylam i stwierdzila lekarka ze to refluks, ale teraz wydaje mi sie ze nie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po szczepieniu czułam się ok, w zasadzie tak samo jak po pierwszej dawce. Trochę ręką mnie bolała i przez kilka godzin byłam zmęczona tuż po szczepionce miałam napad ziewania i ziewalam chyba pół godziny co chwilę
Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Widzę jak dzieciaki znajomych śmigają, chłopiec 1,5 roku i dziewczynka z kwietnia, rewelacja. Uważam, że super prezent jak się chcą złożyć Jak tylko zacznie więcej chodzić niż trzy kroki ;-) chce od nich pożyczyć, ale nie wiem czy na to lato już kupię, zależy jak będzie chodzić. Na razie nawet sama nie stoi bez trzymania mebli



Zdrówka, żeby katar nie spływał na dół, dla Ciebie też, daj znać jak wynik

My już na w domu. Było super, przepiękne widoki, już zapowiedziałam, że za kilka lat chce zrobić szlak orlich gniazd z mężem i dziećmi a jak nie będą chcieli to sama na fb więcej pospamuje zdjęciami ;-)
Ale pięknie nigdy tam nie byłam!
Cytat:
Napisane przez asiaczek Pokaż wiadomość
Ja jednak negatywna, a choroba trochę odpuszcza .

Ignaś sporo teraz kaszle, na razie jest osłuchowo czysty i oby tak zostało

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Zdrówka!
Cytat:
Napisane przez akada Pokaż wiadomość
Biorę Cię w ciemno ;-)
Ciężkie ząbkowanie u Was, może jak się przebiją będzie dłużej spokój

Tak, teraz wykorzystaliśmy i ciesze się, że z głowy, poszło sprawnie




Fajnie też na tym wyjeździe poszliśmy do hotelu obok, gdzie nocleg kosztował 780 zł za dobę Moja gwiazda chciała być tylko w jacuzzi Mąż próbował z nią wywijać to co pamiętał z zajęć ze starszą. Najważniejsze żeby Emi nie miała nie miała traumy, oj na dzieci trzeba mega uważać, starsza teraz dwa razy się topiła …raz nasze nie dopatrzenia, raz biegła po płytkach, poślizgnęła się i wpadła na główkę do jacuzzi….wyglądało to brawurowo i strasznie zarazem

Boszzz jak Jak ja cierpię kupować butów dzieciom, kupiłam crocsy już raz wymieniłam na większe, teraz myśle czy jeszcze o numer nie mogłyby być większe Ech za chwile będą dwie panny w butach, oszaleje i osiwieje ;-)
Ale piękne sandałki 🥰

U nas znowu katar tym razem jej sam wycieka. Mieliśmy też jednodniowy epizod z biegunka. Mam nadzieję, że to przez zęby bo widzę, że górne dwójki chcą się przebijać. Wreszcie coś się dzieje z tymi zębami bo od 4 miesięcy mamy tylko dwa
Za tydzień jedziemy nad morze ze znajomymi do Gdańska. Mam nadzieję że ten katar już przejdzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sunshine16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-06-16, 09:40   #2190
dreaming_9004
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 735
Dot.: Mamy sierpniowe 2020 cz. 3

Akada od nas do Krakowa 550km na sama myśl podróży z Idą mam gęsią skórkę, ale ostatnio trochę lepiej z tą jazdą - niestety przodem, tyłem nie da rady, bo jest dramat. Planujemy tylko 2-3 dniowy wypad, więc orle gniazda zostają w planie na kiedyś ale narobiłaś ochoty tymi fotkami

Sunshine super, że po szczepieniu bez większych dolegliwości. Na długo planujecie wypad nad morze? Trzymam kciuki, żeby dziewczyny obie były 100% zdrowe

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dreaming_9004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-15 18:21:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:02.