Randki przez Internet cz. 2 - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-12-05, 12:45   #4531
Mystique90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 21
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

A mnie te całe "randki" internetowe zaczynają już denerwować. Marnuję czas na poznawanie kolejnych facetów pisząc przez wiele godzin tylko po to, żeby przekonać się, że nic z tego nie będzie

Też tak macie?
Mystique90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-05, 13:36   #4532
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mystique90 Pokaż wiadomość
A mnie te całe "randki" internetowe zaczynają już denerwować. Marnuję czas na poznawanie kolejnych facetów pisząc przez wiele godzin tylko po to, żeby przekonać się, że nic z tego nie będzie

Też tak macie?

Tak... tyle, że u mnie często na samym pisaniu się kończy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-05, 21:26   #4533
milkatojaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 27
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Poznałam kogoś na czteri on po rozwodzie ma córkę mieszka sam,ja też mam dziecko małe nic mu nie przeszkadza.
Jednak ciężko żebym znalazła czas na spotkanie bez dziecka .
Nie wiem jak to zrobić czy iść na spotkanie z córką?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milkatojaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-05, 22:19   #4534
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez milkatojaa Pokaż wiadomość
Poznałam kogoś na czteri on po rozwodzie ma córkę mieszka sam,ja też mam dziecko małe nic mu nie przeszkadza.
Jednak ciężko żebym znalazła czas na spotkanie bez dziecka .
Nie wiem jak to zrobić czy iść na spotkanie z córką?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym poszła bez córki na pierwsze spotkanie.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-05, 22:23   #4535
milkatojaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 27
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Ja bym poszła bez córki na pierwsze spotkanie.
Spróbuję chociaż na godzinę ja do jakieś koleżanki porzucić może ktoś się zgodzi .
Bo niestety nie mam za bardzo komu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milkatojaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-05, 22:34   #4536
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Ja bym poszła bez córki na pierwsze spotkanie.
Też tak uważam. Po pierwsze nie znasz tego faceta i nie wiesz czego się po nim spodziewać. Poza tym to mało romantyczne okoliczności zabierać jakieś osoby trzecie na randkę. Nie wiem w jakim wieku jest dziecko, ale w ogóle nie śpieszyłabym się z przedstawianiem mu nowych 'przyjaciół' mamusi, póki nie wiadomo czy coś z tego będzie. Dzieci się łatwo przywiązują. Zwłaszcza jak są wychowywane bez ojca.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Mystique90 Pokaż wiadomość
A mnie te całe "randki" internetowe zaczynają już denerwować. Marnuję czas na poznawanie kolejnych facetów pisząc przez wiele godzin tylko po to, żeby przekonać się, że nic z tego nie będzie

Też tak macie?
Niestety znalezienie partnera, zwłaszcza jak ma się jakieś wymagania to zwykle wysiłek. W życiu nie ma nic za darmo. Jak jesteś zmęczona bezproduktywnymi rozmowami to może zrób sobie przerwę, odetchnij i wróć do randkowania za jakiś czas. Możesz też ograniczyć pisanie. Po wstępnym zapoznaniu po prostu proponuj spotkanie na żywo. Wtedy najłatwiej zdecydować czy ktoś ma potencjał, czy kompletnie nie.

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------

Cytat:
Napisane przez milkatojaa Pokaż wiadomość
Spróbuję chociaż na godzinę ja do jakieś koleżanki porzucić może ktoś się zgodzi .
Bo niestety nie mam za bardzo komu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To zastanów się czy w ogóle będziesz miała czas na rozwijanie tej relacji w komfortowych warunkach dla ciebie, tego faceta i dziecka. To że sam fakt posiadania przez ciebie dziecka mu nie przeszkadza, jeszcze nie znaczy, że zawsze będzie chciał spędzać czas we trójkę.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-05, 22:48   #4537
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez milkatojaa Pokaż wiadomość
Poznałam kogoś na czteri on po rozwodzie ma córkę mieszka sam,ja też mam dziecko małe nic mu nie przeszkadza.
Jednak ciężko żebym znalazła czas na spotkanie bez dziecka .
Nie wiem jak to zrobić czy iść na spotkanie z córką?
Fatalny pomysł. Chcesz jakiemuś randomowi z netu swoje dziecko pokazywać? Nie lepiej się teraz skupić na ogarnianiu ważnych kwestii a nie poznawaniu nowego faceta?

Wybacz, ale mając tego typu pomysły możesz narazić dziecko na niebezpieczeństwo. Facet Ci życia nie naprawi.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;89025641]
(...)
To zastanów się czy w ogóle będziesz miała czas na rozwijanie tej relacji w komfortowych warunkach dla ciebie, tego faceta i dziecka. To że sam fakt posiadania przez ciebie dziecka mu nie przeszkadza, jeszcze nie znaczy, że zawsze będzie chciał spędzać czas we trójkę.[/QUOTE]

Poza tym powiedzieć można wszystko a czy komuś serio dziecko nie przeszkadza, to i tak wychodzi w praniu. I są potem różne dramaty. Ale tu jest chyba wizja pt. nowy facet, bierze mnie z dzieckiem, ogarnia mieszkanie, pieniądze, bo koleżanki miały taką sytuację i im się udało.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-06, 07:08   #4538
milkatojaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 27
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

On chce swoją córkę też zabierać i proponował mi szybkie mieszkanie razem,ma swój duży dom mieszka w nim sam świetnie zarabia.
Jeżeli oczywiście wszystko pójdzie w dobrym kierunku bo narazie tylko dużo piszemy i dzwonimy do siebie .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 06:58 ---------- Poprzedni post napisano o 06:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Fatalny pomysł. Chcesz jakiemuś randomowi z netu swoje dziecko pokazywać? Nie lepiej się teraz skupić na ogarnianiu ważnych kwestii a nie poznawaniu nowego faceta?

Wybacz, ale mając tego typu pomysły możesz narazić dziecko na niebezpieczeństwo. Facet Ci życia nie naprawi.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------



Poza tym powiedzieć można wszystko a czy komuś serio dziecko nie przeszkadza, to i tak wychodzi w praniu. I są potem różne dramaty. Ale tu jest chyba wizja pt. nowy facet, bierze mnie z dzieckiem, ogarnia mieszkanie, pieniądze, bo koleżanki miały taką sytuację i im się udało.
Wiem,że nie naprawi jednak w dwójkę żyje się łatwiej,to już kolejna osoba która chciała mnie zabrać do siebie i ze mną mieszkać i dziecko mu nie przeszkadzało.
Oczywiście nie zamierzam tak od razu bo chce kogoś poznać zobaczyć czy mi się podoba itd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:00 ---------- Poprzedni post napisano o 06:58 ----------

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;89025641]Też tak uważam. Po pierwsze nie znasz tego faceta i nie wiesz czego się po nim spodziewać. Poza tym to mało romantyczne okoliczności zabierać jakieś osoby trzecie na randkę. Nie wiem w jakim wieku jest dziecko, ale w ogóle nie śpieszyłabym się z przedstawianiem mu nowych 'przyjaciół' mamusi, póki nie wiadomo czy coś z tego będzie. Dzieci się łatwo przywiązują. Zwłaszcza jak są wychowywane bez ojca.

---------- Dopisano o 23:29 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------



Niestety znalezienie partnera, zwłaszcza jak ma się jakieś wymagania to zwykle wysiłek. W życiu nie ma nic za darmo. Jak jesteś zmęczona bezproduktywnymi rozmowami to może zrób sobie przerwę, odetchnij i wróć do randkowania za jakiś czas. Możesz też ograniczyć pisanie. Po wstępnym zapoznaniu po prostu proponuj spotkanie na żywo. Wtedy najłatwiej zdecydować czy ktoś ma potencjał, czy kompletnie nie.

---------- Dopisano o 23:34 ---------- Poprzedni post napisano o 23:29 ----------



To zastanów się czy w ogóle będziesz miała czas na rozwijanie tej relacji w komfortowych warunkach dla ciebie, tego faceta i dziecka. To że sam fakt posiadania przez ciebie dziecka mu nie przeszkadza, jeszcze nie znaczy, że zawsze będzie chciał spędzać czas we trójkę.[/QUOTE]On też ma córkę sam chciał córkę gdzieś zabrać moje dziecko jest malutkie to przecież ciągle nie będziemy sami a ja mam kombinować opiekunkę na tym to nie polega

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:00 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Fatalny pomysł. Chcesz jakiemuś randomowi z netu swoje dziecko pokazywać? Nie lepiej się teraz skupić na ogarnianiu ważnych kwestii a nie poznawaniu nowego faceta?

Wybacz, ale mając tego typu pomysły możesz narazić dziecko na niebezpieczeństwo. Facet Ci życia nie naprawi.

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:44 ----------



Poza tym powiedzieć można wszystko a czy komuś serio dziecko nie przeszkadza, to i tak wychodzi w praniu. I są potem różne dramaty. Ale tu jest chyba wizja pt. nowy facet, bierze mnie z dzieckiem, ogarnia mieszkanie, pieniądze, bo koleżanki miały taką sytuację i im się udało.
No tak powiedzieć można wszystko jeszcze się nie spotkaliśmy zobaczymy jak to będzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:02 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Bardzo mi się podoba jest ogarnięty dobra z niego partia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Mystique90 Pokaż wiadomość
A mnie te całe "randki" internetowe zaczynają już denerwować. Marnuję czas na poznawanie kolejnych facetów pisząc przez wiele godzin tylko po to, żeby przekonać się, że nic z tego nie będzie

Też tak macie?
Dlaczego nic z tego nie będzie?
Rozmowa się nagle urywa nie proponują spotkań czy jak ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:08 ---------- Poprzedni post napisano o 07:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Mystique90 Pokaż wiadomość
A mnie te całe "randki" internetowe zaczynają już denerwować. Marnuję czas na poznawanie kolejnych facetów pisząc przez wiele godzin tylko po to, żeby przekonać się, że nic z tego nie będzie

Też tak macie?
Ja dopiero co zaczęłam i już miałam mnóstwo propozycji spotkań.
Nie mam niestety za bardzo jak latać na te randki jestem zależna od rodziny żeby ktoś mi dziecko popilnował

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milkatojaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 09:21   #4539
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Milka nie bierz tego do siebie, może źle zrozumiałam Twój post. Ale z tego co piszesz to mam wrażenie, że ty szukasz kandydata, który zapewni byt Tobie i dziecku, i na tym głównie opierasz swoje poszukiwania. To trochę przykre. Dopiero poznałaś faceta, a jego główne cechy, które wymieniłaś to to, że 'dobra partia', fajnie zarabia i ma dom.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 09:29   #4540
milkatojaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 27
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miss_Suze Pokaż wiadomość
Milka nie bierz tego do siebie, może źle zrozumiałam Twój post. Ale z tego co piszesz to mam wrażenie, że ty szukasz kandydata, który zapewni byt Tobie i dziecku, i na tym głównie opierasz swoje poszukiwania. To trochę przykre. Dopiero poznałaś faceta, a jego główne cechy, które wymieniłaś to to, że 'dobra partia', fajnie zarabia i ma dom.
To duży plus dla niego jeszcze się dogadujemy bo rozmawiamy przez tel.
Więc kolejny plus nie wiem jak będzie jak się spotkamy,zawsze byłam wybredna i wygląd miał dla mnie duże znaczenie na zdjęciach wygląda na całkiem przeciętnego.
Nie chodzi mi że zapewni mi byt bo nie zamierzam jednak się do niego wprowadzać chociaż on ledwo mnie zna a już rzucił taka propozycją
Póki sama nie pójdę do pracy a to jeszcze długie lata .
Więc wszystko zależy jak się będziemy dogadywać i czy w ogóle poczeka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milkatojaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 09:30   #4541
niki1122
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 61
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

A później krążą takie, a nie inne opinie o samotnych matkach Zresztą troche dziwne, że obcy facet już z góry proponuję szybkie wspólne zamieszkanie, mi by się czerwona lamka zapaliła.
niki1122 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-06, 09:33   #4542
milkatojaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 27
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

A każda z nas ma jakieś tam wymagania w stosunku do partnera to akurat nic dziwnego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milkatojaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 09:34   #4543
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

No mnie też by niepokoiło gdyby facet, z którym się jeszcze nie spotkałam chciał mi już walizki pakować.
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 09:39   #4544
milkatojaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 27
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez niki1122 Pokaż wiadomość
A później krążą takie, a nie inne opinie o samotnych matkach Zresztą troche dziwne, że obcy facet już z góry proponuję szybkie wspólne zamieszkanie, mi by się czerwona lamka zapaliła.
A jakie mają opinie czy to ja mu proponuję wspólne mieszkanie i chce na siłę z nim mieszkać?
Kurczę no to widocznie trafiam na samych takich dziwaków bo ciągle mi takie rzeczy proponują,plus małżeństwo po kilku miesiącach znajomości tylko akurat nigdy ja nie chciałam ślubu i zawsze o tym głośno im mówiłam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Być może wieje od niego lekką desperacją nie jest jedyny
Jest długo sam,nie ma rodziców rodzeństwa czuje się porostu samotny bo nie wiem jak to tłumaczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milkatojaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 10:27   #4545
Agnek
Wtajemniczenie
 
Avatar Agnek
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2 329
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez milkatojaa Pokaż wiadomość
A jakie mają opinie czy to ja mu proponuję wspólne mieszkanie i chce na siłę z nim mieszkać?
Kurczę no to widocznie trafiam na samych takich dziwaków bo ciągle mi takie rzeczy proponują,plus małżeństwo po kilku miesiącach znajomości tylko akurat nigdy ja nie chciałam ślubu i zawsze o tym głośno im mówiłam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Być może wieje od niego lekką desperacją nie jest jedyny
Jest długo sam,nie ma rodziców rodzeństwa czuje się porostu samotny bo nie wiem jak to tłumaczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

No to desperat faktycznie. Wspólne mieszkanie proponować kobiecie, której nie zna


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Agnek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 11:17   #4546
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez milkatojaa Pokaż wiadomość
A jakie mają opinie czy to ja mu proponuję wspólne mieszkanie i chce na siłę z nim mieszkać?
Kurczę no to widocznie trafiam na samych takich dziwaków bo ciągle mi takie rzeczy proponują,plus małżeństwo po kilku miesiącach znajomości tylko akurat nigdy ja nie chciałam ślubu i zawsze o tym głośno im mówiłam.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:39 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

Być może wieje od niego lekką desperacją nie jest jedyny
Jest długo sam,nie ma rodziców rodzeństwa czuje się porostu samotny bo nie wiem jak to tłumaczyć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Opinie, ze panna z dzieckiem szuka nie partnera a chodzacy portfel. I tak to troche wyglada... Poza tym jak dla mnie to mega desperacja od razu proponowac zamieszkanie razem, serio, nawet sie nie znacie osobiscie. Moze sie okazac ze dla faceta niewazne bedzie jaka dziewczyna byle byla, skoro od razu takie propozycje.

Zastanawia mnie czemu piszesz ze mina dlugie lata zanim do pracy pojdziesz? Sama dzieci nie mam, ale w rodzinie jest sporo i praktycznie wszystkie dziewczyny wracaly do pracy jak dziecko konczylo rok, korzystajac z opcji jaka jest zlobek albo przedszkole.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 16:07   #4547
crazyWerka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 7
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Opinie, ze panna z dzieckiem szuka nie partnera a chodzacy portfel. I tak to troche wyglada... Poza tym jak dla mnie to mega desperacja od razu proponowac zamieszkanie razem, serio, nawet sie nie znacie osobiscie. Moze sie okazac ze dla faceta niewazne bedzie jaka dziewczyna byle byla, skoro od razu takie propozycje.

Zastanawia mnie czemu piszesz ze mina dlugie lata zanim do pracy pojdziesz? Sama dzieci nie mam, ale w rodzinie jest sporo i praktycznie wszystkie dziewczyny wracaly do pracy jak dziecko konczylo rok, korzystajac z opcji jaka jest zlobek albo przedszkole.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czytałam wątek autorki,z tego co pisała nie ma alimentów, pracę straciła,a dziecko do żłobka się nie dostało.Prywatny żłobek to koszt około tyś.zlotych a ona mieszka u rodzi ców.
Też dzieci nie mam ale mają znajomi,i ciężko było jednej osobie znaleźć pracę w godzinach żłobka,do tego mieli druga osobe do pomocy,a ona nawet nie ma partnera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
crazyWerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 16:16   #4548
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez crazyWerka Pokaż wiadomość
Czytałam wątek autorki,z tego co pisała nie ma alimentów, pracę straciła,a dziecko do żłobka się nie dostało.Prywatny żłobek to koszt około tyś.zlotych a ona mieszka u rodzi ców.
Też dzieci nie mam ale mają znajomi,i ciężko było jednej osobie znaleźć pracę w godzinach żłobka,do tego mieli druga osobe do pomocy,a ona nawet nie ma partnera.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Użytkowniczka ta została zbanowana, więc nawet nie wiadomo, czy w te historie można wierzyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 16:20   #4549
Kaktusowy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 13
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Czy wiecie gdzie można poznać lekko pulchną dziewczynę ? Lubię gdy kobieta ma nieco więcej ciałka. Pełne ramiona, lekki brzuszek, są przeze mnie mile widziane. Nie twierdzę, że szczupłe dziewczyny mnie nie kręcą. Są fajne, ale bardziej podobają się mi dziewczyny pełniejszych kształtów i na nich pragnę w 1 kolejności się skupić. Niestety tinder klepnął. Same "chudzielce" mi wyskakują ;p
Kaktusowy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-12-06, 16:42   #4550
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kaktusowy Pokaż wiadomość
Czy wiecie gdzie można poznać lekko pulchną dziewczynę ? Lubię gdy kobieta ma nieco więcej ciałka. Pełne ramiona, lekki brzuszek, są przeze mnie mile widziane. Nie twierdzę, że szczupłe dziewczyny mnie nie kręcą. Są fajne, ale bardziej podobają się mi dziewczyny pełniejszych kształtów i na nich pragnę w 1 kolejności się skupić. Niestety tinder klepnął. Same "chudzielce" mi wyskakują ;p
Wszędzie. Teraz chyba większość społeczeństwa ma nadwagę, więc nie powinienes mieć problemów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 16:43   #4551
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kaktusowy Pokaż wiadomość
Czy wiecie gdzie można poznać lekko pulchną dziewczynę ? Lubię gdy kobieta ma nieco więcej ciałka. Pełne ramiona, lekki brzuszek, są przeze mnie mile widziane. Nie twierdzę, że szczupłe dziewczyny mnie nie kręcą. Są fajne, ale bardziej podobają się mi dziewczyny pełniejszych kształtów i na nich pragnę w 1 kolejności się skupić. Niestety tinder klepnął. Same "chudzielce" mi wyskakują ;p
Wszędzie. Na ulicy, na portalach, w pubie, wśród znajomych. Jakoś nie wierzę, że tindera mają tylko szczupłe osoby. Nie licz, że jest strona randkujemyzpuszystymi.pl
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 16:54   #4552
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 12 340
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Dokładnie. Taki typ figury widuje bardzo często. żaden problem.

A co do tindera, to wiadomo, ze nie tylko szczupli mają konta, ale wiadomo, jak to bywa z podrasowywaniem zdjęć
4b27789c826749bd4d16893be0ab05cdfb4777a2_659f2fa2a88b4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 17:04   #4553
Kaktusowy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 13
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

A z której części Polski jesteście dziewczyny? Ja spotykam wyłącznie szczupłe, czasem aż przesadnie dziewczyny. Być może się nie rozumiemy i inaczej wyobrażamy ową sylwetkę?

Wklejam kawałek fotki pewnej youtuberki

Jak idzie zauważyć, kobita nie jest otyła, jest szczupła tylko ma nieco "mięska" w ramionach i nie do końca płaski brzuch, ale mi się to podoba

Kaktusowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 18:00   #4554
Magrru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

@kaktusowy wydaje mi się, dziewczyny z nie-chudą figurą rzadko wrzucają zdjęcia bez bluzki na tindera, tym bardziej w Polsce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Magrru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 18:52   #4555
Kaktusowy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 13
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Jak w ogóle określić tę figurę? Dziewczyna nie jest puszysta, ale też nie jest szczupła;p
Kaktusowy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 19:14   #4556
crazyWerka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 7
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;89026503]Użytkowniczka ta została zbanowana, więc nawet nie wiadomo, czy w te historie można wierzyć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Właśnie widzę z tego co pisała tylko wyciągnęłam takie wnioski .
Dużo tutaj różnych ciężkich sytuacji z tego co widzę to wcale by mnie nie zdziwiło,że to prawdziwa historia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:14 ---------- Poprzedni post napisano o 19:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Kaktusowy Pokaż wiadomość
Jak w ogóle określić tę figurę? Dziewczyna nie jest puszysta, ale też nie jest szczupła;p
Całkiem fajna ma figurę,ja bym napisała,że jest taka w sam raz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
crazyWerka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 20:00   #4557
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kaktusowy Pokaż wiadomość
Jak w ogóle określić tę figurę? Dziewczyna nie jest puszysta, ale też nie jest szczupła;p
Dziewaczyna z widoczna nadwaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Dziewaczyna z widoczna nadwaga

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem, zeby nie bylo. Nie chce nikogo urazic, ale szczupla bym jej nie nazwala tak, tak, sama idealna nie jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 20:10   #4558
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kaktusowy Pokaż wiadomość
A z której części Polski jesteście dziewczyny? Ja spotykam wyłącznie szczupłe, czasem aż przesadnie dziewczyny. Być może się nie rozumiemy i inaczej wyobrażamy ową sylwetkę?

Wklejam kawałek fotki pewnej youtuberki

Jak idzie zauważyć, kobita nie jest otyła, jest szczupła tylko ma nieco "mięska" w ramionach i nie do końca płaski brzuch, ale mi się to podoba

Obskoczysz wszystkie wątki wypisując na temat jakiejś youtuberki? Według mnie wcielenie zbanowanej dzisiaj mamusi roku, bo ten sam styl działania.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 20:20   #4559
Mystique90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-09
Wiadomości: 21
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Kaktusowy Pokaż wiadomość
Czy wiecie gdzie można poznać lekko pulchną dziewczynę ? Lubię gdy kobieta ma nieco więcej ciałka. Pełne ramiona, lekki brzuszek, są przeze mnie mile widziane. Nie twierdzę, że szczupłe dziewczyny mnie nie kręcą. Są fajne, ale bardziej podobają się mi dziewczyny pełniejszych kształtów i na nich pragnę w 1 kolejności się skupić. Niestety tinder klepnął. Same "chudzielce" mi wyskakują ;p
Napisz do gazety takie ogłoszenie: "szukam dziewczyny, może nie mieć mózgu, ważne, żeby miała brzuszek, cycuszki i pozwoliła się przytulać"
Mystique90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-06, 20:21   #4560
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Mnie intryguje, które to youtuberki nagrywają tylko w koronkowym staniku, bo ja się nie spotkałam
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-27 19:22:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:31.