Problem z wypadaniem włosów po tabletkach, jak dbać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-08, 11:22   #1
Gorzata_Chrono
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Question

Problem z wypadaniem włosów po tabletkach, jak dbać?


Witam serdecznie!
To mój pierwszy wątek tutaj, chociaż już od dłuższego czasu znam tą stronę.

Mam problem z tym, że od kilku dni biorę nowe tabletki na epilepsję, z którymi już mam doświadczenia bardzo złe, ale nie miałam innego wyboru. Problem jest taki, że włosy po nich niemiłosiernie wypadają, całymi kępami przy czesaniu poprzez obecność kwasów forforowych i solnych. Jeszcze nie mam z tym problemu, ale się pojawi.
Dlatego chcę już teraz zapobiec temu procederowi chociaż po części! Mam włosy grubo za łopatki, są gęste, ciemne, chociaż trochę zniszczone przez liczne farbowania. Chcę je ściąć na krótko, by były jak najmniej obciążone. No i oczywiście absolutny brak farbowania.

Wolę mieć krótkie i zadbane niż długie, wypadające i bylejakie.

I tutaj pytanie.
Poszukuję bardzo delikatnych kosmetyków do włosów i skóry głowy, szamponu, odżywki i lakieru, by jak najwięcej ich zachować. Jeżeli to pomoże, to zależy mi najbardziej na blasku włosów i objętości/uniesieniu przy nasadzie.

Internet jest głęboki i szeroki, więc wolałam od razu uderzyć tutaj niż dać się zwodzić reklamom producentów, a na składzie to średnio się znam.

Proszę o pomoc , i tak ścinając włosy czuję, że tracę sporą część swojej kobiecości, niech chociaż na krótko ładnie wyglądają
Gorzata_Chrono jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-08 12:22:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:53.